[2009] You're Beautiful

seriale z Korei
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 29 lis 2009

Jezuuu, JEREMY!!! :twisted: :lol: :lol:

A ta piosenka Shin Woo jest w OST part 2.

Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 29 lis 2009

boom_boom pisze:Jezuuu, JEREMY!!! :twisted: :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=8T2vi0A6KLA

Jeremy <3 :smitten: słodki jest ten making. Właśnie w YeBie najbardziej brakowało mi, że jego jest tak mało. A on ma niesamowicie pozytywną energię i ekspresję. Nawet jego oczojebne ubrania i fryzura nie przeszkadzały mi. Mam nadzieję, że zagra jeszcze w jakieś dramie.
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Alera
Oglądam regularnie xD

Postautor: Alera » 29 lis 2009

Uśmiałam się:D:D
Zwłaszcza 0:22 :D i śliczny uśmiech JGS

Jeremy był świetny ;)
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 29 lis 2009

A ta piosenka Shin Woo jest w OST part 2.

Śpiewana przez niego? *ślepa*
Która to jest piosenka?
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 30 lis 2009

ah~! <3
:melt:
Dzieremi jest taki uroczy~
czemu go tak mało było~? ;_; może skoro YaB jest taki kochany przez wszystkich, to wezmą HongKiego i tego-który-grał-ShinWoo to czegoś nowego, fajnego~? ;3

a'propo SW, to świetny śmiech a'la 'kyahahaha' w 1:14. to było słodkie. ^^

EDIT:
heeeeeeeej... a wiecie może gdzie mogłabym pościągać "You're Beautiful Sketch VOD"y? ;>
chcę sobie pocieszyć się z ich kjutności behind the scenes :melt:
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 02 gru 2009

You're Beautiful OST Special

Obrazek
Jang Geun Suk - 어떡하죠

(czyli piosenka jaką śpiewał w ostatnim odcinku na koncercie)
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 05 gru 2009

Właśnie skończyłam.
Muszę przyznać, że strasznie mi się podobało! >_< Naprawdę, nie ulega wątpliwości, że obejrzę to jeszcze co najmniej raz xD
Trochę obawiałam się zakończenia, ale samo to nie było złe, gorzej z tą całą akcją poprzedzającą zakończenie, czyli właściwie ostatnie dwa odcinki. Jak dla mnie, narobili sztucznego zamieszania tylko po to, żeby nie było mało dramatycznej końcówki. Momentami zupełnie nie rozumiałam, czemu płaczą i o co tak właściwie chodzi.
No, oczywiście, w całej dramie znalazłoby się parę dość nieoryginalnych pomysłów, ale cóż, dramy to dramy, i wygrywa ten, kto zrobi mającą "to coś", a nie jakąś superoryginalną, prawda? ^^ A myślę, że ta drama miała "tego czegoś" bardzo dużo ^^

Uff... Wreszcie mogłam wejść na ten temat... Wiecie, jak bałam się spojlerów? >_<
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 06 gru 2009

dwa ostatnie epy
nooo i.. koniec :( jedyne co zostalo to obejrzec jeszcze raz wszystko od początku ;)

kilka komentów na koniec..

1) to akwarium w ktorym sie spotkali w 15 epie.. WYMIATA!!! siedzialam i sie gapilam w ten monitor jak mala dziewczynka..

2) jak HTK sobie wymyslal powody dla ktorych jak go zobaczyla w tym centrum to sie tylko uklonila i uciekla a nie podszela do niego byly zabojcze.. szczególnie I've decided to be a pharmacist's wife. haha xD

3) generalnie to na tym koncercie mieli zajebiscie kjutaśne te czapeczki..

4) juz od bardzo dawna chcialam to powiedziec.. kolczyki SW są zajebiaszcze.. ja takie chceeeee!

5) HTK dostał zjebke od każedego.. (włącznie z Fake Fairy..) lool. niezly koncept. on jest wyjatkowo ciezkim przypadkiem, ale najbardziej mi sie podobala mowa moralizatorska Jeremiego i wlasnie Yoo He Yi. jak ona pieknie obrocila jego wlasne slowa przeciwko niemu samemu.. xD punkt dla wróżki.

6) a apropos wróżki.. każda potfora znajdzie swego adoratora..

7) a apropos adoratora.. jednak nie stalo sie tak jak przewidywalysmy ze GMN da im popalic.. taaaki wizerunek bad boya.. kolczyki, skora, glany.. a jego wcale.. jedynie co to ewentualnie Jeremiemu mogl dac popalic bo mu motor podbierał..

8 ) noo i.. nooo i... scena końcowa.. na koncercie.. achh.. och.. i achh.. oglądałam 4 razy jak ją przytulil i powiedzial ze ja kocha.. :melt: :melt: ale tak gdzies od polowy w sumie to juz sie naciagane troche robilo.. zostalo im czasu antenowego i musieli to czyms zakleić.. no i dać się mamusi zrehabilitować..

9) NIECH KTOŚ DA HONGKIEMU WŁASNĄ DRAMĘ!!! PLEASE!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
all in all, 10/10 kocham Shin Woo, Jeremiego.. i Hwang Tae Kyunga!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kibou pisze:ale puhlease, jego ego nie mieściło się na tym kurduplastym ekraniku na viikii >.>

leże na ziemi i kwicze ze śmiechu.. rozwaliłaś mnie tym hasłem!! xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 07 gru 2009

Tak sobie przeglądam fotki na kompie i natrafiam na tą, która miała pochodzić z 15 lub 16 odcinka... w dodatku na lotnisku...tylko że ja sceny w tych ciuchach wcale sobie nie przypominam... widział to ktoś czy jakaś scena poszła do kosza? o__0

Spoiler! Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Alera
Oglądam regularnie xD

Postautor: Alera » 07 gru 2009

Maura pisze:Tak sobie przeglądam fotki na kompie i natrafiam na tą, która miała pochodzić z 15 lub 16 odcinka... w dodatku na lotnisku...tylko że ja sceny w tych ciuchach wcale sobie nie przypominam... widział to ktoś czy jakaś scena poszła do kosza? o__0

Albo mam zaćmę umysłową albo tego nie było. :p Nie było tych ciuszków. Bo gdyby były to pamiętałabym HTK w tym pseudo turbanie na głowie i czerwony kapelusik GMN.

Kibou pisze:EDIT:
heeeeeeeej... a wiecie może gdzie mogłabym pościągać "You're Beautiful Sketch VOD"y? ;>
chcę sobie pocieszyć się z ich kjutności behind the scenes :melt:

Dołączam się do pytania. Też chętnie bym to zobaczyła ;)

Zapomniałam wystawić ocenę za YaB.
Ode mnie 8,5/10 - za JGS(jego uśmiech i miny :D), PigRabbita, Jeremiego, akcje ze wściekłą świnią :D i OST.
Tak jak napisałam zakończenie mnie nie w pełni zadowoliło. No cóż, nie można mieć wszystkiego...
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 07 gru 2009

Maura pisze:Tak sobie przeglądam fotki na kompie i natrafiam na tą, która miała pochodzić z 15 lub 16 odcinka... w dodatku na lotnisku...tylko że ja sceny w tych ciuchach wcale sobie nie przypominam... widział to ktoś czy jakaś scena poszła do kosza? o__0

ja ejstem na bierzaco i na pewno nie bylo takiej sceny.. zreszta jakbym tlyko zobaczyla HTK w takiej czapce to na pewno bym zapamietala xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 07 gru 2009

To raczej wygląda jak behind the scenes czy coś... jakby stali i oglądali to co właśnie nakręcili...
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 07 gru 2009

A nie chodzi przypadkiem o to, co jest na youtube? Bo coś tam widziałam.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 07 gru 2009

A nie chodzi przypadkiem o to, co jest na youtube? Bo coś tam widziałam.

0______o a może jakiś link?

To raczej wygląda jak behind the scenes czy coś... jakby stali i oglądali to co właśnie nakręcili...

Tylko że kamera jest skierowana na nich ;p Tam było jeszcze więcej fotek jak JGS chodzi po tym lotnisku i w ogóle mnóstwo reporterów było... No cóż... wydaje mi się, że to po prostu wyjazd do Japonii, ale nie jestem pewna... Szkoda bo tak fajnie kolorowo wyglądają i wtedy myślałam sobie, że to część jakichś scen ;)

więcej fotek bo są słodkie ;D
Spoiler! Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 07 gru 2009

Maura pisze:
DSakura pisze:A nie chodzi przypadkiem o to, co jest na youtube? Bo coś tam widziałam.

0______o a może jakiś link?

Tu jest jakieś behind the scenes z 16 odcinka:
http://www.youtube.com/watch?v=eKaIbNFEAbA
A tu jakieś takie ogólne:
http://www.youtube.com/watch?v=yqWsdSRXGSY
http://www.youtube.com/watch?v=NREoG4D63LU
Nie wiem, czy to o to chodzi, ale coś takiego znalazłam ^^

Wróć do „K-drama”