[2009] You're Beautiful

seriale z Korei
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 22 lis 2009

evelinux pisze:on nie jest bucem.. jest tylko.. torche mniej rozgarniety.. i pozbawiony matczynej milosci.. przez co sam ma problem z okazywaniem uczuc..

Ale mówisz o tym... głównym z tego zespołu? (nie pamiętam, jak się nazywa) Moim zdaniem on sobie świetnie radzi z okazywaniem uczuć - negatywnych. Cały czas jest niezadowolony. No, ale obejrzałam dopiero 1 odc.

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 22 lis 2009

DSakura pisze:
evelinux pisze:on nie jest bucem.. jest tylko.. torche mniej rozgarniety.. i pozbawiony matczynej milosci.. przez co sam ma problem z okazywaniem uczuc..

Ale mówisz o tym... głównym z tego zespołu? (nie pamiętam, jak się nazywa) Moim zdaniem on sobie świetnie radzi z okazywaniem uczuć - negatywnych. Cały czas jest niezadowolony. No, ale obejrzałam dopiero 1 odc.

O LOL, rządzisz :D Zgadzasm się, dawno już nie widziałam tak antypatycznego głównego bohatera...
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 22 lis 2009

DSakura pisze:

tak, o nim mowie. HWK (Hwang Tae Kyung - nie martw sie na poczatku tez mialam problem zapamietac.. ale ogladanie dram po dwa odc co tydzien ma to do siebie ze sie ma czas zapamietac imiona.. inaczej jest jak w 3 dni obejrzysz 20 odc i za 2 dni nie pamietasz juz imion gl bohaterow xD)

noo poczekaj az sie dowiesz jaka traumę ma biedak z przeszlosci to sama mu bedziesz wspolczula..

ep 14
obejrzalam.. kurczeee.. jak oni mogli zrobic cos takiego z biendym Jeremym.. tak mi go bylo zal.. nawet bardziej niz Shin Woo.. serioo.. i jak ta piosenke spiewal przez telefon.. *hug for Jeremy*

rozwalil mnie ten fanfic o love triangle z SW, HTK i Jeremym.. xD lol jak stąd do Tokyo..

Eyes don't talk. They blink. xD HTK jak cos walnie to poskladac sie mozna.. i jak sie zabieral do tego kissa.. gosh.. xD cuteness..

i koniec.. koniec.. konieccccc.. grrr.. gdzie dwoch sie kloci tam trzeci korzysta.. czyzby to byl moment dla Shin Woo..?? mam nadzieje ze HTK sie szybko opamieta.. w ogole nie rozumiem co ona sie tak wsciekl.. przeciez wiadomo ze ona tego nie ukrywala specjalnie.. a sam dobrze zna swoja matke to mogl sie domyslec ze to jej knowania sa.. a przeciez ja kocha.. no..

i wogole.. cos czuje ze prawdziwy Go Mi Nam to bedzie niezle ziółko i da chlopcom ładnie w kość.. ona pewnie potajemnie ucieknie.. prawdziwy GMN wroci, da im w kosc az HTK poleci jej szukac i przeprosic.. ona zreprymenduje brata i bedzie gites majonez..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Eggie pisze:O LOL, rządzisz :D Zgadzasm się, dawno już nie widziałam tak antypatycznego głównego bohatera...

nope. on jest po prostu biedny niekochany.. potrzeba mu milosci zeby mogl rozkwitnac.. ile to jest takich wredych boahterow co pod wplywem milosci/kobiety zmieniaja sie?? chocby Jun Pyo?! ja bede bronila HTK az do smierci..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Eggie pisze:
DSakura pisze:

O LOL, rządzisz :D Zgadzasm się, dawno już nie widziałam tak antypatycznego głównego bohatera...

xD

evelinux pisze:noo poczekaj az sie dowiesz jaka traumę ma biedak z przeszlosci to sama mu bedziesz wspolczula..

Mam nadzieję. Nie lubię, kiedy ktoś jest antypatyczny od początku do końca.
No i wiem, że to będzie głupie pytanie - bo z jednej strony drama się jeszcze nie skończyła, a z drugiej od razu to wiadomo - Ona będzie z tym... Hwang Tae Kyun'iem, no nie? (Chciałabym wiedzieć, żeby nie robić sobie nadziei, że wybierze tego, którego jej każę ^^')
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 22 lis 2009

DSakura pisze:Mam nadzieję. Nie lubię, kiedy ktoś jest antypatyczny od początku do końca.
No i wiem, że to będzie głupie pytanie - bo z jednej strony drama się jeszcze nie skończyła, a z drugiej od razu to wiadomo - Ona będzie z tym... Hwang Tae Kyun'iem, no nie? (Chciałabym wiedzieć, żeby nie robić sobie nadziei, że wybierze tego, którego jej każę ^^')

hm, jeśli w dwóch ostatnich odcinkach TK nie skończy pod kołami ciężarówki (autobusu?), ani jeśli nie znajdzie się przypadkowo w polu rażenia bomby podłozonej przez tajną organizacje terrorystyczną, to myślę, że jednak GMN nie wybierze żadnego innego... nawet biednego SW...

ale swoją drogą, przecież TK też jest BIEDNY. jest cholernie biedny, bo ma chorą psychicznie matkę, jest niekochany i samotny. skoro nie mial go nawet kto dobrze wychować, to jaki ma byc? jesli zimny i nieczuły bo sie boi, że znów ktoś go może zranić (tak jak jego matka), taka trauma przed okazywaniem miłości... w sumie jest to jakiś mechanizm obronny i ma to sens.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

no wlasnie.. jeszcze nic nie wiadomo ;PP kazdy ma swoje nadzieje wiec lepiej to zostawmy w tej fazie nadziei :)

[edit]

ktoś na soompi idealnie ujął w slowa koment co do 14 epa:

How can he use one of the sweetest phrases I told you not to be where I can't see you
And turn it into one of the most hurtful statement? Don't stay where I can see you. I don't want to see you
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

evelinux pisze:no wlasnie.. jeszcze nic nie wiadomo ;PP kazdy ma swoje nadzieje wiec lepiej to zostawmy w tej fazie nadziei :)

[edit]

ktoś na soompi idealnie ujął w slowa koment co do 14 epa:

How can he use one of the sweetest phrases I told you not to be where I can't see you
And turn it into one of the most hurtful statement? Don't stay where I can see you. I don't want to see you

wlasnie! nawet jak teraz przeczytalam po raz kolejny te słowa, to mi sie zbiera na placz.

btw, czytał ktoś te spoilery z youtube'a??
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 22 lis 2009

hm, jeśli w dwóch ostatnich odcinkach TK nie skończy pod kołami ciężarówki (autobusu?), ani jeśli nie znajdzie się przypadkowo w polu rażenia bomby podłozonej przez tajną organizacje terrorystyczną, to myślę, że jednak GMN nie wybierze żadnego innego... nawet biednego SW...

kykyky... ale może się znaleźć w polu rażenia dzikiej świni xD a to nie są żarty, oj nie....
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Azzel pisze:

kykyky... ale może się znaleźć w polu rażenia dzikiej świni xD a to nie są żarty, oj nie....

przyznaję, tego nie wzięłam pod uwagę. gdyby odcinki byly tytułowane, to ostatni ep na pewno nosiłby tytuł 'zemsta dzikiej świni: ostateczne starcie'.

ale nie moga się chyba tak powtarzać, nie? może tym razem zatrudnią jakieś inne zwierzątko?;>
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 22 lis 2009

kells pisze:
DSakura pisze:Mam nadzieję. Nie lubię, kiedy ktoś jest antypatyczny od początku do końca.

ale swoją drogą, przecież TK też jest BIEDNY. jest cholernie biedny, bo ma chorą psychicznie matkę, jest niekochany i samotny. skoro nie mial go nawet kto dobrze wychować, to jaki ma byc? jesli zimny i nieczuły bo sie boi, że znów ktoś go może zranić (tak jak jego matka), taka trauma przed okazywaniem miłości... w sumie jest to jakiś mechanizm obronny i ma to sens.

No ja przepraszam, ale JGS gra go w ten sposób, że po prostu kompletnie nie czuję do niego żadnej sympatii. Sposób w jaki on sie zachowuje, jest po prostu wkurzający i nawet jak wszyscy leją łzy bo matka go odtrąca to i tak nie mogę jakoś się do tego zmusić.
Ja potrafie zrozumiec ze chłopak przeżywa traumę, ale ma litość boską, miał ojca z któym przecież ma dobre kontakty, a nic o nim nie mówią. Pomyślałby kto, że HTK wychowałsie w najbiedniejszym sierocińcu czy coś...
SW jest momentami mdły i nudny ale TK jest po prostu antypatyczny a jak sie usmiecha to wygląda jakby sie krzywił :P
Moje prywatne zdanie :)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Eggie pisze:No ja przepraszam, ale JGS gra go w ten sposób, że po prostu kompletnie nie czuję do niego żadnej sympatii. Sposób w jaki on sie zachowuje, jest po prostu wkurzający i nawet jak wszyscy leją łzy bo matka go odtrąca to i tak nie mogę jakoś się do tego zmusić.
Ja potrafie zrozumiec ze chłopak przeżywa traumę, ale ma litość boską, miał ojca z któym przecież ma dobre kontakty, a nic o nim nie mówią. Pomyślałby kto, że HTK wychowałsie w najbiedniejszym sierocińcu czy coś...
SW jest momentami mdły i nudny ale TK jest po prostu antypatyczny a jak sie usmiecha to wygląda jakby sie krzywił :P

no dobrze, dobrze, kazdy ma prawo do wlasnego zdania;d

szczerze mówiąc na początku też srednio byłam zachwycona postacią TK. najbardziej to chyba mnie w nim wkurzało co on wyprawia ze swoimi ustami jak jest zdenerwowany;d;d ale teraz pzrestało mnie to razić i nawet do fryzury sie przyzwyczaiłam (choc wg mnie znacznie lepiej mu było choćby wtedy kiedy kręcili teledyk w szole, albo wtedy kiedy GMN nagrywała singiel a TK przyszedł do studia.... och, wtedy wyglądał megaseksownie. co nie znaczy że teraz tak nie wygląda;d;d)

tak czy siak, facet ma coś w sobie. i ten jego niski, poważny głos. aaaaaaaaaa, rozpływam się na dzwiek tego głosu.

a jesli chodiz o fakt, że TK jest wiecznie naburmuszony i ma krzywy ryj, to...cóż, to jest prawda :lol: ale wg mnie to taka poza, taki sobie narzucił wizerunek i mu z tym wygodnie bo nie musi sie wysilać na usmiech kiedy wcale mu do śmiechu nie jest.

zresztą... ja tam też go będę bronić do samej śmierci;d
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

A czemu nikt nie wspomina o... eee... jak on miał? No, ten, co ma pseudonim Jeremy xP Przecież on tu jest najśmieszniejszy, najsympatyczniejszy i najbardziej niedoceniony xP Już po samym plakacie widać ^^
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 22 lis 2009

A czemu nikt nie wspomina o... eee... jak on miał? No, ten, co ma pseudonim Jeremy xP Przecież on tu jest najśmieszniejszy, najsympatyczniejszy i najbardziej niedoceniony xP Już po samym plakacie widać ^^

DSakura - ja kocham Jeremiego najbardziej, OOO!!:D Zobaczysz ze świetna postać w trakcie oglądania:D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Kells pisze:ale swoją drogą, przecież TK też jest BIEDNY. jest cholernie biedny, bo ma chorą psychicznie matkę, jest niekochany i samotny. skoro nie mial go nawet kto dobrze wychować, to jaki ma byc? jesli zimny i nieczuły bo sie boi, że znów ktoś go może zranić (tak jak jego matka), taka trauma przed okazywaniem miłości... w sumie jest to jakiś mechanizm obronny i ma to sens.

no właśnie.. o to mi chodzi.. ktos kto nigdy nie doznal matczynych uczuc kiedy tak ich pragnal.. jak taki ktos ma wyrosnac na prawidlowo funkcjonujacego czlowieka? kazdy potrzebuje cieplych uczuc.. a biedny HTK jaka obraz matki mial tylko filmy z nia..

Eggie pisze:SW jest momentami mdły i nudny ale TK jest po prostu antypatyczny a jak sie usmiecha to wygląda jakby sie krzywił :P

jakby sie krzywil?? o_O Egg, rozwalasz mnie <lol2> a mi sie baaardzo podoba jego sliczny usmiech :) od razu robi sie na serduchu cieplej :) a to cos co robi z ustami jak sie irytuje czyms albo wkurza.. sweetaśne.. sama sie teraz lapie na tym ze tak wykrecam usta.. xD

Azzel pisze:

hahaha! mocne, mocne!! Azzel, jak ty cos walniesz to tez mozna zlec ze smiechu xD ;*

a teraz coś dla osob ktorym wyjsc z glowy nie moze jedna piosenka:
fly me to the moon

(kto mnie kocha?? xD)
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „K-drama”