[2009] Style

seriale z Korei
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

[2009] Style

Postautor: mootyl » 28 lip 2009

Obrazek

Drama oparta na noweli koreańskiej pisarki Baek Young Ok - opisującej powstawanie magazynu mody. Produkcja okrzyknięta koreańską wersją "Diabeł ubiera się u Prady"

Obrazek

INFO:
Title: 스타일 / Style
Gatunek: Romans
Odcinki: (?!)
Stacja TV: SBS
Czas nadawania: 2009-Sie-01 do 2009-???-??
Czas emisji: sobota i niedziela 21:45

Odsada:
Lee Ji Ah
Obrazek
Ryu Shi won
Obrazek
Kim Hye Soo
Obrazek
Lee Yong Woo
Obrazek

OPIS:
Lee Seo Jung od niedawna pracuje dla magazynu mody o wdzięcznej nazwie Style. Jej szefowa, edytor Park, jest znienawidzona przez swoich współpracowników, którzy skarżą się na jej ciężki charakter. Seo Jung stara się z całych sił piąć po szczeblach kariery, co nie jest taką prostą sprawą jakby się wydawało. Świat mody nie ma nic wspólnego z pięknymi ubraniami na stronach magazynu "Style". W tych ciężkich chwilach nasza bohaterka poznaje Seo Woo Jin, który pomaga jej przebrnąć przez ten ciężki okres. Tylko Lee Seo-jung nie wie, że ta "pomocna dłoń" to były jej szefowej Park Ka-ja ^^

ODE MNIE:
Szykuje się ciekawie i ekscytująco^^ Mam nadzieję, że odcinków nie będzie za dużo (czyli nie więcej niż 24?!) Ji-ah nie widziałem od czasów Beethoven Virus - mam ochotę zobaczyć ją w czymś nowym... więc czekam z utęsknieniem ^^ Mam także nadzieję, że w tej dramie pokaże nam nie jednego całusa... bo w BV trochę mnie zawiodła ;pp
Reszta obsady obiecująco (jak dla mnie) nie wygląda. Chociaż wśród głównej czwórki jest debiutujący aktor... kto wie, kto wie... może coś z niego wyrośnie^^
AHA! no i mam nadzieję na coś lepszego niż Cinderella Man^^

SOUNDTRACK
Data wydania: 21 Sierpnia 2009
Digital Single
Obrazek
Tracklist:
01. Tell Me (Feat. Hanul) - 김진표 Kim Jin Pyo
02. You & I (Feat. 김진표 Kim Jin Pyo) - 류시원 Ryu Si Won

ODCINKI I NAPISY:
* Za napisy odpowiedzialna jest grupa B.O.N Fansubs
* stream z angielskimi napisami: http://www.viikii.net" onclick="window.open(this.href);return false;
* ściągnij odcinki [MU] - http://www.aja-aja.com" onclick="window.open(this.href);return false;

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 28 lip 2009

hm czuje sie lekko załamana ale nie tą dramą gdyż ten temat jest blisko mojemu zainteresowaniu czyli ciuszki ciuszki i jeszcze raz ciuszki a czemu załamana bo ciągle tylko dopisuje że muszę obejrzeć tą dramę i tamtą a gdzie jest czas a gdzie są wakacje. Naszczęście wybieram się na Woodstock i tam sobie odbiję od kompa i dram chodzby na troszkę
http://mydramalist.com/dramalist/mini_mini
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 30 lip 2009

A ja jakoś jestem sceptyczna co castu i tamatyki. Cinderella Man czeka nadal w zamrażarce i jakoś nie zbiera mi się by dokończyc. A tu znowu mooodaaa.... o.0
Cast... omg Ryu Shi Won o.0 Jak mnie ten koleś wkurza xD Po prostu nie wytrzymyję z nim ;p Czy to jakaś stara z nim drama, gdzei powinien byc piekny i młody, czy to któraś z ostatnich... no nie mogę ^.^ No i nie wiem czy chce mi się oglądac Lee Ji Ah. Jak sobie przypomnę ją wlepioną ślipkami w Yonsamę, potem w Kang Mae (nie żebym bez emocji śledziła obydwa wątki), a teraz śliniącą się do Ryu Shi Won'a to mnie coś załamuje xPPP

Mam także nadzieję, że w tej dramie pokaże nam nie jednego całusa... bo w BV trochę mnie zawiodła ;pp

Ona nigdzie się nie całuje xDDDD Właściwie to tutaj mogłaby się pocałowac z tym młodym fotografem ;p (oho, już widzę schemat jak w BV :roll:)

Dobra... drama zaczyna się ... o, pojutrze ^.^ weekendowa.... zastąpi BL? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 30 lip 2009

jak to się nie całuje? ^^ Całowała się w BV Spoiler! z Jang Geun-suk'iem Tak więc masz rację może będzie kiss z drugoplanowym facetem... :)
Zresztą ona zawsze gra z o WIELE starszymi od niej aktorami?! o.O
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 01 sie 2009

Jak sądzicie? Zły makijaż czy nasza gwiazdka próbowała się poprawic? Tak czy inaczej.... wygląda koszmarnie :roll: (no i mam nadzieję, że to jednak makijaż, złe oświetlenie, nieudolny fotograf i te sprawy xDDD)

Spoiler! Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

uff, dobrze, że na dramowych wygląda znowu ślicznie ;)
Obrazek
Obrazek

+ pan Ciach :D
Spoiler! Obrazek

W ogóle to dziś start ^.^ Już czekam na tłmuaczące się napisy na viikii :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Reiha
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Reiha » 02 sie 2009

wydaje mi sie ze zly makijaz przynajmniej mam taka nadzieje jak ty bo wyglada . . . strasznie i przerazjaco . . .
If only that day I hadn't met you,
I wouldn't be having these feelings.
These feelings are racing throught me and I want them to reach you
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 02 sie 2009

Ojej... własnie obejrzalam pierwszy ep... i kompletnie nie wiem co myślec.

Spoilery jak stąd na ksiezyc ;)

Ale po kolei.... AŁA moje bębenki w uszach... koreańskie heroiny zazwyczaj są głośne i krzykliwe, ale Lee Ji Ah w tej dramie bije je wszytskie na głowę. Od niektórych krzyków Jandi bolały uszy i jeśli tamto nazywam krzykami to nie wiem jakie okreslenie zastosować tutaj... bo opentańcze wrzaski to brzmi jakoś tak zbyt łagodnie xd xD xD

I gdyby nie drąca sie w niebogłosy, której przytrafia się wszytsko co najgorsze na swiecie, niepanująca nad koordynacją ruchową - w skrócie mega giga irytujaca Lee Ji Ah to może ale tylko może by mi się podobało ;);)

Ale zaraz moment, to czemu jak sobie to teraz przypomniałam zaczęłam sie śmiać xD xD No tak paradoks bo w sumie dobrze sie bawiłam ;) Pod koniec odcinka płakałam równie rzewnie jak bohaterka... ze śmiechu, z załamania - poprostu połozyłam się na biurku i płakałam razem z nią nad nią xDxD

Historia jest oparta o film/ksiażke Diabeł ubiera się u Prady - hahahah ale tylkow k-dramie znajdziemy motyw że szefowa diablica ma szefowa diablice i coż za niespodzianka... obie szefowe diablice maja nad sobą jeszcze jedną :D szefową diablicę xPPPP :rofl2: :rofl2:

Na koniec męska część obsady - pan Ciach - juz go lubię oficjalnie moge powiedziec przeuroczy - scena w kuchni byla najlepszą sceną całego odcinka - slodkie to ale uuuuh juz przeczuwam dramaty i zazdrosci ^^
I drugi pan NieCiach - no sama nie wiem momentalnie skojarzył mi sie z chińska wersja Zdzicha no i właściwie cały czas przygladałam mu się pod tym kątem i jeszcze temu jak brzydko wystawały mu włosy spod czapki kucharskiej xPPPP

I najlepsza z całego odcinka była Szefowa Diablica Najnizszego Stopnia xPPP Chociaż taka troche nijaka i jej wredność powiedziałabym minimalna (w porównaniu do reakcji Ji Ah na przjawy tej wrednosci) Ale jest sliczna, seksowna, miała boską fryzurę pod koniec i to chyba jej będe bardziej kibicować, a nad Lee Ji Ah sama mam ochote się popastwić !! Jak na razie obu facetów dałabym szefowej, a Ji Ah - no nie wiem, worek kartofli do oskrobania :twisted:

I w ogóle mam wrazenie, że cały ten świat mody jest przedstawiony strasznie groteskowo i wszyscy tak są tacy troche nieokrzesani, ciuchy delikatnie mówiąc dziwaczne wiec przynajmniej ja nie znalazłam niczego czym można by sie pozachwycać od tej strony...

Ale z drugiej strony ubawił mnie ten odcinek setnie - na swój pokręcony, irytujacy sposób xPP
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 03 sie 2009

To ja też coś napiszę :D Właściwie to... mogę skopiować moją rozmowę z Gryzek5? Bo ten... tam praktycznie już się wypowiedziałam i nie chce mi się powtarzać :D (zakład, że Gryzkowi też nie? xD)

Gryzek5 napisała
co do stajla... to mam mieszane uxczucia... Czy tylko ja to zauwazylam,ze tam dziwne zbiegi okolicznosci sie zdieja??? bo np...

jak to sie stalo,ze wyniesli ja ochronmiarze a znalazla sie w kuchni na stole z kucharzem, ktory od tak robil jej apkupunkture (czyjakto sie pisz:P) ej...no SORRRY:P jakos do mnie to nie przemawia to co nieraz pokazuja w dramach jakies zbiegi okolicznosci...ale LOGICZNE zbiegi okolicznosci :P
druga sprawa...potem zaczela z a nim lazic... prosto do jego pokoju mowiac,ze chce zobaczyc czy on jest lekarzem.. czy ma uprawnienia do tego co jej zrobil... CO??? LOl lepiej..idzie i gada o tym,ze spexcjalnie chce ja zaciagnac do pokoju...co?? sama za nim lazla :P nie no jakos brak logiki:P
albo albo... gdy juz robic ma z nim wywiad tzn chce z nim zrobic wywiad to okazuje sie,ze on jej daje warunek (cos w tym stylu),zeby dowiedziala sie troche o pichceniu..wiec niech mu pomorze...co??? calkowicie inaczej przedstawiony charakter na poczatku tego faceta...jakos mi runol...:P zawalil sie:P co to za Misiek Pierdolek no???:P Ej no serio..a potem tam czysci te warzywa a on co? dosiada sie do niej na schodach.... LOL od kiedy oni zcazeli byc tak blisko??? tak na gle??? co jest??? HALOO:P NO SORRRY:P XDDDDD
lepiej lepieeej XDD ida do samochodu z tymi warzywami...i kogo ona widzi kolo samochodu siedzacego i robiacego sobie piknik??? swojego faceta!!! XD HALOOOO! XD przesada XD a lola dostalam jak zaczol zbierac warzywa jak skarby gdy ona rzucala... no ok..spoko nagle go tchnelo bo dziewczyna sie podlamala bo facet ja zdradza dlatego zabral ja do domu i ugotowal jej zielona papke !! XD nie no serio..ja mam wiekszy ubaw z kryykowania bessesownych zbiegow okolicznosci tej dramyXDDD
a widzialas zwiastun??? na wakacjach spotka kogo??? bylegoXD bo ON pojedzie na ta sama wycieczke... HALOOO XD

Maura napisała
Zabiłaś mnie swoim komentarzem o Stajlu xDDD Misiek Pierdołek hahaha, to jest dokładnie to co o nim myślałam, tylko nie potrafiłam tego tak pięknie wyraził w słowach :D:D:D:D Nie mogę nooo ;p
No śmieszne sa te zbiegi okoliczności,a le wiesz... od czegoś musieli zacząć XDDD Też mi się coś zdaje, że jak na pierwszy ep byli za blisko xDD TAKIE rzeczy w dramach się nie zdarzają , przynajmniej w pierwszych epach xDDDD I no jest zdecydowanie za miły ten... nasz Misiek xDDD Kurna i to jest własnie problem tego aktora... zawsze gra takie sieroty xP Z kolei pan Ciach-fotograf okazuje się trochę niższy niż mi się wcześniej wydawał i... taki płytki? o.0 Mieliśmy przebłyski go, ale jakoś tak... mało? Tzn zajebiście wyglądał w tych okularach i muszce :D Mnie np zabił komentarz na viikii podczas sceny w przebieralni kiedy obaj panowie zakładali koszulę i ktoś zauważył, że pokazali tylko tors młodego, a Pierdołka nie xDDDD Musiał się wstyyydzić xD

W ogóle to... zakład że image pracowników zelżeje za tydzień? :D Kolega Ji Ah z redakcji już nie będzie miał makijażu, pan ze sklepu zmyje lakier z paznokci i przestaną gadać jak geje xD No jak znam Koreę taki image na dłuższą metę nie pociągnie i będzie lincz :D:D

Myślę, przy tej dramce nieźle się poirytujemy :D:DHaha, ale ja tak lubię xD Absurd na absurdzie... przynajmniej jest o czym gadać xP

I... Gryzek wybacz... nie mogłam się powstrzymać xDDDD

Gryzek5 napisała
haha, no to bedziemy mialy o czym gadac XD O stajlu XDD
....to JA PISALAM TE KOMANTARZE na viikii XDDDDDDDDDDDD bo tylko pokazali Fotografa,a tamtego nic XD ja bylam pierwsza osoba , ktora tam zaczela na tym stajlu pisac komenty...tak to prawie czysciochy w komentach bylyXD

No jak znam Koreę taki image na dłuższą metę nie pociągnie i będzie lincz :D:D <--- LOL XDDD

Nooo póki co tyle nam wyszło xD

teraz Day pocytujemy :D
Od niektórych krzyków Jandi bolały uszy i jeśli tamto nazywam krzykami to nie wiem jakie okreslenie zastosować tutaj... bo opentańcze wrzaski to brzmi jakoś tak zbyt łagodnie xd xd xd

Omg, momentami myślałam, że Lee Ji Ah jest zarzynana xDDDD
Ale zaraz moment, to czemu jak sobie to teraz przypomniałam zaczęłam sie śmiać xd xd No tak paradoks bo w sumie dobrze sie bawiłam Wink Pod koniec odcinka płakałam równie rzewnie jak bohaterka... ze śmiechu, z załamania - poprostu połozyłam się na biurku i płakałam razem z nią nad nią xDxD

hahaha miałam podobną reakcję :D Po prostu nie dało rady inaczej XDDD Momentami jej postać kojarzyła mi się z tych wstępnych zdjęc Yunho z DBSK w tej jego nowej dramie o piłce. xD (bo on ma być ratarded i ona też trochę się taka wydaje xDxDxD) w ogóle co za akcje xDDD Jak się przy Miśku rozkleiła i zaczęła opowiadać jak to odkładała na tego byłego każdy grosik i że odmawiała sobie tyle rzeczy i że TOREBKA, jej bejbi i w ogóle koniec świata... powiem tak... ŻAL XD

hahahah ale tylkow k-dramie znajdziemy motyw że szefowa diablica ma szefowa diablice i coż za niespodzianka... obie szefowe diablice maja nad sobą jeszcze jedną Very Happy szefową diablicę xPPPP rofl rofl

Takie rzeczy tylko w Korei xD Ale zapowiada się rozrywkowo xD Zawsze będzie ktoś kto najniższą rangą diablicę postawi do pionu xD O i tą szefową szefową gra moja ulubiona aktorka z tego eee średniego pokolenia xP Jesli chodzi o poziom gry wrednej czarownicy to jak najbardziej się nadaje ^.^

I drugi pan NieCiach - no sama nie wiem momentalnie skojarzył mi sie z chińska wersja Zdzicha no i właściwie cały czas przygladałam mu się pod tym kątem i jeszcze temu jak brzydko wystawały mu włosy spod czapki kucharskiej xPPPP

xD xD xD

1 lol - 'Nieciach' xD 'Misiek Pierdółka' xD 'chiński Zdzich' xD Ejj może zróbmy konkurs na nick dla niego xDDDDDD

Ale zgodzicie się ze mną że Ryu Shi Won jest dziwny? xD krótka szyja, dziwna fryzura i te brwi tak unosi xDDDDD

I najlepsza z całego odcinka była Szefowa Diablica Najnizszego Stopnia xPPP Chociaż taka troche nijaka i jej wredność powiedziałabym minimalna

No właśnie taka nijaka... Myślałam, że będzie mniej ludzka, a tu wychodzi taka nawet w porządku babka. <ostatecznie NADAL toleruje Lee Ji Ah ]:->>

a Ji Ah - no nie wiem, worek kartofli do oskrobania Twisted Evil

Weź, może lepiej nie. Znowu będzie tylko ranić warzywa. xD Już widzę tą obolałą minę Pierdołka na widok jak tamta pastwi się nad ziemniakami xDDDD

No właśnie niby magazyn modzie, ale oprócz modnie/eleganco ubranej szefowej/szefowych nie ma praktycznie nic co przykułoby uwagę. Omo, odnośnie szefowych. Umarłam jak zobaczyłam tą redaktorkę innej gazety LOL xD JAK ona wyglądała xDDDD I tak... zgadzam się z Day. Groteska działa tu pełną parą. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 03 sie 2009

ale eseje piszecie....
właśnie wlazłam na pierwszą część 1epa... co za spam w komentach!!! ;D zabraknie miejsca na własne, i swear... ;<
ale chyba dzisiaj nie dam rady obejrzeć i jutro sie zabiore, o ile oderwe sie od partnera... hmm XD
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

ale eseje piszecie....

Rikli, eseje to były podczas oglądania BOF'ów xD Tu to są już takie bardziej niedobitki po wenie (Day, nie zabijaj xD ) xDDDD

zabraknie miejsca na własne, i swear... ;<

Taa może Ci coś zostawią xDDD Na serio, czasami komentarze lecą tak szybko (wstawiane sekunda za sekundą), że nie nadążam przeczytać xP
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

jak juz uda mi sie obejrzec BOFa... to i tak nie przeczytam tych esejó! XD

haha, spoko, oczywiście zamiast iść spać oglądam dalej ii... już kilka komentów wstawiłam, niaf niaf! ;d
i teraz wiem czemu tak wolno mi idzie! po ciągle pauzuje, żeby te komenty czytać! ;D

jak na razie jest zabawnie i absurdalnie, zobaczymy co dalej... :D *nadal twierdzi, że nie lubi komedii, ale najwyraźniej tylko korea spełnia jej osobiste... gusta XD czy coś, lol*
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 03 sie 2009

Przeczytałem wasze posty^^
Ja nie wiem dlaczego wy jesteście tak negatywnie nastawieni do tej dramy bo wg. mnie odcinek był IDEALNY*_* Normalnie juź dawno, BARDZO DAWNO nie widziałem takiej zakręconej dramy o.O

Lee Ji-ah - trauma po BV uleczona! Wg. mnie ona jest tutaj świetna w 100% - mam nadzieję, że tego nie zniszczy po 10epach :) Jej pierwszy krzyk był przepiękny, aż ustawiłem regulator o 60% ciszej ;pp
Jej płacz = mój śmiech^^ Jak ona tak płakała pod koniec odcinka to biedny mootyl nie mógł nic innego zrobić jak tylko razem z nią płakać - ze śmiechu ... hahaha^^

Pan "Nieciach" i inne miśki uszatki itp... Najlepszy był w scenie, kiedy ta zła szefowa najniższej kategorii oblała mu drinkiem buty, a on tak sztucznie wypowiedział "What are you doing?" ^^

Ten nowy aktor! JAKI ON NISKI! Jak tak od tyłu stał to w jednej scenie pomyliłem go z misiem popierdółką^^

A zdradzający chłopak jaką nerd'zię sobie znalazł^^ Hahaha...

NAJLEPSZA SCENY ODCINKA:
- szpilą w dupę^^ (wyobrażam sobie ten ból)
- szpilami w dupę^^ haha nie wiem dlaczego, ale ten stary zużyty chwyt z piardem momentalnie mnie rozbawił^^
---
Ogólnie o dramie to nie wiem jak mam się wypowiedzieć. Pierwszy odcinek w 100% spełnił moje wymagania... Dawno takiej zakręconej dramy nie było w koreańskiej telewizji...

A co do zbiegów okoliczności^^
No wcale tak źle nie było... no sorry;// Lepiej tak niż mają się przez 15 odcinków mijać w przejściach między pokojami, nie?!
Tak samo z tym zbliżeniem -> to już siedzenie na schodach uważane jest za zbliżenie pierwszego stopnia? Według mnie to było dosyć naturalne:) Zresztą wolę jeżeli ich związek ma być w takim szybkim tempie niż nie ma go być w ogóle do 16 odcinka... ;)

AHA!
Pan Misio jest naprawdę dziwny^^
Ten aktor wydaję się być nie z tego świata:)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

O lol jaki chwyt ma to forum xDDD

Gryzek w swojej wypowiedzi użyła określenia Misiek P ierdołek, a jak to skopiowałam zamieniło się na **nie przeklinamy** XD

Ja nie wiem dlaczego wy jesteście tak negatywnie nastawieni do tej dramy bo wg. mnie odcinek był IDEALNY*_*

A ja nie jestem negatywnie nastawiona. (byłam do Ryu Shi Wona, a teraz to nawet nie wiem xDDD nadal mnie irytuje xPPP) Jestem rozbawiona :D Niedorzeczność wychodzi z każdego rogu, głupota czai się praktycznie w każdej scenie, a trochę luźnej krytyki nikomu nie zaszkodzi xDDDD

Lepiej tak niż mają się przez 15 odcinków mijać w przejściach między pokojami, nie?!

Wyczuwam chłodne nawiązanie do Triple xDDD
Tak samo z tym zbliżeniem -> to już siedzenie na schodach uważane jest za zbliżenie pierwszego stopnia?

No wiesz? Chyba pierwszy raz spotykam się z akcją, gdzie facet dopiero co poznaną kobietę przerzuca sobie przez ramię xD

W ogóle to tak... zbieram się spać xD
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

ok, skończyłam... co za paranoja!!! XD
ta drama jest pokręcona jak świński ogon, przysięgam. jak dla mnie bezcenna scena w przymierzalni i te dziwne spojrzenia pana fotografa... które pojawią się w drugim epie!!! to jest podejrzane... ;DDD
szefowe diablice - hahah, zapewne będzie wielie zabawnych scen i wiele opieprzów to jednej to drugiej ;D
ten kucharz jest... dziwny. strasznie mnie śmieszy jego wyraz twarzy, no nie ogarniam - jak pokazują jego portretowe ujęcie to parskam śmiechem ;D
a czego sie boje? że po tcyh kilku, kilkunastu odcinkach zrobi sie jak zwykle bardziej dramatycznie i romansowo i nie bedzie już tyle śmieszności i lee ji ah stanie się nagle taka wydumana... trzymam kciuki, żeby do końca dramy była taka kopnięta ;d

zapowiedź drugiego epa - obrzucanie się błotem? no nie moge sie doczekać ;D zapowiada się jeszcze lepiej niż ten pierwszy odcinek ;P

a poza tym... atuty estetyczne dramy - uwieeelbiam takie dizajnerskie ciuchy i sie miło patrzy na to, hehe.

aa, jeszcze co do tego zbytniego zbliżenia, schody, przerzucanie przez ramie etc... no mi się podoba po stokroć, w końcu są DOROŚLI (chociaż nie wiem czy to dobre słowo, szczególnie w odniesieniu do lee ji ah tutaj... :D), a że jest to taka pokręcona drama to to przerzucanie przez ramie nie wydaje mi sie aż takie zaskakujące XD

i rozwaliło mnie to nakrycie faceta - jak oni mieli się zamiar pocałować - jak dzieci w przedszkolu!! to było mega komiczne i zapowiedziane nakrycie ich w kolejnym epie znowu - czy będzie to serwowane co odcinek? ;D
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 03 sie 2009

hahaa&& rikli to by było świetne gdyby co odcinek Ji-ah napotykała swojego byłego^^ haha bezcenne:D

Ja też się boję, że ta drama po 10epach może zamienić się w taki dramacik-romansik jak zawsze-_- Zresztą chwilowo jestem uleczony z traumy Lee Ji-ah z BV... ale znając ją i życie trauma może powrócić:)
W chwili obecnej się cieszę, eskcytuję i niech tak zostanie:D

Wróć do „K-drama”