[2009] You're Beautiful

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 14 paź 2009

Dobra, chyba sobie narazie daruję rozkminianie dziesiejszych boysbandów i... wezmę się za piosenki ANJELL xD Bo wyszły dwie ^^
ANJell - As Ever (czyli Still w wykonaniu Jang Geun Suka ^^)

ANJell - Promise (wersja Jang Geun Suka, czekam na tą Hongkiego^^)

a i jeszcze Still Honkiego znalazłam

No, mi tam się podoba ;D

Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 14 paź 2009

dobra jestem po pierwszym odcinku i tak w skrócie napiszę, że drama mi się podobała bo mi nieziemsko poprawiła humorek przez tą zrypaną pogodę i parę innych rzeczy.
Zakonnica na różowym skuterze rządzi XD
pomijając to że miała krótkie włosy przy podpisywaniu kontraktu i potem długie włosy i pomijając fakt że dosłownie śpiewa jak kobieta i oczywiście nikt z tym nie skapnie i jeszcze do czegoś miałam się przyczepić ale zapomniałam XD no i ta końcówka w iście anielskim stylu naprawdę nie potrzebna -_-
Jang Geun Suk jakoś tak średnio wizualnie wychodzi, jego fryzura i ciuchy jakoś nie pasują do niego (kwestia przyzwyczajanie i w którymś odcinku pewnie nie będzie się już na to aż tak zwracać uwagi)
ale za to Lee Hong Ki *_* omg... jaki słodziak XDDD

nooo coś ogólnie czuję że stanę się fanką tej serii jak doładują mi więcej śmiesznych scen ^^
no i oczywiście czego się boję i co na pewno będzie to wątek miłosny, tylko teraz czy wszyscy się w niej zakochają czy tylko 2?
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 14 paź 2009

Też sie nad tym zastanawiam właśnie, ale wyobrażam sobie, że Blondyn (jak już sie wreszcie skapnie albo zostanie poinformowany) będzie jej przyjacielem i będzie jej ciągle dogryzał, natomiast znając dramaturgię koreanską, miłość pozostałej trójki niemal nie rozwali zespołu :P

Sposób w jaki oni się dowiadują w dziwny sposób przypomina mi Ouran :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 14 paź 2009

to było epickie... znaczy początek szczególnie. ponieważ współlokatorka robiła sobie papu musiałam się powstrzymywać przed śmianiem, no bo jakby to wyglądało...
scena w kościele klasyczna, ale przezabawna. różowy skuter wtf! ;D
jak tylko widzę geun suka to myślę "SNAPE!!!", no nie ogarniam. nawet minę ma taką skwaszoną i w ogóle... znowu zły bohater, który zapewne zmieni się pod wpływem miłość, ah! ale jego pedantyzm jest boski, szczególnie z tym klopem, hahah.
a z tą fryzurą to dostała perukę na początku! a potem sama obcięła ^^ nie moge sie zdecydować, czy lubię tą postać czy nie... wydaje mi się fajna, ale zobaczymy.
hongki mistrz XD jego miny są bezcenne, zaiste. jeszcze jak zobaczyłam te fotki ze zmianą fryzury i tam właśnie te jego miny - no padam ;d
hmm, potem troche smulało, scene z lotniskiem przegadałam ze współlokatorką ;P
a później było znowu zabawnie, hehe. i jakoś nieuważnie oglądałam, ale czy ta ich stylistka tak od razu sama z siebie się kapnęła, że to dziewczyna jest? jakieś takie dziwne to ;P ale węszę zabawną postać w niej ;d
aha, jeszcze jak ten ich agent czy kim on tam jest piał nad tym nowym członkiem na zebraniu... XDDDD OH MY GOD! i w ogole no wtedy to już się nie mogłam powstrzymać przed śmiechem :DDD
no i anielska scena na końcu rzeczywiście nieptrzebna
o i wkurza mnie ta słodka piosenka co leciała pare razy, okropnie irytująca o_O
tak się zastanawiam.. obejrzeć drugi na viikii? ;d końcówka mnie baaardzo do tego zachęciła XD
ah, no i takie zainteresowanie snap... znaczy tae kyungiem przez główną bohaterkę jest jakieś za szybkie. "to jego głos~" no c'mon.... ;p
ogólnie bardzo udany pierwszy ep jak dla mnie, pomimo jakichś tam braków czy niepotrzebnych wstawek ^^
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 14 paź 2009

eee nie Jeremy nie będzie jej dogryzał, tylko będą z nim jakieś śmieszne wstawki. Póki co jego po pierwszym odcinku najbardziej polubiłam jak leciał z tym lodem po całym lotnisku za nią XD I strasznie takie otwarty i śmieszny.
Też właśnie sądzę że to będzie raczej walka między Hwangiem a Kangiem. No i standardowo zapewne ona wybierze Jang Geun Suk'a XD
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 14 paź 2009

tak się zastanawiam.. obejrzeć drugi na viikii?

Pytanie retoryczne? XD

a później było znowu zabawnie, hehe. i jakoś nieuważnie oglądałam, ale czy ta ich stylistka tak od razu sama z siebie się kapnęła, że to dziewczyna jest? jakieś takie dziwne to ;P ale węszę zabawną postać w niej ;d

Nie no, ona jest z ramienia tego agenta i pewnie wcześniej była stylistką jej brata więc pewnie dlatego wie ^^

ale węszę zabawną postać w niej ;d

A to nie jest ta dziewusz co w Stajlu grała tą taką co chłopiec z kiteczką się w niej bujał? XDDDD Bo mi się tak wydaje ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 14 paź 2009

własnie! wiedziałam, że ją znam skądś, ale ja jestem kiepska w kojarzeniu.... to musi być ona! rozjaśniłaś mi zytuacje poza tym, dziękować XD
tak, to było pytanie retoryczne............. eee ;d

SNEJP!
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 14 paź 2009

Hmm, relacje w skrócie:
GeunSuk - co oni z niego zrobili... (całokształt jest ZUY xP)
ONA jako ON - masakra, zero w niej jakiejkolwiek męskiej cechy jak dla mnie. Total fail jeśli chceili sprawić abym choć przez sekundę wzięła ją za faceta
Gołębie - nie wiem co chcecie od nich, dla mnie to była wyraźna symbolika
Hongki - MISTRZ! No kurde! Ta akcja jak tą laskę wmurowało gdy trzymała ten fanowski... cosik xP No i ten HongKi z tym autografem... no mysalłam ze padne, wielkie LOL xP
Dostał fajną postać, pasuje do niego xP

Ale rozwala mnie jedno... niby GeunSuk tu jest wokalem (Hongki nie widziałąm żeby miał mikrofon) a ja w tych piosenkach słyszę Hongkiego.................. przysłyszenia? xP I już nawet nie chodzi mi o to, co leci w tle tylko to, co oni niby wykonują...

To tyle, czekam cierpliwie na klejne suby xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 15 paź 2009

tak w skrócie - pierwsze wrażenia sa bardziej po stronie ekipy na tak niż na nie xp Ja się ładnie uśmiałam przy pierwszym epie i jak dotąd była to dla mnie dramka taka niesamowicie odpoczynkowa - przerysowane motywy kościelne i inneg - czepianie się moim zdaniem tego że nie wie zakonnica wyłączyć jakiś sprzęt elektroniczny jest głupie - bo jednak są rożne dziwactwa, ona potem słucha muzyki ale z telefonu głównego bohatera, no i najważniejsze - przecież to wszystko jest przerysowane jak motyw z nagłym oświeceniem w sali przesłuchaniowej xp Więc czepianie się tego ze to jest takie a nie powinno być bo tak w rzeczywistości nie jest jest bez sensu bo tu widać z samego początku ze to wszystko jest nastawione na takie durności. Np HTTG mnie tak nie rozśmiesza jak to <przynajmniej po 2epach - na HTTG stanęłam po 5epie i ni chu chu nie mogę się dalej ruszyć>.
Co do bohaterów:
Daa, snape^^ nawet coś mi się w nim podoba trochę^^
Honki - od samego początku jakoś taki mój ulubieniec^^
No i ten trzeci - chyba najbardziej ciasteczkowy^^ Zgodziłabym się tu do porównania go do HYDa w ogóle trochę wyszła z tej dramy mieszanka HYDa z Hana Kimi.
dziołszka - śmieszy mnie trochę to jej bieganie xp ogólnie czasami mam bardzo mieszane uczucia co do niej.
Przyczepiłabym się jeszcze do jakiś nieścisłości odnośnie zarzutów Mootyla ale mi się nie chce szukać tego bo to było parę stron już temu xp Właściwie fajnie że drama takie sprzeczne trochę emocje wywołuje - to znaczy ze nawet może coś w niej jest^^

No i jak powiem ze mam nadzieję że drama zostanie w takim klimacie do końca - to ktoś mi tylko powie - nadzieja matka głupców - ale byłabym niezmiernie zadowolona gdyby jednak cała seria miała taka być - nawet wątek romantyczny gdyby był ciagle jedna wielką komedią^^

Aaa, i miałam powiedzieć ze jeszcze muzycznie bardzo mi się podoba drama - dziwna muzyka w dziwnych momentach i naprawdę buduje taki klimat jaki miał być chyba zamierzony. Niestety nie wypowiadam sie na podstawie całego 2epa bo viiki jeszcze nie chce dac mi obaczyć ostatnich 3partów xp
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 15 paź 2009

I będzie post pod postem xp
Nie wiem co mnie wciągnęło w tej dramie bo jakby nie patrzeć jest taka ... no zwyczajnie głupia, ale moze to i to^^ Przez ostatnie dni doskonały odstresowywacz.
Po 3 mam większą ochotę na 4 <może w ramach cierpliwego czekania przejże IRISa...>, tylko zastanawiam mnie jak coraz więcej sie dzieje jeśli chodzi o sprawy "odkrywania" to co będzie się działo w dalszych odcinkach? mam nadzieje ze nie zrobią sie trochę takie flaki z olejem jak w MFL.
Ogólnie Honki jest słodki, i to jego: oni sa tylko dla niego mili... Jak to już gdzieś ktoś pisał - rozum nie nadąża za ciałem xD
Jakoś tak na chwilę obecną więcej wrażeń nie pamiętam xD
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 15 paź 2009

ok, obejrzałam drugi. rzeczywiście lepszy od pierwszego ^^
co najbardziej czyni główną bohaterkę tak mało męską? ten GŁOS! jak 5letnia dziewczynka ;/ dość mnie to wkurza, eh.
ale co za scenyyy, omo! hongki jest mistrzem świata, jego miny są bezcenne. no i pies o imieniu angelina jolie? umarłam :DDD
już zapomniałam co chciałam napisać na początku odcinka _-_
ah, antisy - czy mi się zdaje, czy to jest takie troche prześmiewcze? ;P
ahh, taekyang na początku serio jak snejp wyglądałw tym czarnym wdzianku :D pierwsza scena w łóżku - hahah, lol! no i najlepsza - kameeeraaa ;D porono i te sprawy, o jejku, zwariowałam!
znowu motywy, ee, zakonne, które do mnie totalnie nie trafiają. aczkolwiek przy końcu, jak już były tylko te chmurki... zabawne ;d

ciekawi mnie do czego zmierza ta drama, skoro po dwóch odcinkach połowa ekipy już wie o całym przekręcie? dziwna sprawa. jeszcze dziwniejsza była zapowiedź kolejnego odcinka ;P i dlaczego taekyang nie ćwiczył z resztą, tylko sie leni w pokoju? ani nie śpiewa, ani nie tańczy - bez sensu.

i zapowiedź pościgu za środkiem transportu - hahaha, normalnie karma ;D czy kazda drama musi miec ten element? XDDD

i wtf z modą na aniołki, skrzydła, piórka....? ;p masakra!

hmm, chyba to tyle, jutro obejrze 3 i zobaczymy co tam się nawyprawia ;d
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 16 paź 2009

No bo w końcu A.N. Jell, nie? xP
Zwykłe nawiązanie do nazwy zespołu xP

i zapowiedź pościgu za środkiem transportu - hahaha, normalnie karma ;D czy kazda drama musi miec ten element? XDDD

No co ty, co to za drama bez tego elementu?!?!?! xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 16 paź 2009

Trzeci epizod miodzio aż chce się czwarty:0
Scena na basenie była niezastąpiona. Podczas sesji nie szło wytrzymać pod wodą paru sekund, ale jak chodzi o ratowanie tyłczasona, to się i dwie minuty wytrzyma pod wodą.
Imaginacje pana menedzera powaliły mnie z nóg - w szczególności pioseneczka chyba Super junior "Sorry" w tle, gdy pojawiła się opcja przepraszania w jego głowie:)

Zaczynam naprawdę lubić te dramkę - nawet z ulizanym głównym bohaterem. Czasem jak tak sobie trzepnie ta grzyweczką, to nawet widać, że ma parę oczu a nie jest cyklopem i to są momenty dla których należy wytrzeszczać swoja parę:)

Niedoszła siostra jest śliczna. Gdzie oni takie niewinne cudeńko znaleźli - może w kościele:)

Czekam strasznie na czwarty epizod, bo z zapowiedzi wynikało, że sporo się będzie dziać:)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 16 paź 2009

Imaginacje pana menedzera powaliły mnie z nóg - w szczególności pioseneczka chyba Super junior "Sorry" w tle, gdy pojawiła się opcja przepraszania w jego głowie:)

Taaa,pinkna scena xD w ogóle ta parka manager i stylistka jest piękna:D
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 16 paź 2009

Devi pisze:

No bo w końcu A.N. Jell, nie? xP
Zwykłe nawiązanie do nazwy zespołu xP

co nie zmienia faktu, że jest faza na piórka, skrzydełka i aniołki ._. mogli ich inaczej nazwać XD nie no, spoko, czaje te powiązania, aniołki, zespół, zakon, spoko. ale i tak nie moge tego przeboleć, jakby korea ostatnimi czasy clampa się naczytała ;PPP

Devi pisze:

No co ty, co to za drama bez tego elementu?!?!?! xP

co przypomina mi jeszcze, że powinna pojawić się tradycyjna scena "ojej, zaraz mnie auto rozjedzie" ;d
i ship boa with anyone

Wróć do „K-drama”