[2009] You're Beautiful

seriale z Korei
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 01 mar 2010

ona jest jedyna, boska i niepowtarzalna xD

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 01 mar 2010

Łeee, skończyło się.
Jak ktoś nie chce spoiler2ów to niech nie czyta mojego posta XD

Beczałem przy tej scenie na koncercie. Jezu, czy oni zawsze muszą dawać takie tkliwe momenty? Chyba, że ja jestem jakiś nadwrażliwy, możliwe, bo ryczę na każdej dramie jaką oglądam.. :roll:
W sumie przypominało mi to Hana Yori Dango i Hana Kimi (jap), tam też był "ten zły", z którym się najpierw główna bohaterka nienawidziła..xD Ale ja mało oglądałem, więc..
W ogóle, JGS jest taaaaaaaki fajny w tej dramie! Nie widziałem go nigdzie indziej, ale po prostu.. stylizowany tak jak tutaj, wygląda.. brak mi słów no! xD Uwielbiam go, chyba obejrzę YaB jeszcze raz, żeby sobie wiecej na niego popatrzeć..XD
Ej, to jest jedyne forum na którym za gadanie o facetach mnie nie besztaja, lol. Na innych, jak dziewczyny zaczną temat taki, a ja się wtrącę, to zaraz jest "Sheer, jesteś niepoprawny!", "Sheer, to babskie tematy!", "Omg wtf lol lubisz facetów" :roll:
Tu się w końcu chyba będę mógł wygadać..haha XD Bo zwykle to sam do siebie mogę najwyżej.. :roll:
Wracając do YaB, jakoś mi nie było potem już szkoda Shin Woo. Cały czas myślałem tylko, żeby się nie wtrącał bo zepsuje. Za to Jeremy kiedy śpiewał w autobusie.. smutne to było strasznie D:

Ogólnie drama prze-boska! Chyba najlepsza jaką oglądałem..
Trzeba sobie czegoś poszukać fajnego.

Hymm... też tak macie, że po obejrzeniu jakiejś dramy nie macie ochoty na nic innego, bo twierdzicie, że lepszego i tak nie znajdziecie? o_o
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 01 mar 2010

scena Dzieremiego w busie była epicka!
to na koncercie w ogóle mnie nie ruszyło, ale jak Dzieremi śpiewał do telefonu... płakałam jak głupia.
albo jak wyszedł z tego autobusu i spowrotem stał się starym Dzieremim...
to było mega wzruszające. ;_;
Obrazek
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 01 mar 2010

właśnie wróciłam i zaraz dalej będę oglądać :D , tym co piszecie, tylko podsycacie moją ciekawość xD
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 01 mar 2010

no jak nic, najsmutniejsza scena w całej dramie, w tym autobusie. poryczałam się jak głupia xD
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 01 mar 2010

Dziwne, że fangirle nie zabiły Go Mi Nyu za te 'saranghae'.. XD

Dla mnie i tak najlepsza scena to jak Hyung powiedział, że uderzy Go Mi Nam, to wtedy zobaczy nawet 5 gwiazdek! XD
I jak śpiewał 'Fly Me To The Moon' <3
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 01 mar 2010

w ogóle mnie dziwi to że fangirle JGSa zamiast się modlić żeby go zadna dziewczyna nie złapała w swoje sidła chcą żeby był z Park Shin Hye xD sugestia dramy jest bardzo silna w tym wypadku xD ale też uważam że są ładną parą i jak się ogląda videa i czyta wywiady to ze sobą non stop flirtują xD
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 01 mar 2010

Sheeruun pisze:Hymm... też tak macie, że po obejrzeniu jakiejś dramy nie macie ochoty na nic innego, bo twierdzicie, że lepszego i tak nie znajdziecie? o_o

Tak! >_< Ale tylko po obejrzeniu jakiejś naprawdę fajnej.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 02 mar 2010

Kibou pisze:scena Dzieremiego w busie była epicka!
to na koncercie w ogóle mnie nie ruszyło, ale jak Dzieremi śpiewał do telefonu... płakałam jak głupia.
albo jak wyszedł z tego autobusu i spowrotem stał się starym Dzieremim...
to było mega wzruszające. ;_;

ja maialam dokladnie tak samo :D
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 02 mar 2010

jestem po 6 odcinku (komp mi się zablokował i tylko tyle mogłam wczoraj obejrzeć :evil: ) i gdzieś przeczytałam, no bo rzuciło mi się w oczy, nie to żebym zbytnio szukała, że Mo Hwa Ran jest jednak matką Tae Kyung, to czemu on mówi, że musi poszukać kobiety, która go urodziła? Zdaje się, że chłopak miał mało przyjemne dzieciństwo :?
ale wracając do oglądanych przeze mnie odcinków, jak mi żal było Shin Woo, biedny, tak mu niewiele brakowało, ale nie mogło być inaczej :(
Mi Nam jest naprawdę słodka, wcale nie wygląda jak chłopak, rzeczywiście jest śliczna, ta jej naiwność i niewinność są takiego rodzaju, że patrzy się na nią z rozczuleniem i jakoś nie ma się tego jej za złe xD
Pocałunek Tae Kyung z tą jędzowatą He Yi - chłopak naprawdę bardzo się poświęca dla MN :wink:
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 02 mar 2010

Pocałunek Tae Kyung z tą jędzowatą He Yi - chłopak naprawdę bardzo się poświęca dla MN Wink

He Yi psuła mi swoim ryjem całą dramę. Jest okropna. Nie dośc, że z charakteru, to jeszcze jak te miny swoje strzelała.. omg. :x
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 02 mar 2010

eeej, ja uważam że UEE zrobiła świetną robotę jeśli chodzi o zagranie wrednej postaci xD nie da się raczej jej z charakteru lubić, ale przecież o to raczej chodziło? jak dla mnie zagrała naprawdę dobrze, chociaż też nie jestem fanką jej urody >D
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 02 mar 2010

przecież w każdej dramie ,filmie MUSI być ten(ta) zły - właśnie np w wielu dramach bardziej zapadają mi w pamięć te czarne charaktery bo od tych pozytywnych ,bezpłciowych i jedynie słusznych to czasami słabo się robi od słodyczy
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 02 mar 2010

ależ ja się całkowicie zgadzam :D
była jędzowata, bo taką zagrać miała postać, nie wzbudzała by w czasie oglądanie tylu negatywnych uczuć, gdyby tego dobrze nie zrobiła xD jak przestaje oglądać odcinki, to i antypatia do niej mi znika xD
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 02 mar 2010

Co sie tak stresujecie :D - ja ostatnio przyjęłam postawę "take a back seat" :D I tak wiadomo że zły musi źle skończyć więc... :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com

Wróć do „K-drama”