[2009] You're Beautiful

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 24 paź 2009

DRAMA jest DOBRA :D

Ja tam nie liczyłam na nic poza odmóżdżającą rozrywką, to sie doczekałam :P

Kompletnie nie wiem, czemu w każdym twoim zdaniu jest słowo siostry Hong :D Absolutnie się nie czepiam ani mi to nie przeszkadza, tylko tak zauwazyłam, że wybitnie to podkreślasz :P

Biedby Shin Woo, jej jak mi go szkoda.... Buuu, Yulek też był biedny i Jung Woo też był biedny, a chociaż cos tam pod koniec kombinowali, no to przecież sie nawrócili no nie? :D
Ja myślę, że w międzyczasie po prostu, jak tak sobie koegzystowali z MN, SW stwierdził, że ona jest kjutaśna, on chyba nie jest jeszcze aż tak zakochany, ale zauroczony mocno, więc po prostu robi miny, bo mu smutno, że dziewczyna do które sie (jak na razie niezręcznie) zaleca, w ogóle go nie zauważa...
Jestem tylko ciekawa, czy byłoby tak samo gdyby ona wiedziałą, że on wie. Bo ona się zakcohałą w TK chyba dla tego, że dowiedziałą sie że on wie i ciągle musiałą go mieć na oku, wiec tyle czasu razem spędzali... :P

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 24 paź 2009

w każdym moim zdaniu pojawiają się "siostry Hong" ponieważ to one stworzyły historię tej dramy... są główną przyczyną całego tego zamieszania xD

Drama jest dobra pod względem humoru i nie powiedziałem, że jej nie lubie... po prostu wg. mnie ma dużo błędów i niezrozumiała jest dla mnie czasem. Może się czepiam, ale jak oglądam dobrą dramę to nigdy nie czuję, że są jakieś luki w historii, że są zapychacze, że nie mogę się wczuć w daną sytuację, a przede wszystkim nie myślę o takich rzeczach oglądając coś dobrego bo po prostu podczas oglądania nie mam czasu :D

Może bym nie pisał tak negatywnie o tej dramie gdyby nie fakt, że czuję w kolejnym odcinku/ach dramat i jeżeli go nie będzie... to przyjdę tutaj na kolanach i będę przepraszać xD

A co do sióstr Hong to też mówię o nich ciągle bo mnie wkurzają... każda drama jest taka, że zaczyna się śmiesznie i cudownie, a potem jest dramat i cały klimat gdzieś ucieka. Chyba nie wybaczyłem im jeszcze Hong Gil-dong'a do końca xD Chociaż uważam, że to bardzo dobra drama była.... dużo lepsza pod względem treści i samej historii ;)
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 24 paź 2009

Ja się Mootylowych opinii boję bo są strasznie przewrotne XP
Może bym nie pisał tak negatywnie o tej dramie gdyby nie fakt, że czuję w kolejnym odcinku/ach dramat i jeżeli go nie będzie... to przyjdę tutaj na kolanach i będę przepraszać xd

Buah... no to czekamy xD *joke*

Hmmm właściwie to... praktycznie w każdej dramie dramat wisi w powietrzu i nie ma się tu zbyt mocno oszukiwać i oczekiwać na jakieś cuda.... Chociaż przyznam pewną prawidłowość - naprawdę jestem ciekawa następnych dwóch odcinków. Zwykle to w tym momencie zaczyna COŚ się dziać i też często na niekorzyść dramy.... W Lady Castle źle się działo też tak koło 6-7, HTTG w ogóle porażka z tym szpitalem, a ciekawe jak to rozwiążą tutaj. Osobiście wypatruję szeroko pojętą rozrywkę w postaci Uee randkującej TK + te jego dziwaczne minki no i... mnóstwo słodkich słooodkich momentów między główną parą bo przecież mają razem nagrywać piosenkę, nie? ^^^
A co do sióstr Hong to też mówię o nich ciągle bo mnie wkurzają...

To nie oglądaj ich xD

GDragon :D
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 24 paź 2009

Maura bo ja piszę pod wpływem chwili i emocji, które czuje... (czasami uspokoję się za chwilę, przemyśle, dojdą nowe opinie, fakty i zmieniam np. nastawienie itp.) xD

ZAPOMNIAŁEM DODAĆ!
UEE jest strasznie brzydka ! ;// Pamiętam jak się wkurzyłem, kiedy dodali ją do After School... miałem rację... jej twarz jest śmieszna... taka pyza xD
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 25 paź 2009

O matko, masz racje :D Pyza, dobre słowo :D
Jej twarz wygląda jak pełnia księżyca :D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 25 paź 2009

jej twarz jest śmieszna... taka pyza xd

O matko, masz racje Very Happy Pyza, dobre słowo Very Happy
Jej twarz wygląda jak pełnia księżyca Very Happy

LOL nasunęło mi się stwierdzenie, że brzydka bo pewnie naturalna xDDDD
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 25 paź 2009

Ano prawdę mówisz Maura, jak na nią patrzę w wersji żeńskiej to sobie myślę - kurcze, nie podoba mi się, ale z drugiej strony ma jakiś taki w sobie urok... swojskiej dziołchy? xD
Co do wywodów Mootyla - ja tam nie patrzę na to czyja jest drama i chyba lepiej dla mnie bo nie szkicuję sobie w głowie rysu co w tej dramie być może i czy będzie tak samo - nie oszukujmy się w większości dram jest to samo ale podane trochę inaczej xp Drama podoba mi się przez to odmóżdżenie jakie mam po niej i dobre dawki humoru - w pewnym sensie też przez postaci <o dziwo jak myślę to nie mogę znaleźć postaci której nie lubię, całą muzyczną 4 lubię, tą złą, managera, nawet tego gościa od angielskich wstawek polubiłam>. No i na nieścisłości typu - paznokcie zdecydowanie dziewczyny - nie chce mi się nawet zwracać uwagi, bo póki co wiem ze przecież i tak to wszystko jest przerysowane. Gorzej będzie jak wejdzie w to wszystko DRAMAT bo wtedy niestety nie będę mogła tak patrzeć na tą dramę w ten sposób i wtedy niestety bym musiała się przyczepić do niedociągnięć... Wiec mam nadzieję ze
Może bym nie pisał tak negatywnie o tej dramie gdyby nie fakt, że czuję w kolejnym odcinku/ach dramat i jeżeli go nie będzie... to przyjdę tutaj na kolanach i będę przepraszać xd

przyjdziesz, mimo że personalnie tego ci nie życzę, tylko tak dla dobra dramy^^"
<spoiler2owo> I jeszcze jedna rzecz - właśnie oglądam My Girl - i może za mało jestem jeszcze w stanie powiedzieć o tej dramie po 4epach ale - widzę np dość znaczna różnicę odnośnie tych "drugich", w YeB Shin Woo jest dość znacznie wyeksponowany nie wspominając już o scenie jak dla mnie naprawdę świetnej ze śledzoną randką <może za mało dram obejrzałam ale jednak to jedna z lepszych i pewnie bardziej zapamiętałych dla mnie scen jakie dotąd widziałam, biedny Shin Woo w tłumie ludzi zostający sam..>, gdy w MG to ten drugi przez 4epy pojawił się tyle co się pojawił - byle by go przedstawić czy coś, i mam nadzieję ze ich role i w jednej i drugiej dramie będą inne co z czasem zobaczę <hołpe soł xp>. I mam nadzieję że to ostatni raz jak oglądam dramy poprzez pryzmat twórców xp
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 25 paź 2009

Azzel pisze:I mam nadzieję że to ostatni raz jak oglądam dramy poprzez pryzmat twórców xp

Ja sie cieszę swoją nieświadomością :P Nie mam zielonego pojęcia, kim są siotry Hong (no, poza tym, że teraz już wiem, że zrobiły My girl również.)
Nie widze na razie jakiś specjalnych analogii, no chyba, żeby wziąć po uwagę ogólny "dramatyzm" ale pod tym względem koreańszczyzna wydaje mi sie zawsze być taka sama, nie dotyczy to bynajmniej tylko dram, które napisaly owe siostry :P
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 25 paź 2009

bo UEE jest podobna do Sohee !@! >.>;
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 26 paź 2009

Omo O.o
http://www.allkpop.com/index.php/full_s ... _for_real/

Widzę że faza na YeB nie jest tylko u nas ^^ Ciekawe czy A.N.JELL stanie się for real.

Swoją drogą przez tą wiadomość przypomniało mi się o YeB'ie -_- a subów standardowo nie ma...
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 26 paź 2009

x_x oo fajnie by bylo jakby zaegzystowali w swiecie rzeczywistym xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 26 paź 2009

O nie, wtedy JGS byłby głownym wokalistą :P
Poza tym, czy każdy z nich nie ma już własnego bandu? :P
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 27 paź 2009

Eggie, no nie każdy XPP
Hongki ma, w końcu jest vocalistą F.T Island ;)
No i Yeonghwa.. czy jak mu tam, jest w tym indie zespole co debiutuje w Japonii~
A GeunSeok to robi sobie solo kariere i świetnie mu idzie ;D Kocham jego Touchholica :P <3
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 27 paź 2009

czy ktoś ma namiary na jakąś króciutka zapowiedź następnego odcinka?:)

Czy ktoś choruje na to razem ze mną:)

Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 28 paź 2009

http://www.viikii.net/videos/watch/4563 ... eview.html

zapowiedź jutrzejszego odcinka:) Ktoś nam chyba sie zagubił:)

Wróć do „K-drama”