[2009] You're Beautiful

seriale z Korei
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 23 paź 2009

Azzel pisze:obawiam się dramatu w kwestii pochodzenia Go Mi Nam xp no i Shin Woo jakie już w ogóle teksty zaczął rzucać xD Swoją drogą to sama GMN tio jeden chodzący dramat,nie dość ze wszystkim dookoła przynosi destrukcję to jeszcze do siebie samej się dobrała xD Fakt - ją to tylko w klasztorze zamknąć xD
A uśmiech - nota scena była boska - sama sie wręcz przeraziłam jego uśmiechu, taki SZOK :D

ej ale ona jak tak sieje zniszczenie to tylko uroku jej to dodaje i taka trochę bliższa mi jest postać. Mi też zdarza się siać zniszczenie a co gorsza gubić rzeczy -_- (wczoraj zostawiłam sobie szklankę z wapnem na biurku a jak wróciłam to wyparowała O.o)

evelinux pisze:
i more down to earth:

* jaki NORMALNY człowiek znalazlby ten autograf w walizce?????

lol to samo sobie pomyślałam, jak on jej to wkładał do walizki że ona nie ma szans tego tam znaleźć XD
nie rozumiem czemu nie mógł na tej walizce tego położyć skoro był na widoku i na niej potem leżała (chociaż swoją drogą też dziwne że sobie zrobiła z walizki biurko w takich wypasionym pokoju jak oni mają, no dobra ale nie czepiajmy się już szczegółów)

"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 23 paź 2009

zaczęłam żyć tylko dramami - nawet anime ulubione czeka grzecznie aż się załadują kolejne party poszczególnych dram. jestem w szoku. Nie mogę odciągnąć oczu od tej dramy - po prostu postać Hwang Tae Kyunga powala mnie za każdym razem. Gdzie on się taki uchował tyle lat? z kurzą ślepotą, uczuleniem na krewetki, dążeniem do porządku i wyzywaniem ludzi od publicznych bzdur ( używa takiego powiedzonka śmiesznego, ale zbyt mocno jeszcze się nie wgłębiłam w translatora co oznacza, bo na razie tylko pochłaniam:) )
Jeszcze wgłębiając się w jego postać ma mnóstwo odsłon - na przykład w piątym odcinki jak się uśmiechnął tak troszkę według mnie , nienaturalnie - wyglądał jak nie on. Udaje mądrale a chodzą w kółko koło tego samego sklepu i błądzą, co znów nie przeszkadza jemu, by sprostować, że takie lody są na wielu wystawach i ten na pewno to nie ten sam, który mijali parę razy temu:0 Przeurocze:0

I oczywiście akcję z Fake Fairy - myślę ,że dziewczyna , by podbić swoja popularność i mając w garści info o tym, że Go mi nam jest dziewczęciem - będzie starała się to wykorzystać:)Aj wyjdą chyba z tego przezabawne hece.. Nie mogę się wręcz doczekać dzisiejszego popołudnia, na tyle, że nawet przeszło mi przez myśl, by ściemnić szefa, że zjadłam paskudną pizzę z Grubego Benka wczoraj i strasznie niedomagam od pasa w dół.
Ale to nie drama, tylko życie, więc odpracować swoje trzeba:0 i uzbroić się w cierpliwość:)

Zdanko na koniec - Jest uroczo:)

Jak Jeremy robi sobie te fryzurki - ja też chcę takie, bo moje włosy są podobnej długości . W piątym epie jak się bawił z Jolie, to miał taka fikuśną kiteczkę zrobioną i ta grzyweczka mu tak uroczo opada na buźkę .
W ogóle jest bardzo pozytywna postacią w tej dramie - można się doczepić , że emocjonalnie trochę odstaje od innych, bo jest impulsywny, sporo przeżywa i gada często sam do siebie, ale tak naprawdę jakby się wgłębić w każdego z nich, to wszyscy tam są tacy dziecinni:) I co ciekawe kompletnie nie zepsuci przez kasiorę jaka tłuczą:)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 23 paź 2009

margot. pisze: nie rozumiem czemu nie mógł na tej walizce tego położyć skoro był na widoku i na niej potem leżała

bo on jest taki sprytny ze zawstydza nawet turbo-dymo-mena xD xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 23 paź 2009

Piąty ep za mną :D!!!!
Dziś 6 wieczorkiem obejrzę :P

Te epy to ogólnie jest masakra :D Zaczynajhąc od wnerwiającej ciotuni po gadulską stylistkę ale wszystko przebiła Go mi nam która się sama poraziła prądem :P

Kiedy wreszcie dotarli do domu, to jak JGS się uśmiechnął, to aż mu nie pasowało :D :D Jakby się krzywił :D

Biedny Shin Woo - no ja mam po prostu skrzywienie do takiech smutnych typów, a Duch Yula panuje i w dodatku przechrzcił połowę takich drugoplanowych bohaterów :P SW jest przesłodki, chociaż też sie wkurzyć potrafi, jak jej odmówił pokoju, ale sie dąsa :D :D
Znając jego szczescie, to jeszcze ich w tym łóżku znajdzie. I cobie cos pomyśli :D
Że też ich nigdy nie zastanawia, że ona np : leży na nim dziwacznie, z nogami na ziemi, w ciuchach - zawsze zakładają że sobie tak spali, a nie że np zemdlała :D

Drama bardzo fajna :) :D Dużo śmiechu, zwłaszcza z Jeremym :) *"You almost fell for him!* :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 23 paź 2009

Kiedy wreszcie dotarli do domu, to jak JGS się uśmiechnął, to aż mu nie pasowało Very Happy Very Happy Jakby się krzywił Very Happy

Prawda, prawda? Właśnie o tym wspominałam kawałek wyżej - wygladał conajmniej dziwnie.

A z tym spaniem ze sobą to masz całkowita rację Eggie .Ja nie wiem, może ci ludzie w Korei są jacyś przewrażliwieni na tym punkcie, albo uważają , że seks może się odbyć nawet przez ciuchy. Normalnie stwarzają nowe możliwości:)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 23 paź 2009

Odcinek 5 i 6
Kurczę... jakie fajne dwa odcinki. Aż się chce oglądać dalej ;) Zgadzam się z Rikli, ta drama jest typowa, ale to taka bardzo typowa jak na siostry Hong i to się chwali! Cała ta seria niefortunnych zdarzeń, wszelakich przypadków i poświeceń tak się fajnie ogląda, że naprawdę na razie nie mam na co narzekać. A przy okazji jest mnóstwo śmiesznych tudzież romantycznych scen co w ogóle jest <3

Shin Woo, o jeżuniu, co za facet *_* A jeszcze jak przyodział te okularki i kapelusz to już w ogóle (ohh mówiłam, że uwielbiam facetów w kapeluszach, ostatnio w okularach, ale połączenie tych dwóch elementów to już czyste wariactwo xD <333) Fakt, trochę Yul nad nim wisi, ale... ja bym tu bardziej widziała nawiązanie do poprzednich bohaterów wykreowanych przez siostry Hong - np rola Jang Geun Suka w w Hong Gil Dongu, a przede wszystkich bohater Junkiego w My Girl. Z drugiej strony, tamci na tym etapie już zaczynali wariować, a Shin Woo hyung jeszcze się trzyma xP Ta scena kiedy Mi Nam go nie dostrzegła była naprawdę dobrze zrobiona i w sumie to się trochę przejęłam ;) Ehh mam nadzieję, że siostry nie zmasakrują go tak bardzo jak tych innych 'drugich' bo szkoda xP Z drugiej strony.... jak to jest, że on ledwo co ją poznał a już się zakochał? XD

Aha, głowna para xP Yayy Tae Kyung wpadł po uszy ^^^ Uwielbiam te jego koślawe minki i w ogole całego *___* Chociaż... zgadzam się, że ten eeee uśmiech był przerażający xD Też chciałabym by to była tylko imaginacja Mi Nam... W ogóle to... Nie wiem czy ktoś oglądał tą dramę i dostrzegł no bijące podobieństwo - otóż TK zachowuje się identycznie jak Kang Mae w Beethoven Virus. Normalnie jak syn Maestro! (lol, w sumie TK jest synem jakiegoś słynnego kompozytora więc kto wie XDDDDD )

Ostatni kiss był tak bardzo nie kissowy, a jednak wywołał u mnie emocje. Bo tak właśnie zaczyna się ten mhrooczny wątek ^^^
Oczywiście można stwierdzić, że TAKIE poświęcenie to jakaś niedorzeczność i w sumie to prawda, ale to jest DRAMA i takie sprawy muszą się dziać by było ciekawiej xP Osobiście zachwyca mnie ten trójkąt. Bo on już się trochę zakochał, trochę mu zależy, Uee to nie wiadomo (skąd takie sie biorą?), ale pewnie też już, no a Mi Nam przecież prąd kopnął xD

No i Hongki miał fryz a'la Gdragon-ajumma xP Nie no... Hongki to już w ogóle przeginka xDDD (tak jak Genie na koniec xDDDDD)

No dobra... mogłabym jeszcze tak sobie powzdychać bo w sumie jest nad czym, ale.. nie chce mi się już XP Jak narazie jest dobrze... przy pierwszych 6 epach zdecydowanie da się odpocząć. ;) Ciekawe co dalej...
Obrazek
Awatar użytkownika
Nashirah
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nashirah » 23 paź 2009

Niech ktoś zdejmie UEE (może TOP zmieni dramy i zamiast Byung Huna...?). ;___; No nie mogę na nią patrzeć.

5 i 6 odcinek nie zawiodły moich oczekiwań, choć z Shinwoo robią taką ofiarę losu. :/ Biedny, strasznie podobała mi się jego randka stalkera. To była najbardziej urocza rzecz w tych dwóch epkach (poza Hongkim, który jest chodzacym urokiem samym w sobie, powinien dostać więcej czasu antenowego!).

Parodia Genie na koniec mnie zabiła.Tutaj chyba Yonghwa wyglądał najbardziej rozbrajająco. XD
Obrazek
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 23 paź 2009

Shinwoooo~~~~ Y__________________Y
wyglądał bosko w 6 odcinku, na MyeongDong~~ aaaaah, dlaczego krecili te drame rok później?XD może bym wpadła na Shinwoo przez przypadek? xPPPPPP
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Postautor: dora » 23 paź 2009

Ta drama jest genialna ~~!!! nic ując nic dodać chodź niektore sceny sa tak oczywiste ^^

Pozatym wlasnie dostalam zakraz oglądania jakichkolwiek głupot (czyt. dram, anime itp) od siostry i szwagra O.O oni są chorzy chyba >.<
Kiedy się czegoś pragnie,
wtedy cały wszechświat sprzysięga się,
byśmy mogli spełnić nasze marzenie.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

dora, czy oni na prawde myślą żę to jest realne i możliwe?? o_O

jak ja zazdroszcze tym co znaja koreanski i sobie moga to obejrzec nie czekaajc na napisy..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

btw, kjutaśny, isn't he?

Obrazek
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

btw, kjutaśny, isn't he?
zakochałam się ...XDDD

dora, czy oni na prawde myślą żę to jest realne i możliwe?? o_O
Oni myślą, że jednak wybiją mi to z głowy. Stwierdzili jak mogę interesować się czymś co nawet w telewizji nie puszczają i nikt tego nie ogląda O.o
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

dora pisze:Oni myślą, że jednak wybiją mi to z głowy. Stwierdzili jak mogę interesować się czymś co nawet w telewizji nie puszczają i nikt tego nie ogląda O.o

hmm.. właśnie dlatego ze tego nie ma w telewizji.. to juz jest argument ZA oglądaniem tego.. bo w tv leci sam szajs obecnie.. za wyjatkie Dr House'a ewentualnie.. to im lepiej uświadom ze jak juz sie w to wpadnie to juz jest za pozno.. z tego sie nie da wyjść.. wyleczyć.. wydobrzeć.. czy jak zwla tak zwał.. to jest najwiekszy chyba rodzaj uzaleznienia na świecie znanyudzkości xD kto sie ze mną zgadza??l
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 23 paź 2009

Ja!
Ale kjutasny to on nie jest :twisted: Ach, po prostu myślałam, że moja niechęć do JGS ma jakieś płytkie podłoże, ale facet po prostu coraz bardziej mnier odpycha :twisted:
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Dr Hausa to ja zawsze lubiłam :)) i to jest jedyne co oglądam w telewizji :D

Wróć do „K-drama”