[2009/2010] Smile, you

seriale z Korei
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 25 paź 2009

BOŻE! TOTALNIE JESTEM PODNIECONY *_*
Czekałem na ten song od 3 tygodni i co? i jest !! xD
Jedna z najlepszych OST'owych piosenek ever ^^ Mówcie co chcecie, że nie mam gustu czy takie tam... ta piosenka jest boska :D:D

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Loco
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Smile, you ... Smile ME!

Postautor: Loco » 11 lis 2009

To mój pierwszy post na tym forum;)

Uwielbiam ten serial!!!:D Z każdym odcinkiem jest coraz lepiej. Dzisiaj obejrzałam 14 odcinek i po prostu.... wymiękłam. Musiałam obejrzeć jeszcze raz :P
U was przeczytałam, że to cudo ma mieć ... 50 odcinków?! 0.o Jestem w szoku. Choć przyznaję, że to nie będzie dla mnie trudne, gdyż serial przykleił mnie do monitora na amen XD

Wczoraj był 13 odcinek, dziś 14. Viiki działa w przerażającym tempie. Ale to chyba dobrze, co nie?
Love&Peace ^^
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 11 lis 2009

a już myślałem, że samotnie oglądam tę dramę*_*!
dzięki, że w końcu ktoś się znalazł i uważa tak jak ja, że ta drama jest genialna xD

co do tych 50 odcinków: to jestem mega zadowolony! Nie wyobrażam sobie, aby ta drama np. mogła zkończyć się w tym tygodniu (będzie już 16 epów) ... jakoś tak szybko mi leci oglądanie tej produkcji *_*

i uwielbiam parę głównych bohaterów :) chyba najlepiej dobrana para EVER w k-dramach xD takiej chemii jeszcze nie widziałem :D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 15 lis 2009

Z nudów znowu sobie skaczę po tej dramie i... Mootylu poratuj!
co to za piosenka od około 7 minuty?
http://www.viikii.net/videos/watch/4501 ... art-3.html

Ja ją chcę*___*

Tak brzmiał mój post na początku, ale wystarczyło ruszyć się i przeciągnąć suwak na górę by uzyskać odpowiedź ;D Świetna jest ta piosenka. Przypomina mi trochę mieszankę Izi (Ci od Delightful Girl) z klimatem pierwszej płyty Lee Seung Ki'ego ^^^

A co do treści...właściwie to śledzę tylko wątki 'młodych' bo wątków starych już się kiedyś trochę naoglądałam xPPP ten główny koleś (Hyun soo?) miał naprawdę obsesję na punkcie tej doktorki o.0 Kompletnie nie rozumiem w czym ona taka wspaniała....i czemu on taki zaślepiony przez tyle lat... Zwłaszcze, że przez cały ten okres go ignorowała o.0 Z kolei ta młodsza z ADHD hm... nie wiem czy ją lubię xD Jest taka właśnie... z adhd xP Ale może moje zdanie się o niej zmieni...kiedyś xP W ogóle ze screencapów (które zawsze przeglądam jako pierwsze xDDD) z 10 odcinka widzę, że akcja posuwa się do przodu ;D Ciekawe~

edit
wątek Jung In - matka Hyun Soo na zakupach i to co było po rządzi 8)

Ale.. łał obejrzałam cały 10 odcinek ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 16 lis 2009

cały OST do tej dramy jest świetny xD
Melo Breeze - Bye, bye i Vis a Vis np. są świetne xD wysyłałem linki kilka razy, ale nikt nie był zainteresowany ;p

cieszę się, że w końcu oglądasz tę dramę bo jest warta tego (nawet wątki rodziców - są mega śmieszne... Baek Geum-ja wymiata xD)

akcja szybko, szybko idzie do przodu już potem... zobaczysz, że nie oderwiesz się od ekranu xD
Ja uwielbiam postać Ji-soo i aktorkę w sumie też. Ona ma urodę typowej koreanki i taka sweetaśna jest*_*

Reżyser i scenarzysta odpowiedzialni byli za Last Scandal więc raczej dobrze MUSI BYĆ xD + scenarzysta Outrageous Women czy Let's go to the beach xD

EDIT:
Zapomniałem dodać o Lee Min-jung i Jung Kyung-ho. Chemia pomiędzy nimi jest najlepsza chyba jaką kiedykolwiek widziałem w k-dramie + ich gra aktorska i dobrze napisane postaci. Hyun-so: po nerda, przez synka mamusi, profesjonaliste, dobrego oppa, aż do prawdziwego mężczyzny... cały przekrój postaci... rozbudowana do bólu, świetnie zagrana.... to samo mogę powiedzieć o Min-jung i jej kreacji Jung-in... bije realnością... po prostu wierzę im i daję im się wodzić za nos xD
Same ochy i achy... ale naprawdę uwielbiam ich oboje ;)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 16 lis 2009

Hmm dawno nic dłuższego o niczym nie pisałam, więc skrobnę coś tutaj. ;)

Dramę oglądałam z dłuuugimi przerwami i też tak nie po całości, ale głównie skakałam po wątkach głównej pary (bo np wątek głupich rodziców Jung In mnie dobija o.0 ) …. aż do wczoraj, ( zmotywowana tym, że będzie tylko 30 odcinków )kiedy to… dorwałam odcinek 9, potem udało mi się wciągnąć w cały 10 i tak…. Dziś już jestem po 16 i… kurczę… rewelka :D Tak się wkręciłam, że chyba nie pozostaje mi nic innego jak czekać na dalsze odcinki ;D
Co mnie na początku zniechęcało to wątek bogaczy rezydujących u biedaków, ale z czasem jakoś to zelżało i … przestali wreszcie na siebie wrzeszczeć xD Tzn nadal wszyscy na siebie wrzeszczą, ale mam wrażenie, że ton się trochę zmienił, DA się to oglądać xD

Od wczoraj nic nie robię tylko dosłownie turlam się ze śmiechu xD Oczywiście nadal jak widzę, że wątek rodzinny jakoś dziwnie się przedłuża to go… yy przyspieszam, ale łapię się na tym , że czasami wcale nie trzeba ;D Zgadzam się z Mootylem (taa chwila historyczna XDDDDD) genialna chemia między główną parką zarówno w wątkach romantycznych jak i komediowych ;D
Było tyle epickich scen, przeeeeesłodkich scen, że aż się dziwię o.0 Nawet wątek z tym exmężem marnotrawnym jest przeboski ;D Jak wpada zazdrość to nie wyrabiam, ale jak to robi główna dwójka to jest już koniec świata xDDDD Hyun Soo jest przeeeeuroczy :smitten: Na pierwsze oko taka ciapa, mamisynek i co tam jeszcze, a z drugiej strasznie zaradny i troskliwy facet *___* Tego aktora znałam tylko z Time Between Dog and Wolf i sumie tam też odrobinkę komediował, ale tutaj komediant pełną gębą. Siuuuupa ;D
Z kolei Lee Min Jung wygląda jak taki mały grzeczny piesiunio, który nie wiadomo kiedy pogryzie xD Jung In trochę się od wczoraj zmieniła w moich oczach. Hehe ale nadal nie mogę z jej akcji xD To jak naskoczyła na córkę tego faceta jej siostry wymiatało :D:D:D Normalnie byłam z niej dumna XDDDDD Aha i boskie są sceny między nią a matką Hyun Soo. A ta randka w 16 rządzi :D:D:D:D:D

Aha, przypomniała mi się do tej pory najzabawniejsza scena ‘ze starymi’ xP nie wiem w którym to epie było, ale dosyć dwano jak to ojciec Jung In się upił i zaczął wyzywać dziadka. I była scena w której chyba Chunhee ciągnie go do sypialni, a ten jeszcze się na chwilę wychyla i ruszając w rytm palcem śpiewa : ‘I don’t ca ca ca ca care’ xD xD xD xD Jakich to ja wtedy smazmów dostałam xDDDDD

Chunhee LOL dlaczego ta rola jest taka poryta? XD Zbił mnie swoim “chocolate book “ kiedy to pokazał na pół sekundy swego ciała tej lasce od ddokpoki xDDDDDDD No i oczywiśćie jak to oddał tą nieszczęsną parę skarpetek swojemu little hyungnim jak to mawia na Hyun Soo xD
Same ochy i achy... ale naprawdę uwielbiam ich oboje Wink

Podpisuję się pod tym ;)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 17 lis 2009

Wczoraj obejrzałem RAW'y (15&16epki) dzisiaj nie wytrzymałem i obejrzałem ponownie z nie do końca zrobionymi napisami i jestem in LOVE.
Chociaż drugi raz to oglądałem to ani razu się nie nudziłem! xD

Wyobrażenia Jung-in, potem randka z perv. mother, wszystkie słodkie sceny, obrażony Hyun-soo, kiedy nie dostał prezentu xD Ta drama jest epicka :D Wszyscy mówią o YaB, YaB, YaB, a ja mam totalną obsesję na "Smile, you" *_* !!!!!! Uwielbiam parę głównych bohaterów... może się powtarzam, ale z każdym odcinkiem chemia pomiędzy nimi rośnie i rośnie i nie daje mi spokoju... Niesamowici aktorzy xD

Wątek Chun-hee i tej dziewczyny Ji-soo... Nie wiem dlaczego, ale ona mi się wydaje taka słodka i śliczna xD Chyba jakieś zboczenie mam... chwilowa obsesja i fascynacja ;) Jak Chun-hee powiedział jej, że uciekła dla niego z domu to umarłem ze śmiechu :D

AHAHAHA! i ten trójkąt miłosny dziadków... ta laska co przychodzi na obiady do tego łysego z "That Fool" i Mang-bok wkraczający i mówiący: "myślałem, że to pracownica bo ma ręcznik na głowie" - spadłem z krzesła xD

dobra... kończę bo znowu zaczyna się moja WIELKA adoracja :) Nie mogę doczekać się kolejnego tygodnia... końcówka 16stki była cudownie obiecująca + właśnie minęło pół dramy :( :( :(

---
Maura co do sceny, kiedy córka tego doktora wydzierała się na siostrę Jung-in. BOŻE! Wtedy czułem takie podniecenie, jak ona tak pojechała tej małej. Pierwszy raz mamy główną bohaterkę z takimi jajami po prostu ! xD Taki dreszcz emocji po mnie wtedy przechodził... i mówiłem: "dowal jej jeszcze!" xD
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 19 lis 2009

Informacja dla oglądających:

SBS ze względu na zadowalające wyniki oglądalności postanowiła wydłużyć dramę o 16 odcinków. Z planowanych 30 do 46 (czyli informacje o 50 były nieprawdziwe, gdyż SBS przyznało, że cały scenariusz mieli rozpisany na "zaledwie" 30 epów.) Mootyl na pewno się cieszy :-)
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 21 lis 2009

Dobra..... no sama nie wiem mam mieszane uczucia, bo tak czytam posty i nie wiem czy zacząć oglądać.... Na viikii wiem gdzie sa ale czy ktos robi do tego suby?

A może coś wiec ktos napiszw o dramce bo przeczytalam caly topic i waham sie.............

Sorry znalazłam napisy wystarczy chciec......
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 23 lis 2009

hmm no i czekam sobie napisy, jestem oazą spokoju :bubble:

w ramach oczekiwania zaczynam oglądać Yasimmanman z castem dramy ^^^ Ciekawe co tam wymodzili ^

http://www.viikii.net/videos/watch/4824 ... art-1.html

edit

aaa słoodkie ^^

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 24 lis 2009

ja już obejrzałem te dwa odcinki bez subów xD

A PLAKAT MIODZIO *_* !!
(ostrzegam, że odcinek 18 jest MEGA śmieszny nawet bez napisów... OH GOD! Naśmiałem się jak nigdy... mam nadzieję, że z napisami będzie jeszcze lepiej)

+ w końcu coś pomiędzy bratem Jung-in i Ji-soo się rodzi *_* ahhh...

----
EDIT:
nie wahaj się!! jeżeli ci się nie spodoba to porzucisz, a jeżeli nie będziesz miała 18 odcinkową przyjemność oglądania, kiedy i jak chcesz... bo suby będą... a nie tak jak ja muszę czekać... i tak aż do 46 *_*
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 29 lis 2009

Kurcze, skubani... kusicie strasznie ;x
Ale ilość odcinków mnie totalnie przeraża i krzyczy do mnie "NIE OGLĄDAJ TEGO! NAWET O TYM NIE MYŚL" ;x
I przez to sama nie wiem czy to zacząć oglądac czy nie... Gdyby zostali przy tych 30 epach to pewnie bym się skusiła (a przynajmniej łatwiej xp)
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 29 lis 2009

oglądaj xD oglądaj xD
ja jestem tak uzależniony, że już nawet odcinki oglądam na żywo... a potem jeszcze z napisami... a potem po tysiąc razy ulubione sceny z odcinków :)
drama może i ma wolny start 1szy odcinek nie był zachęcający to potem już wciąga na AMEN xD

a po wszystkich forach i tematach związanych z tą dramą chodzi opinia, że Jung-in i Hyun-soo to najlepsza para ever... i ja się zgadzam xD
w k-dramie rzadko widuje się taką chemię pomiędzy bohaterami, po prostu git majonez xD
naprawdę wierzę im, że oni tak na co dzień xD

a ilość odcinków? hmmm... wcale nie taka straszna! Zawsze można porzucić w danym momencie, jak zacznie nudzić xD Ale powiem ci, że do 20 odcinka nie ma mowy o takim feelingu xD

OST jest MEGA xD
Obsada jest MEGA xD
Plot jest MEGA xD
Ilość odcinków SUPER MEGA xD
czego chcieć więcej? :D
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 29 lis 2009

Zawsze można porzucić w danym momencie, jak zacznie nudzić xd

Bardzo rzadko to robię... bo jak już zacznę coś to chcę to skończyć xP

OST jest MEGA xd

Właśnie słucham xP

czego chcieć więcej? Very Happy

Linka na viiki gdzie są epy?
Byłabym wdzięczna xP
Będzie to chyba pierwsza drama którą w ten sposób obejrzę... ale nie chce mi się tylu epów ściągać xP No i generalnie to chce ją przetestować... to niech już będzie to viiki xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 29 lis 2009

http://www.viikii.net/channels/goto/smileyou#

wszystko jest na viikii xD ale także softy tworzy haru2subs xD

i bardzo dobrze! oglądaj bo naprawdę warto! nie pożałujesz :D
czekam na pierwsze relacje :)

EDIT:
ostrzegam, że 1szy ep jest średni, ale jego końcówka zapowiada zmianę na lepsze... potem już jest coraz lepiej, aż do ideału xD

Wróć do „K-drama”