[2009] Telecinema

seriale z Korei
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: [2009] Telecinema

Postautor: thon » 28 wrz 2010

evelinux pisze:o ile wiem to chyba nadal nie ma tego w nie-kinowej wersji..

Jest już w końcu po wielomiesiecznych oczekiwaniach pierwsza część w dvdripie ,niestety nadal bez subów angielskich ale może niebawem będą ,link do mojej cudnej Han Hyo Joo jest TU

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 28 wrz 2010

Akurat teraz... -_-
ja ogladalam te paskudna wersje od Ev z eng napisami, ale po godzinie okazalo sie, ze to nie byl koniec - ogcieli koncowke!!!! Ciekawe, czy da sie to kupic na dvd czy cos - JJ jest po prostu wspanialy tutaj <3
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 07 paź 2010

ja nawet tej kinowki nie obejrzalam.. chyba jednak poczekam na niekinówke.. a skoro withs2 zrobili 5 odcinek to licze na to ze reszta tez sie zajmą w niedlugim czasie :)

[edit]

dodali linki na am-addiction do paru produkcji już.. ale chyba napisów nie ma..

[edit]

Obejrzałam właśnie Mind & Love. . . achh.. nie wiem od czego zacząć.. może w jakiś podpunktach czy coś.. boję się żeby to jakieś chaotyczne nie było, ale chyba niestety takie będzie.. wiec wytrwałości w czytaniu...

1) Na początek moje wrażenia.. no więc generalnie mi się ten film bardzo podobał, choć szału nie robił. fajna ciepła historia na jesienno-zimowe wieczory. Z początku klimatem przypominał ten tandetny film z Joe Blackiem i Gwyneth Paltrow pt. "Płytki Facet".. też było takie mega głupkowate a to co z siebie Ji Hwan robił przechodziło wszelkie pojęcie.. jednak wolę go na poważnie, albo chociaż pół-poważnie.. na szczęście jak już Spoiler! odzyskał sprawność wzrokową i z nią zerwał to zrobił się normalny, bo inaczej bym chyba nie dała rady.. główna bohaterka.. sympatyczna.. choć jakieś ślady na twarzy i wstawienie jej paru nierównych zębów to jeszcze nie jest zrobienie z niej brzydactwa.. mogli się bardziej postarać..

2) Co do Kang Ji Hwana.. to to jest jedyna w swoim rodzaju gratka dla jego fanów ( - tak, do ciebie mówię, Pino). jak już minął ten czas jego początkowej głupkowatości - skakania po łóżkach i obijania się o każdy możliwy mebel no to już była czysta miłość w jego wykonaniu :melt: aż normalnie parę razy doświadczyłam błogiego uczucia ciarów na całym ciele.. te jego dłonie.. te paznokcie.. te palce.. no i te ubranka w jakich tam chodził :melt: (za wyjątkiem tego błyszczącego swetra który miał na sobie jak ją poznał - no ale to mu się wybacza bo wtedy grał jeszcze debila..) te garniturki i marynareczki.. i koszule i krawaty :smitten: :smitten:

3) Teraz będzie bardziej o filmie, wiec może być więcej spoiler2ów które w pierwszych dwóch punktach ukrywałam. Jak już wcześniej napisałam nie podobał mi się ten początek jak oni się poznali itd.. ale potem już idzie fajnie.. podobało mi się jak główni bohaterowie spoważnieli trochę.. wtedy już się zaczął fajny filmik. boska była ta scena jak ona zrozpaczona siedziała na ławce w parku z tą małpą obejmującą ją.. a potem ten kiss xD i jak on przyszedł do niej do biura, ta wstawka jak z komiksu jak mu łomot dawała. genialne to było! a na koniec jak zobaczyła go w wersji ugly.. OMG! przegięli, żeby tak oszpecać Ji Hwana! ale wcześniej jeszcze przegięli z tym kotem.. jaki on maił nos przeogromny.. a ta afera na weselu.. takie trochę niepotrzebne to było już moim zdaniem..

4) aaaa.. pan architekt.. Kang Ji Hwan jako przystojny pan architekt.. w tych ciuszkach do tego.. nie wiem.. nie wiem czemu.. ale od razu mi przyszedł na myśl Seo.. In.. Woo.. choć on w sumie był prawnikiem.. skąd mi się ubzdurało że on był architektem?? :confused: aa.. od Kang.. jak Kang Jin-oppa.. ale ja jestem prze.. :victory: zrobić z dwóch postaci trzecią..

noo.. to chyba na razie byłoby na tyle.. (ja chcę takiego Tae Pyunga! koniecznie o wyglądzie Kang Ji Hwana..)

SANKJU ZA UWAGĘ.

moja ocena to by było takie jakieś.. 7,5/10

[edit]

na yellowcinema dodali Heaven's Postman
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 08 paź 2010

Jakby ktoś znalazł, gdzie można Haeven's Postman kupić, to ja bym bardzo prosiła o linka :)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 13 sty 2011

Oglądałem Heaven's Postman , inny tytuł to Postman to Heaven. I jak na produkcję przynajmniej częściowo telewizyjną to jest całkiem nieźle, byłem miło zaskoczony. Il mare to nie jest, są słabsze momenty, ale myślę, że powinno się spodobać miłośnikom gatunku (zwłaszcza, że wiadomo, kto zagrał główne role)
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Postautor: Lily » 27 lis 2011

Z całej serii oglądałam tylko "19". I to już dość dawno temu, wtedy nie miałam w ogóle pojęcia, kim jest TOP, nawet jakoś umknęło mi, że to film telewizyjny, a nie kinowy. Wybrałam na chybił trafił jakiś film z myasiancinema, jakoś zainteresował mnie plakat. Po obejrzeniu byłam w zasadzie bardzo rozczarowana. Jakieś to takie przewidywalne, momentami nielogiczne i zachowania bohaterów bezsensowne. Dopiero po seansie zajrzałam do sieci i dowiedziałam, że że tam gra jakichś dwóch chłoptasiów z k-popowego zespołu, ale kim są, co i jak to pojęcia nie miałam. Co więcej, widząc TOPa myślałam sobie "czy oni nie mogli wybrać jakiegoś bardziej urodziwego chłopaka do tej roli, co to za jakiś dziwny cwaniaczek" (och mój Boże, jak ja mogłam tak bluźnić :rolly: :rolly: :rolly: ). I w zasadzie film oceniłam bardzo słabo i poszedł w zapomnienie.

Ale jak to w życiu bywa, człowiek nigdy nie wie co go spotka, jakie zło go dopadnie :lol: Mnie dopadła faza na TOPa, na długo po obejrzeniu tego filmu. I wczoraj tak sobie włączyłam fragmenty (przyznaję, że bardziej ze względu na TOPa niż na sam film) ale już nie pamiętałam o co chodzi, to w końcu obejrzałam całość ponownie. I teraz mój odbiór był zupełnie inny. Nadal nie mogę powiedzieć, że film jest świetny, ale ta kiczowatość nie raziła już tak bardzo jak kiedyś. No bo jak jest TOP to kogo obchodziłby scenariusz? :rolly: jakoś tak całkiem przyjemnie minął mi seans, nie dłużyło się to aż tak jak poprzednio. Choć nadal uważam, że film jest mocno przeciętny...

Odbiór tego filmu zależy od subiektywnych upodobań. Jak się nie jest fanem Big Bang, ba, nawet nie wie się kto zacz, to film wydaje się zupełnie przeciętny, słaby nawet momentami. Natomiast jeśli ogląda się z perspektywy fana, to człowiek bardziej zwraca uwagę na idola, a scenariusz, logika i cała reszta jest już mniej istotna, i można zdecydowanie więcej "łyknąć". Nie zmienia to faktu, że film jest mocno przeciętny, choć uważam, że scenariusz zdecydowanie miał potencjał, ale zupełnie go nie wykorzystano. Aktorstwo całej trójki oceniłabym jako przeciętne, rewelacji nie było, ale tragedii też nie. Seungri w roli maminsynka został dobrany idealnie, ale o TOPie nadal trudno mi coś powiedzieć. Bo to taka dziwna postać była, z jednej strony trochę cwaniaczek, z drugiej dobry chłopak (od razu kojarzy mi się jeden cytat "bo ja to dobry chłopak jestem, tylko mnie ludzie wkurwiają" :rolly:) i trudno go jakoś jednoznacznie ocenić. Aczkolwiek charakterystyka tej postaci jest mi bliska, bo znany jest mi problem braku pomysł na własne życie, też to przerabiałam kiedyś.

Podsumowując.... dla psychofanek TOPa pozycja obowiązkowa. Reszta może sobie odpuścić ;)
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Konata » 25 lis 2013

Jestem świeżo po obejrzeniu Nineteen to podzielę się wrażeniami.
Film mi się bardzo podobał nawet mnie wciągneło, miałam bardzo ładną wersję więc zdecydowanie oczy cieszyłam. Z bangów najbardziej wielbię Topa później w kolejce jest SeungRi.
Scenariusza czy fabuły jakoś sie nie czepiam bo nie oszukujmy się nie ona najważniejsza, gdy można było zobaczyć ulubieńców razem na ekranie :giggle:
SeungRi idealnie wpasowuje się w maminsynka ale jest uroczy i prześlicznie śpiewa :melt: :melt: i chociażby dla różowego płaszczyka warto film zobaczyć!
Top jego rola była taka może nie do końca wyklarowana a może coś tam trochę nie wyszło ale cudownie rapuje i nawet idzie przeżyć te okularki za to czerwone buciki pasowały mu idealnie.
Policja w filmie to 2 ciapki biegające tam i z powrotem bez większego pomysłu nie wspominając o choć szczątkowym planie ale są zabawni (choć chyba nie tak miało być) i noszą czarne skarpetki....
Co do prawdziwego sprawcy to chyba nie było osoby która nie domyśliła się od razu po wypłynięciu dziewczyny.
Mi się oglądało bardzo przyjemnie i bez dłużyzn .

Heaven's Postman również widziałam.
Jako fanka Jae mogę być niezbyt obiektywna.
Film bajeczny Jaejoong przepiękny praktycznie w każdej scenie. A sceny w okularkach :melt: :melt: :melt: :melt: Nie ma co się oszukiwać aktorem wybitnym to on nie jest ale tutaj rola pasowała do jego charakteru i oglądało się go bardzo przyjemnie razem z Han Hyo Ju. Fabuła filmu była ciekawa, nie nużyła, JJ był uroczy i słodki i taki kochany. Ogólnie film godny polecenia nie tylko dla fanów/fanek Jae.
Obrazek

Wróć do „K-drama”