[2009] Style

seriale z Korei
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 26 sie 2009

hahahah, ma 20 epów? o skonam XD

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 26 sie 2009

no to nie jest potwierdzone... najmniej ma być 20^^
ale, że drama popularna to mogą coś dodać :D
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 26 sie 2009

Mootyl nie osłabiaj nam tu dziewczyn xDDDDD
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 26 sie 2009

oops... przepraszam^^
zostańmy więc przy tych 20 odcinkach :)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 29 sie 2009

Czuję się pogrzebana xD
Wchodzę sobie na lets-look.com a tam taki nagłówek xDDDD
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 01 wrz 2009

zasiadam do pisania posta i nagle nie wiem który odcinek oglądam... 9?
no, nvmd. poranny jogging, szefo i ki ja...
komentarz na viikii: sportswear with edge!

nie jestem w stanie oglądać dalej... XDDDD
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 01 wrz 2009

hmmm, moze warto by było właczyć jednak te napisy xp ale po tym jak czytała rzeczy typu ten grał tu i tu a ta piosenka jest stad i stąd - wkurzyłam się xp
Póki co do parta5 w miarę przetłumaczyli i... Jeeee, nasza pani SJ pseudo sandwitch oświeciła się trochę ze ją tak wszyscy wykorzystują xp oczywiście jak juz postanowiła się nie dać tej trójce to ekipa stajlowa ładnie ja wyroluje, swoja drogą niezły motyw był z chłopcem z kiteczką jak zaczął tą jedną dziołszkę obwąchiwać xD Poza tym bezcenna rozmowa ciacha z SJ:
SJ: Then for what reason did you bring me to live with you?
...
Ciach: SJ, If I say that I'm different from other guys, would you believe me?

Ołłłł, że też jej to w ogóle nie ruszyło xD
A tekst z umieraniem jest taki nie z gruszki ni z pietruszki ze szok xp
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 01 wrz 2009

ale ta drama jest słaba-_-
każdy kolejny part utwierdza mnie w tym przekonaniu ;//
- chociaż widzę małą poprawę: mniej patosu w dialogach i trochę (tyci tyci) więcej logicznej akcji (plotu) ...

Ciach pewnie okaże się biseksualny jak to było w opisach przed emisją dramy, Park Ki-ja wkurza mnie bo raz gada to, a drugi raz zupełnie coś odwrotnego, a Woo-jin OH GOD! Chyba najgorszy male lead w życiu...
ładnie go podsumowali w komentarzach na viikii:
za gruby, za stary, za brzydki bez talentu - może i jest popularny, ale jego aktorstwo leży i kwiczy ;// Czy jest zły, czy jest zdenerwowany, czy smutny, czy zdziwiony to ciągle ma taką samą minę... i jak podnosi głos to prawie różnicy nie ma... DO TEGO TE JEGO UBRANIA! ;//

Fotograf też mnie wkurza bo on ciągle robi tylko te oczka smutne swoje co scenę... ;//

AHA: Taka logika! W 8 odcinku Prezydent Seo odchodziła mówiąc: "Opiekuj się moim magazynem" ... i poszła w siną dal... a teraz nagle wielki powrót o.O !
z każdym kolejnym partem utwierdzam się w przekonaniu, że ta drama jest pisana na kolanie....

plus: scena z odkryciem matki.... buhahaha porażka roku -_-
i w ogóle powód rozstania rodziców: ona chciała podróżować po świecie, a ja nie miałem na to pieniędzy...
no nie wiedziałem, że z takich powodów ludzie niszczą swoje życie i córki także ^^
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

no i chciała ogólnie chyba LEPSZEGO życia, a że ojciec nie zbijał kokosów... cóż. no ale to odkrycie matki to taki mega fail, że szok :D no i po co? żeby było więcej patosu i żeby to było nagle powodem do jakiejś akcji? bo pewnie będzie, o jak jestem pewna, że będzie... XD
nie mam siły oglądac tego odcinka... może pominę? obejrzałam pół kolejnego parta i nie ogarniam dalej :P
uhh, rly, jak oni zrobią więcej niż 20 epów to mają nagrzane D:
ki-ja ma dziwne akcje, ale ogólnie ona jeszcze w mouch oczach coś tam ratuje, wiemy, że chce za wszelką cenę utrzymac stajla na poziomie, with edge itepe... ale reszta niech... nawet nie wiem co _-_
i znowu jeszcze gorsza fryzura szefo - bue, nie moge na niego patrzeć i tylko przewijam XD
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Właśnie ta drama jest tak słaba ze aż śmieszna xp No i fakt faktem trochę nawet bardziej się wszystko trzymać zaczęło w tym odcinku bardziej kupy niż w poprzednich, chociaż np scena kiedy to SJ dowiedziała sie tego czego sie dowiedziała i wybiegła, potem ciach zostają nasza super dwójka i ten nagle rzuca teksty że ona mu sprawia ból a tamta go zawsze łagodzi oO To było jakby wycieli to z jakiejś nieznanej mi rozmowy, bo czy PKJ coś wspomniała na ten temat? I chyba dość dużo jest tu takich scen gdzie ni stąd ni zowąd zaczynają takie dialogi...

edit: zrozumieliście o co chodzi zgredkowi odnośnie stajla? pierw wypytywał SJ o płacę a potem na posiedzeniu jakaś zawrotną tezę przedstawił ale nie zaczaiłam o co właściwie mu chodziło xp
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 01 wrz 2009

hahaha^^
no zapomniałem dodać, że czasem dialogi są bardzo, ale to bardzo logiczne (chyba nawet ZA bardzo ;pp)... czasem się zastanawiam czy może moje umiejętności angielskiego są zbyt słabe, aby oglądać tą dramę... albo tłumacze nie wiedzę "o co kaman" ^^ ...
ehhh...
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

ekhmm, cała akcję z posiedzeniem przewinęłam.......
zobacze coz tego wyjdzie w nastepnych epach (o wile dotrwam), bo nie mam siły sie meczyć, bo myśle jak mootyl - czy ja jestem taka durna z angola czy jak? bo nie kminie ;P nie mówiąc o jakichś finansowych intrygach czy jakichśtam, które są dla mnie czarną magią. ja rozumiem tylko intrygi miłosne XD chociaż w tej dramie nawet jest ciężko... o_O
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Taaa, teoretycznie im bardziej zawiła intryga miłosna w dramie tym lepiej, w takim razie o co chodzi w tym przypadku - zawiła to ona jest ale nie wiadomo o co właściwie biega, czy ciachowi naprawdę podoba się zgredek, o to jest pytanie xp
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 02 wrz 2009

jezu, jeżeli tak bedzie to UMRE ze śmiechu, przysięgam!!!
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 02 wrz 2009

nooo, patrząc na to ze pierw jak się w biurze wszyscy pogryźli to sam zgredek się spytał czy on przypadkiem się ciachowi nie podoba a później jak z SJ gadał ciach to powiedział co powiedział (posty wyżej paczeć xp), no jeśli tu nie o to chodzi to ja nie wiem o co kaman xp

Wróć do „K-drama”