[2009] You're Beautiful

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 15 lis 2009

Moja ukochana piosenka z Alone in Love w sosie własnym xD hahah dobre Dora, dobre :D:D:D

Obrazek
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 16 lis 2009

dora rządzisz, rządzisz :wink: :wink: :wink: :wink:
Oj dobree to było dobreeee !!!!
Pobudziłam wszystkich w domu tak się śmiałam hi hi hi
Ogień rządzi i ta pioseneczka, co zmienia się z romantycznego w zazdrośnika!!!
ha ha ha!!! Wery dobre, wery dobre
Dałaś mi świetny humor na początek tygodnia, dzieki!!! :wink: :wink: :wink:
Jak miło zaczął się tydzień... hi hi hi
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 16 lis 2009

:) Buhahah padłam :) Pięknie dancują pięknie ;P

A ma ktoś prev do 13 epka........ bo tak chciałabym uchylić sobie rąbek tajemnicy :)
Obrazek
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 16 lis 2009

Ja czytałam tylko spoilery na asianfanatics :> (nie mogłam się powstrzymać ^^) i powiem, że będzie słodko (tak sądzę w każdym razie).
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 16 lis 2009

episode 11
kya~~ ale zaczne od poczatku.. teraz juz siedze z zeszytem obok siebie i zapisuje wszystkie odnosniki do komentow na bierzaco jak sie pojawiaja w dramie xD

1) zdeptali jego spineczke.. :( zal mi sie go zrobilo jak widzialam jak on widzial jak rozdeptali jego spineczke.. :((

2) udawane zaskoczenie Shin Woo.. genialne. "firts, i should be angry.." xD lool

3) radocha Jeremiego i jego gwaltowny wybuch radości.. xD loool! i zaraz na to reakcja Shin Woo i Tae Kyunga xD

4) no i jak byli w tym markecie.. (taaa.. HTK faktycznie wyglada w tej bluzie jak krasnal) jak Jeremy udawal ta reklame lodów i powiedzial Mi Namce zeby tez sprobowala.. na co panowie SW & HTK nagle jak na znak sie odwrocili spowrotem xD haaa, cute!

5) co mnie juz od jakiegos czasu zastanawia.. menager jej powiedzial ze ten jej brat wroci po miesiacu.. nie wiem jak wg was ale wg mnie to miesiac juz tam chyba minal..? a ona sie ani razu nie spytala co z tym bratem.. czy on w ogole jeszcze zyje..

6) co mnie powalilo to HTK domyslajacy sie co GMN mogla chciec powiedziec w markecie zanim omal nie rozjechaly jej wozki przed ktorymi uratowal ja SW.. szczegolnie to pierwsze wyobrazenie na ktorym zrobila ustami ta sama mine co HTK zawsze robi xD przesrane!!

7) awwww xD xD :melt: :melt: :melt: uśmiech, ten uśmiechhhh.. ktory roztapia lodowce.. It's good that my fingers are of some use to you. Had I known I would have stuck all ten together. i ten jego uśmiech.. jehzuuu.. niebo na ziemi xD

8) no i prosze panstwa! podczas gry w badmintona wrocila moja ukochana palemka z grzywki xD

9) KISS.. wydarzenie odcinka.. faktycznie jak dwa posągi.. i nawet oczu nie zamknal.. ciekawe co z tego wyjdzie w 12 epie.. ale tego sie dowiem juz w czwartek.. bo teraz juz niestety pora isc spac.. zeby jutro nie byc chodzacym trupem.. ale mimo wszystko fajnie ze byl kiss.. xD ae znajac dramy.. ona pewnie sobie cos zacznie wmawiac, takze nie pozwoli sobie uwierzyc w to ze HTK moze cos do niej czuc. .a ona nadal bedzie myslal ze ona woli SW i wrocimy do starej dobrej paranoji..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 17 lis 2009

Tadam, zwiastun do 13 epizodu ;)

http://www.youtube.com/watch?v=b7pTb9pUkP0
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 17 lis 2009

Ooo Shin widać wkroczy do akcji. Na reszcie ktoś objęty klątwą będzie naprawdę walczyć. Szkoda tylko, że na końcu pewnie i tak okaże się że będzie najbardziej biedny i poszkodowany -_-
No i czemu coraz mniej Jeremiego pokazują? :(
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 19 lis 2009

widzę, że tu dużo fanów YAB jest ;D to świetnie~~ ja niedawno obejrzałam 13 odcinek i się nie zawiodłam <3 Ahh uwielbiam HTK~~ jego zazdrość jest najlepsza i to jak sam do siebie mówi (bezcenne!). Już się doczekać nie mogę aż zsubują 14 odcinek, bo będzie się działo i zaczną się kłopoty ;/
ahh warto czekać cały tydzień na tą dramę ;)
Awatar użytkownika
Nashirah
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nashirah » 19 lis 2009

Po 13 odcinku stwierdzam jedno.

"You're beautiful" zyskuje miano mojej najukochańszej dramy EVER. <333

Jeszcze trzy odcinki...
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 19 lis 2009

yh, powiem tak, 13 była przyzwoita ale za dużo już dla mnie wątków które zaczęły mnie trochę nużyć^^ Tym bardziej że SW w końcu się w sobie zebrał i powiedział swoje to teraz jak biedny opuszczony psiak odchodzi w siną dal, a już 14 ep to chyba będzie dla mnie trauma nad traumami bo jak mam oglądać załamanego Jeremiego to sama sobie mam ochotę serce skroić T_T dobrze że nadal było coś do czego można było się pośmiać, radość TK na 100% mnie rozwaliła xp I posiłek dla fake fairy - biedny Jeremyyy ;) Swoją drogą chciałabym mieś taka gierkę jak miała fake fairy^^ Tak czy siak to niezła dramka ale chyba nie mam cos nastroju na romansidła, zwłaszcza ze zdublowaną ilością odrzuconych bohaterów,eh...
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 19 lis 2009

Nie udzielałam się wcześniej w temacie, a to dlatego, że wszystkie odcinki nadrobiłam w ciągu kilku ostatnich dni, zaintrygowana tym, jak się rozpływacie.

Ja też się rozpłynęłam.

Myślę, że za dużo ludzi lubiło SW i życzyło mu udanego związku z Go Mi Nam, dlatego ostatecznie zrobili z niego trochę zbyt ciapowatego faceta, żeby spokojnie usunąć go w cień. Ale aż szkoda tych wszystkich jego romantycznych pomysłów, opiekuńczych gestów, oczu spaniela. I mógłby mnie w nieskończoność bujać na huśtawce, haha.

Jeremy przesłodki w tym odcinku nowym. Nie dosyć, że zjadł spaghetti (btw, miałam nadzieję, że TK tam napluł, a to tylko ocet był), to jeszcze tak świetnie się wydarł na balkonie: "Are you okaaaaay?"

Świetny pomysł z tą ankietą fanki. I przecudowny uśmiech na widok liczby 100.
Obrazek
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Postautor: dora » 19 lis 2009

A ja obiecalam sobie ze bede czekac na napisy i ogladne dramke w wersji HD ale ... no wlasnie jest to "ale" nie powstrzymalam się i weszlam na viikii a tam to juz z gorki ogladnelam trzy czesci odc 13 i jestem zachwycona :P
- GMN w sprawie SW omg, ale ona jest slepa _._ to lovale story jak ona nie moze widziec ze on do niej ślini się. Albo ona slepa albo z niego taka dupa ... ^^
- TK omg, kocham go ale to juz mowilam sto razy.
- ankieta boska, reakcje TK na odpowiedzi - bezcenne
Kiedy się czegoś pragnie,
wtedy cały wszechświat sprzysięga się,
byśmy mogli spełnić nasze marzenie.
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

dora pisze:- GMN w sprawie SW omg, ale ona jest slepa _._ to lovale story jak ona nie moze widziec ze on do niej ślini się. Albo ona slepa albo z niego taka dupa ... ^^

Nie, po prostu zawsze wtedy dzwoni TK :D
Obrazek
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 19 lis 2009

Mnie też bardzo podobał się motyw ankiety czyli generalnie sposób na dosyć szczerą rozmowę między TK i GMN
A ślepota GMN jest w kwestii SW porażająca....
:wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Bo czasem lepiej kupić spinkę za 3 dolary (no dobra, 100) niż wynajmować całą restaurację i dokładać markowe buty.

Ale jak później SW chodził po mieście z GMN i ustalali tę historię swojej 'miłości', jak mi go było żal... :(
Obrazek

Wróć do „K-drama”