[2009] You're Beautiful

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 23 wrz 2009

Bosh, główny bohater jest brzydszy z każdym ujeciem :D

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 23 wrz 2009

ja piernicze... GeunSeuk z tą jego ulizaną fryzurą wygląda strasznie T.T
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 23 wrz 2009

mam nadzieję , że po kilku epizodach potargają go troszkę, bo to dobry przykład jak z ładnego gościa zrobić gościa, który niekoniecznie musi się podobać:) Mimo fryzury - uśmiech śliczny został:) Jak zwykle rozbrajający:)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 24 wrz 2009

teaser

looks like fun, hy?

Ale.... dlaczego ona musi być zakonnicą ?XD
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 24 wrz 2009

OMOO~!!!
umarłam XDDD
to wygląda... hmm... ciekawie, obiecująco, zabawnie, przerażająco, dziwnie... jakie oni tam miny odwalają, jakie stroje, zakonnica???? i te anioły, gaah. poza tym gender bender love <3
oj z ciężkim sercem będzie się oglądać takiego airinga... coś tak czuję~
ale takie ogólne wrażenie to WTF XD
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 24 wrz 2009

O.o
oglądnęłam zapowiedź i coś czuję, że będę to oglądać. Ajj... sprowadzacie mnie na ciemną drogą oglądania dram koreańskich XDDD
czy tutaj będzie kolejny motyw że laska udaję faceta?
Ale Jang Geun Suk strasznie ulizany tutaj wyszedł -_- i te jego umalowane oczy...
Ale ogólnie reszta idol group rysuję się całkiem ładnie ^^
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 24 wrz 2009

Muszę przyznać, ze Hongki nieźle tu wygląda xP
Ta laska.... cóż, nie widze w niej faceta, serio... a starałam się T.T
Dramy się boję ;x
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 25 wrz 2009

ta akcja jak Mi Nyu przywaliła kolesiowi.. normalnie jak zakonnica z Żandarmów xDDDD jeszcze ten motorek;D

zapowiada się ciekawie ^^
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 25 wrz 2009

San-chan pisze:ta akcja jak Mi Nyu przywaliła kolesiowi.. normalnie jak zakonnica z Żandarmów xDDDD jeszcze ten motorek;D

San-chan aka Jessica XD dokładnie o tym samym pomyślałam! ta laska - zakonnica również mi się skojarzyła z Gendarme! brakuje tylko Louis de Funès'a XDD
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 26 wrz 2009

ona zwracała do doniczki i zauważyłam jakiegoś przypadkowego kissa. Nie wspominając o tych trzech osobach tańczących hmm gdzie to ... na dworcu ten układzik odwalają?:) A końcówka tej zapowiedzi nie jest czasem końcówką serii? Tak to przynajmniej dla mnie wyglądało:) Ajjj nie mogę się doczekać:0 śmieszny ten blondasek, którego nasza Pani udająca pana próbuje skusić na jabłuszko. Normalnie nawiązania do Biblii - super tym bardziej nie mogę się doczekać:) Będzie grzesznie
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 28 wrz 2009

Tak swoją drogą, plakat promujący tą dramę wygląda strasznie:
Spoiler! Obrazek

Kojarzy mi się to z jakimiś aniołami idącymi do nieba -_-
"Bin jip"
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 28 wrz 2009

hahaha^^
no niezły photos ;pp
---
muszę w końcu wyedytować pierwszego posta i dodać aktualne, nowe, sprawdzone dane^^
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 28 wrz 2009

Mnie się bardzo podoba - taki bajkowy (aż dzieciństwo mi się przypomniało)

W ogóle fajnie, że zrobili dwa oficjalne plakaty - ciemniejszy (ten, co wszyscy bohaterowie na czarno są ubrani, a w tle jakaś brudna ściana jest) no i ten bajkowy - może chcą ukazać dwie strony, jakie ta drama będzie mieć??

I tak nie mogę się doczekać :)
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 28 wrz 2009

Tak swoją drogą, plakat promujący tą dramę wygląda strasznie:
Spoiler! Obrazek

Ja nie ocenię bo mam tylko info o tym, ze hotlinkowanie jest be!
margot. nieładnie, no xP Wydało się xP
A drama już tuż tuż :D
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 08 paź 2009

BOŻE ŚWIĘTY widzisz i nie grzmisz !! -_-
Czy tylko mi się wydawało czy ten pierwszy odcinek był beznadziejnie SŁABY o.O ?

Odcinek 1 - spoiler2y, wrażenia, wnioski i recenzja

Czy to jakaś kpina, jakiś żart, czy ja jeszcze śnię i nie mogę się obudzić? A może zwyczajnie mam zły dzień i ta drama mi nie podeszła? Ile razy bym siebie pytał po prostu nie mogę zrozumieć, ani w jakikolwiek sposób pojąć jak można zniszczyć tak potencjalnie dobry temat (fabułę) na dramę ?! -_-
Ale żeby nie było, że wypowiadam się bezpodstawnie ...

Zauważyłem już od jakiegoś czasu, że Koreańczycy mają tendencję do wykorzystywania religii (szczególnie chrześcijaństwa) w swoich produkcjach. Nie ważne czy to Dong-chan udający pastora, czy biedna dziewczyna, która tak BARDZO chciała zostać zakonnicą... No ja nie wiem... ale sam fakt, że ktoś chce zostać zakonnicą nie zrobi z tego wątku komedii !! Żal mi było patrzeć na biedną Shin-hye, która zakrywała to MP4 (czy cokolwiek to było) swoim ciałem podczas mszy, a potem tak zwyczajnie wyjąć słuchawki ze swojej torby (przecież ona nie słuchała nigdy żadnych piosenek oprócz tych HOLY) i włączyć tak naturalnie inne MP4 .... a przecież podczas mszy nie miała pojęcia co z tym zrobić ?!
Kolejny WIELKI absurd: hahaha^^ No super kara: myć codziennie posągi w ogrodzie, które też jakoś wielkiego połączenia z religią nie mają ?! o.O

Główny menadżer grupy... Ten koleś też jest IRYTUJĄCY do bólu we wszystkim co robił. Jak tak krzyczał: "Jesus Christ Superstar" ... myślałem, że wyjdę z siebie ;// A ten co przyjechał do naszej "zakonnicy" aby ją zwerbować na ciemną stronę mocy to TOTALNA porażka. Ogólnie cały wątek, pomysł na tą zamianę bliźniaków był ŻAŁOSNY... z każdą kolejną sekundą pisania tego posta stwierdzam, że albo siostry HONG urządziły sobie jakąś kpinę z widzów i fanów, albo ich potencjał został już wyeksploatowany... no nie widzę innej odpowiedzi na to co przed chwilą zobaczyłem.

Pierwsze wejście naszej bohaterki jako Go-min'a (o ile dobrze pamiętam imię). Ja bym NIGDY nie powiedział, że to jest CHŁOPAK!! Wymalowane usta i oczy, malutka, drobniutka z twarzą dziecka + głos, który no brzmi zwyczajnie dziewczęco... Chociaż w drugim wejściu (biały garnitur) było już o wiele lepiej i liczę, że z każdym odcinkiem poziom dramy pod tym względem będzie się podnosić.

Co so sceny śpiewu... Jak te ptaki zza okna wyleciały to myślałem, że padnę o.O Co to miało być? Widać już w pierwszym odcinku, że drama ma SŁABEGO reżysera, albo SŁABY scenariusz. Są dwie tezy: jedna, że reżyser po prostu nie miał pomysłu na odcinek i powrzucał nam do dramy po 50 razy powtarzające się piosenki, po 1000 razy w każdej scenie... Normalnie jak w MV ;// Druga teza jest taka, że siostry HONG zawaliły sprawę, a reżyser nie wiedział jak się wybronić z tak słabego scenariusza: KTÓRY JEST SŁABY ! ... no bo proszę was... pierwszy odcinek mógł nam o wiele więcej pokazać niż to COŚ...
Praktycznie nic się nie wydarzyło w tym odcinku, a jak się wydarzyło to BEZSENSU.

Dziewczyna całe życie gnije w zakonie, a jak z niego wychodzi to tak jakby nigdy w nim nie była... Wychowywała się bez matki z bratem, a potem nawet nie wiedziała co jej brat robi w życiu i ten tekst: "pisałam do niego listy" ... hmmm... to jest Korea, wiek XXI... przecież podobnie jak w Japonii: telefon komórkowy to podstawa, każdego Koreańczyka xD
- zakładam, że tak zła kobieta oglądająca TV i sącząca pewnie alkoholowego drinka jest ich ZŁĄ matką ... o zgrozo !

Czepiając się jeszcze scenariusza... to JUŻ TO WSZYSTKO WIDZIELIŚMY! Biedną dziewczynę, która jest skromna, na niczym się nie zna i jest 100% dziewicą fizycznie i umysłowo... Złego, głównego bohatera, który uważa się za Boga, ma wszystkie możliwe choroby i jest negatywnie nastawiony do głównej/go bohaterki/a, no i ta dziewica się cudownie upija, aby potem zwymiotować... nie mogło jeszcze zabraknąć sceny, w której spotyka naszych A.N.Jellków na lotnisku... prawie, ale to prawie ujawniając się KIM TO ONA JEST !! ehhh ale narzekam okropnie xD xD

Wygląd Geun-suk przeraża! Co oni z niego zrobili ?! o.O
Te piosenki A.N.Jell są takie nijakie... nie są złe, nie są dobre... zazwyczaj dramowe piosenki wpadają szybko w ucho, z tymi mam problem ;//

i co miała oznaczać ta SUPER KICZOWATA scena pod koniec odcinka?! Jak ona tak spada z nieba o.O ehh... brak mi słów...
Napaliłem się na tą dramę, a trudno mi w niej dostrzec jakikolwiek pozytywny akcent, nutkę świeżości, czegoś co by nie pozwoliło mi zapomnieć o tym pierwszym odcinku na długo, długo i umierałbym z wyczekiwania na kolejny epizodzik...
a tak czekam, bo czekam... jestem ciekawy czy będzie lepiej, czy jeszcze gorzej...

PODSUMOWANIE:
- NIKT NIE PRZEBIJE YEH w roli dziewczyny udającej chłopaka
- siostry HONG wypaliły się - pierwszy odcinek beznadziejny
- reżyser zapodał nam cudowną mieszankę różnych scen dziwnie połączonych ze sobą, albo jedyne co ich łączy to piosenka lecąca w tle
- historia była mało zachęcająca, naciągana, niedopracowana
- jak na komedię to zaśmiałem się ze dwa razy
- soundtrack: wpadła mi w ucho tylko piosenka śpiewana przez dziewczynę (ta szybsza)
- aktorzy: Hong-ki jest ŚWIETNY ^^, Geun-suk - ta rola nie pasuje do niego, Shin-hye: daleko jej do idealnego chłopaka, którym była YEH, a ten trzeci nieznany wydaję się być okay... xD O UEE nie mogę się wypowiedzieć, bo jakoś tak jej jeszcze nie było xD

dobra na tym skończę... bo już nie chcę mi się pisać xD
gdybym miał ocenić ten odcinek w skali od 1 do 10 dałbym mu marne 3,5 (sorry jeżeli komuś się podobało, ale ja oczekiwałem czegoś więcej niż tylko dziwną dramę - swoją dziwnością przypominała mi trochę STYLE... nic nie trzymało się kupy)
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG

Wróć do „K-drama”