[2009] You're Beautiful

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 20 lis 2009

Wydaje mi się, że ten post będzie niebezpiecznie długi bo… kurczę… muszę się w końcu porządnie wypisać xD Ah… czy ja mówiłam już jak bardzo uwielbiam tą dramę? Czy w ogóle trzeba o tym wspominać? XDDDDD

Awwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww <3333333

Odcinki 13 i 14

Dosłownie przed chwilą skończyłam oglądać odcinek 14. Dziwna sprawa bo jak zaczęłam oglądać były już wszystkie party zsubowane oprócz parta 4. No to go sobie pominęłam… Drama się skończyła, a mi się przypomniało, że może już jest. Ale ten… jakoś niczego się nie spodziewałam… bo co taki part 4 może w sobie zawierać? A tam bomba, która zatrzymała moje serce na całą minutę ;D Na serio, part 4 wymiata :D:D:D Chyba nic piękniejszego w tegorocznych dramach mnie bardziej nie zaskoczyło. To było takie… takie nagłe ;) Na serio myślałam, że ją uderzy. xD Anyway, jedna z najlepszych scen ever <33333 Chociaż to 'I like you' wyszedptane do ucha na lotnisku też było boskie ;D

(co do sceny w kinie jeszcze to…. Nieźle wypromowali nowy film z Jang Dong Gunem. Taki zarąbisty, że można zasnąć xD xD xD A niby hit, który miał najwięcej sprzedanych biletów w historii nie? XD )

Poza tym.. Przez odcinki 13 i 14 przewinęło się mnóstwo wyznań i deklaracji… Moża powiedzieć, że scenarzystki zamiast robić trójkąt-czworokąt-pięciokąt w ostatnich dwóch odcinkach i robić tym samym ogromny bałagan (jakby teraz był mały) postanowiły już teraz wyklarować sytuację. Najpierw *chyba* obrywa UEE (chociaż ona bez przerwy obrywa XDDDDDDD) , potem była randka Shin Woo z Mi Nam, na której nie wyrabiałam psychicznie xP Od radochy po takie "człowieku co ty robisz? o.0".No a w 14 przegenialnie-smutna scena z Jeremym w autobusie… o.0 To było jak operacja na otwartym sercu.... Takie na dobicie… i zaczęłam się zastanawiać “I co oni teraz robią?” Jeremayah kompletnie mnie zaskoczył ;(
Ale widzicie… z jednej strony to było smutne, z drugiej sprawnie zamknięto te tematy, nad którymi zawsze ubolewamy w ostatnich odcinkach. Może panowie, jeszcze do końca nie wyleczyli się z Mi Nam, ale… co im pozostaje? Nie mają wyboru, jak tylko obserwować ją z boku. Bo panem i mistrzem jest TaeKyung :D *nadal przeżywa scenę z parta 4 <3*
Jejku wreszcie się trafł bohater co wie czego chce i nie owija w bawełnę :D (w sumie tym roku też już paru takich było, ale ten mi się najbardziej podoba :D:D ) Dobra.... pomijam sprawę z tym, że TK ciężko rozkminia xD xD xD

Co do wątku z mamusią to.. Ta kobieta jest chora psychicznie… o.0 W Mi Nam zaczęła widzieć jej matkę i za wszelką cenę nie dopuści do tego by syn (którego po części nienawidzi) kochał kogoś takiego. To tak jakby TK był w tej chwili w tym samym miejscu co kiedyś ojciec Mi Nam…. Bs… no i ta ostatnia scena co TK mówi, że nie chce więcej widzieć MN. Jejku… wydaje mi się, że on wcale tak nie myślał, tylko ta fala złości w nim… Przecież wystarczająco zna Mi Nam by wiedzieć, że nie miała złych intencji… Zresztą fakt, że nie poszedł dalej tylko zatrzymał się zaraz na zakręcie sugeruje, że może chciałby się wrócić? Ohhh to byłoby piękne i takie akurat jak na manierę zaskakiwania nas przez tą dramę ;D
Hm… scena była strasznie smutna (ta piosenka ;___;), a ja niestety byłam rozdarta między dzieleniem smutku bohaterów a wybuchem śmiechu z odgłosu stukających po schodach wysokich pantofli TK ^____^

(mam tylko nadzieję, że matka zostanie zła do końca i nie będzie takiej sytuacji że w ostatnich 15 minutach dramy jej się coś odmieni i będzie kochaną mamuśką, której wątek kończy się tym, że radośnie popija herbatkę (albo whisky xD) razem z TK i bliźniakami o.0 )

Ale ale, prawdziwy Go Mi Nam wraca, a po opisie Managera Ma (osoby z wielką wyobraźnią btw xD) i minach ANJell to będzie prawdziwy jackpot~ xD

Uhhh w sumie nie taki długi wyszedł...bywały dłuższe~ xPPPP

EDIT

Scena, która wykończyła mnie psychicznie? Nooo?
Jak to JGS zaczyna śpiewać 'Fly me to the moon' buaaaaaaaaaaaah xD

EDIT2
A fanfic ;D To już choroba międzynarodowa XD (nadal czekam na ff Rikli~ ^^)

Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 20 lis 2009

ep 12
jaaaaaaaa... :melt: :melt: :melt: :melt: słodki był ten ep.. a końcówka.. aaaachhh.. from now on I grant you a permission to like me.

SW: Mi Nam, where are you?
GMN: I'm playing fireworks.. <hahahaha!> genialne!

genialna scena byla jak Minamka sie zastanawialam dlaczego HTK ja pocalowal.. i ta przedostatnia wersja <rawr!>

<lol> widzieliscie jak on sie zachował po tym kissie? o massakra! ale w ogole jak ona w retrospekcji przywolywala ta scene kissu.. to w tym momencie co oni byli zatrzymani jak sie calowali to to mi przypominalo jakby palce maczali tu bracia Wachowscy..

i wogole.. scena na sali gimnastycznej jak ona plakala a SW zapalil swiatlo.. a potem polozyl jej reke na ramieniu.. pomijajac juz fakt ze chyba mial paznokcie na lakierze bezbarwnym.. to.. ale on ma sliczne paznokcie!! xD xD xD

haha, jak wyslala HTK tego smsa i sie zakradla do niego do pokoju zeby go skasowac.. i mysli, mysli nad tym pinem a tutaj w tle to 4 8 2 0 xD xD hahaha! HTK jest GENIALNY!!

:melt: :melt: :melt: ostatnimi czasy to moj ulubiony emot.. tylko on jest w stanie wyrazic moje odczucia na temat tej dramy.. a HTK slodki.. taki mało pojętny.. i totalnie myślowo opóźniony xD no ale w koncu to do niego dotarlo.. ze to nie SW jest obiektem jej westchnien.. a wszystko dzieki.. managerowi xD hahaha! no i jestem pelna podziw ze HTK znalaz odpowiednie zdjecie zeby zakumac ze to na niego sie patrzyla jak robila świnio-minke..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Nashirah
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nashirah » 20 lis 2009

Relacja z 14 odcinka.

- AAAAAAAAAAA znowu autentycznie krzyknęłam, jak Taekyung się przyznał do lubienia Minam ^_______^
- awwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww!
- no bez kitu, DAWNO niczego tak nie przeżywałam
- awwwwwwww jak Minam się cieszy, ma taki uroczy, zaraźliwy śmiech
- lubisz spaghetti? Lubisz naengmyeon? Lubisz sushi? Ja bardzo lubię sushi! XD
- FAN FIKI. Aaaaaaaaaaaaaaaa! Ten motyw mi się NIGDY nie znudzi *płacze*
- LOL JEREMY CZYTAJĄCY FANFIKI... nie mogę, naprawdę się popłakałam xDDD
- kolejny wybuch śmiechu - Taekyung pokazujący menedżerowi "moja ci ona"
- nareszcie menedżer został oświecony...
- ojej, Jeremy! :(
- awwwww, Jeremy T_____T
- chyba jeszcze nie wspominałam, jak bardzo BARDZO uwielbiam Hongkiego? Pomimo tych okropnych włosów... I to właściwie dla niego zaczęłam oglądać tę dramę. <3
- AWWWW T__T I w ogóle to o co chodzi, płaczę razem z Jeremym. O CO CHODZI.
- awww, aww, aw. :(
- ale zaczęłam naprawdę ryczeć, jak Jeremy wysiadł z autobusu. To było STRASZNE. Chyba właściwie najsmutniejszy motyw z całej dramy, jak dla mnie... o.0 Tak jakby Jeremy pozwalał sobie na bucie sobą tylko i wyłącznie w tym autubusie.
- Taaaaaaaaaaaaaaak, pokaż Minam gwiazdy, Taekyung! :D Aaaaa. ^____^ <3
- co za drewna w tej scenie pocałunku...
- ale i tak awww XD
- Shinwoo, wtf? Przestań być taką łajzą...
- LOL miny wszystkich, jak menedżer opowiada o prawdziwym Minam...
- oooo, cześć prawdziwy!Minam!
- oooo, zaczyna się DRAMAT... mamusię powinni zamknąć w psychiatryku, zgadzam się z Maurą. -__-'

Podsumowując:
- następna rola Yonghwy powinna być czymś w stylu Shinwoo z jego wersji legendy xD *.*
- chcę tę przeróbkę Sonaty Księżycowej!
Obrazek
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 20 lis 2009

No właśnie Nashirah a ja już myślałam, że nikt o tym nie wspomni....
Ja już dawno za tą Sonatą Księżycową szaleje ale nie umiem jej znikąd wyszperać..... Wy z Maurą, Rikli i Margot jesteście bardziej muzyczne ode mnie więc miałam nadzieję, że któraś z was... :P ;)
weźcie coś tam wygrzebcie...:puppy:
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Matko i córko, Sonata Księżycowa jak SK Beethovena? Bo ja kurczę nawet nie wiem o co chodzi o.0 Ejj na serio coś tam było takiego? Zapuście fragment z dramy ;D Może będzie na tym drugim OSTcie, a może nie mają praw...nie wiem nawet... chyba Wam nie pomogę. . .

A ma ktoś może mp3 do Without a word w wersji Jang Geun Suka? bo jest na yt , a nigdzie nie mogę znaleźć by ściągnąć o.0

- Taaaaaaaaaaaaaaak, pokaż Minam gwiazdy, Taekyung! Very Happy Aaaaa. ^____^ <3

Taaaaaaak :D:D:D Nie mogę z tej sceny nooo, nie mogę :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Nashirah
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nashirah » 20 lis 2009

Sonata Księżycowa leciała chociażby w 14 odcinku, jak Minam była u matki TK.
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 20 lis 2009

Aaaach, cudowny ten 14-sty odcinek.

To było takie ładne, jak TK powiedział GMN, że ją lubi, a ona tak się cieszyła na przystanku. I miała czkawkę w samochodzie :D
Hahaha, fanfiki. Ale mają fantazję!!!

Strasznie smutno mi było z powodu Jeremy'ego, jak płakał, śpiewając tę piosenkę i jak wysiadał z autobusu. I później tak "normalnie" się uśmiechał, podskakiwał, kąpał psa...

Potem znowu było mi smutno, bo wrócił SW. Ale dobrze, że nie poleciał znowu na końcu pocieszać płaczącą GMN, niech już zapomina o niej! I niech mu ktoś znajdzie dobrą partię ;)

Matka TK to kolejna osoba, na którą krzyczę "SUKA", oglądając. Grrr. Ale i tak się młodzi dogadają ;) Na pewno.

Aha, znów motyw gonienia autobusu. :oops: :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 20 lis 2009

Ojej ojej 14 odcinek!!!
Co to się porobiło, jakaś trauma....
Pijana mamuśka narobiła czadu....
I jeszcze wkurzyło mnie, że TK nie dał nic powiedzieć GMN!!!
Przecież tak nie można!!! On tylko pytała jak prokurator i wcale nie chciał słyszeć odpowiedzi oj oj oj!!!
Mam nadzieję, że młodzi dadzą sobie radę!!!
Trzymam za nich kciuki!!!
I ciekawa jestem kto będzie prawdziwym GMN....
I jak to będzie fajnie jakby temu durnowatemu reporterowi i fake fairy zagrali na nosie... ciekawe, czy tak zrobią i jeśli tak, to czekam na ich miny...
SW tak stała na tym korytarzu i słuchał jak TK traktuje GMN i wyglądał jak kosmita, ale w sumie dobrze, że się nie wtrącił, zaliczam mu to na plus.
Jeremy słodki Jeremy....
Da radę zaakceptuje na pewno fakt, że nie może być dla GMN kimś więcej niż przyjacielem.
Och nie mogę doczekać się przyszłego tygodnia oj będzie się działo.... będzie
*zaciera raczki* :mrgreen:
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 20 lis 2009

Podpisuje się chyba pod każdą wypowiedzianą tu kwestia w sprawie 13 i 14, zwłaszcza pod postem Maury. Jestem nimi zachwycona, właściwie tyle było tu wspaniałych i smutnych scen że ahh..
Największy szok miałam jak pojawiła j\się prawdziwy GMN przez te parę sekund, olać ważne, ze on żyje xD myślałam, ze o nim już całkiem zapomnieli.
Nie lubię takich odcinków, bo potem człowiek jest pełen tych wszystkich emocji i ciężko to potem wyrazić, to się miesza i zapomina uhhh....niech się to szaleństwo skończy o.O
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 20 lis 2009

O lala, się porobiło w tym 14epie... no nie powiem ze jestem zadowolona ciągle, w ogóle mam nadzieje ze prawdziwy GMN sie pojawi już w przyszłym epie i nie będzie miał roli jak w My Girl prawdziwa kuzynka, to by było smutneee... W ogóle byłabym ciekawa interakcji jego z anjellami^^ W ogóle to cierpię niemiłosiernie na myśl ze 15ep będzie w środę bo w pt mam koło, a środowe epy pochłaniam zwykle w czwartki T_T W ogóle to boję sie zakończenia jak pomyślę że tylko 2 epy zostało a ty tyle różnych wątków że dałoby się tego więcej zrobić... trochę zawiedziona jestem ze np z takim Jeremim się obrobili rach ciach, i po sprawie:/ W ogóle wątek J. to smutna sprawa T__T Jakoś bardzo sfankowałam się na jego punkcie T__T
A co do samego epa to fiki wymiatają xD no a o reszcie i tak już większość z was pisała^^
Żal mi w ogóle UEE trochę, trafiła w końcu kosa na kamień...
Sonata Księżycowa leciała chociażby w 14 odcinku, jak Minam była u matki TK.

Tyaaa, to momentami nawet brzmiało podobnie do marszu pogrzebowego xp Dziwne mam skojarzenia xp Ale Sonata sama w sobie jest ładna..hemm, nawet utrafili z tym w tej dramie...
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 20 lis 2009

Po 14 epie i jak zwykle: biedny Shin Woo!
Dodam jeszcze: Biedny Jeremy!

Coś się to źle potoczyło, nie wystarczy, że 2 ją kocha, jeszcze musieli na siłę młodego dokładac? Ona niby mu sie tam podobała, ale z taką łatwością to przemógł w nastepnej scenie, że ten dziwny wątek wydaje mi sie po prostu zbedny...

JGS totalnie ściągnął naszyjnik z szyi Geum Jan Di :D :D Wyglądał prawie tak samo :D

Denerwuje mnie: UEE, mamuśka, która cytując Lulu "narobiła czadu" (zero logiki ze strony scenarzystów. Po co nagle i teraz? To znaczy, oczywiście, żeby utrzymać akcje przez kolejne dwa epy, ale to nie ma sensu, że matka nagle sie zaiteresowala co tam porabia jej ukochany synalek. Ms to sens w przypadku Jun Pyo, ale nie ma sensu tutaj) i te wkurzające gadki o gwiazdach.
Ale podobają mi się cute moments między TK i MN, ona jest słodziutka, wygląda jak taki psiaczek :)

Oczywiście, nie za bardzo lubię, jak dochodzi o takich tragicznych momentów jak na końcu 14 epa, zwłaszcza, że literalnie zaczyna mnie boleć głowa kiedy oni nic konstruktywnego nie robią, tylko w kółko cierpią, a oczy tego drugiego dosłownie zachodzą mgłą, z boleści i żałości i bezsilności... (patrz SW). Ale jestem chyba jedyną osobą która sie względnie cieszy z rozapczy TK, bo ta postać jest taka irytująca! Czemu GMN nie może być z KSW? TK jest arogancki, za bardzo pewny siebie, irytujący, nadopiekuńczy, maniakalno-obsesyjno-żądający wszystkiego... Grrr! Naprawdę go nie lubię!

Ale zawsze tak jest, że jak się coś fajnego dzieje to między głównymi bohaterami, a jak ona jest z tym drugim, to albo sie nawzajem pocieszają, alebo robią coś kompletnie spokojnego (ona je lody, on? Gapi sie na nią oczywiście).

Ale jak sie dystansuje do romansu i oglądam z perspektywy komedii to po prostu leje ze śmiech u:D Geniusz to pisał! (przynajmniej części :P).

Scena roku: Jeremy z TK!!! I Jeremy czytający fan fiction! :D

Ach, dobrze, że już tylko 2 epy, na razie odkładam koreańskie dramy, muszę cos japońskiego zobaczyć...
PS Ktoś wie, co jest w programie na miejsce YaB?
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

GS totalnie ściągnął naszyjnik z szyi Geum Jan Di Very Happy Very Happy Wyglądał prawie tak samo Very Happy

ej no co? wisiorek Jandi jest jedyny taki na świecie (to nic że wcześniej nosiła go Yoona w YAMD XP )

http://www.allkpop.com.lg1x1.simplecdn. ... korean.jpg

PS Ktoś wie, co jest w programie na miejsce YaB?

Will It Snow On Christmas?
http://wiki.d-addicts.com/Will_it_Snow_at_Christmas%3F
Swoją drogą to co ma być następne jest napisane na wiki na dole strony xP Zawsze jest ^^''
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 20 lis 2009

szczerze mówiąc to to Will It Snow On Christmas? wygląda dla mnie okropnie i jak dla mnie to chyba zrobi się spadek oglądalności w porównaniu do YaBa, YaB ma to coś ;D (jeremyego! O!)
Obrazek
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 21 lis 2009

Azzel pisze:szczerze mówiąc to to Will It Snow On Christmas? wygląda dla mnie okropnie i jak dla mnie to chyba zrobi się spadek oglądalności w porównaniu do YaBa, YaB ma to coś ;D (jeremyego! O!)

Nie wiem, czy ci chodzi o internautów, czy o koreańczyków, ale oglądalność w Korei nie musi być niska. Przede wszystkim niedługo kończy się IRIS, który ma trzykrotnie większą oglądalność od YB. Poza tym WiSfC jest wielkim powrotem Go Soo po 4-letniej przerwie, a jest on ulubieńcem widzów (zwłaszcza żeńskiej części widowni). Ja się tam cieszę, bo w tym roku z typowymi melodramatami było cienko...

A co do YB, to tak jak przewidywałem - siostry nie wyciągnęły wniosków i jak zwykle zafundują nam "sprinterski bieg" do końca serialu... Co z tego, że fani zawsze to krytykują w ich dramach - one wiedzą lepiej... :?
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 21 lis 2009

Nie no znowu ostatnia obejrzałam 13&14 i nie wiem wszystko już napisaliście!!!!!!!!!!!!!

A ja się tu rozpływam i jednocześnie wściekam.... dobrze, że zostały już tylko 2 epki.........

Scena..... I like you była boska... i ten zadowolony uśmiech rozpłynęłam się, a później jaaki dumny się chwalił kogo Go Mi Nam lubi ;) To było mega sweet..... i ta radocha ze 100 punktów.....

A później ten kiss zamiast gwiazdek pouderzeniowych i .... to nie rób świńskiego ryjka....... Coś jak no nie zaciskaj zębów... to pocałunek z języczkiem :P Buhahah padłam.....

Ala jego matka to straszna suka..... tak mi się smutno zrobiło... poczuł się oszukany..... A on kupił ten naszyjnik z gwiazką..... ech..... mnam nadzieję, że SW i Jeremi mu wbiją rozum do tego pustego łba.... !!!!!!!

A w sumie nasuwa się oczywiste spostrzeżenie.... ile to się może zmienić podczas ostatniego odcinka albo ostatnich dwóch.... byle tylko zakończenia nie skopsali bo się zapłaczę... Jak będzie do dupy jak w BOF to się wścieknę........ a wrrrr....... może jakieś klamrowe reviu z lotniskiem i habitem... ciekawe ciekawe........ TYlko dlaczego mam tyle czekać... a Buuuuu :( Mogło być więcej słodkich scen wcześniej alew jak jordi słusznie widzi siostry swoje fani swoje......

A własnie zassyssam 7 epek po polsku :) Jak ja się cieszę, że jeszcze tyle podwójnej przyjemności przede mną :) :) ;)

P.S Wisiorek przypomina mi ten z czarodziejki z księżyca ;P
Obrazek

Wróć do „K-drama”