[2009] You're Beautiful

seriale z Korei
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 21 lis 2009

jesli o HTK chodzi.. to on na pewno coś wymysli zeby ją zbesztać z koreańskim błotem

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 21 lis 2009

....
czy oni muszą się tak znęcać na Shin Woo? za niedługo będzie z nim gorzej niż z Yulem -_-
HTK się świetnie bawi, Shin Woo jest emo pierwszego stopnia, a Jeremiego prawie w ogóle nie widać -_-
Go Mi Nam z twą swoją mega ślepotą to już masakra. Powinna się w 13 odcinku milion razy skapnąć że to o nią chodzi.

O.o właśnie zobaczyłam zapowiedź do 14 odcinka. Klątwa dopadnie jeszcze Jeremiego? O.o
bez sensu... aż mi się odechciewa oglądać tego 14 odcinka T_T
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 21 lis 2009

Tak, Jeremy mógł zostac uchowany od tego całego bałaganu....

O! Mogłoby być tak jak w filmie She's the man - dokładnie tak jak mówicie, on wraca na czas i wszystko jest git. Zobaczymy czy PSH odwali dobrą robotę grając zupełnie inaczej swojego brata, czekam na coś bardziej "po męsku" :D Bo jak te kilka minut zrujnuje to będę miała na koniec o niej kompletnie inne zdanie...

Czy FT Island ma teraz jakiś tour czy co? Czemu Jeremy'ego ciągle nie ma?
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 21 lis 2009

A ja to myślę, że Jeremy i Shin Woo oppa nawrócą się i zostaną zakonnicami w przebraniu o!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Eggie pisze:Tak, Jeremy mógł zostac uchowany od tego całego bałaganu....

na serio po raz pierwszy odechciewa mi się dalej tego oglądać...
no bez przesady że wszyscy muszą się w jednej lasce zakochać -_-
A YeB był taki piękny T_T
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 21 lis 2009

jesli o HTK chodzi.. to on na pewno coś wymysli zeby ją zbesztać z koreańskim błotem

A ja myślę, że on nic nie zrobi. Do tej pory mało go obchodziła i chyba tak zostanie do końca. Najgorsze i zarazem najlepsze w TK jest to, że przejmuje się pierdołami dotyczącymi najbliższych, a ignoruje praktycznie wszystko to co nie ma jakiegokolwiek jego zainteresowania. UEE ma tendencję samej pakowania się w kłopoty nie do odkręcenia xD Przecież to, że spaghetti było przyprawione octem to też jej wina, sama się o to prosiła :D Bo TK wtedy nie chodziło wcale o UEE ale spokój ducha dla niego i chłopaków xDDDDDDDDDDDD

A co do fake fairy, zostawcie ją xd2 Ja ją uwielbiam;D i te jej oczy kota shrekowego:)

taaaaaak :D Azzel, jesteś ze mną :D : * Ona jest tak irytująca, że nie można jej przy okazji nie polubić. Fake Fairy wymiata!~

czy oni muszą się tak znęcać na Shin Woo? za niedługo będzie z nim gorzej niż z Yulem -_-

No co ty? o.0 Yul przemienił się w tego złęgo, natomiast SW to prawdziwy anioł *__* Trochę niefortunnie sie zakochał, ale w sumie... to jego wina, że nie powiedział na samym początku GMN, że wie... Tak to być może miałby u niej TAKIE fory jakie ma TK :D W ogole uważam, że SW jest jednym z lepszych tych 'drugich', tych dobrych drugich.... Jak dla mnie taki Jihoo sunbae blednie strasznie.... no i wydaje mi się, że Jung Hwa gra lepiej od Hyun Joonga (z całą moją miłością do niego ;p)
Obrazek
Awatar użytkownika
Nashirah
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nashirah » 21 lis 2009

Jak dla mnie taki Jihoo subbae blednie strasznie.... no i wydaje mi się, że Jung Hwa gra lepiej od Hyun Joonga (z całą moją miłością do niego ;p)

Tak, tak, TAK!
Jihoo był taki mdły strasznie, a Shinwoo oppa to jednak ma trochę pazura. I Yonghwa, choć jest takim samym debiutantem jak Hyun Joong, o wiele fajniej poradził sobie z rolą "tego drugiego". Ha. <3
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

A co do fake fairy, zostawcie ją xd2 Ja ją uwielbiam;D i te jej oczy kota shrekowego:)

przecież gdyby nie ona, to nie byłoby tych śmieszno - traumatycznych akcji. A zauważcie że zawsze ona chce źle, a na końcu i tak jej się obrywa, że jest bliska płaczu.

No co ty? o.0 Yul przemienił się w tego złęgo, natomiast SW to prawdziwy anioł

że JAK? niby gdzie i kiedy Yul się przemienił w tego złego? O.o
nie dość kurde że wziął na siebie cała winę za to co namieszała jego stuknięte matka, dobrowolnie oddał tron Shinowi i z mega bólem serca dał spokój Chae-kyung. So naprawdę nie rozumiem czemu wszyscy chcą z niego robić tego złego, skoro już i tak wyszedł na mega ofiarę losu -_- Ale to nie temat o Goongu, więc wróćmy do SW.
No prawda SW ma tutaj o wiele sympatyczniejszą, milszą postać, że ja po prostu nie mogę jak widzę, jak on się jeszcze bardziej sam wkopuję. On chyba nie zdaje sobie sprawy jak Go Mi Nam jest niekumata XDDD

Co nie zmienia faktu, że dalej ubolewam nam Jeremim (pomimo, że 14 jeszcze nie widziałam). Ale to co było w zapowiedzi, to po prostu klątwa numer 2 w tej dramie. Do tego Jeremy jeszcze bardziej niewinny niż SW. Naprawdę wolałabym go w relacji z Go Mi Nam koleżeńskich, gdzie zawsze jest go pełno, jest radosny i robi dziwne rzeczy, a nie takie traumy -_-
Naprawdę YeB spadł w moich oczach...
"Bin jip"
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Postautor: dora » 21 lis 2009

Do tego Jeremy jeszcze bardziej niewinny niż SW. Naprawdę wolałabym go w relacji z Go Mi Nam koleżeńskich, gdzie zawsze jest go pełno, jest radosny i robi dziwne rzeczy, a nie takie traumy -_-
jeszcze sie zdziwisz bo nasz blondasek jest nieprzewidywalny.
No ale to nie zmienia faktu ze na odc 14 splakalam się abuu :( smutne to takie (jeremy i GMN)
TK jako chlopak jest slodki wobez GMN :P
kocham jego mimike ^^
Kiedy się czegoś pragnie,
wtedy cały wszechświat sprzysięga się,
byśmy mogli spełnić nasze marzenie.
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

dora pisze:
Do tego Jeremy jeszcze bardziej niewinny niż SW. Naprawdę wolałabym go w relacji z Go Mi Nam koleżeńskich, gdzie zawsze jest go pełno, jest radosny i robi dziwne rzeczy, a nie takie traumy -_-
jeszcze sie zdziwisz bo nasz blondasek jest nieprzewidywalny.

really? czyli jednak dora trochę zachęciłaś mnie do oglądnięcia kolejnego odcinka ^^
arigatou :*

TK jego mimka rządzi, plus do tego jeszcze jego dziwaczne rozumowanie. Całość tworzy niepowtarzalny efekt. Idealnie dobrali aktora do tej roli ^^
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

O tak, KJH -owe aktorstwo trochę tego... no niestyka :D SW rządzi :D!!! Ale musze Zdzichowi mimo wszystko podziękować :D Zwykle zawsze mam ochotę główną z tym drugim wyswatać, a Zdzichu przekonał mnie, że Jun Pyo jest najlepszy :D :D :D

Co do Yula - chodzi chyba o moment kiedy lekko sie obudził ze swojej traumy i otepienia, ok 19 epa chyba jak pamiętam? Przez 3 epy walczył dzielnie, ale, jak mówi margot., na końcu i tak musiał wziąc na siebie winę, etc, niestety nie udało mu sie uwolnić od tego podłego schematu :P
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

No jakby nie patrzeć SW też jakoś walczy. Przecież w tym 13 epku dawał tyle znaków GMN. A ona biedna, nie kumata, myśli, że o inną dziewczynę chodzi ^^. No i SW się tylko wkopuje. Ale fake fairy za to zauważyła. Ciekawe czy nam dadzą na koniec jakieś jej cudowne przeobrażenie, że nie będzie miała już takiego wrednego charakteru.
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Oby nie.

Moim zdaniem SW-owa walka to żadna walka. Albo sie poddajesz chłopie, albo idziesz na całość, bo jak zdazyłeś zauważyć, dziewczyna którą wybrałeś, jest dosyć tępa... ^^
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 21 lis 2009

bo jak zdazyłeś zauważyć, dziewczyna którą wybrałeś, jest dosyć tępa... ^^

Tępa to mało powiedziane XD Ale z całą sympatią do GMN użyłabym słowa hmmm niezorientowana XDDDDD

ps Eggie kogo ty masz na avku? wyglada jak Rain i ... nie wygląda jak Rain o.0
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Rain! To Rain jest :D
Dostałam znowu na jego punkcie obsesji :D

Niezorientowana? :D No cóż, można i tak ^^ Ona jest aż zbyt niewinna jak na mój gust :)

Wróć do „K-drama”