[2009] You're Beautiful

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 02 mar 2010

To też fakt. A ja ją dla odmiany uwielbiałam. W tej swojej wredocie była nawet całkiem zabawna a jej tekst na korytarzu z ostatniego odcinka powalił mnie na kolana [prawie tak samo jak tekst Jeremiego]. Poza tym straszną radochę sprawiało obserwowanie jak Tae Kyung się na niej wyżywa [ciąża! LOL] Nie cierpiałam, nie cierpię i będę nie cierpieć natomiast mamusi. Nie dość że paskuda to jeszcze nudna na dodatek...

Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 02 mar 2010

Poza tym straszną radochę sprawiało obserwowanie jak Tae Kyung się na niej wyżywa [ciąża! LOL]

omg tak! ja się na tym prawie udusiłam ze śmiechu xD ona to świetnie wymyśliła wtedy na szybko, ale kompletnie ją zakasował tym smsem do tatusia xDDDD
ah a jeszcze inny rozbrajający motyw w YaBie - fan fiki xDDD
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 02 mar 2010

Ai_tanu pisze:ah a jeszcze inny rozbrajający motyw w YaBie - fan fiki xDDD

No świetne były, szczególnie Jeremiego :D Jeremy niczym bóg z brytyjską księżniczką :D
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Postautor: cookie_nut » 02 mar 2010

to było super :D podobały mi się jeszcze te żetony czy co tam było z ich podobiznami... była też jakaś gra nie? to byłó takie urocze *______*
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 02 mar 2010

omg tak! ja się na tym prawie udusiłam ze śmiechu xd ona to świetnie wymyśliła wtedy na szybko, ale kompletnie ją zakasował tym smsem do tatusia xDDDD
ah a jeszcze inny rozbrajający motyw w YaBie - fan fiki xDDD

dyni nic nie wychodziło. Zresztą jak udaje Beyonce też jej nie wychodzi - brzydka dynia :D no ale bez niej nie byłoby akcji.

aha i jeszcze jak puścili w tle hannah montana, znaczy miley to zdechłam :shock:
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 02 mar 2010

Albo ten chibi Tae Kyung w telefonie, co sie He Yi nim bawiła i tak piszczał..lol XD
I scena ze świnią genialna była..:'D

aha i jeszcze jak puścili w tle hannah montana, znaczy miley to zdechłam

Omg gdzie? o_o
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Omg gdzie? o_o

w jakimś momencie jak dynia rozmawiała w knajpie i piły kawę z tą chyba makijarzystką. i w tej restauracji to leciało bodajże climb m.cyrus
ale nie pytaj mnie o ep. ja to dawno widziałam a moja pamięć jest bardzo wybiórcza :D
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Postautor: cookie_nut » 02 mar 2010

pamietam to... najpierw było: kojarzę skądś tę piosenkę, a po chwili myślenia: wtf?! puszczali ją w tle chyba z 2 razy... tak mi się wydaje
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 02 mar 2010

wy to łebskie jesteście.. ja to w ogole nie kojarze takowego faktu.. no ale wiecie.. to ze zamazuja marki produktow to zauwazylam dopiero jak to drugi raz ogladalam i to jak mi kolezanka powiedziala ze to na necie wyczytala..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

pewnie spać mi by to nie dało epizod 5. cz.2 cok kole 5 minuty. leci miley

Kto ma całość to przed fryzjerem, a potem leci Pink u fryzjera -please don't live me - więc już miałam skojarzenia z tym teledyskiem z siekierą

ale jest jeszcze jeden moment w dalszych epach właśnie w kawiarni :D
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 03 mar 2010

Skończyłam i jestem zachwycona, po obejrzeniu całej serii muszę szczerze przyznać, że najbardziej to wkurzał mnie ten reporter, ledwo go mogłam znieść, za to strasznie mi się podobał fanclub, to chyba jedna z nielicznych dram, gdzie prasa i fani nie mieli aż tak ogromnego wpływu na historię (poza tym beznadziejnym reporterem, pamiętam jak takie akcje wkurzały mnie w TGH, czy w SP), nawet mamuśka mnie tak nie wkurzała, była zimną jędzą i ostatnie momenty tego nie wymazały, ale jakoś ją ścierpiałam :roll:

wszystko tu fajne było, piosenki, obsada, pewne sytuacje strasznie naiwne, jak sama postać Mi Nam, ale nie denerwowała, Jeremy był boski :smitten:
Tae Kyung jak się uśmiechał, to nawet mi topniało serce :love:
Shin Woo, płaczę wraz z nim, był słodki, ale niestety na straconej pozycji od samego początku, strasznie podobała mi się ta scena, jak on chodził za MN, żal mi go było, jak tuż przed nim pobiegła do TK
He Yi polubiłam, akcje z nią były świetne, była wredna, złośliwa, ale jednak zyskała moją sympatię, strasznie mi się ta akcja z ciążą podobała :buahaha:
jedną z najzabawniejszych scen, to była historia o trójkącie miłosnym między TK, Jeremim i SW napisana przez fanów :thumb: to było zabójcze :buahaha:

jestem tylko ciekawa, czy rzeczywiście powstanie kontynuacja :?:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 03 mar 2010

Ajć, raczej na kontynuację nie ma co liczyć, ale to DOBRZE. 8)
Niech to pozostanie takim absolutem, jak teraz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 03 mar 2010

Moim zdaniem kontynuacja zepsułaby całą serię. Bo niby o czym miałaby być? xP
Aczkolwiek fajnie by było popatrzeć znowu na Tae Kyunga..x3

W ogóle, soundtrack mi się bardzo podoba. Ściągłem wszystkie OSTy i zachwycam się utworami..<3
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 03 mar 2010

Dlatego się zastanawiam... Czasem kontynuacje są całkiem nie potrzebne, ale z drugiej strony, to było tak świetne, że z chęcią zobaczyłabym jeszcze z dwa odcinki xD
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 03 mar 2010

No właśnie. Chętnie bym obejrzała choćby jakiś special ;) Ale z drugiej strony lepiej, żeby nie zepsuli ogólnego wrażenia...

Wróć do „K-drama”