[2009] You're Beautiful

seriale z Korei
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 23 lis 2009

rikli pisze:
Maura pisze:o mamuniu, czy ja jedna uważam, że to była najbardziej przypałowa rzecz w tej dramie? XD Na serio.... jak zaczął śpiewać złapałam takiego lola i w ogóle z zawstydzenia zaczęłam się miotać i zasłaniać poduszkąxDDDDD To było przemasakryczne xD

o, czyli nie jestem jedyna... ja to musiałam PRZEWINĄĆ bo nie ogarnęłam :DDDDDD przemasakryczne i żal, zaiste... ;D

me to! me to! też to przewinęłam, bo się tego wykonania nie dało normalnie słuchać. Co jak co, TK umie śpiewać, ale to mu wyszło strasznie -_-
Właśnie w ogóle mało koncertów mają A.N.JELL'a, piosenki (dwie/ trzy ciągle na okrągło). Myślałam, że na zaserwują tym teledyskiem w całości co kręcili. A tutaj nic...
No i w ogóle szukali na zastępstwo TK bo on nie może śpiewać i musi oszczędzać swoje gardło. Póki co to on głównie śpiewał, jakoś nie widać, żeby miał jakiekolwiek problemy z gardłem i jeszcze dla swojej matki nagrywa. Poza tym przez Jeremy (Hong Ki) ma tak zajebiście śliczny głos, jak dla mnie lepszy od TK, że mógł przecież on zastąpić TK. Wiem, wiem wtedy by ta drama nie powstała ^^

"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 23 lis 2009

eeee.. nie wiem kto tu nie zrozumial Maury.. ale ja przynajmniej z jej posta wywnioskowalam ze jej sie ta piosenka podobala.. hmm.. no bo mi sie strasznie podobala.. :melt:
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 23 lis 2009

eeee.. nie wiem kto tu nie zrozumial Maury.. ale ja przynajmniej z jej posta wywnioskowalam ze jej sie ta piosenka podobala..

To ja nie wiem jak tego mojego posta czytałaś ^^'''
Obrazek
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 23 lis 2009

Przed chwilą śledząc topik zauważyłam, że ktoś coś pisał o spojlerach na youtubie..... może jakieś linki? Co? Bo ja chyba bym się chętnie pomęczyła... i pokatowała....

edit.............
znalazłam coś takiego ale to na Wasze ryzyko !!!

edit... Już wiem wiem wiem. kiedy GMN ucieknie wszyscy będą jej szukać wszyscy.. i ona jakby się rozpłynęła bo nikt nie wiedział, że można ją będzie znaleźć w habicie.... I wtedy TK przypadkiem wejdzie do kościoła i usłysz jej głos i skojarzy....... tą zakonnice z lotniska z GMN ;P
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 23 lis 2009

eeee.. nie wiem kto tu nie zrozumial Maury.. ale ja przynajmniej z jej posta wywnioskowalam ze jej sie ta piosenka podobala..

Maura może sama siebie jeszcze nie rozumiesz xD

W ogóle wasze alternatywy mnie przerażają xD <zlitowaliby się i dali już te odcinki bo od waszych domniemań aż oczy bolą ;)>
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Maura pisze:

aha ^^" no dobła ^.^

no a komus jeszcze w ogole oprocz mnie sie podoba "fly me to the moon"? w wykonaniu HTK?
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Azzel pisze:W ogóle wasze alternatywy mnie przerażają xD <zlitowaliby się i dali już te odcinki bo od waszych domniemań aż oczy bolą ;)>

Mnie tak samo. jednak dobrze, że to się w czwartek kończy. Nastąpi tutaj ponownie błogi spokój, bo ja tego tematu już całkowicie nie ogarniam -_-.

A tak w ogóle to 2 OST do YeB'a wyszedł już w całości jakby ktoś chciał:
http://www.mediafire.com/?42gz2im2mmi
"Bin jip"
Awatar użytkownika
zimorodek
Oglądam regularnie xD

Postautor: zimorodek » 23 lis 2009

nie jest takie złe... Chopciaż i tak wolę głos Jeremiego:)
ach, życie jest piękne po maturze!
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 23 lis 2009

margot. pisze:
Azzel pisze:W ogóle wasze alternatywy mnie przerażają xD <zlitowaliby się i dali już te odcinki bo od waszych domniemań aż oczy bolą ;)>

Mnie tak samo. jednak dobrze, że to się w czwartek kończy. Nastąpi tutaj ponownie błogi spokój, bo ja tego tematu już całkowicie nie ogarniam -_-.

Te domniemania to z miłości do ...... Tak bardzo chcemy już 2 kolejne epki, że aż nas nosi :) A, że zamiast pieniędzy mamy fantazję :P :P :evil:
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

margot, jeszcze tydzien, góra półtorej i na forum zapanuje swiety spokoj.. ;) ale mi sie wydaje ze to chyba dobrze ze jest drama ktora wywołuje tyle emocji.. co nie?
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 23 lis 2009

Tak to sie ma z tymi idol-dramami... :P Zresztą, wąteku o BOFach itak nic nie przebije :D
No bo czemu nikt sie nie ekscytuje aż tak IRIS chociaż ma lepszą widownie i lepszą obsade? Bo wszyscy chcą oglądać Snape'a i HongKiego :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Eggie pisze:Tak to sie ma z tymi idol-dramami... :P Zresztą, wąteku o BOFach itak nic nie przebije :D
No bo czemu nikt sie nie ekscytuje aż tak IRIS chociaż ma lepszą widownie i lepszą obsade? Bo wszyscy chcą oglądać Snape'a i HongKiego :D

Przepraszam bardzo, ja bardzo lubię IRIS. Ma lepszą obsadę? czy ja wiem... tam ma bardziej dojrzałych facetów i tematyka jest całkowicie odmienna (na pewno bardziej cieższa, jest już w ogóle jak byśmy chcieli się zagłębiać w konflikt między dwoma Koreami). A YeB to taka bajka dla nastolatków i bohaterzy w przedziale wiekowym są do 20 lat i zachowują się hmm bardzo młodzieńczo ^^. So wniosek nasuwa się z tego sam.
"Bin jip"
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Postautor: dora » 23 lis 2009

wiecie co ? slucham tej piosenki spiewanej w autobusie przez jaremiego az mi sie serce kroi jak slysze to ...
Kiedy się czegoś pragnie,
wtedy cały wszechświat sprzysięga się,
byśmy mogli spełnić nasze marzenie.
Awatar użytkownika
zimorodek
Oglądam regularnie xD

Postautor: zimorodek » 23 lis 2009

Jeremy był totalnie nei jak on... Łzy do niego w ogóle nie pasują... Właściwie to nie podoba mi się tylko głos SW...
ach, życie jest piękne po maturze!
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

margot. pisze:
Eggie pisze:Tak to sie ma z tymi idol-dramami... :P Zresztą, wąteku o BOFach itak nic nie przebije :D

Przepraszam bardzo, ja bardzo lubię IRIS. Ma lepszą obsadę? czy ja wiem... tam ma bardziej dojrzałych facetów i tematyka jest całkowicie odmienna (na pewno bardziej cieższa, jest już w ogóle jak byśmy chcieli się zagłębiać w konflikt między dwoma Koreami). A YeB to taka bajka dla nastolatków i bohaterzy w przedziale wiekowym są do 20 lat i zachowują się hmm bardzo młodzieńczo ^^. So wniosek nasuwa się z tego sam.

ja tam wole ogladac dramy z bohaterami w mniej wiecej moim wieku.. albo mlodszych.. no coz.. jestem glupim wiecznym dzieckiem ale to lubie xD a ze wiekszosc ;udzi widac to lubi.. to jest jak jest.. i nie ma sie co dziwic.. to tak jak z ambitnymi filmami i tymi mniej ambitynymi..
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „K-drama”