[2009] You're Beautiful

seriale z Korei
Awatar użytkownika
ah zhai
Co to jest dorama? o_O

Postautor: ah zhai » 12 lut 2010

A żeby pooglądać na tej stronie to trzeba się zalogować ??? Bo jak chce obejrzeć na megavideo to i wyskakuje taka informacja THIS VIDEO HAS BEEN REMOVED DUE TO INFRIGEMENT .. co mam zrobić żeby to obejrzeć ? :?:

Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 12 lut 2010

A żeby pooglądać na tej stronie to trzeba się zalogować ??? Bo jak chce obejrzeć na megavideo to i wyskakuje taka informacja THIS VIDEO HAS BEEN REMOVED DUE TO INFRIGEMENT .. co mam zrobić żeby to obejrzeć ? Question

bo niektóre w Polsce nie idą . spróbuj jeszcze na dramastyle. ale na crazy i soju masz możliwosc wyboru kilku wersji i zadna ci nie idzie? może znowu coś nabroili - życie
:D
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 12 lut 2010

aano ktoś już tą stronę ostatnio nawet podawał... co do info - jak coś jest "removed" to raczej nic nie zrobisz by to oglądać bo jest usunięte, nie? poza tym radziłabym zajrzeć do tematu na forum typu - skad biorę/oglądam dramy, jest to na 100% tu i myślę że tam znajdziesz wystarczająco dużo źródeł z których możesz wziąć ściągnąć czy gdzie możesz obejrzeć dramę...
Obrazek
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 13 lut 2010

Po waszych namowach i pozytywnych opiniach co do tej dramy właśnie się za nią zabieram ;) (wiem wiem jestem do tyłu, ale nadrobię to ^^)
Po obejrzeniu kilku odcinków napiszę co sądze ;)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 13 lut 2010

Speak, uwierz mi zeobejrzysz to szybciej niz myslisz.. xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 13 lut 2010

evelinux pisze:Speak, uwierz mi zeobejrzysz to szybciej niz myslisz.. xD

Jestem dopiero po 2 odcinkach, ale już Ci wierzę xD
Awatar użytkownika
Ivoos
Oglądam regularnie xD

Postautor: Ivoos » 19 lut 2010

Ojapitolęjegomać. Dopiero jestem na 5 odcinku (nie oglądałam nigdy tej dramy, bo jakoś fabuła mi się nie podobała i ogólnie sądziłam, że to jakieś dno), ale już stwierdzam, że kocham tą dramę! ;D
Ten blondas.. jajcie ;D no, a Shin Woo (mam nadzieję, że nie pomyliłam bohaterów w tym momencie xP) jest taki zarąbiaszczy.. jego charakterek.. ten klimat w dramie.. ułała. D:
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 19 lut 2010

ten a la Zdzichu z BBF to Shin Woo, a blondas to Jeremy xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 19 lut 2010

Ten blondas.. jajcie ;D no, a Shin Woo (mam nadzieję, że nie pomyliłam bohaterów w tym momencie xP) jest taki zarąbiaszczy.. jego charakterek.. ten klimat w dramie.. ułała. D:

za tego który ma charakterek to ja bym bardziej jednak uznała Tae Kyunga, Shin Woo to taki... dobry oppa, no >D

no kurcze ta drama jest magiczna jakaś, każdego wciąga >D
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 19 lut 2010

"ten a la zdzichu" - nigdy nie przestanie mnie to bawić XD wielka magiczna trójca yul-zdzich-shinwoo i ich okrutna klątwa XD
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 19 lut 2010

No cóż.... Ogura to nie spotkało bo był za pełny życia w stosunku do tej roli ^^

Ach Yul... odcinki w których on patrzy maślanym wzrokiem wynagradzają mi wszystko ^^
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 19 lut 2010

no Ogór nie był taki "biedny" bo ładnie walczył o Makino w taki bardziej AKTYWNY sposob niz tylko patrząc się na nią i robiąc maślane oczka na nią jak ona śpi.. lol. sorki za offtop.
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 20 lut 2010

No, jestem świeżo po obejrzeniu dramy. W nocy skończyłam ostatni odcinek ;) drama jest cudownaa, tylko bałam się o zakończenie. Bałam się, żeby nie zmarnowali tego. I na szczęście im się udało, końcówka w stylu całej dramy, poruszająca :)
Szkoda tylko, że prawie wogle nie pokazali prawdziwego Go Mi Nam. Wykreowali go na takiego ideała :D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 20 lut 2010

no ja tez ubolewalam nad tym ze go nie pokazali.. no ale.. budżet.. to raczej bylo niemozliwe zeby znalezli kogos przypominajacego Park Hye Shin i zeby to byl mezczyzna w dodatku..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 20 lut 2010

Mogli po prostu udawac, ze ona to on, w końcu robili to przez 14 epów ... :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com

Wróć do „K-drama”