[2009] Telecinema

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 07 lut 2010

a macie jeszcze jakieś linki do Heaven's Postman, przegapiłam widzę to a już nie bardzo da się obejrzeć <ktoś się podzieli :puppy: ?>

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 07 lut 2010

Azzel pisze:a macie jeszcze jakieś linki do Heaven's Postman, przegapiłam widzę to a już nie bardzo da się obejrzeć <ktoś się podzieli :puppy: ?>

no wlasnie nigdzie tego nie ma.. ja tez tego nie mam..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 08 lut 2010

co do Heaven' s Postman to wiekopomne dzieło zabezpieczyli jakby to były kody do odpalenia bomby nuklearnej.

a wiecie, ja mam. kopia da się obejrzeć - z tej lepszej jakości. momentami jak próbowałam wrzucić na darmowy hosting to w ciągu kilku godzin mi wywaliło.

na chomiku za to mam i nic mi nie wywala :shock: dlatego kocham mojego chomika.
jakby ktoś chciał to dajcie znać. chyba,że komuś szkoda 4 zeta smsem to już trudno, bo niektórzy zgredzą. zawsze mozecie sobie zachomikować.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 09 lut 2010

zapytam wiec tu o nazwę chomika bo nie wiem czy na pw nie doszła ma wiadomość xD
Obrazek
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 09 lut 2010

już wysłalam - daj znać, jakby co -koniec offtopa
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 27 mar 2010

znalazlam calkiem dobrą kinówkę z ang napisami http://www.filestube.com/b031d49423061a ... I-002.html
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 27 mar 2010

dzięki za link,serwer co prawda dziwny ,ale dobrze idzie :) ,popatrzę wieczorkiem na Han Hyo Joo i jej zniewalający uśmiech
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

sama sie nie moge doczekać, ale to jest sprawdzone., bo sama najpierw sciagnelam przed chwila i sprawdzilam, wiec wszystko jest ok z ta kopią :) tlye ze po echu jaki sie niesie slychac ze to kinowka, ale kolor calkiem dobry, obraz leciutko przechylony ale nie w jakis irytujacy sposob :)
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 27 mar 2010

oj zobacz tak np.od 19 minuty - kamera im chyba spadła :)- kąt prawie 45 stopni ,no ale nic da się obejrzeć bo jakość naprawdę dobra tylko te pochylenie straaaszne
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

heee? juz patrze.. no ja tylko na poczatek badalam.. :oops: [edit] ee nie ma tak zle.. ważne że jest JJ xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 27 mar 2010

Evi, mogę liczyć na twoje dobre serce? :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

i OST-a dodaję bo wlansie znalazlam przypadkiem: http://www.mediafire.com/?j1cmjhw1zl2
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
długaśnik
Co to jest dorama? o_O

Postautor: długaśnik » 28 mar 2010

Ciekawy projekt. Oglądał ktoś już tą pierwszą cześć ?? Jak wrażenia ??
"Without pain, without sacrifice we would have nothing!"
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 30 cze 2010

Hero? muszę to obejrzeć ! :D wyszły już wszystkie części?
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: [2009] Telecinema

Postautor: evelinux » 27 wrz 2010

o ile wiem to chyba nadal nie ma tego w nie-kinowej wersji..

[edit]

zedytowałam 1szego posta.. teraz jest juz tam wiecej informacji.. do tego na withs2 wpadłam zupełnie przypadkiem na odcinek numer 5 z tej listy.. w którym jak teraz zauważyłam gra Kang Ji Hwan.. podaje linki do rawów:

Spoiler! megaupload - całość (1.25 GB)

megaupload part 1 (750 MB)
megaupload part 2 (525.25 MB)

żeby nikt się nie pluł po napisy ang, bo tylko takie są, proszę do mnie na PM.
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „K-drama”