[2009] You're Beautiful

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 21 lis 2009

Już dwie osoby polecały mi tą dramę, a opis taki tajemniczy... aż chce się obejrzeć ;] Tylko mam pytanie, chociaż nie wiem czy zadaje je w dobrym dziale. Wybaczcie jeszcze do końca się nie orientuję gdzie mam pisać. Ale wracając, gdzie mogę znaleźć tą dramę? Niestety jestem kiepska w szukaniu i filmów, i napisów, i całej reszty ==, dlatego pytam.

Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 21 lis 2009

Można tutaj
http://www.viikii.net/channels/goto/beautiful

Ja mam traumę, że jeszcze tylko 2 odcinki. Co ja zrobię, jak to się skończy? :cry:
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 21 lis 2009

a jak wolisz sciagnac na kompa i ogladac to tutaj: http://aja-aja.com/regular/you%27re-beautiful

napisy: http://withs2.com/view/youre-beautiful
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Dziękuję bardzo ^^ Za napisy również.
Czyli drama jeszcze nie jest skończona? Współczuję, wiem jak to jest czekać na następne odcinki. Idzie dostać szału ==, a inni jeszcze się zastanawiają dlaczego przeżywasz jak mrówka poród, okres czy też okupację. Eh...
Jeja, ale śliczny plakat *-* Naprawdę uroczy, ale chyba nikt tam nie będzie umierał? Bo to niebo i w ogóle. ^^"
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

haha.. no na raziew nikt nie umarl.. to raczej jest nawiazanie do nazwy zespolu chyba.. A.N.Jell xD ale juz sie powoli koncyz.. sa napisy do 13 z 16 epow..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

evelinux pisze:haha.. no na raziew nikt nie umarl.. to raczej jest nawiazanie do nazwy zespolu chyba.. A.N.Jell xD ale juz sie powoli koncyz.. sa napisy do 13 z 16 epow..

To takie buty. No cóż, ja i moja spostrzegawczość do nazw ^^" Następnym razem wczytam się w opis zanim coś powiem, ale jeszcze zostało kilka odcinków więc może jednak... nie, nie chcę nikogo na siłę uśmiercać. To przecież nie dramat ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 21 lis 2009

Lusia pisze:
evelinux pisze:haha.. no na raziew nikt nie umarl.. to raczej jest nawiazanie do nazwy zespolu chyba.. A.N.Jell xD ale juz sie powoli koncyz.. sa napisy do 13 z 16 epow..

To takie buty. No cóż, ja i moja spostrzegawczość do nazw ^^" Następnym razem wczytam się w opis zanim coś powiem, ale jeszcze zostało kilka odcinków więc może jednak... nie, nie chcę nikogo na siłę uśmiercać. To przecież nie dramat ;]

Tak ja chętnie bym uśmierciła.... ciotunie.... mamusie.... i piękną miss Yui...... więc w sumie mordercze zapędy są......

A co do odcinków.... to fakt w przyszłych 2 wszystko się jeszcze może zdarzyć..... można nawet całą serię spierniczyć przez 2h więc jednak bądźmy pozytywnych myśli ;P
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Tak ja chętnie bym uśmierciła.... ciotunie.... mamusie.... i piękną miss Yui...... więc w sumie mordercze zapędy są......

A co do odcinków.... to fakt w przyszłych 2 wszystko się jeszcze może zdarzyć..... można nawet całą serię spierniczyć przez 2h więc jednak bądźmy pozytywnych myśli ;P

To aż tak źle się tam dzieje, znaczy czyżby były aż tak wredne niektóre postacie? W sumie to w każdej dramie znajdzie się ktoś zły i masz ochotę go zadźgać nożem, czy też zabić w inny mniej lub bardziej bolesny sposób ^^. Przez to wszystko coraz bardziej jestem ciekawa tej dramy. Szkoda, że idę do kina za niedługo >,< Cóż, życie...
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

noo w kazdej serii chyba znajdzie sie ktos kogo chetnie by sie pozbylo.. nie wiem jak tam akcja w 13 i 14.. ale national fairy bym z cala przyjemnoscia usmiercila xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

evelinux pisze:noo w kazdej serii chyba znajdzie sie ktos kogo chetnie by sie pozbylo.. nie wiem jak tam akcja w 13 i 14.. ale national fairy bym z cala przyjemnoscia usmiercila xD

Powiem tak... najlepsze przed Tobą...... to są chyba najbardziej qiutne sceny z całej dramki... i to zarówno w 13 jak i 14 epku ..... musisz obejrzeć... najlepiej już dziś nie odkładaj tej przyjemności....... A teraz marzy mi się nowa tapcia...
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Ale Wy jesteście mściwe! 8) :lol: :D

Ja bym national fairy lepiej zdemaskowała, to by było dla niej gorsze niż śmierć.

edit.
czarteziki, ach, to samo zdjęcie nam się spodobało, ajć!! :oops:
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 21 lis 2009

Nie wiem, czy ci chodzi o internautów, czy o koreańczyków, ale oglądalność w Korei nie musi być niska. Przede wszystkim niedługo kończy się IRIS, który ma trzykrotnie większą oglądalność od YB. Poza tym WiSfC jest wielkim powrotem Go Soo po 4-letniej przerwie, a jest on ulubieńcem widzów (zwłaszcza żeńskiej części widowni). Ja się tam cieszę, bo w tym roku z typowymi melodramatami było cienko...

No mnie za bardzo melodramaty nie ciagną a ze IRIS sie kończy nie powiedziałabym że rzucą się na melodramat, zakładając że mimo wszystko pewnie duzo facetów ogląda I. nie ukrywając - YaB czy wszelkie melodramaty pewnie zwykle ogląda większość kobiet.

A co do fake fairy, zostawcie ją XD Ja ją uwielbiam;D i te jej oczy kota shrekowego:)
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

boom_boom pisze:Ale Wy jesteście mściwe! 8) :lol: :D

Ja bym national fairy lepiej zdemaskowała, to by było dla niej gorsze niż śmierć.

edit.
czarteziki, ach, to samo zdjęcie nam się spodobało, ajć!! :oops:

Oj tak pewnie ją zdemaskują....... kill them all:P Albo coś jeszcze gorszego wyswatają ja z menagerem :P

Oj tak kiutny był ten zabieg chirurgiczny... a co do melodramatów to chyba nie odbiega od standardowej dramki muszą spiętrzyć akcję by tgym bardziej fajerwerkowe był zakończenie
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

ep 13

ooo kurdeee... po prostu.. teraz w tych koncowych odcinkach powinni jzu nie dawac zwiastunow nastepnego odc na koncu.. po porstu sie zdolowalam jak go zobaczylam.. ze co.. okaze sie ze Jeremy sie kocha w Minamie?? (nie mowcie)

no ale wracajac do 13 epa.. Yoo He Yi ma oficjalny wyrok śmierci na sobie.. jak mogla takie cos zrobic biednemu Shin Woo???~! myslalam ze mi serce peknie jak zobaczylam jego minke smutna..

haha.. nie wiem czemu ale strasznie mi sie podboa jak sa sceny jak He Yi sie rzadzi i rozkazuje chlopakom co maja robic.. dlatego scena robienia spaghetti byla boooska! i jeszcze jak kazdy sie pochwalil ze cos dodal.. haha.. i biedny Jeremy.. hahaha! taaakie poswiecenie xD
Yoo He Yi: Should I help you?
Hwang Tae Kyung: I'm holding a knife. <hahaha> i ten morderczy wzrok

nie wiem czy to Jang Geun Suk faktycznie spiewal ta piosenke "fly me to the moon" czy mu podlozyli glos.. ale sliczne to bylo!!

tell me how much you like Hwang Tae Kyung?
100.

ja teeeeż!!

noo to kiedy beda napisy do 14 epka??? :D

boom_boom pisze:Ale Wy jesteście mściwe! 8) :lol: :D

yto moze najpierw zdemaskowac.. pozwolic zyc w tym embarrassment a potem zabić? :>
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

I ja myślę, że może coś takiego byc. Yoo He Yi, razem z tym reporterem będa chcieli pokazać, że GMN jest dziewczyną, ale na czas wróci jej brat i będzie im łyso, a TK jeszcze coś uknuje, żeby zdemaskować fake fairy :D
Obrazek

Wróć do „K-drama”