[2009] You're Beautiful

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 29 lis 2009

fakt, że niedosyt jest, ale BOŻE BROŃ przed II serią O.O

Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 29 lis 2009

Azzel pisze:Dalej motyw Managera i wizażystki - mogli dac jakiś sygnał czy serio coś z tego będzie.

W ogóle ja tego całkowicie nie zrozumiałam. Manager cały czas mówił o tym dziecku, a ja powiedział o tym przy wizażystce i wskazał na jej brzuch to ona wyglądała jakby całkowicie nie wiedziała o co chodzi O.o i to było takie całkowicie nie hallo... -_- i szczerze powiedziawszy po tym, to ja nie wiem czy menager po prostu wymyślił taką bajkę, żeby ratować tyłek swój i GMN czy to była prawda.
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 29 lis 2009

No dla mnie oczywiste było ze bajka, ale już wcześniej były motywy jak gdzieś w basenie byli czy coś i wyglądało jakby ich coś ciągnęło do siebie wiec byłam ciekawa czy czegoś by z tym wątkiem jednak nie zrobili.
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Azzel pisze:No dla mnie oczywiste było ze bajka, ale już wcześniej były motywy jak gdzieś w basenie byli czy coś i wyglądało jakby ich coś ciągnęło do siebie wiec byłam ciekawa czy czegoś by z tym wątkiem jednak nie zrobili.

Oni (głównie ona) w tym basenie była 'lekko' podpita, więc mogli po tym wylądować w łóżku i niefortunnie zajść w ciąże. Jak dla mnie to oni raczej byli na warunkach koleżeńsko - przyjaznych niż że ich ciągnęło do siebie. No, ale jak większość wątków, scenarzyści całkowicie pominęli je skupiają się na dwóch postaciach. Ekch... chce już zapomnieć o tej badziewnej końcówce. Jak dla mnie tych dwóch ostatnich epków mogło nie być (poza scenami gdzie się zbiorczo pokazują wszyscy członkowie zespołu).
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

czyli nie daj boże ciągu dalszego, ale chyba koreańczycy tak często nie robią jakiś ciągów dalszych... Tak mi się zdaje przynajmniej... <chyba japończycy bardziej chętnie robią rzeczy typu 2lata później...>
Obrazek
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 29 lis 2009

Azzel pisze:a miałam o tym dodać - mi się wydaje że niezły motyw - bo już wcześniej było powiedziane ze zrezygnowała z bycia zakonnicą, ale - jak widać wzięła się za pracę społeczną jako chciała pomagać innym, już nie jako zakonnica, sooł myślę ze to dało jej jakiegoś tam charakteru - mimo wszystko jedzie do Afryko pomagać biednym i uciemiężonym xD Mimo ze sam motyw głupawy i przerysowany, w sensie Afryka i te sprawy, ale mimo wszystko oznacza ze GMNyu potrafiła podejmować jakieś decyzje odnośnie jej przyszłości i nie została zwykłą uciemiężona prze TK, ale szuka jakieś roboty w życiu tylko dla niej. Osobiście nie wyobrażam sobie dla faceta rzucić całego życia i zostać jego utrzymanką/niewolnicą, jakby to nie zwać.

Tak jestem zupełnie za..... też mi się to podobało..... gdyby wszystkie jej plany rzuciła dla faceta to raczej nie świadczyłoby to zbytnio o jej inteligencji..... Po za tym przecież nie wyjeżdża na całą wieczność.... idealne zakończenie na specjala.....
Najbardziej podobała mi się ta scena w pubie gdzie GMN się przewróciła.... zalana w trupa na TK... i ta scena z przypominamiem... i The Climb w tle.......

W sumie to podsumowując....... minąwszy 15 odcinek, który był dla mnie straszny oraz to wyklarowanie matki i FF to chyba [(9/8,5)/10 bo polubiłam głownych bohaterów.... spędziłam świetny czas nad dramką... i wywołała mnóstwo pozytywnych uczuć.... a wiele sytuacji, które mogli zrealizowac inaczej... to ile nas tu na forum tyle pomysłów.... :D
Obrazek
Awatar użytkownika
zimorodek
Oglądam regularnie xD

Postautor: zimorodek » 29 lis 2009

To była pierwsza drama jaką widziałam, więc nei mam jej za bardzo z czym porównać...
Koncówka rzeczywiście nei wyszła zbyt dobrze. Dosyć naciągana jak na mój gust.
Retrospekcja i ochrzan jaki zebrał TK na koniec były wspaniałe. Tak jak i motyw pig rabbita.
Mnie również nie podobało się pominięcie spotkania bliźniaków i reszty bohaterów...
Jeśli chodzi o kreacje bohaterów to... zgadzam się z alibabą co do SW. TK i Jeremiego uwielbiam...
Gdyby nie ta końcówka to by było lepiej, a tak to...
8/10
ach, życie jest piękne po maturze!
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Po za tym przecież nie wyjeżdża na całą wieczność.... idealne zakończenie na specjala.....

odpukać w niemalowane xp lepiej niech już nie wymyślają niczego poza tym nie orientuję sie za bardzo jak to u koreańczyków jest ale... oni chyba też nie bardzo robią specjale, nie? To chyba czysty wymysł jap?
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 29 lis 2009

robią, robią xD
ale drama musi być popularna w Korei tak więc z YaB nie ma szans... tak samo nie ma szans na 2 sezon (co u Koreańczyków jest niespotykanym zjawiskiem - chyba, że nowy plot i nowi aktorzy tylko tytuł ten sam xD)
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Azzel pisze:
Po za tym przecież nie wyjeżdża na całą wieczność.... idealne zakończenie na specjala.....

odpukać w niemalowane xp lepiej niech już nie wymyślają niczego poza tym nie orientuję sie za bardzo jak to u koreańczyków jest ale... oni chyba też nie bardzo robią specjale, nie? To chyba czysty wymysł jap?

Zgadzam się, niech tą serię zostawią w spokoju. Przynajmniej jakieś miłe wspomnienia mam po tej dramie i od początku dobrze się bawiłam. A końcowe odcinki chcę wyrzucić z pamięci ^^ A jak zrobią jeszcze większą nagonkę na tą dramę i będę wymyślić nowe rzeczy, bo jest ona na topie, to można na niej kupę kasy zarobić. To ja totalnie podziękuję za ten tytuł, pomimo, że kocham obsadę i głównym bohaterów w YeBie. I gdyby nie oni to i ich genialną grę to nie wiem czy drama ta byłaby tak ciekawa.
"Bin jip"
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 29 lis 2009

z wyjazdów do USA przerzucili się na inne kontynenty. słodko.
w ogóle nienawidze ostatnich odcinków i w ogóle zakończeń w korei, to jest jakaś okrona ZWAŁA i w tym przypadku nie mogło być inaczej, ehh ;P

i zupełnie nie mam siły pisać podsumowania >_> ale może to dlatego, że jestem padnięta? trudno powiedzieć ;P
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 29 lis 2009

Zauważyliście, że Shin Woo też miał gwiazdkę? O.
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 29 lis 2009

SW sam był dla mnie jak gwiazdka :)

O właśnie, zapomniałam najpiękniejszego momentu z epa 16 - jak TK został wreszcie ustawiony do pionu przez Jeremy'ego :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 29 lis 2009

Heh, tak, to było piękne!

I generalnie powinien mu jeszcze wskoczyć na plecy :P

takie małe zboczenie już z mojej strony
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 29 lis 2009

Dobra, nie było mnie dawno więc darowałam sobie czytanie postów (tj, wcześniejszych stron, ograniczyłam się do tej xP)
Tak czy inaczej podsumuje mniej więcej moje wrażenia po tej dramie:
1. Jeremy & Shin Woo rlz :DDDDD
2. TK też... ale moje uwielbienie do GeunSuka zmalało jakiś czas temu xP Poza tym, ta postać była jednak dziwna xPPP
3. Przez 3 odcinki przeklinałam to, co zrobili Hongkiemu z włosami
4. Styl mówienia głównej bohaterki działał mi na nerwy xP
5. była to totalna bajka... ale byłam na to nastawiona więc mnie to jakoś specjalnie nie raziło xP
6. Prawdziwy MiNam... - podobała mi się ta krótka scena w szpitalu. To, jak reporter zdjął mu kurtkę to było wielkie LOL xP Ale scena z nim w ostatnim epie - wyglądał jak niedorozwój.......
Generalnie ja rozumiem, że aktorka grała te 2 postaci... ale mogli jej dać choć ODROBINĘ więcej w tym męskim wcieleniu ;x
7. Seryjnie zaczęła mnie później wkurzać ta piosenka jedna (niby singiel MiNama....). Aż odetchnęłam jak zaczęli puszczać tą inną w ostatnich 2 (?) epach
8. generalnie na plus
Były ciacha, był śmiech, na bezsens przymykałam oko...

Moja ocena? 7,5/10 ^^

Moje pytanie na koniec...........
Czemu na Soundtracku nie ma do cholery tej piosenki, którą śpiewał ShinWoo dla MiNam?!?!? No ja się pytam... czemu!??!!? Fajna była ;x
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.

Wróć do „K-drama”