[2009] You're Beautiful

seriale z Korei
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 09 lis 2009

ep. 7 to po prostu mistrzostwo.. aż sama się poryczałam na końcówce.. i ta cala metaforyczna rozmowa na temat gwiazdy i bezużytecznego księżyca.. ohohoh.. chyba kogoś olśniło na moment.. i musze znalezc ta piosenka ktora leciala w tle jak Tae Kyung się "relaksował" na tej łązce ze świnią na drugim planie..

edit

i juz znalezione "Breathless" of Shayne Ward

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 09 lis 2009

Na serio was wszystkich tak wzruszyła ta scena z gwiazdą?
Nie to żebym oglądałą tę dramą i bezlitośnie sie z niej cały czas nabijała <mogłabym ale nawet mnie akcja wciągnęłą :D> no ale to było strasznie kiczowate. I troszkę żenujące :P

I w zasadzie nic nowego bo każda drama musi mieć coś swojego - patrz naszyjnik Tsukush, tego dziwnego uszytego SHina z Goonga, czy piosenkę o misiach z Full House więc gwiazdy i świniokróliki to nic nowego. Ani specjalnie wzruszającego :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

ano ja jestem naive i mnie to poruszylo.. jestem niezaprzeczalna.. i niepoprawna romantyczka.. xD (ep. 7) ale bardziej mnie wzruszyla scena jak Go Min Nam-ka zaśpiewala piosenke jak Tae Kyung wszedl.. ehh.. i to jego haslo jak Jeremy wpadl ze ona przyjechala "one more day and i'd go for you" gaaaah.. on mnie rozwala w kazdym calu..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 09 lis 2009

Oj Eggie, po prostu każdego co innego rusza jednych świnio-króliki innych inne rzeczy. A wszystko zależy od formy, innych ruszy jakby przyrównywali się do słońc a innych do księżyca, no a mnie gwiazda ruszyła, no:) Chyba te motywy mi się podobają przez dwuznaczność wyrażeń, gwiazdy w rozmowie TK i GMN jak i przy SW z GMN i jego mówieniem w jego dialekcie - dla mnie tam to urocze jest:)
Obrazek
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Postautor: dora » 09 lis 2009

Jeremy to takie wielkie dziecko jest. Niby dorosly robiacy kariere a to jesgo zachowanie jest zabojcze. W okolo miłość kwitnie Go mi nam w TK, UEE w TK, shin woo w Go mi nam a Jeremy sam w swoim wlasnym cudownym świecie z psem Joli muhahaha. Ale gdyby nie bylo go, wszystko byloby takie szare, smutne i nieszczęsliwe.
Co do motywu gwiazdy to potwierdzam piękne strasznie mi sie to spodobało a szczególnie w 8 odc na końcu - Mother Superior, my star is crying in the dark... i wtedy myślac i patrząc na niego to miała taaak smutne oczy że az mi się tak ciężko zrobiło na sercu ...XD

co do UEE to ona mi kogoś przypomina tylko zielonego pojecia nie wiem kogo ...

Ta proba wokalna ?? to chinski nie ?? komus kompletnie nie wyszło :twisted:
Kiedy się czegoś pragnie,
wtedy cały wszechświat sprzysięga się,
byśmy mogli spełnić nasze marzenie.
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 09 lis 2009

evelinux pisze:ale bardziej mnie wzruszyla scena jak Go Min Nam-ka zaśpiewala piosenke jak Tae Kyung wszedl.. ehh..
Może nie płakałam ale ta scena na pewno mnie poruszyła, nie wiem jakoś ten odcinek mnie dziwnie znudził hm...tylko "emo hrabia" i świnia były genialnym komicznym wątkiem w tym wszystkim xD uf..juz po 7 odcinku wiec jakoś to idzie ;)
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 09 lis 2009

Avi pisze: "emo hrabia"

Avi Ty znów rozwalasz, pisz jeszcze pisz masz coraz lepsze pomysły... :wink: :wink: :wink: :wink:

Ja tam też się dałam porwać tej dramie i tym niejednokrotnie dość tandetnym sztuczkom...
A co tam niech będą tandetne, ale fajnie tak oderwać sie od rzeczywistości i pobyć w celuloidowej tandecie - raz się żyje.... :wink: :twisted: :wink: :twisted: :wink:
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 09 lis 2009

Hmm wyczytałam pewne całkiem ciekawe rzeczy odnośnie kolejnego epizodu.
Zanim jednak się tym podzielę z Wami, to może zarzucę cudeńkiem. Kto nie chce sobie psuć zabawy - niech nie zagląda:)

http://i38.tinypic.com/sdn138.jpg

http://i34.tinypic.com/suzx1j.jpg
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 09 lis 2009

Piżmaku to drugie to fotomontaż jest :D Ale taki słoooodki, że nie mogę <3333
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 09 lis 2009

to pierwsze jest słodkie. To się pojawia w 10 epku? Ja chce już 10 epek!

A drugi widać że fotomontaż, ale też słodki ^^
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 09 lis 2009

kre, kre pojawi się , aczkolwiek nie mam pewności, czy w tym czwartkowym, czy piatkowym. Ano fotomontaż:0
A właśnie - teraz prawdziwe:0

http://images.asianfanatics.net/gallery" onclick="window.open(this.href);return false; ... 2032_1.jpg

a teraz troche spoilerów, ale tylko dla chetnych:)
Shinwoo obejmuję Minami ramieniem i straca jej spinkę ,która upada na podłogę.. Taekyung wkurza sie niemiłosiernie, tym bardziej, że ludziska zaczynaja po niej deptać. Jeremy jest w ciagłym szoku. Nie bardzo może pojąć , że Minami to dziewczyna:)
Taekyung, Shinwoo and Jeremy organizuja spotkanie na którym akceptuja jednomyslnie fakt, że Minam jest kobietą. Kiedy Fake Fairy szantażuje Taekyunga, by nadal udawał ,że sa parą, to nie piśnie ani słówka, Shinwoo, Minam and Jeremy zdaja sobie wreszcie sprawę ,że robił to wyłącznie po to, by chronić Minam.

I jeszcze jedna śmieszna sprawa, o której ktoś pisał - epizody 11 i 12 będą wypuszczone na światło dzienne - 11 i 12 listopada. Może to tylko zwykły zbieg okoliczności, a może zaserwują nam z tej okazji naprawde dobre dwa odcinki:)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

dora pisze:Co do motywu gwiazdy to potwierdzam piękne strasznie mi sie to spodobało a szczególnie w 8 odc na końcu - Mother Superior, my star is crying in the dark... i wtedy myślac i patrząc na niego to miała taaak smutne oczy że az mi się tak ciężko zrobiło na sercu ...XD

taaak, taaak, wlasnie o tym mialam napisac bo obejrzalam 8 odcinek.. dokladnie tak samo sie poczulam.. i jeszcze wczesniej jak HTK sie odwrocil do tej swojej pseudomatki i mial te szklące sie oczy i ta kontórówka.. ale pal licho konturówke.. choc świetnie w niej wyglada.. bez niej by nie robil takiego wrazenia ze jest evil.. ale te jego oczy w tym moemncie.. co bym zrobila zeby dać mu a big hug!!

a kontynuując newsy z odcinka 8, to Jeremy pocieszyciel mi sie podobał.. ale co oni mu zrobili z ta grzywka.. masssakra!! na poczatku mial takie fajne wloski.. ateraz.. jakby mu wsadzili helm na glowe i obcieli to co spod niego wystawalo.. fajna mial grzywe na legendzie o Jeremym..

iii.. ten mysle ze juz charakterystyczny ruch ustami wte i wewte w wykonaniu HTK.. massakra.. jak takie obrazone dziecko xD ten plaszcz co mial na sobie tylko troche wygladal jak jakis paskudny fartuch..

a "emo hrabia".. godne, bardzo godne xD

no i.. eee.. ona jest masakrycznie clueless girl.. kazdy debil by sie skapnal o co Shin Woo chodzi.. a ona nadal zachowuje sie jakby miala przykurcz mózgu.. do tego.. zabić jej managera.. ze jej milosc do Shin Woo eksplodowala? no proooosze..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 10 lis 2009

dziołszki moje kochane mamy preview do 11 odcinka:)

http://www.viikii.net/videos/watch/4777 ... eview.html
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Postautor: dora » 10 lis 2009

Będzie kiss awwww ... ojej tylko szkoda ze ze złości ją pocałował juz sie doczekać nie mogę ^^
Dziękuję Piżmaku za to ...^^
Kiedy się czegoś pragnie,
wtedy cały wszechświat sprzysięga się,
byśmy mogli spełnić nasze marzenie.
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 10 lis 2009

a mi się to nie chce załączyć :( fucken!

A po tym co dora napisała to tym bardziej chce to zobaczyć... -_-
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"

Wróć do „K-drama”