[2009] You're Beautiful

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 16 paź 2009

Śmiałam się przez cały ep, tyle mogę powiedzieć :D Normalnbie uzależniłąm się od tej dramy, doprze że do swiąt się skończy, bo co to by było jakvby w trakcje egzaminów... ^^

Scena w basenie piękna - i widzę, że moje myśli wedrują w podobnym kierunku jak komentujących na viikii ^^ Najpierw Snape, potem "Czyżby to był angel?" A ja na to "Na pewno AN jel :D I w tym omencie oni napisali to samo :D

Heheh, nic nie mnie denerwuje, no może trochę wątki z ciotką i tą dziwną matką Snape'a ale niestety drama z definicji musi mieć trochę "dramatyzmu".

Jeremy rządzi :D
Shin-woo jest taki kochany :D Już go pokochałam, mają na uwadzę, że tak nie cierpię JGS :P
Któy by the way, chyba ma nogi ze stali i jest supermanem, skoro tak długo dotrzymywał kroku cięzarówce :D

Kiedy 4 ep?????

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 16 paź 2009

4 ep już jest na viikii.... (nie wiem jak wy patrzycie xP) Uhhh jak ja bym chciała już go obejrzeeeć....

Odcinek 3
Epicki, epicki ;D Czuję się ABSOLUTNIE wkręcona w tą dramę i aż boję się pomyśleć co będzie dalej ^^'' (te jesienne dramy są niebezpieczne xP)

Myślałam, że swoim śmiechem obudzę cały blok xP Zwłaszcza pierwsze 20 minut to czyste ZUO! :D W ogole to już dawno nie widziałam takich długich scen między głównymi bohaterami i żeby tyle ze sobą eee rozmawiali o.0 Zwykle jest milion wątków pobocznych, które hm przeszkadzają XP A tu te wątki są tak sprytnie wkręcone, że prawie ich nie widać ;) Podobają mi się wszystkie sceny z główną parą, zwłaszcza ta kiedy Tae Kyung poszedł za nią do metra :smitten: i oczywiście scena uścisku z rękoma w powietrzu też była bezcenna ;D (czy o pościgu za ciężarówką muszę wspominać? :D )

Hmm narzekałam na sposób mówienia głównej bohaterki... obecnie uważam że jest niezbędny xD Ta dziewusz jest tak słodziutka i niewinna, że no... nie mogę xP

Jakbym miała zacząć wymieniać wszystkie ulubione sceny to nie wiem czy starczyłoby mi czasu. Ale jedna mnie zabiła na rAMEN xD Imaginacja managera rządzi :D JGS jako OldBoy? Bezcenne :D I ta peruka i... te pierogi! :mrgreen: No i oczywiście Sorry Sorry xDDDD

Hongki i różowa za duża piżamka ? :D Tae Kyung w kiteczce? <3

koncept kolorowych gatek na basenie... Szajnii? :D W ogóle jaka bzdura... ubrali ich w te kolorowe spodnie i kazali zanurzyć się w wodzie xD

No nic, zaraz wracam do domu więc wieczorem zapowiada się seans z siostrą pierwszych czterech epów od nowa <3
Obrazek
Awatar użytkownika
Nashirah
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nashirah » 16 paź 2009

Zgadzam się ze wszystkim, co napisała Maura. Wyobraźnia agenta + wyobraźnia Hongkiego = XD XD XD
I miny JGS! I za duże ciuchy Hongkiego! W ogóle HONGKI!

A tak na gorąco muszę się podzielić luźną obserwacją z oglądania 4ep. na viikii. Komentarze gdy pojawiła się UEE są bezcenne.
"Ew ew ew ew ew", "fake", "dis looks bleh". Normalnie siedzą w mojej głowie... ta laska ma JEDNĄ minę. -___-'
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 16 paź 2009

ep 4 bardzo spoiler2owo xp

Aiiiii, czemu trzeba czekać az tydzień xD dawno mi sie nie dała tak we znaki wychodząca drama <było czekać na wyjście softów do całości xp>
Zaczynając od końca to robi się romantik, ale podoba mi się to połączenie nieziemsko xD On dziwak zupełny a ona - jedna kupa nieszczęść wywołująca torrnado tam gdzie sie pojawi i do tego nie przejmująca sie tym zanadto xD No i oczywiście jest ten drugi ale wyjątkowo mogę się zgodzić na tego pierwszego bo to słodkie jest, w ogóle Tae Kyung wygląda na sam koniec w tych kiteczkach *__*
poza tym - Jeremy i to jego strzelanie, no i naprawdę fantazje godne HanaKimi xD
Do tego dokładamy te wszystkie wydreamowane sceny - w ogóle jak można zasnąć na kiblu w taki sposób? xD I co by kto nie mówił to scena typu siostra wychodząca z taxówki i uświadamiająca o śnie - podobają mi się, te ujęcia są naprawdę pokręcone xp
inna scena mistrz - sam początek i topienie się GMN przy okazji podtopienie TK, jego mina - bezcenna :D
Ogólnie mam wrażenie ze starają sie utrzymać połowę dramy w klimatach komediowo-parodiowych a połowę bardziej romantyczno-tragicznych, jak tak zostawią i nie przeważy to drugie to myślę ze będzie w porządku i będzie sie dalej to fajnie oglądać.
Nie zapeszajac <sypie sól>, ale nie myślałam ze będzie z tego jakaś ciekawa drama xD

Ktoś mi powie ile to ma mieć epów? standard 16 czy dłużej?
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 16 paź 2009

Ktoś mi powie ile to ma mieć epów? standard 16 czy dłużej?

Azzel - wydaje mi się , że Twoje info jest kompletne co do tych 16 epów, ponieważ gdzie bym nie właziła na stronki, to widnieje jak byk 16, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by na przykład dramę wydłużyć:0 Tylko już teraz musimy zacząć ciągnąć:)

I oczywiście coś, czym muszę się z wami podzielić (znalezione przypadkowo) - śliczne prawda?

Obrazek

Dramę oglądam jak zaczarowana. Dziś pękł czwarty epizod i tak mi przez myśl przeleciało, że strasznie szybko się w tej dramie rzeczy toczą. Jakbym nie wiedziała, że będzie miała 16 odcinków, to pomyślałabym, że już niedługo koniec. Zresztą na Mysiej stronce zapomniałam wyłączyć komentarzy i nagle pojawia się wypowiedź : "On już wie, że on to ona. Czy ta drama będzie miała pięć epizodów?"

W sumie pomyślałam sobie to samo, nie mówiąc już o chemii między główną dwójką:)
Sposób mówienia głównej bohaterki jest słodziutki - ja mam takie wizje- siedzi sobie mały brzdąc na ławeczce i podchodzi do niego Pani z lizakiem i mówi proszę bardzo maluchu - i wtedy pojawia się Go Mi Nam z tym swoim niewinnym głosem - dziękuję:) Ona artykuuje słowa jak taki maluch - i w sumie nie można powiedzieć , że mówi niewyraźnie, bo jest wręcz odwrotnie, co nie zmienia faktu, że brzmi jak dziecko:)

I jej ulubione słowa w tej dramie, to: "tak" - brzmi jee ( osobiście bardzo mi się podoba ), "przepraszam" i "dziękuję"

Czekam i szczekam w oczekiwaniu na kolejne dwie godzinki przyjemności:)
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 16 paź 2009

Dobra moje wrażenia po drugim odcinku:

- stanowczo za dużo tu było pokazanych gołych klat *_* asz mi się gorąco zrobiło XD
- no proszę was ona tak strasznie wygląda kobieco i zero w niej męskości -_- poza tym widać jej piersi nawet w tych luźnych ciuchach no i jej zachowanie jak najbardziej wskazuje na kobietę no i miała pedicure zrobiony!
- rozwaliło mnie to, że ona nie wie jak się członkowie zespołu nazywają (no bez przesady >.<)
- i teraz z serii mocnych elementów, czyli to jak spadła z ławki na Kyung'a i to jak go ugryzła w wargę i ... sami wiecie co (w ogóle nie wiem czy ktoś to zauważył ale ona mu to zrobiła po lewej stronie, a jak on szedł do łazienki to w charakteryzacji miał to po prawej stronie -_-)
no i cała ta akcja w pokoju jak zrujnowała mu go doszczętnie i jeszcze pluła na świeczkę -> rozwaliło mnie to na łopatki XD
- biedny pies... jak Jeremy mógł go tak skrzywdzić i nazwać go Angelina Jolie?? -_-'', poza tym Jeremy koszmarnie wyglądał w tym żółtym swetrze...
- w ogóle uważam że bez sensu jest to że Kyung dowiedział się już w drugi odcinku że ona jest dziewczyną, no na serio totalnie bez sensu -_-
- moim stanowczym faworytem są chmurki na tyłkach XDDD chmurki rządzą!! XDDD
- no i te jej oświecenia - gemma -> wtedy wygląda jakby się naćpała doszczętnie i miała jakieś wizje O.o
- baaaardzo podoba mi się gra Jang Geun Suk'a, strasznie dobrą ma ekspresję i wyraz oczu -> I like it!

W trzecim odcinku trochę akcji się zapowiada... no i oczywiście obowiązkowy element biegania i ratowania z opresji głównych bohaterów.
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

- i teraz z serii mocnych elementów, czyli to jak spadła z ławki na Kyung'a i to jak go ugryzła w wargę i ... sami wiecie co (w ogóle nie wiem czy ktoś to zauważył ale ona mu to zrobiła po lewej stronie, a jak on szedł do łazienki to w charakteryzacji miał to po prawej stronie -_-)

właśnie! widziałam, i w ogóle oni spadli po jednej stronie a potem oboje mieli po złej stronie to uderzenie, nie tylko Kyung.

- biedny pies... jak Jeremy mógł go tak skrzywdzić i nazwać go Angelina Jolie?? -_-''

oby na niem nie wisiała potem klątwa Angeliny Jolie xp

- no i te jej oświecenia - gemma -> wtedy wygląda jakby się naćpała doszczętnie i miała jakieś wizje O.o

ja mam wrażenie ze z odcinka na odcinek ona coraz bardziej naćpana jest^^, co ta wolność robi z człowieka ;)

a co do wyglądu kobiecego - o yey, no a gdzie by to nie było to by prawie zawsze było widać, to taki wątek z serii prawie mangowej ze ma na oczach maskę ale i tak nikt się nie domyśli w życiu że to ta a ta osoba xp Póki jest wesoło nie bede sie czepiać nieścisłosci, jeśli zrobi sie dramatycznie to chyba zacznę bardziej się irytować takimi rzeczami....

a jeszcze co do ostatniego odcinku jestem ciekawa co sobie pomyśli Shin Woo czy Tae Kyung ma pociagi męsko-męskie czy się domyślił^^ Niby w 4 odcinkach się wiele działo a szykuje sie na to ze w kolejnym epie będzie jeszcze więcej, zwłaszcza ze zaczyna się już wspólne zasypianie,kekeke <3
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 16 paź 2009

ja sie kłaniam przed ta drama, przysiegam :DDD w ogóle nie poczułam kiedy mi zleciały dwa epy ^^
hongki cały czas jest mistrzowski, przyzwyczaiłam się do tego dziwnego looku taekyunga i uwielbiam jego miny, kurde, świetny jest.
i nadal twierdzę, że wisi nam tutaj klątwa yula w powietrzu XDDD
w ogóle szybkość rozowju akcji mnie... nie wiem co ze mną robi, ale jestem w szoku, to chyba dlatego tak świetnie się to ogląda <3 żeby połowa conajmniej wiedziała o sikrecie? w ogóle fajnie, że tae kyung wie od początku, że to dziewczyna, przez to jest raczej zabawnie - obserwuje jej zachowania, tylko czeka, aż się wkopie.... by w ostateczności ją uratować, hahah XD
i mroczny wątek rodziców jest ZUYYY, juz widać na horyzoncie zbliżającą sie traumę... do not want! ;( to jest zbyt epicko komiczne, żeby wplatać tu dramat! znaczy troszke nie zaszkodzi, w końcu to KOREAN DRAMA XDDD ale chyba rozumiecie o co mi się rozchodzi ;P

no następny ep rzeczywiście zapowiada się wyśmienicie. znowu!
cannot wait, nie żałuje, że przestawiłam się na viikii *-*
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

no następny ep rzeczywiście zapowiada się wyśmienicie. znowu!
cannot wait, nie żałuje, że przestawiłam się na viikii *-*

trochę załuję, ale.... Spoiler! kolejny ep i scena na łóżeczku - słodkie^^
no i jedna scena której w życiu nie zapomnę - tego jeszcze chyba nigdzie nie było w dramie - znaczy się - kurzej ślepoty xD
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 17 paź 2009

Uwielbiam ten serial!!!!! :D To bedzie najlepsza drama sezonu :D Sezonu Azji in general :D

- "Czy Super junior załacił za za tę dramę?" :D LOL, myslałam, że sie popłacze ze śmiechu :D
- O bosh.... podobieństwo JGS do Snape'a przekracza wszelkie granice :D To przez ten jego dziwaczny, podkrecony z jednej strony uśmieszek :D To sie robi straszne :D
Ale nawet zaczęłąm sie do niego przyzwyczajać, ma trochę lepszą fryzurę :P Ale i tak wolę SHin Woo :P A Hong Ki jest taki kochany :D
- Jak na razie jest idealnie mało watków pobocznych więc możemy ciagle oglądac grupę :D Extra :D Mam tylko nadzieję, że JGS nie poleci na tę dziwną aktoreczkę :P\
Oj, biedny Shin Woo w końcówce.... Kocham go. To była miłość od pierwszego wejrzenia :D
I kocham, jak ci komentujący zmieniają zdanie co 5 sekund - najpier TK jest bezduszny, potem jest kochany i tak w kółko :D

Aj, chce kolejny ep!
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 17 paź 2009

Zapuściłam sobie hanową wersję epa4 od koncertu - dzieje sie ze mna cos dziwnego bo jak nie przepadam za popem <albo - bardzo nie przepadam za popem> tak ta ich piosenka mi sie podobała. Spoiler! No i w pewnym sensie jak ktoś sie przyjrzy ich koncertowi to zobaczy scenę z kręcenia podwodnego - fajny nawet pomysł... I głos TK jest fajny... o ile to jego... Wy się znacie - on jest w jakiejś kapeli? <bądź bardziej - bandzie? xD>
Spoiler! W ogóle końcówkę 4epa mogłabym sobie puszczać tak od czasu do czasu^^ No i im dłużej się w nią wpatruję to rzeczywiscie klątwa Yula może się szykować...
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 19 paź 2009

OH MY GOD!

obejrzalam 1szy odcinek i juz wiem czym się tak wszyscy ekscytujecie.. po prostu... nieeee mogeee! to jest ZAJEBISTE! czemu mnie nie ostrzegłyście że mam teog nie golądać jak nie chce pobudzić domowników spazmatycznym śmiechem?

po prostu.. Snape wymiata.. ta akcja jak ona rzygała.. PRZE-JE-DY-NA! i jak jemu sie podem zbierało xD ale pedant niezły.. ze zauważył lamkę przesuniętą o 3 milimetry.. i akcja z bidetem.. "a bidet is more dangerous than i thought. I should be careful." ło masakra..

blondasek też jest milusi xD i Jerry też.. takie torche jakby F4 xD i ona jedna xD

po prostu sie nie zastanawiam ino włączam drugi odcinek.. co wy ze mną zrobiłyście.. teraz moje zycie będzie marne aż do następnego releasu subów..

[edit]

oki.. episode 2.. akcja z prysznicami.. xD myślalam ze zjade.. lol! i coraz bardziej świruje.. juz sama nie wiem ktory z nich jest fajniejszy.. Tae Kyung mi jak nic momentami przypomina Juna Pyo.. a ten drugi (nie blondyn) jak nic mi przypomina Herbatnika xD uhh dobrze z ejutro jade do akademika.. bo skoro i tak nic nie moge poradzic na to ze nie ma napisow do 3 epa to nie bede przynajmniej tego zalowala bo nie ebde miala dostepu do neta.. goood.. uzaleznilam sie od tego.. juz po 2 epach.. wlasciwie to juz po pierwszym.. ale to jak sie skonczyl 2 ep.. to wola o pomste do nieba.. i zwiastun trzeciego.. jaaa.. nya~~ nya~~ ja czekam na napisy..

[edit]

a ta cala przewodniczaca tego ich fanklubu ( http://wiki.d-addicts.com/Bae_Geu_Rin ) przypomina mi matke Juna Pyo z BBF ( http://ciagirl.files.wordpress.com/2008 ... eong11.jpg ).. przynajmniej tak bym sobie ja wyobrazala ze wygladala jak byla mlodsza
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 19 paź 2009

margot. pisze:- no proszę was ona tak strasznie wygląda kobieco i zero w niej męskości -_- poza tym widać jej piersi nawet w tych luźnych ciuchach no i jej zachowanie jak najbardziej wskazuje na kobietę no i miała pedicure zrobiony!

ja tylk oczekalam az ktorys z fa cetow zauwazy jej paznokcie u nog! serio!

margot. pisze:no i cała ta akcja w pokoju jak zrujnowała mu go doszczętnie i jeszcze pluła na świeczkę -> rozwaliło mnie to na łopatki XD

yeah.. i ta jego mina.. boooska xD

margot. pisze:- biedny pies... jak Jeremy mógł go tak skrzywdzić i nazwać go Angelina Jolie?? -_-''

nooo.. jolie juz bym przelknela.. tak z Francuskiego.. ale jak powiedzial Angelina Jolie.. to juz mialam ochote rzygnać..

margot. pisze:- w ogóle uważam że bez sensu jest to że Kyung dowiedział się już w drugi odcinku że ona jest dziewczyną, no na serio totalnie bez sensu -_-

noo dla mnie to tez bez sensu.. rozumiem ze jeden z nich wie.. ale az dwóch.. i ajk blondaskowi przywalil.. ze patrzac na to jaki on jest malo spostrzegawczy to jeszcze dlugo do tego nie dojdzie o co kaman xD

margot. pisze:- moim stanowczym faworytem są chmurki na tyłkach XDDD chmurki rządzą!! XDDD

yeah, chmurki były mega wypaśne xD

margot. pisze:- baaaardzo podoba mi się gra Jang Geun Suk'a, strasznie dobrą ma ekspresję i wyraz oczu -> I like it!

on przezarąbiście gra!!!! xD z jego oczu aż wypływa ta nienawiśc którą ją raczy xD i to jak mowi.. momentami mam wrażenie jakbym patrzyla na Juna Pyo w prostych włosach xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Postautor: dora » 21 paź 2009

No i ja jestem po obejrzeniu pierwszego odcinka. Wydaje się być całkiem spoko. Chodź niektore
sceny to aż wołają o pomstę do nieba O.o
Po pierwsze po co tej dziewczynie malują oczy jak ona ma udawać chłopaka. Ewidentnie widać ze ma rzęsy pociągnięte tuszem O.O
ściskanie biustu tym bandażem myślę ze Azjatki nie mają aż takiego problemu ja bym chyba nie dala rady ich zakryć choćbym bardzo chciała ^^
scena na balkonie po tym jak zwymiotowała do tej doniczki po jakiego grzyba on tak włożył jeszcze tego kwiatka O.O potem scena jak ona spada z tej ławeczki a oni ją chcą złapać toż to było okropne.
Co do obsady to główny bohater jest przystojny ale nie w tych włosach wygląda strasznie. Mam nadzieje ze zmienią mu to w następnych odcinkach.
hangoki jest świetny świetny i jeszcze raz świetny :D co do jego glosu to mogłabym go godzinami sluchać.
Kiedy się czegoś pragnie,
wtedy cały wszechświat sprzysięga się,
byśmy mogli spełnić nasze marzenie.
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 21 paź 2009

Ja mam mieszane uczucia po 1 odcinku... Widziałam go już dwa razy, żeby odpowiednio ocenić, i już wiem co mi zespuło ogladanie... zdecydowanie mniej głosu Janga niż się spodziewałam po pierwszych opisach (które informowały , że Jang ma być głównym wokalistą, a babka perkusistką xD), a potem trailer na którym Jang będzie śpiewał. A potem cały odcinek odbijało mi się echem "Jang nie będzie głównymwokalistą. A ja kocham jego głos w piosenkach a'la soundtrack z DoReMi czy happy Life, więc tu się nastawiałam, że będzie tego więcej niż w filmach. Po prostu - gdybym miała wskazać jeden głos śpiewany na caaaaałym świecie, który uwielbniam najbardziej to chyba wskazałabym Jangowy. Troszkę mi to zrujnowało oglądanie pierwszego odcinka XD, wraz z tym, jak wszyscy wychwalalai dramę i na co się nastawiłam, no i zapomniałam już, że koreański humor nie zawsze mnie śmieszy.

To było o złych rzeczach, o których piszę mi się zawsze łatwiej xD nawet jeśli mi się coś podoba... Z plusów ta drama ma potencjał na zostanie moją ulubioną koreanska dramą jak na razie. Zabiła mnie scena z autografem i fankami - chyba moja ulubiona XD jak na razie lubię po prostu wszystkie postacie jak leci i czekam na rozwinięcie akcji XD. . No wiec tak - rola Janga nie jest tak surowa jak chociażby w Hong Gil Dongu - jak dię dowiedziałam, ze ma grać niemiłego to się bałam, a tymczasem on tu jest tak fajnie przerysowany XDD Teskniłam za oglądaniem go, w końcu to nie tylko mój ulubiony wokalista w ogóle, ale takze ulubiony aktor jesli chodzi o Koreę. I imidż mu pasuje :D Hong Ki - gościa nie kojarzyłam wcześniej , ale już po pierwszym odcinku lubię jego i jego postać. Tylko dlaczego jak googlowałam, musiałam trafic na to zdjęcie tak od razu XD. Jego postać jest i bedzie fazowa... Hmmm właściwie to nasuwa mi się tu porównanie do Nakatsu z HanaKimi (zwłaszcza mangowego XD) . Park Shin Hye - mimo całego pojazdu jak to ona nie pasuje na faceta, jaki czytałam, mam wrażenie, że bedzie ona i tak najlepsza babą przebraną za faceta jaką widziałam dotychczas - bo jeśli chodzi o takie HanaKimi japońskie czy Coffe Prince to wygrywa juz na starcie byciem mniej irytującą XD postać Jung Yong Hwa mnie zastanawia - jaką rolę odegra w tym wszystkim. Drugi odcinek po polsku się ściąga już więc jutro zobaczę z przyjaciólką :)
http://lizards-subs.com.pl

Wróć do „K-drama”