[2009/2010] Smile, you

seriale z Korei
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Postautor: cookie_nut » 17 sty 2010

dołączam się do poprzedniego wpisu
nie! nie! nie! nie! nie!
w ogóle zrobiło się w ostatnich odcinkach tak smutno =(

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 24 sty 2010

końcówka 34 odcinka nie pozostawia żadnych wątpliwości:
MOJA THE BEST DRAMA EVER xD
hahaha ta scena przebiła wszystko :D:D:D:D
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 24 sty 2010

końcówka 34 odcinka nie pozostawia żadnych wątpliwości:
MOJA THE BEST DRAMA EVER xd
hahaha ta scena przebiła wszystko Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy

mnie też zabiła akcja stół :D a jak się ściskali i pozbyli braciszka- diarrhea?????padłam

a następny ep też się ciekawie zapowiada (i ta mina jak go zmacała)*zabita*

buuuuu!!! niech mi dziadziuś nie umiera :cry:

mamuśka - teściowe- życzę wam trafienia tej lepszej, bo moja.....ech wolę no comment :D
ona ma typowy psychologiczny zespół nadopiekuńczości czy tam nadmiernej troskliwości

i zgadzam się co do zaliczenia tej dramy na top mojej listy :D
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 28 sty 2010

Cóż, niezaprzeczalnie -świetna dram.
Nie żałuję, że zaczęłam oglądać. Nie sądzę bym kiedyś po nią jeszcze sięgnęła ale to nie zmienia faktu, że świetna xP
Ciekawa jestem jak to się wszystko skończy... nie wiem, ja mam dziwne wrażenie, że tą wątrobę to dziadkowi odda ta oszustka O.o
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 06 lut 2010

Ja nie wiem co się ze mną dzieje... Nie wzruszyło mnie dziś Closer to Heaven, a wystarczyło obejrzec Smile you i już mam zaszklone oczy...
Po miesiacu przerwy znowu wróciłam do oglądania tej dramy... i odcinek 29 mnie rozwalił... a właściwie dwie sceny...
Pierwsza to jak Soo Jun poszedl z Ji Soo do sierocińca, ta scena na huśtawce, te oświadczyny... po prostu coś pięknego. <3333
A druga, to ta ostatnia... jak Hyun Soo kłóci się z matką, a potem łapie Jung In za rękę i uciekają... a matka za nimi... Ahh bardzo dobrze skonstruowana scena... nie możliwe jest by nie wywołała emocji. Dodatkowo ta piosenka 'Bye Bye my love' idealnie pasowała... No bo to takie smutne ;( Stanąc pomiędzy dwoma ukochanymi osobami i wybrac jedną z nich...

No nic. Idę oglądac dalej ^^ Maraton na dzisiejszą noc mam zapewniony ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 06 lut 2010

Maura przygotuj sobie chusteczki xD
będzie jeszcze gorzej z takimi pięknymi, smutnymi scenami :D a najpiękniejsze w tej dramie jest to...? że po scenach na, których płaczesz i się wzruszasz przychodzi scena komediowa i śmiejesz się ze łzami w oczach xD
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 06 lut 2010

będzie jeszcze gorzej z takimi pięknymi, smutnymi scenami Very Happy a najpiękniejsze w tej dramie jest to...? że po scenach na, których płaczesz i się wzruszasz przychodzi scena komediowa i śmiejesz się ze łzami w oczach xd

omo nie mogę się doczekac 39 epa!!! jak dziecko jedzące batonika, tak ja nie mogę się doczekać kolejnych odcinków. ta dramka wymiata!!!

38 ep był tak nastrojowy( no i śmieszny jak zwykle). ja wiem, że nowe się rodzi i stare odchodzi, ale tak mi żal tego dziadka z odcinka na odcinek. pięknie pokazali rodzinę, wartości, które dostrzega się po czasie, kiedy rozumie się stracony czas i cenne chwile spędzone razem. wszystko inne przestaje się nagle liczyć.
:shock: ale wymiotłam teksta. :? jak ksiądz na kazaniu niedzielnym.
ciekawam tylko co oni jeszcze wymyślą do końca. mam wciąż nadzieję, ze mój kochany dziadek da radę
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 07 lut 2010

OMG, ta drama to DAEBAK!!!!

będzie jeszcze gorzej z takimi pięknymi, smutnymi scenami Very Happy a najpiękniejsze w tej dramie jest to...? że po scenach na, których płaczesz i się wzruszasz przychodzi scena komediowa i śmiejesz się ze łzami w oczach xd

Mootyl masz absolutną rację. Normalnie śmiech, płacz, znowu histeryczny śmiech i płacz...
Mam wrażenie, że pomimo sytuacji, to właśnie w odcinkach 30-34 było najwięcej komedii :D:D:D Hyun Soo rządzi!!!! Ta nowa fryzurka, ten uśmieszek pod 'nosem' na fakt, dlaczego został poczęty (XP) i plan działania.Bosko! BOSKO! Te jego gadki z ojcem Jung In i dokuczanie matce, i w ogóle rodzina Seo przy stole w domu JiSoo -> obóz czerwony kontra jeden zielony xDDD, o mój brzuch XPPPP

A z drugiej strony , chce mi się płakać za każdym razem jak widzę dziadka.. I mam wrażenie, że z każdym odcinkiem będzie niestety coraz gorzej - i z nim i z nami widzami - którzy patrzą na jego bezradność i właściwie taki trochę brak zainteresowania ze strony rodziny.... hmm

Matka LOL ileż ta kobieta się nakrzyczała XD I to takie bezsensowne ma argumentowanie, że już nie mogę. Ale fakt -> umarłam na scenie w 33 odcinku kiedy to wzywa Jung In i stwierdza , że pozwala na ślub, ale pyta czy ta zdaje sobie sprawę, że zyskuje też teściową xD I tu muzyka była BEZBŁĘDNA!

W ogóle właśnie przez kilka ostatnich odcinków (albo nie pamiętam by było tak wcześniej) pojawiają się różne motywy z filmów i kreskówek , raz groza, raz kabaret i ja nie wyrabiam xD

Jest wiele dram których np nie powinno się oglądać na raz. Psuje to zabawę i ogólny pogląd o dramie. Jednak Smile You na maratony dziwnym trafem jest idealne ^^ Ahhh... uwielbiam tą dramę <3
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 07 lut 2010

Odcinek 38 przebił moje wszelkie oczekiwania *_*
Ta drama jest prześwietna, w każdym calu ! Począwszy od znakomitych aktorów, którzy są tak realistyczni we wszystkim co robią, po przecudownie napisany scenariusz, który nigdy nie nudzi, a wciąż bawi i wzrusza :)

Wstyd się przyznać, ale miałem łzy w oczach podczas ostatniej sceny w odcinku [spoiler2] Pierwszy raz ślub nie wydał mi się kiczowaty w dramie *_* (chociaż po wystroju, miejscu ślubu itp. itd. chciałoby się powiedzieć, że trąci kiczem xD)[/spoiler2] ... ahhh + ta zapowiedź kolejnego odcinka... szczególnie ostatnie sekundy i Hyun-soo w akcji xD Nie mogę się doczekać !! :D:D:D
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 27 lut 2010

wiem, że post pod postem xD ale trochę czasu minęło...

czy tylko ja jestem załamany faktem, że w ten weekend SBS wyemituje ostatnie 2 odcinki "Smile, you" :(

BOŻE! 6 miesięcy oglądania :( Jak ja będę tęsknić za tą rodzinką... Normalnie zżyłem się z nimi, a aktorzy odwalili kawał DOBREJ, ŚWIETNEJ roboty kreując swoje postaci... MISTRZOSTWO ! Wszyscy wydają się być tacy prawdziwy, w tak bliskich stosunkach ze sobą... i mimo, że w między czasie (bądź co bądź to 6 miesięcy) ktoś mnie potrafił wkurzyć, zdenerwować, wynudzić itp. to na końcu i tak ich kocham xD
Same ochy i achy, ale scenariusz jest naprawdę dopracowany: każda postać ma swoje wady i zalety... raz ją kochasz, a raz nienawidzisz xD Jak w prawdziwym życiu...

+ odcinek 43 był MEGA WZRUSZAJACY !
ta drama jest nienormalna xD taki wyciskacz łez... :P
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 27 lut 2010

czy tylko ja jestem załamany faktem, że w ten weekend SBS wyemituje ostatnie 2 odcinki "Smile, you" Sad

Nie jesteś sam :D Nie tylko ty. Jak ja będę tęsknić.

" Jestem w ciąży" - ten tekst HS mnie zabił a jego mdłości, nic lepszego po prostu nie mogli wymyślić.

Oczywiście ryczałam jak prawie, podkreślam prawie mi dziadka uśmiercili.

Jestem strasznie ciekawa, co wymyślą na dwa ostatnie epy. czy zrobią coś w stylu rok później? ech, trzeba poczekać :D
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Postautor: cookie_nut » 27 lut 2010

rozleniwiłam się i w ogóle nie oglądałam... jestem o 10 epów do tyłu =.= postanowiłam zrobic sobie dzisiaj maraton i już od 6 rano (tak, nawet w sobotę się nie wyśpie) nadrabiałam zaległości... i tak nie udało mi się dużo obejrzeć =.= jestem przy 36 epie...

nie mogę się przyzwyczaić do tego, że matka HyunSoo pozwoliła im na ślub... to było tak nagle o.O ale nadal mam ochotę ją udusić

cofam wszystko co na początku powiedziałam o Dziadku! on jest cudowny! teraz okaże się, że go uratują, a ja na darmo wylałam tyle łez T___T super, w ogóle się nie nastawiłam, że wszystko teraz mnie będzie doprowadzać do płaczu i teraz cały dzień chodziłam z zapuchniętymi oczami... jutro pewnie też >.>
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 28 lut 2010

buuu:(
w tym tygodniu SBS nie wyemituje "Smile, you" przez transmisję zimowej olimpiady... tak więc dwa finałowe odcinki zobaczymy dopiero za tydzień ...
z jednej strony to dobra wiadomość xD 1 tydzień dłużej z ekipą "Smile, you" :*
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Postautor: cookie_nut » 28 lut 2010

to fajnie, bo zdąrzę nadrobić zaległości i przygotuje się psychicznie na końcówkę :D
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Postautor: cookie_nut » 03 mar 2010

nie no ja nie mogę =.= viikii zachorowało i jak ja mam oglądać? siedzę przy 40 epie i co teraz... dawać mi tu następne! ale już!

Ślub był taki uroczy *____* normalnie takich chyba nie ma, więc się zdziwiłam, no bo kurczę kto robi w takim miejscu >.> ale potem jak byli ubrani w tych swoich tradycyjnych strojach... ahh.. też tak bym chciała ;D Strasznie podobały mi się sukienki JungIn- były lepsze od tej, którą miała na początku dramy (OMG jak to dawno było)...

I znowu pojawiło się "anyway anyway" epickie :D ta dziewczyna od "honey" też jest boska. Wreszcie załatwili kogoś dla HanSe, bo już miałam wylewać kolejne wiadra łez :P

ale jak ja mam teraz cokolwiek robić skoro nie mogę oglądać >.<

Wróć do „K-drama”