[2009] You're Beautiful

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 24 lis 2009

Kurde, brzmi jak moda na sukces. ^^

Mi to sie w ogóle aż tak nie śpieszyło nigdy do tej dramy, i tak zwykle mam czas dopiero oglądać w weekend więc im później bedzie tym mniej do tyłu bedę :)

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 24 lis 2009

Piżmak pisze:Dziś nie byłam w pracy , ponieważ drzwi były zamknięte i dzięki temu mogę spieszyć z wiadomościami odnośnie 15 odcinka. Oczywiście tylko dla chętnych:)
Prawdziwy Go Mi Nam wraca i odkrywa prawdę. Mianowicie wychodzi na to,że matka Tae Kyunga jest kłamczucha i krejzolką. Picie nie wychodzi jej na dobre. Przez nią właśnie doszło do nieporozumień pomiędzy rodzicami bliźniaków. W wyniku tych nieporozumien matka odeszła od ojca, a on napisał dla niej piosenkę w ramach przeprosin. Matka bliźniaków zapoznała sie z piosenką , wzruszyła i przebaczyła ojcu. Niedługo potem urodziły się bliźniaki i ich matka uległa śmiertelnemu wypadkowi samochodowemu. Ot cała historia:) Po usłyszeniu tej wersji wydarzeń minami szykuje sie do wyjazdu, oczywiście - Rome welcome. Nie bardzo teraz wiem o kogo chodzi, ale skrót brzmiał tak - MHR pojawia sie na lotnisku i mówi Minami, że uczucia Tk były szczere, by w nie nie wątpiła.W Japonii SW wyznaje Minam uczucie i TK jest tego świadkiem:)Oj bedzie się działo

No troszkę to logiczniejsze i m nei pokrecone... moze ni bedzie tak xle... ale te rome.... :P zobaczymy :)
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 24 lis 2009

omg omg omg!

musze się tym z Wami podzielić, bo nie wytrzymam!!

dziś ok. 16 bylam w czytalni wydziałowej na uczelni i poniewaz mialam do dyspozycji komputer to zerknelam czy nie ma przypadkiem previewa do 15 epa... oczywiscie nie bylo, ale za to... na jakiejs stronie znalazlam spoiler2... przeczytalam go tak na szybko bo nie mialam za bardzo czasu, ale to wystarczylo zeby mi sie serce rozpłynelo... teraz wrocilam do domu, szukam tego spoiler2a i nigdzie go nie ma! czy to mozliwe ze kazali go usunąć ze względu na to ze BYL PRAWDZIWY? a pod spoiler2em bylo kilka zdjęć TK, rzekomo zrobionych przez fanów w trakcie kręcenia 2 ostatnich epów... wiec wydaje mi sie ze jest naprawde duza szansa, ze ten spoiler2 to nie jakas calkowita bujda...kurcze, to sie juz robi chore w moim przypadku, oszalalam na punkcie tej dramy:]

w tym spilerze bylo sporo informacji, wszytskich dokladnie nie pamietam, ale na 100% bylo coś o tym, ze GM przed wyjazdem za granicę przybedzie na koncert A.N.Jelli a TK wyglosi najcudowniejszy tekst jaki padl z jego ust w calej tej dramie (wg mojej skromnej oceny;d):

'Listen everyday, cause I'll say it repeatedly: I love you'

aaaaaa! no ale przyznacie ze ten tekst powala na łopatki, prawda? mi aż serce szybciej zabiło;d i jeszcze takie cudne nawiązanie do sytuacji kiedy TK powiedzial MN: 'Listen carefully cause I'll only say it once: I like you' awww, przyznaje ze wiele bym dala zeby ta czesc spoilera okazala się prawdą<333

a oto kolejny spoiler: http://www.youtube.com/watch?v=Ad-NBmDxodI&feature=player_embedded#

niektóre info się powielają... byle tylko ten ślub nie okazał się prawdą;/ w komentarzach na yt ktos napisał że niby MN i TK hajtają się pod dwóch latach... ale po cholere to wsadzać do dramy?;d
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 24 lis 2009

lovegood pisze:Im więcej czytam tych spoilerów, tym mniej mam ochotę obejrzeć te 2 ostatnie odcinki :/ Jakoś mi się one nie widzą...

dokładnie... może lepiej w ogóle omijać ten temat przez te dni bo jeszcze w ogóle odechce mi się skończyć dramę =="
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 24 lis 2009

Mam takie małe pytanie kwestii technicznej: skąd Wy to ściągacie? Czy może oglądacie online? Bo ja ściągam z Silentregrets i tam jest dopiero 12 odcinków. Co prawda obejrzałam dopiero 3, ale wolałabym się zabezpieczyć ^^

Właśnie, jeśli chodzi o 3 odc. - ten bucowaty Hwang Tae Kyung zaczyna przybierać trochę ludzkie kształty xD Jak się wzdryga przed wszelkim brudem i bałaganem - to mnie rozwala xD
Nie spodziewałam się, że Shin Woo okaże się taką... no, taką postacią ^^ Myślałam, że tak sobie po prostu będzie stał z boku, ale widzę, że będzie miał większy wkład w rozwój akcji ^^
Przyszło Wam do głowy, że gdyby Jeremy miał być zwierzęciem, na pewno byłby własnym psem? Są identyczni! ^^

Ehh... Powstrzymywanie się od obejrzenia kolejnego odcinka jest tak fizycznie bolesne >_< Ale obiecałam sobie, że nie podzielę Waszego nieszczęsnego losu tygodniowego czekania. Wolę "oszczędzać" odcinki i dobrnąć do końca, kiedy do wszystkich już będą napisy ^^
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 24 lis 2009

DSakura pisze:Przyszło Wam do głowy, że gdyby Jeremy miał być zwierzęciem, na pewno byłby własnym psem? Są identyczni! ^^

Hahah, Jolie!!! :D

A ściągać możesz z aja-aja :)
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 26 lis 2009

A teraz proszę Państwa..... wielki spojler.... więc niech czytają Ci szczęśliwcy co tak jak ja są już po 15 odcinku OMG :P

Otóż.... jak już było w jednym spojlerze... to matka TK zintrygowała wszystko i to ona ukradła utwór matce Go Mi Nam...... Sin Woo.... na reszcie powiedział swojej lubej ale jak było do przewidzenia.... no niestety... choć najlepszy tekst jaki słyszałam w tej dramie powiedział on..... Dałaś mi kosza ponad 100 razy... Przywykłem :P

Strasznie dużo dumy w TK i w GMN... w sumie mieli możliwość zejścia się ale nie..... więc pewnie będzie scena w stylu koncertowej..... Więc na to się tylko cieszę... bo będzie sweetaśna..... (nie śmiać się co taka duża dziewczyna lubi w takich seetaśnych scenach )

Całe szczęście, że ten ślub tak jak przewidywaliśmy to tylko wyobrażenie naszego boskiego menagera.....

Fake Fairy troszkę.... jakoś tak liczyłam na coś bardziej w jej stylu... zawiodłam się na niej :(

Jereemy jak to Jereemy boski......

No i brat Go Mi Nam... powiem Wam.... że na prawdę poczułam się jakby to był inny bliźniak brawo za aktorstwo tej Pani .....

A teraz oczekuję co zrobi jędza od TK no i on sam... o by była jakaś boska scena na koncertuszce... i błagam by nie było niedomówień..... nie wytrzymam wtedy i coś stłukę.....

A co do do pomysłów na tekst koncertowy to pewnie zacznie się.... " Mówiłem Ci byś była zawsze tylko tam gdzie mogę Cię zobaczyć... "

A teraz już 41 % 16 epku ściągnięte i po praz pierwszy w życiu zepsuję sobie przyjemność oglądania odcinka z subkami i obejrze RAWA... OMG :P :evil: :twisted: Szkoda, że mało co zrozumiem.... chociaż jeśli powie na koncercie "Kocham Cię" dam znać.... bo to zrozumiem... jeśli powie "Lubię" to też dam znać :P

16.........OMG OMG :P :shock: :shock:

Po raz pierwszy w życiu obejrzałam w pełni RAW-a całe 67 minut... i to było moje

najszczęśliwsze 67 minut... Bosko bosko...

Więc zacznijmy od początku..... Sam pomysł... by Go Mi N... musiała raz jeszcze

zamienić się z bratem... genialny choć pojęcia nie mam dlaczego to musiała zrobić, co

jej braciszek tym razem wywinął....

Sceny, w których TK wyobrażał sobie Mi Nam jako zakonnice lub żone farmaceuty lub swoją

fankę... bezcenne......

Następnie moment, wktórym Mi Nam pijana przewala się na niego i on ją rozpoznaje...

bezcenne i jesze Miley Cyrus - The Climb w tle.... rozpłynęłam się..... te sceny gdy

trzymają się za ręce....

Dalej nawrócenie wiedźmy i to mamo....TK jakoś to do mnie nie przemawia takie strasznie

sztuczne....

Oczywiście tak jak większość z nas przewidywała... wszyscy zjechali TK za jego

nieczułość... i kiedy w końcu biegnie spotkać się z Mi Nam wchodzi do sali pełnej

gwiazd........

No i koncert.... boskie gdy ją szuka i nic nie widzi w tłumie... zaczyna śpiewać... co

śpiewa? Piosenkę jej mamy..... A później... nic nie rozumiem z koreańskiego ale jestem

pewna, żer zaczął od słów..... że nie wolno jej być tam gdzie jej nie widzi..... No i

to kocham Cię......a bu....

Z mniej przyjemnych doznań to nie wiem czy tylko ja miałam takie wrażenie... że TK na

tym koncercie wyglądał jak ciotka klotka..... taki jakiś sweter po babci z lisem na

ramieniu(niby to marynarka ale w świetłach wyglądało jak sweter po babci :P ) i się jeszcze tak garbił.... jakoś to było mało sexy... za to Mi Nam wyglądała

przepięknie....

A jeszcze... pierwszy raz cokolwiek trzymało mnie przed monitorem tyle czasu w takim napięciu mimo iż 80% nie rozumiałam... jestem w szoku.........

Aaaaaaa ja chcę jeszcze.....

Ogłaszam żałobę narodową po zakończeniu emisji YB :(
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 27 lis 2009

yyy... pożrecie mnie, ale właśnie skończyłem oglądać odcinek 15 i było słabo T_T raz mam fazę i nie mogę doczekać się kolejnego odcinka YaB, a raz mam serdecznie dość tej dramy...

15 przewijałem co chwilę... bo się nudziłem i nie mogłem znieść tego dramatyzmu i jak zwykle dramatu, który można było uniknąć... DLACZEGO ONI NIE MOGLI SIĘ ZEJŚĆ OD RAZU W JAPONII? CO ZMIENIĄ TE 2 TYGODNIE? o.O i tak na końcu odcinka jej szukał w tym centrum handlowym, a ta nagrała ten filmik o.O

Scena z prawdziwym Mi-nam xD Naśmiałem się jak nigdy... Chociaż inną kurtkę z innym kapturem mogli dać... bo to wyglądało trochę śmiesznie :) Plus te umięśnione ramiona do tak delikatnej twarzy :D Chociaż, aż tak źle nie było jak myślałem xD xD

Najbardziej za złe mam tej dramie to, że no po prostu wolałbym aby Mi-nyeo skończyła z Shin-woo, a nie Tae-kyung'iem... Zresztą wg. mnie najlepsze zakończenie to takie, w którym z nikim by nie została... tylko zamieszkała z nimi i wszyscy byliby happy xD

Ostatnia wada odcinka... ejjj no ten wątek matki kradnącej piosenkę był MAŁO AMBITNY i taki beznadziejny. Całe 16 odcinków, żeby odkryć wg. mnie tak mało znaczącą tajemnice... przecież to było oczywiste! Ja myślałem, że coś więcej się pod tym kryje....

A NA PLUS?
Postać menadżera i jego wyobraźnia :) Na tych scenach nie można się zawieść... i co jeszcze? Jak zwykle Jeremy ratujący całą dramę ...

Jeszcze nie pisałem, że scena płaczu w autobusie była chyba najlepszą sceną całej dramy xD

Czekam na 16 i OBY nie skończyło się ślubem! Bo nie chcę skrytykować tej dramy do końca bo mimo wszystko mam o niej dobre zdanie... a to aktorstwo, a to humor, a to OST itp. itd.
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 27 lis 2009

Podpisuje sie pod mootylem... co to za tajemnica? 15 ep kurde, zapesuł mi całą przyjemność z intrygi jako takiej. Rozumiem, że wszyscy musieli byc szczesliwi na koniec a źlu ukarani ale to naprawde było mało ambitne. Będę wracać do tej dramy jak racam na przykład do BOFów - konkretne momenty, drugi raz już bym nie zdzierzyła oglądania tego...

Jeremy jest słodki :) Shin Woo biedny. A manager genialny :D
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 27 lis 2009

Zdaje się że viiki mnie do szału doprowadzi ==" Ale grunt że udało mi się chociaż po mękach 15ep obaczyć... sooł...

w skrócie zgadzam się odnośnie tego epa z Mootylem, główne zalety odcinka to:
Scena z prawdziwym Mi-nam xd Naśmiałem się jak nigdy... Chociaż inną kurtkę z innym kapturem mogli dać... bo to wyglądało trochę śmiesznie Smile Plus te umięśnione ramiona do tak delikatnej twarzy

Postać menadżera i jego wyobraźnia Smile Na tych scenach nie można się zawieść... i co jeszcze? Jak zwykle Jeremy ratujący całą dramę ...

Na pewno nikt się by nie skapnął ze to nie był GMNam wcześniej po tej posturze, noo, można było się pośmiać przy tej scenie xp
Dalej-manager i jego rozważania, mówiłam już ze lubię zwykle takie drugoplanowe postaci?^^
No i Jeremy, jego fotka w ogóle wyszła świetnie <3 Uwielbiam wątki z nim^^ A dla odmiany jak zobaczyłam SW z kawką - to sobie pomyślałam co mogło tak mnie w nim na samym początku urzekać xp Taki jakiś flegmatyczny momentami jest ze aż słabo... ale nie powiem tekst z dawaniem kosza był niezły.
No i na koniec jedna jeszcze scena przy której pośmiałam się nieźle - rozstanie - oboje staneli w takiej jakiejś nienaturalnie wyglądającej pozie zwłaszcza GMN że miałam ochotę się śmiać przy tym xp W ogóle jakieś pseudo zwolnienie dorzucili, to było tak żenująco głupie... Tak jak i scena GMN śpiewająca dla TK, tylko Koreańczycy wymyśla taka głupotę, sii...
No i pośmiałam sie na sam koniec z komentarzem czyimś - odnośnie mijania się - czyli - typowa scena koreańska, ohhh, jakież to prawdziwe xD Cóż, drama już spadła parę miejsc jak dla mnie, musieli by się serio nastarać w 16epie by coś fajnego jeszcze zrobić z niej... ale wątpię w to.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 28 lis 2009

Kurde, byłam w połowie 16 epa kiedy musiałam przerwać, teraz koleżanka poszłą i chciałąm obejrzec a tu guzik. Ludzie chyba przeciążyli serwer bo wszystkie linki są suddenly broken.... :P
Awatar użytkownika
zimorodek
Oglądam regularnie xD

Postautor: zimorodek » 28 lis 2009

Ktoś może wie, gdzie można obejrzeć ep16 z eng sub gdzie nie łąduje się vikii?
ach, życie jest piękne po maturze!
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 28 lis 2009

ep. 16 (możliwe spoiler2y)

Myślałem, że się jeszcze gorzej skończy, ale nie było tak źle jak przypuszczałem... Mimo, że zakończenie wypadło trochę blado, jak zwykle mając w czterech literach wątki poboczne ;//

Dla mnie najlepszym zakończeniem byłoby gdyby Mi-nyeo nie została z NIKIM... tylko z całą trójką i mieszkała z nimi xD Czy tylko ja mam takie wrażenie, że miłość TK i MN było hmm... nie fair w stosunku do innych? W prawdziwym życiu gdybym był np. osobą stojącą z boku: nie wiem czy bym lubił takie osoby :D
Zresztą w ostatnim odcinku wyszło na jaw to co ja czułem od dawna i nie pozwalało mi polubić TK: to frajer myślący tylko o sobie ;// Jak on mnie często denerwował ehhh...

Odcinek rozpoczął się b. dobrze... Było śmiesznie i była szansa na takie długie, super mega zabawne zakończenie... a tutaj DUPA xD Wrzucili jakieś sentymentalne sceny... te dwie rozmowy z matką były ŻENUJĄCE... i te jej żałosne argumenty: robiłam to bo tamto... ehhh... osoby tak szybko się nie zmieniają ;//

i nie było najważniejszej sceny!
Konfrontacja Mi-nam i Mi-nyeo !!!!! Czekałem na to cały odcinek !! Cały !! i nie pokazali nam tego ;/ To znaczy, że Mi-nyeo wyjechała by sobie do Afryki nie żegnając się ze swoim bratem, JEDYNĄ RODZINĄ, którą ma?! (no tej ciotki nie zaliczam xD)
ehhhh... masakra, tak chciałem aby ta scena weszła w życie

+ nie dali nam szansy pożegnania się z pozostałymi bohaterami. Myślałem, że scena na koncercie lepiej wypadnie, kończąc dramę razem ze wszystkimi na scenie czy coś... ehhh

Dlaczego oni zepsuli ten ostatni odcinek? Przecież on jest najważniejszy, kiedy ocenia się CAŁOŚĆ dramy... pierwsze odcinki zapomina się z czasem, pamięta się tylko, że spowodowały u ciebie uzależnienie... pamięta się ostatnie odcinki i to one tak naprawdę decydują o ocenie końcowej dramy ...

OCENA CAŁOŚCI:
7/10 <-- chciałem dać 6, ale naprawdę nie mam serca aby to zrobić xD

Największy PLUS całej serii:
OST !
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 28 lis 2009

zimorodek pisze:Ktoś może wie, gdzie można obejrzeć ep16 z eng sub gdzie nie łąduje się vikii?

ja obejrzałam właśnie na viikii. co prawda męczyłam się z tym cały wieczór, ale po n-tym wciśnięciu 'odśwież' w końcu się załadowało. smutne było to, że trzeba było tak odświeżać w nieskończoność każdą część zanim zastartowała. ale w końcu się udało;)
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 28 lis 2009

Zabrakło mi na końcu koncertu ANJella. Cała seria została zamknięta tylko na dwóch postaciach Go Mi Nam i TK. A reszta całkowicie została pominięta.
No i strasznie cukierkowate zakończenie.
No i wątki Jeremiego i biednego nieszczęśliwie zakochanego SW zostały całkowite zepchnięte i przyćmione przez super szczęście TK, który odzyskał matkę i GMN.
Myślałam, że prawdziwego Go Mi Nam jakoś w całej okazałości pokażą, a nie twarz Park Shin Hye i ciało napakowanego zbyt jakieś faceta O.o co to w ogóle było na lotnisku -_-

Hmm.. to by była chyba tyle z ponarzekania sobie ^^
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"

Wróć do „K-drama”