[2009] You're Beautiful

seriale z Korei
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 21 lis 2009

zdradzilas Haruu? aa jeszcze niedawno mowilas ze go nie zmienisz nigdy ;P

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 21 lis 2009

taaaaaak Very Happy Azzel, jesteś ze mną Very Happy : * Ona jest tak irytująca, że nie można jej przy okazji nie polubić. Fake Fairy wymiata!~

Zróbmy ligę ochrony fake fairy (LOFF xp) ;) Zauważyłam że ostatnio lubię coś tych złych i mącicieli, a FF jest do tego naprawdę momentami przeurocza - gdy tak bardzo chce by było po jej myśli - dziewczyna kapowata dosyć i do tego niesamowicie jej przeobrażenia czasem wyglądały - a jej nie wychodzi, wręcz aż mi jej żal czasami;)

A co do Jeremiego - a buu, szczerze to mogli albo wątek wydłużyć Spoiler! <a tak trwał on na miary viikowe 2party?> albo jak już ktoś wspomniał - wyrzucić w ogóle, bo to jak szybko przyszło szybko poszło - nie bardzo mi się podobało, SW chociaż cierpiał dobrych parę odcinków (co prawda gdyby był bardziej rezolutny było by szybciej po ptokach), ale mimo wszystko taki wyszedł z tego smutny wątek a z drugiej strony zupełnie nijaki:/
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Postautor: dora » 21 lis 2009

Niezorientowana? Very Happy No cóż, można i tak ^^ Ona jest aż zbyt niewinna jak na mój gust Smile
musi byc niewinna skoro zakonnicą jest ... znaczy w ogole to ona jest przed święceniami ??
Kiedy się czegoś pragnie,
wtedy cały wszechświat sprzysięga się,
byśmy mogli spełnić nasze marzenie.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 21 lis 2009

Nie, offtopicznie mówiąc, zdradzam SW. Musze na trochę odstawić jego smutną buźkę i kombinuje sobie coś z Haru po postem :)
Zresztą, on wie że tylko jego mam w sercu :D <3
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 21 lis 2009

A co do Jeremiego - a buu, szczerze to mogli albo wątek wydłużyć
albo jak już ktoś wspomniał - wyrzucić w ogóle, bo to jak szybko przyszło szybko poszło - nie bardzo mi się podobało, SW chociaż cierpiał dobrych parę odcinków (co prawda gdyby był bardziej rezolutny było by szybciej po ptokach), ale mimo wszystko taki wyszedł z tego smutny wątek a z drugiej strony zupełnie nijaki:/

Z drugiej strony jakby przeżywał to przez półtora odcinka to byś narzekała, że za długo xP Ale fakt, jego cieprienie w porównaniu w tym SW było błyskawiczne xP Z jednej strony jestem zadowolona tym, że skończyło się tak szybko jak zaczęło, z drugiej zaczynam się zastanawiać co tak Jeremy musi przeżywać udając uśmiechniętego.... Został we mnie ogromny niepokój... Aha i tutaj Go Mi Nam chyba po raz pierwszy porządnie mnie zdenerwowała... niby to nie jej wina, ale tak ... jakoś w tamtej chwili nie mogłam jej lubić... bo Jeremaya znowu powrócił do dawnego śmieszka, a ona to od razu zaakceptowała... Nawet jeśli jest słabo kumata to jednak powinna widzieć, że nadal coś jest nie tak... Może ona ma tak jak TK i reaguje tylko na niego ;D To miłość czy ślepota? :D
Ja osobiście jestem pod wrażeniem zdolności aktorskich Honkiego. Płakać i śpiewać w jednej chiwili być TAK przekonującym to naprawdę sztuka. Tak samo byłam zadowolona kiedy płakał TK. Nie było tu spadającej łzy czy dwóch po kamiennej twarzy bez wyrazu tylko prawdziwe emocje. Super sprawa ;)

Zróbmy ligę ochrony fake fairy (LOFF xp) Wink

Będziemy LOFFki xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 22 lis 2009

Z drugiej strony jakby przeżywał to przez półtora odcinka to byś narzekała, że za długo xP

Dzięki xp Ale było za szybko i tak, nie potrafię sobie wyobrazić my móc tak szybko przejść do super pozytywnej osoby, zwłaszcza że w tamtym momencie to miałam ochotę wykopać GMN z tego busa co by dała biednemu Jeremiemu serio chwilę w której mógłby się sam wyżyć.
z drugiej zaczynam się zastanawiać co tak Jeremy musi przeżywać udając uśmiechniętego.... Został we mnie ogromny niepokój...

Noo, też tak mi się pomyślało:/ przerażające że później tak po prostu sobie kąpali psa, jeszcze z SW to było jakieś że GMN nie wiedziała co zrobić a po SW było widać po prostu wyraz rezygnacji typu "zrobiłem co mogłem a teraz się muszę z tym pogodzić"
A co do samego Jeremy'ego - w ogóle jak można tej cudownej istocie dać cierpieć:( <oj, dawno się nie przywiązałam do żadnej postaci tak...>
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 22 lis 2009

Właśnie najgorsze jest to, że zobaczycie - po jego wynurzeniach bedzie sie zachowywał jak gdyby nigdy nic i scenarzyści kompletnie zapomną o fakcie, że jeszcze niedawno był smiertelnie zakochany i raczej nie da się tak po prostu zakończyć miłości, bo się wysiadło z autobusu :P
Nie sądzę, żeby Jeremy miałteraz gapić sie na główną parę i zgrzytać zębami z zazdrości jak to robi to SW :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Postautor: dora » 22 lis 2009

(jesli ktos nie chce wiedziec prosze nie klikać)
Spoiler! omg będzię ślub ??
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kiedy się czegoś pragnie,
wtedy cały wszechświat sprzysięga się,
byśmy mogli spełnić nasze marzenie.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

omg.........................................................................
czy ktoś mi może powiedzieć że oni wcale nie chcą zepsuć tego co dotąd zrobili i będzie z tego dobra drama? prawdaaaaa?T___T
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 22 lis 2009

hah, czemu nie :D

Chociaż jak dla mnie to wygląda jak jedna z imaginacji Managera Ma xD

Błagam Dora... schowaj albo zmień jakoś ten nagłówek bo ja przez chwilę miałam takie o :shock: Bo to jakby nie patrzeć już był spoiler2 xPPPP
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Chociaż jak dla mnie to wygląda jak jedna z imaginacji Managera Ma

Mura będę się trzymać tej wersji, nie mogę sobie wyobrazić by zrobili taką zbrodnię tej dramie >< Nie po to GMN wybyła z kościoła by niedługo doń znów trafić xp
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 22 lis 2009

Azzel pisze:
Chociaż jak dla mnie to wygląda jak jedna z imaginacji Managera Ma

Mura będę się trzymać tej wersji, nie mogę sobie wyobrazić by zrobili taką zbrodnię tej dramie >< Nie po to GMN wybyła z kościoła by niedługo doń znów trafić xp

Ale z drugiej strony skoro była taka religijna bo miała wstąpić do zakonu ( ktoś pytał o święcenie... oczywiście, że ich nie miała, po prostu się przyuczała chyba takie seminarium połączone z sierocińcem.....) to bez ślubu to może i pocałunków wić nie było :P

A co do gry jej brata bliźniaka to pewnie dubler będzie bo oni tam mają być obok siebie więc.......

Ja tam się cieszę, że do czwartku juz nie zostało dużo czasu a nie narzekam na przyszły plot :P
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 22 lis 2009

'This is my bus. Get off' Jeremy <3
SW, Jeremy i na końcu płacząca GMN. W następnym odcinku cała czwórka już będzie płakać XD
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 22 lis 2009

hahahaha

no nieee mogeeee..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 22 lis 2009

ale jestem w uroczej pupie, dopiero teraz oglądam 13 i 14.
ale tae kyung jest najsłodszym facetem świata i w moich oczach shin woo jest mizerniutki i w ogóle wtf z tym zachwycaniem się nad nim i "poor shin wooooo ;(" eh ;P

zapomniałam już w ogóle części myśli z 13 odcinka ;_; ale jak dosypali cudów do żarcia fake fairy - OMOO~!! priceless XDD
i to pisanie pointsów i reakcja TK z królikoświnią - rónież priceless
w ogóle co scena to miazga :DDD
tekst o fanfikach - OMFG UMARŁAM XDDDDDDDD o lol, nie moge przestać się śmiać *aaaaaaaa!!!!*

i to chyba moja ulubiona typowa scena dramowa.... GONITWA ZA AUTOBUSEM :DDDDD [pozdrawiam dwukwiatka ;D]
o nie mogeee~
a, no i FANMEETING lol, pięknie <3

a Jeremy jest przeuroczy i ohmygod co za świetna rola i świetnie zagrana ^^

crying triangle yeah~

ide spać, niech mnie ktoś zbudzi na kolejny ep z subami, bo nie ztrzymam! XDDD
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone

Wróć do „K-drama”