[2009] You're Beautiful

seriale z Korei
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 22 lis 2009

rikli pisze: i w moich oczach shin woo jest mizerniutki i w ogóle wtf z tym zachwycaniem się nad nim i "poor shin wooooo ;(" eh ;P

rikli nie ma serca XDDDDDDDDDDDD
no dobra trochę z niego klucha jest i nie potrafi walczyć (swoją drogą to on sam nie wie co ma robić -_-)

rikli pisze: i to chyba moja ulubiona typowa scena dramowa.... GONITWA ZA AUTOBUSEM :DDDDD [pozdrawiam dwukwiatka ;D]
o nie mogeee~

to było masakra jak ona wyprzedziła ten autobus i on się zatrzymał. Bez kitu szkoda, że tak polscy kierowcy mpk nie zatrzymują się i nie poczekają chwilę jak się leci do autobusy, tylko przed nosem ci drzwi zatrzaskują i jadą.. T_T

rikli pisze: a Jeremy jest przeuroczy i ohmygod co za świetna rola i świetnie zagrana ^^

w końcu Jeremy miał więcej niż 5 minut w dramie. Zajebiście zagrał i pokazał się całkowicie od innej strony. Mnie co nigdy nie wzruszają jakieś romansidłowe sceny etc. w momencie pokazania Jeremiego w autobusie na serio łezka mi się w oku zakręciła i tak chciałam żeby GMN go przytuliła na pocieszenie... i jak Jeremy wyszedł z tego autobusy i automatycznie zmienił się w wesołego, dawnego siebie, chowając wszystkie uczucia głęboko w sobie = 'priceless'. Naprawdę powinni mu rozbudować jakoś rolę, bo chłopak ma talent aktorski.
No i jak już wcześniej było w wypowiedziach. Z jednej strony zrobili taką rzecz Jeremiemu a potem już całkowicie jakby ta sytuacja poszła w zapomnienie. Traumy GMN i TK są najważniejsze -_-

rikli pisze:
ide spać, niech mnie ktoś zbudzi na kolejny ep z subami, bo nie ztrzymam! XDDD

chcesz spać do środy/ czwartku? ^^ good plan :)

Aaaa i akcja z fikami i ta scena, miłosny trójkąt. Cudowne *_* Nie obraziłabym się jakby taki plot nam strzelili :)

"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 22 lis 2009

aaa, już nie zniosę tego dłużej, muszę coś napsiać!

w ogóle witam wszystkich, to mój pierwszy post tutaj. długo śledziłam wasze elaboraty i potem śmiałam się do monitora bo piszecie dokładnie to, co ja bym napisała i cały czas mam wrażenie że wszyscy tutaj czytacie w moich myślach;)

anyway, ta drama jets po prostu boska, fenomenalna, EPICKA. na początku bałam się ze wyjdzie jakiś totalny gniot, kolejna idol drama, w której będa powielane wytarte już schematy. a tu taka niespodzianka! z epa na ep coraz bardziej się uzależniałam, aż w końcu moja mania nabrała takich romiarów, że teraz siedzę przykuta do kompa i co chwilę sprawdzam, czy są już jakieś spoiler2y do 15 epa. to zle. zle zle, ale nie mogę przestać sie jarać tą dramą;d

mogłabym tu godzinami siedzieć i roztkliwiać się nad tym jak bardzo przystojni i słodcy są A.N.Jellowie, jak kjutaśna jest GMN i jak cudnie się to wszytsko razem ogląda. ale jedna rzecz nie daje mi spokoju i musze to z siebie wyrzucić (no a gdzie mozgłabym to zrobić, jeśli nie tutaj?!). otóż chodzi mi o ostatniego kissa. czy on wam się z czymś nie kojarzył? kurcze, zaskoczyło mnie to, ze w ogóle wsadzili tu tego kissa, chociaz nie bylo go w preview wiec się go nie spodziewałam... ale cała forma tego kissa...przecież to jest żywcem zerżnięte z Devil Beside You. Nie mieliście takiego wrażenia? Kojarzycie tą scenę kiedy Ahmon pierwszy raz pocałował Qi Yue? dokładnie tak samo to wyglądało, też nastraszył ją że ma zamiar ją uderzyć, a potem znienacka pocałował. i powiem wam ze cały ten kiss w YaB przez to swoje podobieństwo do tego z DBY jakoś tak totalnie przeszedł u mnie bez echa. i mam jakieś takie dziwne wyrzuty sumienia że nie potrafiłam się nim cieszyć, bo od razu się spodziewałam, że to się tak potoczy:<

no, wyrzuciłam to z siebie, nareszcie. aż mi lżej.

mg, ma ktos jakiś pomysł na to jak dożyć do środowego wieczoru???
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 22 lis 2009

Dlaczeeego nikt mi nie powiedział, że to jest takie faaajne?! >_< Ok, wszyscy mówili xP Ale nie spodziewałam się, że aż tak! Obejrzałam tylko pierwszy odcinek, ale uśmiałam się na nim niesamowicie.
Martwi mnie tylko jedna rzecz - że Ona znowu nie będzie z ty, z kim <według mnie> powinna. Tylko oczywiście z głównym bucem.
No, ale nareszcie jakaś naprawdę śmieszna komedia, czekałam na to ^^
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 22 lis 2009

on nie jest bucem.. jest tylko.. torche mniej rozgarniety.. i pozbawiony matczynej milosci.. przez co sam ma problem z okazywaniem uczuc..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 22 lis 2009

kells pisze:ale jedna rzecz nie daje mi spokoju i musze to z siebie wyrzucić (no a gdzie mozgłabym to zrobić, jeśli nie tutaj?!). otóż chodzi mi o ostatniego kissa. czy on wam się z czymś nie kojarzył? kurcze, zaskoczyło mnie to, ze w ogóle wsadzili tu tego kissa, chociaz nie bylo go w preview wiec się go nie spodziewałam... ale cała forma tego kissa...przecież to jest żywcem zerżnięte z Devil Beside You. Nie mieliście takiego wrażenia? Kojarzycie tą scenę kiedy Ahmon pierwszy raz pocałował Qi Yue? dokładnie tak samo to wyglądało, też nastraszył ją że ma zamiar ją uderzyć, a potem znienacka pocałował. i powiem wam ze cały ten kiss w YaB przez to swoje podobieństwo do tego z DBY jakoś tak totalnie przeszedł u mnie bez echa. i mam jakieś takie dziwne wyrzuty sumienia że nie potrafiłam się nim cieszyć, bo od razu się spodziewałam, że to się tak potoczy:<

mg, ma ktos jakiś pomysł na to jak dożyć do środowego wieczoru???

Wiesz nie wiem ile dram oglasz ale pewne rzeczy często się powtarzają.. po za scewnami z My guirl były takie z pierwszego kissa jakby z Isswaka...... i jakby poszukać to dużo takich .... ale4 jak dla mnie inna para inni aktorzy nadają każdej podobnej scenie swój własny niepowtarzalny charakter.....

Tak proponuje razem ze mną zacząć ISWAKA2 to akurat zleci do środe... ai jeszcze może mi ktoś napisać pierwszy rozdział mgr :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 22 lis 2009

ai jeszcze może mi ktoś napisać pierwszy rozdział mgr

to ja na zapychacz czasu do YaB proponuję mój pierwszy rozdział ale do licencjata^^
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Azzel pisze:
ai jeszcze może mi ktoś napisać pierwszy rozdział mgr

to ja na zapychacz czasu do YaB proponuję mój pierwszy rozdział ale do licencjata^^

A jaki temat? Nie ma jak offftop :P Ale w sumie czekając na 15 ep :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 22 lis 2009

czerteziki pisze:
Azzel pisze:

A jaki temat? Nie ma jak offftop :P Ale w sumie czekając na 15 ep :P

To ja proponuje esej na 1500 słów o Prezydenckim Pokerze, akurat w środę trzeba oddać :D

Haha, wreszcie ktoś nazwał TK po imieniu - buc! :D :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 22 lis 2009

ej ej ze spamem do hyde parku! (albo na szałta XD)
Obrazek
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Maura pisze:ej ej ze spamem do hyde parku! (albo na szałta XD)

O nie nasza rozmowa nie ma nic wspólnego ze spamem to bardzo kreatywny sposób czekania na 15 odcinek........

A może zamiast prezydencki poker to poker TK :P
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

czerteziki pisze:Wiesz nie wiem ile dram oglasz ale pewne rzeczy często się powtarzają.. po za scewnami z My guirl były takie z pierwszego kissa jakby z Isswaka...... i jakby poszukać to dużo takich .... ale4 jak dla mnie inna para inni aktorzy nadają każdej podobnej scenie swój własny niepowtarzalny charakter.....

no trochę się już tych dram naogladałam, widzialam mnostwo scen 'całuśnych', ale takiego podobienstwa jeszcze NIGDY PZRENIGDY nie zarejestrowalam;) jasne, ze tego typu sceny czesto wyglądają podobnie, ale w tym przypadku to już niemal plagiat;d ale ni zebym krytykowala YaB! nigdy!;D
hmm, jesli ktoś nie widzial scenypierwszego pocałunku Ahmon+ Qi Yue, wkleje linka do tej czesci, moze wam się też skojarzy;)

(7:22-8:20)

czerteziki pisze:Tak proponuje razem ze mną zacząć ISWAKA2 to akurat zleci do środe... ai jeszcze może mi ktoś napisać pierwszy rozdział mgr :P

ISWAK2 juz dawno za mną, oglądałam jakos w zeszłe boze narodzenie;d ale zgadzam się, przy tym bardzo miło można spedzić czas;d

ok, ja napiszę pierwszy rozdział twojej magisterki, a ty mojej. deal?:d
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 22 lis 2009

To nikt nie chce mego licencjata? a buuu xD temat ogólnie związany z reklamą - polska-jap różnice kulturowe i te sprawy xD
emm, swoja drogą to faktycznie jak sobie przypomniałam devila - podobne to trochę było, ale jakby nie patrzeć pewnie wszystko już w jakimś stopniu gdzieś było xD
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

kells pisze:
no trochę się już tych dram naogladałam, widzialam mnostwo scen 'całuśnych', ale takiego podobienstwa jeszcze NIGDY PZRENIGDY nie zarejestrowalam;) jasne, ze tego typu sceny czesto wyglądają podobnie, ale w tym przypadku to już niemal plagiat;d ale ni zebym krytykowala YaB! nigdy!;D

Wiesz scena pierwszego kissa dla mnie była niemal identyczna jak Iswaczku jedynce... co na tych pasach się kłócili i nagle co brzdęk...... Junk Ki też czekała w my girl w restauracji....... by powiedzieć bohaterce o swoich uczuciach... jak SW.... dokładnie tak samo......ale zaraz zerknę w DbY i zobacdze może i masz radcję bo tą serię widziałam w przelocie....

A jaki masz temat? Może sie zamienimy? W ogóle z jakiej to dziedziny?
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Azzel pisze:To nikt nie chce mego licencjata? a buuu xD temat ogólnie związany z reklamą - polska-jap różnice kulturowe i te sprawy xD
emm, swoja drogą to faktycznie jak sobie przypomniałam devila - podobne to trochę było, ale jakby nie patrzeć pewnie wszystko już w jakimś stopniu gdzieś było xD

eh, szkoda że to nie sa roznice kulturowe w reklamach polskich i angielskich, bo wtedy bylabyś moim ekspertem i mialabym kogo wykorzystac do mojego projektu na studia. no trudno się mowi, przynajmniej juz wiem, do kogo mogę się zwrócić, jeśli natrafię na jakieś trudności w japońskim;d (swoją droga, może napiszesz za mnie jutro test?)

a zeby nie być posądzoną o offtop, chciałabym dodać, ze TK NIE JEST ZADNYM BUCEM! jest zdecydowanie bawrniejszą postacią niż SW, chociaz oczywiscie tez mi serce krwawi jak patrze na te niekoniecznie udane podchody SW... no ale cóż, taka jego rola, ktoś musi cierpieć, żeby BUC mógł być szcześliwy;d
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

czerteziki pisze:
Wiesz scena pierwszego kissa dla mnie była niemal identyczna jak Iswaczku jedynce... co na tych pasach się kłócili i nagle co brzdęk...... Junk Ki też czekała w my girl w restauracji....... by powiedzieć bohaterce o swoich uczuciach... jak SW.... dokładnie tak samo......ale zaraz zerknę w DbY i zobacdze może i masz radcję bo tą serię widziałam w przelocie....

no sprawdz, sprawdz koniecznie! nawet Ahmon (Mike He) tak samo się zamierzył jakby serio chciał jej przywalić a tu nagle buch! i wyszedł kiss.;d

A jaki masz temat? Może sie zamienimy? W ogóle z jakiej to dziedziny?

temat jeszcze nie ma ostatecznej formy, ale zdaje się że zostanę przy pathology, sexual obsession, mental problems and their impact on relatioships (etc.) w powieściach Iana McEwana (w licencjacie bawilam sie jezykoznawstwem, teraz się przerzucilam na literaturoznawstwo;d)

a ty? cóż masz za temat (innymi slowy-z czego bedzie mi dane napisac pierwszy rozdzial?:>)

Wróć do „K-drama”