[2009] You're Beautiful

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 30 paź 2009

pytanie czy ja mam jeszcze czas i miejsce na dysku by się w to wciągać xD Chwilowo aż dziwie się sobie bo właśnie słucham OSTa YaBowego i nawet mi się dobrze tego słucha, Park Shin Hye ma serio ładny głos <3

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 30 paź 2009

dora pisze:co do ep 5 to ciekawy ten efekt przyspieszonego bicia serca jak on się tak kjutaśnie uśmiechnął do niej. A potem nad lożkiem patrząc jak on śpi. (jakbym miala spac z takim ciachem w jednym pokoju to bym sie musiała trzymać z dala od niego bo bym sie chyba nie powstrzymała xDDD)

nooo jak ja zobaczylam ten jego usmiech to poczulam jak sie rozplywam na podlodze..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 31 paź 2009

Tak, odcinki są genialne :) Na razie dramat do strawienia, choć zaskoczył mnie tak wczesnie...

Kiedy wreszcie SW wyjawi prawdę? Już na półmetku jesteśmy! Kurde, wszyscy go porównują do Zdzicha i coś w tym jest, bo obaj tacy pasywni... Niby chcą być pomocni i nie utrudniać i po cichu mają nadzieję, że ich dobroć ujmie za serce główną bohaterkę, ale te diewczyny lubią tylko takich pacanów jak Snape :D

A propos JGS - 8 ep to był pierwszy odcinek w którym naprawdę poczułam jego postać. Biedak, matka otwarcie mówi mu, że przez niego przegrała życie.... Nie jest moim ulubionym bohaterem i na pwno mu nie kibicuję, ale potrafię zrozumieć, czemu jest takim cynikiem...

Ach, kiedy kolejne epy? :) Wiedza, jak budować napięcie :D Zawsze te gorsze zakończenie zostawią na czwartek i człowiek musi cały tydzień czekać :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 31 paź 2009

Zawsze te gorsze zakończenie zostawią na czwartek i człowiek musi cały tydzień czekać

Dokładnie - to problem, z którym borykam się w każdej dramie. W sumie kolejne odcinki powinny pojawić się jakoś w czwartek na pewno na Viikii, bo tak było w tym tygodniu, więc pozostało jakieś 5 dni do szczęścia:) ( nie licząc soboty oczywiście, bo ja nigdy nie liczę od dnia w którym powinnam zacząć i to mi daje dzień oczekiwania krócej hihihi)

W oczekiwaniu na odcinek siódmy bodajże znalazłam miłą stronkę na której pewna miła osoba zapodała całe streszczenie ( i to takie drobiazgowe ze screenami) tego odcineczka i w sumie to tez jest pewnego rodzaju rozwiązanie, bo nawet jak nie widzisz, to chociaż można sobie wyobrazić na podstawie opisu, co sie będzie działo. Na chwilę usypia to naszą ciekawość.
Chociaż nie sądzę , by ta osoba opisywała kolejne odcinki, ponieważ na tej stronce widniało streszczenie tylko siódmego epa.

I dla umilenia czasu oczekiwania ładna dziewczynka z ciekawym wokalem:0 ( chociaż o niebo lepiej oglądało się jej wykonanie w dramie jak wszyscy zamarli na chwilę, ale też nie jest najgorsze w takiej odsłonie) Miłego słuchania!!!

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 31 paź 2009

ou m aj god...
7 ep był epicki, serio. jk oni to robią, że w jednym epie potrafią zamieścić totalnie komiczną scenę i totalnie rozczulającą scenę i to się nie gryzie?
chociaż jak zwykle viikii ze swoimi komentami kopie tyłek "happy halloweend taekyung" na samym końcu epa - no plz, popłakałam się ze śmiechu, a powinnam płakać ze wzruszenia!
masakra ;D
ale ep pierwsza klasa, idę oglądać 8...

...
"sherlock is here" omo!
no previous?!?!? D:
poprzedni ep lepszy, ale bezcenne miny i sytuacje nadal obecne ;D
bardzo bardzo faza i can't wait na kolejne dwa *_*

aha, co do klątwy rodzeństwa - hmm, coś się rozjaśniło w 8 epie w końcu. wiemy już, że nie ma wspólnego ojca. tylko teraz pokmina - kto jest matką mi-nam? o_O dziwne toto jest, zaiste

ps. klątwa yula...? ;D nie no, ale zdzich z niego jest ewidentny XD
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
emenssion
Co to jest dorama? o_O

Postautor: emenssion » 31 paź 2009

Zaczęłam czytać to forum i oczywiście pierwsze co zrobiłam to weszłam w temat z 'You're beautiful' i tak mi się żal zrobiło dziewczyn szukających utworów C.N. Blue, bo sama wiem, jak ciężko cokolwiek znaleźć (ja też spędziłam nad tym wiele godzin), ale ostatecznie mogę wam podać link do tajskiego forum. Gdy się zarejestrujecie i wejdziecie w odpowiedni temat czeka Was miła niespodzianka :) więcej info na PW :)

http://z6.invisionfree.com/cnbluethaila ... owtopic=92" onclick="window.open(this.href);return false;

Mam nadzieję, że pomogę ;)

To może teraz coś o dramie...

UZALEŻNIA zdecydowanie :D
To tak w skrócie. Niedługo napiszę coś więcej :P Dodam jeszcze tylko, że cały tydzień mija mi pod wielkim napięciem, żeby w środy i czwartki z wielką ulgą odetchnąć :P

Widziałam link do parodii Run to you, więc dodam może lepszą wersję:

oraz parodia Roo'Ra (Lee Hong Ki, Jang Geun Suk, Park Shin Hye i Jung Yong Hwa)

próbowałam znaleźć coś jeszcze, jednak na razie nic się nie pojawiło i w sumie nie wiem ile parodii zrobili ostatecznie... :)
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 31 paź 2009

Eggie pisze:PS Czy ktoś zdobył gdzieś płytkę C.N. Blue? Za Chiny Ludowe nigdzie nie mogę znaleźć... :P

Ooo Eggie nie zauważyłam twojego postu.
Proszę link do płyty C.N Blue - Now Or Never ^^
http://impulsivesocialite.wordpress.com ... downloads/" onclick="window.open(this.href);return false;
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 31 paź 2009

Zaczęłam czytać to forum i oczywiście pierwsze co zrobiłam to weszłam w temat z 'You're beautiful' i tak mi się żal zrobiło dziewczyn szukających utworów C.N. Blue, bo sama wiem, jak ciężko cokolwiek znaleźć (ja też spędziłam nad tym wiele godzin), ale ostatecznie mogę wam podać link do tajskiego forum. Gdy się zarejestrujecie i wejdziecie w odpowiedni temat czeka Was miła niespodzianka Smile więcej info na PW Smile

yyyy płyta ma 8 mb? coś mi się nie wydaje ;p

Tak brzmiała moja pierwotna odpowiedź , dopóki płyta się nie ściągnęła i... o kurczę... to jest to! ;D Nowa użytkowniczko już Cię lubię! <333

Swoją drogą nie wiem czy fakt , że wcześniej tyle razy zasłuchiwałam w previewy czy coś innego, ale kawałki wydają się jak przeróbki jakichś już istniejących xP Ale taki przemysł xPPPPP

W takim razie inna wiadomośc ode mnie - 2 minialbum wychodzi 25 listopada ^^

Odcinek 8
“Mother Superior, my star is crying in the dark. What should I do?” <333
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 31 paź 2009

Maura!!!!!!!!! klątwo plagiatu Tyyy!!! XD
ale to przez słuchanie prewiev, bo też tak mam ;P

a, chciałam jeszcze poprzeć wypowiedzi z viikii (ale nowość) - fajna nowa fryzura taekyunga <3 i był sekszi nawet jak płakał ;O
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Postautor: dora » 31 paź 2009

zakupilam dzisij podobny telefon jak maja w tej dramce kolor czarny mam i bialy hehe teraz mi sie bedzie kojarzyć z bohaterami.
Kiedy się czegoś pragnie,
wtedy cały wszechświat sprzysięga się,
byśmy mogli spełnić nasze marzenie.
Awatar użytkownika
emenssion
Co to jest dorama? o_O

Postautor: emenssion » 31 paź 2009

Można wiedzieć jaki model? Bo zapragnęłam mieć podobny :D Jeszcze gdzieś widział fajne... chyba w "Partner"... :)
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

a ja dopiero w marcu mam przedłużenie umowy -_- a już jeden telefon mi przypadł do gustu, właśnie po oglądaniu koreańskich dram.

dora zgaduję czy telefon jaki kupiłaś to może Samsung Corby? bo jest trochę podobny do telefonu którzy mają bohaterowie z YeB'a
"Bin jip"
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Postautor: dora » 31 paź 2009

Tak to samsung corby jak na razie wydaje mi sie świetny :D moj staruszek LG miał juz 3 lata wiec wymienialm go na lepszy model :D
Kiedy się czegoś pragnie,
wtedy cały wszechświat sprzysięga się,
byśmy mogli spełnić nasze marzenie.
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Właśnie oglądałam SC, bo mi się wizualnie spodobał i za 1zł jest, ale dla mnie niestety parmetrowo jest za słaby. Ale i tak mam jeszcze czas, bo moja dwuletnia umowa kończy się dokładnie za 123 dni -_- może coś nowego, ciekawego i taniego się pojawi do tej pory XD aczkolwiek po oglądaniu kdram naszła mnie ochota na smartphone'a.
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 01 lis 2009

Odcinek 8
“Mother Superior, my star is crying in the dark. What should I do?” <333

Maura, czyżby ciebie też urzekła ta scena? jak dla mnie jedna z najlepszych scen "romantycznych" w dramach. to jest tak naiwnie... słodkie?

Wróć do „K-drama”