[2009] Dream

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

[2009] Dream

Postautor: Ato_mek » 26 lip 2009

Aż zdziwiłam się że tej dramy jeszcze nitk nie opisał :P

Obrazek

Tytuł: 드림 / Dream/ Marzenie
Rodzaj: Romans, Sport
Epizodów: 16
Stacja nadawcza: SBS
Data nadawania: 2009-lipca-27 to 2009-??
Godzina nadawania: Poniedziałek & Wtorek 21:55
Strona oficjalna: http://tv.sbs.co.kr/dream/" onclick="window.open(this.href);return false;

Występują:

Joo Jin Mo as Nam Jae Yul
Kim Bum as Lee Jang Suk
Son Dam Bi as Park So Yeon
Hong Ah Reum as Song Yu Ri
Park Sang Won as Kang Kyung Taek
Choi Yeo Jin as Jang Soo Jin
Oh Dal Soo (오달수) as (Jang Suk's father)
Lee Ah Hyun as Jung Geum Ja
Lee Ki Young as Park Byung Sam
Lee Hoon as Park Jung Chul
Yoo Hye Jung as Kim Sam Soon
Spoiler! Obrazek
Opis:

Lee Jang Suk przez pewien okres spędził w areszcie za kradzieże portfelii. Kiedy wyszedł z aresztu spotkał agenta sportowego który pomóga mu zrealizować jego marzenie o byciu zawodowym bokserem.

NAPISY:

Będzie prawdopodobnie odpowiedzialna grupa WITHS2

Stronka:
http://withs2.com/projects/" onclick="window.open(this.href);return false;

Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=yEZ2hORYOP0
[color=indigo]http://www.youtube.com/watch?v=cB_RVBM8Ixg&feature=related

http://mydramalist.com/dramalist/mini_mini
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 26 lip 2009

Aż zdziwiłam się że tej dramy jeszcze nitk nie opisał

Maura miała zrobić temat ale pojechała i nie zdązyła... Ale fajnie że już jest i mozna sie przełączyć na tryb oczekiwania ^^

Nie wiedzialam ze gra tu Son Dam Bi - oglądałam trailer i stwierdziłam ze znam skadś tą buzię - no to teraz już wiem ;) Nie widziałam w jej wykonaniu jeszcze absolutnie niczego xD ale pożyjemy zobaczymy...

Ja juz pisałam ze Bummie prezentuje sie tutaj slicznie i w ogóle ja ostatnio dziwnie na niego reaguję wiec fajnie ze będzie go mozna znowu zobaczyć ;) A rola złodziejaszka i boksera zapowiada image z którym jeszcze chyba nie mielismy (eee, miałyśy?? ^^) do czynienia, wiec zapowiada sie ciekawie. Mam tylko nadzieje zę jako bokser weźmie sie w garsć i nie bedzie (za dużo) płakał ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 26 lip 2009

Co do płakania masz całkowitą rację.... e we wszystkim masz rację chyba tak powinnło wyglądać to zdanie. Mi także się podobał w rozczochranych włoskach i takim bardziej szelmowskim wydaniu niż taki picuś glancuś w Boysach
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 26 lip 2009

O jak miło, że Bumiś wraca. Musze się zorientować po pierwszych odcinkach, co warto by ciągnąć na bierząco. Meteor Shower, My fair Lady i teraz Dream... :P

Trailer zapowiada się ciekawie, obawiam się tylko dużej dawki sportu, czego nie trawię (czyli duuuuużo przewijania...)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 26 lip 2009

też się boję dużej dawki sportu i przewijania... ale może jednak nie będzie tego tak dużo, albo to, co będzie pomiędzy znacznie wynagrodzi to przewijanie... :D
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 26 lip 2009

Eee, boks w wydaniu k-dramowym może byc całkiem przyjemny ^^ Wyobraźcie sobie tylko, speceni panowie w obcislych podkoszulkach albo bez podkoszulków xD skczący na skakance albo wyżywajacy sie na workach trenigowych xPPPPPPPPPP

Jedyne czego się obawiam to sztucznie bryzkajacej krwi przy każdym ciosie na ringu :PPPP
Obrazek
Awatar użytkownika
Gryzek5
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Gryzek5 » 27 lip 2009

hm... ja czuje,ze ta drame ogladac bede tylko dla KIM BUM~ka :D
SonDamBI srednio mnie "kreci":P jakos cienko widze ja w dramie...zajelaby sie spiewaniem... Nie wiem, nie pasuje mi na aktorke... tym bardziej jak moze okazac sie ,ze bedzie krecic z Kim Bumem w dramie...nie wiem... nie pasuja mi do siebie ;/ Chcialabym zobaczyc jakas inna aktorke (:
no ale to moje osobiste zdanie:D
za to ten drugi aktor...kurcze, nie znam go ale fajne ciacho XD

Drama bedzie o charakterze sportowym...wiec to nie taka typowa drama XD
ale zobaczymy(((: caly miesiac do startu:P
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 28 lip 2009

Dziś z szokiem odkryłam że drama zaczęła emisje juz 27 lipca a nie sierpnia więc sprawdziłam szybko jak idzie tłumaczenie na viikii ^^
Szału nie ma - party sa przetłumaczone w 60 - 80 procentach ale na jutro juz pewnie będzie całość :D:D

Ale ja właściwie nie o tym chiałam xD xD

Ja chcialam o tym => KLIK
Zabaczyłam i umarłam xPPPPPP Ze śmiechu chyba najbardziej ^^ No bo: "A nie mówiłam" xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 28 lip 2009

O. To mnie też zaskoczyłaś :P Zassam 1 epa i zobaczę, czy to się w ogóle da oglądać...
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 28 lip 2009

aaaa tak myślałam że mi się coś za przeproszeniem pojebało aż mi głupio przepraszam już zmieniam i zapraszam do oglądania <cała czerwona ze wstydu>
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 28 lip 2009

Eee Ato_mek nie przejmuj się ^^ Nic sie nie stało :D To zdecydowanie bardzo przyjemne zaskoczenie było :D:D:D :hug:
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 29 lip 2009

a ja powiem, że obejrzałem 2 party pierwszego odcinka (resztę obejrzę jutro rano) i powiem tyle:

BARDZO ŚREDNIO!!! -_-

Szykuje nam się kolejna drama w stylu "dojrzała". Czyli pełno afer, sportu, zdrad, intryg, a mało humoru i pozytywnych wrażeń. Postać Kim Bum'a troszeczkę rozświetliła mi przyszłość tej dramy... taki przyjemny się wydawał^^

Hahaha a Dambi normalnie dostała rolę, taką, w której sobie ją wyobrażałem... instruktorka areobic'ku haha^^

Jutro zdam pełną relację z 1szego odcinka^^
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 29 lip 2009

o nie, sport i intrygi... czyli całe dwa pierwsze party. omg, mam nadzieje, że to taki wstęp do czegoś konkretnego, czyli... romansss! XD
no i oczywiście dopiski na viikii.. "KIM BUM!!!!!!!" mnie rozwaliło - mam nadzieje, że będzie ich dużo to wtedy da się oglądać XD
czekam na tłumaczenie reszty i się zobaczy...
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 07 sie 2009

Ej no, już dwa odcinki zsubowane a tu taka cisza? Co jest?:P
Ja obejrzałam oba jak byłam u Dev w wawie ;) I jestem ostro zainteresowana dramą ;P
Pierwszy epizod był taki : eee.. kto to? co to? dlaczego? to ten sam co poprzedni..? ale dlaczego on...?
Drugi epizod: A to ten co ostatnio? A wiem.. i on teraz bedzie pewnie z tą, a ten pewnie jest jego bratem, a oni teraz beda razem, a ten mu na końcu przyłoży...

XP
Ogólne uważam, że te dwa odcinki wprowadzające były nieźle zagmatwane, ale zachęciły mnie wystarczająco, żebym teraz czekała na suby do trzeciego epizodu ;D
Poza tym... Herbatniczek w kręconych włosach wyglądał prze-prze-przebosko~!
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 07 sie 2009

Ano... w sumie niewiele mogę dodać, bo San już wsjo napisała xP
Ale dodam tylko fakt, że po pierwszym epie od razu miałyśmy ochotę obejrzeć drugi (ale musiałyśmy niestety wyjść xP). Za to po drugim można było stwierdzić, że zanim się drama zaczęła... to się skończyła. Dokładniej to oczywiście suby xP Bo wygląda na to, że od 3 epa będzie się już rozkręcać :)
No nic, zostaje czekać :D
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.

Wróć do „K-drama”