[2009] You're Beautiful

seriale z Korei
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 02 lis 2009

hmm, chodziło ogólnie o ten?
Obrazek

si? ;P

jakie złe wrażenie? w sensie... czego?

Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 02 lis 2009

o LOL zabiłaś mnie rikli XDDD

To tylko w Korei tak można, żeby facet i kobieta mogli chodzić w identycznym płaczu XD
On tutaj mi się lekko kojarzy z batmanem -_-
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 02 lis 2009

jeszcze ktoś to miał na sobie, hm, stajl? whatever ;P
ale to norma ;D koreaaa <33 XD
ja tam sie kiedyś kochałam w batmanie, więc myśle, że everything's allright ;3
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 02 lis 2009

rikli pisze:
ja tam sie kiedyś kochałam w batmanie, więc myśle, że everything's allright ;3
padłam XDDDDDDDDDDDDd

No wiem, że to Korea ^^ I najlepsze jest to, że i facet i kobieta w tej samej rzeczy dobrze wyglądają -_-
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 02 lis 2009

co to jest VIA?
Te ichnie VIPy
Jak oni wydają coś to najpierw dla nich. Później, po paru dniach, dla reszty ludu
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 02 lis 2009

Mi się tam zdaje ze to VIA całkiem dobry pomysł jest - ktoś kto coś od siebie daje ma jakieś przywileje, mi tam się np nie śpieszy aż tak bardzo do obejrzenia czegoś <a jak śpieszy to ide na viiikii xp> i te 2 dni dłużej poczekać mogę, dobrze ze nie zastrzegają sobie w ogóle swojej pracy tylko dla darczyńców bądź członków, cza się cieszyć z tego co jest xp
Awatar użytkownika
emenssion
Co to jest dorama? o_O

Post autor: emenssion » 02 lis 2009

Tak dla zainteresowanych streszczenie epizodu 9 i kilka zdjęć:

Mi Nam daje Tae Kyeong gorącą kawę i życzy mu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Próbuje też dać mu inne urodzinowe prezenty. Hae Yi zaczyna się czepiać Mi Nam, ale przerywa jej Shin Woo. Hae Yi udaje, że żartowała, ale wpada w zły nastrój. Zabiera spinkę Mi Nam, ale Tae Kyeong ją rozpoznaje i każe zwrócić mówiąc, że on ją kupił. Matka Tae Kyeong'a kontaktuje się z ciotką Mi Nam i mówi, że chce poznać bliźniaki... (moje skromne tłumaczenie, wybaczcie :D)

zdjęcia na stronie:

http://asianfanatics.net/forum/index.ph ... 6226&st=80
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 04 lis 2009

na tej samej stronce sa już informacje dotyczące 10 odcinka:0 Oj to będzie słodziak na maksa ten dziesiąty odcinek :)

Dzieki Emenssion
za cynka:)

haha wywęszyłam preview do dziewiątego odcinka - macie i czerpcie z tego wszyscy:)

http://www.viikii.net/videos/watch/4659 ... ode-9.html
Awatar użytkownika
emenssion
Co to jest dorama? o_O

Post autor: emenssion » 05 lis 2009

Moje spostrzeżenia i reakcje po obejrzeniu 9 epizodu:

- tempo zmiany fryzur jest zaskakujące - TK po traumatycznych przeżyciach szybko zmienił fryzurę (nikt nie wie gdzie i kiedy) i zaszył się w studiu nagraniowym
- sama bym się nie skapnęła, jeśli ktoś podmieniłby mi pustą butelkę na pełną
- OK, ja rozumiem, że statystycznie Koreańczycy mają najmniejsze penisy, ale proszę was, dlaczego faceci w dramach częściej siedzą ze skrzyżowanymi nogami niż kobiety?!
- ciotka MN jest irytująca! Nie dość, że dotyka i wykrada rzeczy F.T. Island, kolejny (kolejny!) raz przyczepia się do paczki TK, to jeszcze chce dysponować majątkiem MN wrrrr... (a w 'My Girl' była taka fajna - aktorka)
- hahaha Jeremy... Jeremy i jego fryzurki... moja pierwsza myśl – kokon! - później ktoś mi podpowiedział, że grzyb haha i faktycznie – miał pieczarę na głowie :P
- moja reakcja na pocałunek: NIEEEEEE!!! (dobrze, że nikogo w domu nie było) wiedźma :/
- w ogóle to zołza: spinka, pocałunek, woda i scena 'wybieraj, który jest najważniejszy' WWRRR
- ładne głosiki chłopaczki mają, nie ma co ;)
- hahaha TK jest pro (tylko mu żetony nie latają :P)
- SW gada do siebie :P on też :P
- słodko, słodko, słodka :D między MN i TK :D najpierw MN go przytula, a później on daje jej maskotkę (własnej roboty ;) ) z ICH spinką ;)
- zazdrość TK – bezcenna (nie ten żeton, nie to picie... nie ten kolor (haha nie ten kolor? ;) )
- hmm... wątek rodzinny się rozwija. Ciekawe, co będzie dalej...

edit:

Epizod 10:

AAAAAAAAAAAAAAAA! Takiego obrotu spraw się nie spodziewałam! Lubię SW, ale nie musiało się tak skończyć! ;(
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Post autor: lovegood » 05 lis 2009

Ep. 9 :D

-Zrobić imprezę przy "Rudolfie"? W YB wszystko jest możliwe :D
-Te pytania - co wybierasz? xD
-TK na pewno się nie odwodni :D Spija tą wodę jak głupi. Ciekawe jak często do kibla lata :P
-Akcja - operacja. Jedyneee.
-Jeremy i te banany "zamienię się w małpę jak to wszystko zjem" :P
-SW jest kawaii...szkoda mi go all of the time
-ta dziołcha od TK m nie wkurza :/ zabieranie GMN tej spinki...shame.com ^^
-Zazdrosny TK :D Heee xD
Awatar użytkownika
Nashirah
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Nashirah » 06 lis 2009

9 odcinek to była jakaś jedna wielka faza. xDDD
Najpierw menedżer tańczący do Abracadabry (ach, ten ruch bioder!) i zaraz potem Rudolf, srsly.

10 odcinek natomiast wykończył mnie nerwowo. Czy każda drama musi mieć taką postać jak fake fairy? Tylko człowieka irytuje. ;'P
Końcówka... może jednak Shinwoo przełamie klątwę?
"Moja ci ona! Moja!" xDDD

Ogólnie cały czas mi się podoba. <3
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 06 lis 2009

omo! po co tak długo leżałam w wyrze, mogłam 10 obejrzeć, a tak musze wychodzić na koreańca, bu~~
ale ta drama kopie tyłki, serio, ja czasami aż nie moge sie śmiać, bo nie ogarniam XDDD
shin woo przełamie klątwe....? O___O brzmi... rewolucyjnie ;D
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 06 lis 2009

Nashirah pisze: Końcówka... może jednak Shinwoo przełamie klątwę?
"Moja ci ona! Moja!" xDDD

Ogólnie cały czas mi się podoba. <3
To mnie rozwaliło! Myślałem, że jak zwykle obudzi się koło 14 odcinka, a tu już w 10!!! Ciekawe, co nam siostry Hong zafundują (oby nie końcówkę podobną do Delightful Girl Choon-hyang, bo tego nie ścierpię drugi raz...)
Awatar użytkownika
olszyna
Oglądam regularnie xD

Post autor: olszyna » 06 lis 2009

A co było nie tak z końcówką Delightful Girl Choon Hyang? xD

haha ja na razie stanęłam z oglądaniem na 7 epie, ale na razie mi się podoba^^ tak dużo osób pisało, że nudy, nie warto, a dla mnie dramka jest naprawdę dobra^^ jest dużo niedorzeczności, ale jest zabawnie i Jang Geun Suk świetnie gra^^ te jego miny, kręcenie ustami, gra brwiami xD tylko czemu mi tak Hongkiego oszpecili? aaaaaaa.....
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 06 lis 2009

Chodzi głównie o to, że tam były straaaszne dłużyzny (zwłaszcza po 9 odcinku) - nudno było jak nie powiem co (bo niecenzuralne :P ) - To, co zrobił Shin Woo daje nadzieję na to, że Siostry Hong w miarę dobrze rozplanowały zakończenie (tzn. tak, że nagle nie zniknie jakaś postać, czy nie będzie wspaniałej zmiany jednego z bohaterów)
ODPOWIEDZ