[2009] You're Beautiful

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 10 paź 2009

Kim jest Primadonna> Very Happy Prosze mnie oświecić Smile

Fanclub F.T. Island? xP
Myślisz, ze ucieszyli by się słysząc, że main vocal ich ukochanego zespołu nie umie śpiewać? xP

On jest w jakimś zespole?

Patrz wyżej xP
Oraz niżej xP

lub to

myślę, ze poczekam już na softy ;d

Tak! bądź twarda! czekaj na softy! xP

.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 10 paź 2009

Hehe, no cóż :D Jak na moje ucho to było średnio :D
Jak będę go słuchać nastepnym razem to umyję uszy :D

Mootyl: o tak, niestety koreańskie telenowele mają tendencję do dzielenia się na pół: 8 epów śmiesznie, 8 epów tragicznie. To chyba dlatego utknęłam na 13 epie My girl... :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 10 paź 2009

Jak będę go słuchać nastepnym razem to umyję uszy Very Happy

hehe, no koniecznie bo Hongki to niezły wokalista ;D głos na pewno ma!

edit
poza tym śpiewa własną wersję Promise :D

omg, ja chyba chcę ten ost, na JUŻ! xP

Mootyl: o tak, niestety koreańskie telenowele mają tendencję do dzielenia się na pół: 8 epów śmiesznie, 8 epów tragicznie. To chyba dlatego utknęłam na 13 epie My girl... Razz

hehe2 no akurat My girl jest scenariusza sióstr Hong czyli tych które piszą You're beautiful xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Nashirah
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nashirah » 10 paź 2009

...pfff głos Hongkiego to pierwszy azjatycki głos, który tak naprawdę mnie zachwycił. W razie czego mogę się bić o jego honor. 8D
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 11 paź 2009

Nie no, HongKi ma specyficzny głos... taki typowo j/k-rockowy? Dlatego nie wszystkim może podejść. Myślę, że na tym to polega.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 11 paź 2009

hehe, boskie jest to co dramabeans napisała o postaci Hongkiego - Jeremym (lol, w końcu wiem jak ma na imię XDDD)
I love Jeremy for his dunderheadedness — how oblivious is he? He’s the first one sensing an inkling of attraction because his body takes note of the signs — Mi-nam’s girlish mannerisms, smooth skin, vaguely feminine ambiance — but his brain is a step behind his body, so he’s the last one to know.

jabadabadija jabadabadija xP (nie mogłam się powstrzymać, ale refren pewnej piosenki pasuje do tej postaci idealnie xDDDD)
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 11 paź 2009

Maura pisze:jabadabadija jabadabadija xP (nie mogłam się powstrzymać, ale refren pewnej piosenki pasuje do tej postaci idealnie xDDDD)

o zabiłaś mnie tym.......... ;D

czekam sobie wesoło na suby... ale coś czuje, że jak zaczne już to bedzie mi ciężko czekać, gdy pomyśle o viikii ;p
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 11 paź 2009

Ja, wiedziałam, że ta postać jest po prostu bez pomyslunku, tylko ktoś ładniej to ujął :D :D
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 11 paź 2009

Eggie to nie tak, że w każdej dramie 8epów jest śmiesznie, a potem 8 jest smutnie... jest pełno dram, w którch tak właśnie nie jest: tegoroczne The Man Who Can't Get Married czy That Fool jest tego przykładem xD - a siostry Hong są specyficzne w tym, że zaczynają śmiesznie, a potem jest dramat ... każda ich drama tak wygląda między innymi My Girl też xD
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 11 paź 2009

Haha, no wiem przecież ^^
Ale generalizując, to właśnei mnie ogólnie w k-dramach nuży i dlatego są u mnie na ostatnim miejscu jeśli chodzi o j, k i t-dramy - bo wszystk orobi się pod koniec tak "dramatyczne" że człowiek nie może wytrzymać... :P Zauważyłam po prostu prawidłowość w swoim przypadku, że po 8 epach wszystko zaczyna mnie nużyć :D Zawsze utykam gdzieś w okolicach 13 epa, stąd mam ich tak mało na koncie...
Inaczej niż w j-dramach, gdzie od poczatku do końca mam głupawkę :P

Jesli chodzi o FT Island (skąd oni, BTW, te nazwy biorą :P) to powiem ,że Hong Ki i jegodziwne pianie mnie nie przekonuje, ale okropnie wkręciłą mi się, jeśli chodzi o muzykę piosenka I hope :)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 11 paź 2009

A! Tak mi się przed chwilą przypomniało.... ta taka eee muzyka instrumentalna wprowadzająca nastrój eee grozy pochodzi z Queen Seon Duk ;D <333 Ciekawe co na to MBC XD

To tyle xP
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 12 paź 2009

A! Tak mi się przed chwilą przypomniało.... ta taka eee muzyka instrumentalna wprowadzająca nastrój eee grozy pochodzi z Queen Seon Duk ;D <333 Ciekawe co na to MBC xd2

A może oni (MBC) tą muzę też skądś wzięli? Bo w sumie to, ze tam była ta muza nie znaczy, że to ich prawdziwy twór xP
Nie mówie, że nie... bo nawet nei wiem o które chodzi (ani jednego ani drugiego nie goladalam xP) ale jest taka możliwość xP
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 12 paź 2009

Możliwe, możliwe, ale z tego co wiem muzyka w QSK została skomponowana na potrzeby serialu... ALE to nie oznacza, że nie można z patosu zrobić parodii xD Po prostu dziwię się, że leci w konkurencyjnej stacji... No cóż... nie będziem się czepiać szczegółów xP
Obrazek
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 13 paź 2009

wtrace swoje małe zdanie: Hongki jest swietny taka iskiereczka w tej dramie... przy kazdej jego scenie smiałam sie bo jest taki pocieszny :p
http://mydramalist.com/dramalist/mini_mini
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 13 paź 2009

Ha, właśnie - pocieszny :D Brakowało mi słowa ;)

Na poczatku się nabijałam z jego blondu platynowego, ale jak go zobaczyłąm w teledysku gdzie miał na głwie jajecznicę, to.... ;D Sama nie wiem co gorsze :D

Wróć do „K-drama”