[2009] You're Beautiful

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 01 lis 2009

Maura, czyżby ciebie też urzekła ta scena? jak dla mnie jedna z najlepszych scen "romantycznych" w dramach. to jest tak naiwnie... słodkie?

No plus ta z poprzedniego odcinka kiedy powiedział, że widzi tylko Księżyc i na serio wychodzi jedna z najbardziej romantycznych jakie widziałam <3

W ogóle oni oboje są tacy słodcy i niewinni ;D Że Mi Nam jest niewinna to wszyscy wiemy, ale TK? Kurczę aż takiej eee niewinności to się nie spodziewałam. On wręcz zieje zazdrością, gdy wokół Mi Nam kręci się jakiś facet, albo ona robi coś bez niego. Urzekają mnie takie jego zdania jak : "Jeszcze jeden dzień a sam bym po ciebie przyjechał" albo w rozmowie z Uee po scenie z liśćmi co mu powiedziała, że nieźle gra a on "Ja wcale nie grałem", albo :Go Mo Nam, jak przyjdzie Uee, stój przy mnie blisko."albo "Nie możesz być fanką. Jesteś dla mnie wyjątkową osobą, skoro zaśpiewasz moją piosenkę". I całe mnóstwo innych <3 No i co ja mam wtedy robić jak nie jedno wielkie AWWWWW ;D

EDIT
wygląda na o, że fani FT Island też tłumaczą tą dramę i napisy wychodzą w wersji hard trochę wcześniej niż te wydawane przez withs2. Chciałam coniekórych uszczęśliwić i powiadomić że jest już odcinek 7, ale niestety.... Ale blog i jego nowe releasy można śledzić ^^
http://ledoquyen.wordpress.com/

Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 01 lis 2009

pierwsze co m wpadło w oczy na tej stronie to: Hong Kiiiiii *___* ------> wspomina mi się scena z autobusu, kolejny słodziak <3
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 01 lis 2009

Przyjrzałam się bliżej temu telefonikowi , o którym wspominałyście i jak lubię Samsungi, tak ten jest wyjątkowo...gruby:)
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Postautor: dora » 01 lis 2009

muhaha gruby ?? dobrze sie trzyma w ręce :D hehehe
Kiedy się czegoś pragnie,
wtedy cały wszechświat sprzysięga się,
byśmy mogli spełnić nasze marzenie.
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 01 lis 2009

Dobra, i ja się wciągnęłam w tą dramę :D

W sumie to moje drugie zetknięcie z produkcją koreańską (jeżeli chodzi o serial), pierwszy był BOF (bo wszyscy szaleli) i jak zauważyłam szaleństwo z powodu YB to chciałam wyczaić co to jest. No i masz, dopadło mnie :D

GMN jest urocza. Taka niewinna istota xD TK to jak na mój gust połączenie JunPyo, Domyojiego i Sano Izumi :D Z każdym odcinkiem coraz bardziej go lubię. SW (przepraszam że to powiem, bo chyba pierwsza nie jestem) jest taki Zdzichowy...Ale raz mnie autentycznie zabolało jak GMN już miała go zobaczyć...ale zadzwonił TK i wszystko wzięło w łeb^^ No i mój numer jeden - Jeremy :D To była miłość od pierwszego wejrzenia, jak podpisał się GMN (w wersji zakonnicy) na tym hm, czymś? to umarłam. On znowu mi trochę Nakatsu przypomina tymi swoimi wizjami i reakcjami na GMN :D Ale jest uroczy (ta ich "randka" to po prostu <3). Wiem, że nic z tego nie będzie, ale szczerze mu kibicuję :)

A komentarze na vikiii mnie zabijają :D Przy Wielkiej Legendzie Shin Woo (co wjechał motocyklem i pobił 17 osób) komentarz "Daite Seniorita" xD

I dlaczego muszę czekać na kolejne odcinki do środy?! :/ :D
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 01 lis 2009

lovegood pisze:A komentarze na vikiii mnie zabijają :D Przy Wielkiej Legendzie Shin Woo (co wjechał motocyklem i pobił 17 osób) komentarz "Daite Seniorita" xD

o fak, nie widziałam tego XDDD hahah, lol!
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 01 lis 2009

O tak, podpisuje się :D
Ich "legendy" to po prostu bomba! :D SW skopał 17 ludzi :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 01 lis 2009

A Jeremy porzucił małżeństwo z jakąś anorektyczno - bladą (ta kobieta była pozbawiona pigmentu:) ) księżniczką tylko po to, by grać w zespole:)

Miły wywiad z GMN dla zainteresowanych:
http://www.jazzholic.com/2009/10/29/an-" onclick="window.open(this.href);return false; ... -shin-hye/

Dla fanek zdzicha i klątwy Jula:)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 02 lis 2009

Odcinek 7 z subami jest już dostępny TUTAJ
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 02 lis 2009

Właśnie oglądałam SC, bo mi się wizualnie spodobał i za 1zł jest, ale dla mnie niestety parmetrowo jest za słaby.

LOOOL, a mi się Corby totalnie nie podoba... kojarzy mi się z takimi starszymi telefonami... i cały bajer to tylko wymienialny tył którego i tak pewnie nie chciałoby mi się wymieniać xP
Już lepsza Avila, sorry xP

wygląda na o, że fani FT Island też tłumaczą tą dramę i napisy wychodzą w wersji hard trochę wcześniej niż te wydawane przez withs2. Chciałam coniekórych uszczęśliwić i powiadomić że jest już odcinek 7,

Uwa? To dość interesujące zjawisko xP
Aczkolwiek ostatnio WithS2 i tak się wycwaniło i te VIA daje.... masakra _^_

Ich "legendy" to po prostu bomba! Very Happy SW skopał 17 ludzi Very Happy

A Jeremy porzucił małżeństwo z jakąś anorektyczno - bladą (ta kobieta była pozbawiona pigmentu:) ) księżniczką tylko po to, by grać w zespole:)

No loooool! To w 7 epie? xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 02 lis 2009

Devi pisze:LOOOL, a mi się Corby totalnie nie podoba... kojarzy mi się z takimi starszymi telefonami... i cały bajer to tylko wymienialny tył którego i tak pewnie nie chciałoby mi się wymieniać xP
Już lepsza Avila, sorry xP

mi to się tam podoba LG KM900 Arena (ale jest zajebiście drogi -_-)
a mojego telefonu to już nawet z oferty wycofali :(
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 02 lis 2009

Devi pisze:Aczkolwiek ostatnio WithS2 i tak się wycwaniło i te VIA daje.... masakra _^_

co to jest VIA?
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Umarłam na tej scenie z 7 odcinka:

Czemu Jeremy zmienił fryzurę? O.o w dłuższych włosach mu było ładniej. Fakt, że teraz mu odrostów nie widać, ale co nie zmienia faktu, że wcześniej było mu lepiej.
Go Mi Nam ma śliczny głos (przynajmniej przeróbka w studiu ^^). No i Shin Woo aaaa jaki z niego słodziak i dopadła go klątwa Yula :( żal mi go...
Yoo He Yi pomimo, że gra tutaj zdzirę, to ma strasznie ładne oczy i śliczny miała ten niebieski płaszczyk *_*
"Bin jip"
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 02 lis 2009

hmm, GDragonowy płaszczyk? ;P

klątwa Yula! która jest również klątwą Zdzicha... zuoo~
no i cóż, musże się zgodzić z całym światem, że Hongki niepotrzenie się ściął... chyba, że robi z tego taki burdel na głowie, to ok, ale te ulizane, krótki blond włoski... z jakimś dziwnym cięciem na miśkiego czy cos tam... nie-e!

WIĘCEEJ...
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

rikli pisze:hmm, GDragonowy płaszczyk? ;P

GDragonowy płaszczyk?? O.o on chodził w podobnym?
chociaż swoją nie ma co się dziwić, bo u nich moda styka się, połączeniowe z męskim i żeńskim światem mody

niooo nie pasuje mu w ulizanych włosach -_-
mam nadzieję, że nie zmienią jeszcze fryzury Shin Woo, bo bym chyba nie przeżyła. On hot wygląda w obecnych włoskach ^^
A Snajpik i jego fryzury to chyba nic nie przebije, więc kolejna dziwna fryzura na jego głowie mnie nie zdziwi.

Ej przeczytałam niektóre spamy z 8 odcinka i tak jakoś odebrałam złe wrażenie po nich...
"Bin jip"

Wróć do „K-drama”