[2009] Temptation of an Angel

seriale z Korei
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

[2009] Temptation of an Angel

Postautor: mootyl » 27 lis 2009

Obrazek

Najlepszy sposób na zemstę? Rozkochać w sobie wroga!
Temptation of an Angel

Obrazek

DANE:
* Tytuł: 천사의 유혹 / Cheonsaui Yuhuk
* AKA: Temptation of an Angel / Angel's Temptation
* Gatunek: ?!
* Odcinki: 21
* Stacja TV: SBS
* Czas emisji: 2009-Paź-12 to 2009-Gru-22
* Czas nadawania: poniedziałki i wtorki 20:55
* Powiązane serie: Temptation of Wife

OBSADA
Han Sang Jin || Bae Soo Bin || Lee So Yeon || Kim Tae Hyun || Hong Soo Hyun
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek as
Shin Hyun Woo || Shin Hyun Woo || Joo Ah Ran || Nam Joo Seung || Yoon Jae Hee
(eps. 1-6) || (eps. 6-21)

W pozostałych rolach:
* Gyu-su Jeong - Ah-ran Ju's father
* Yu-mi Kang - Yeon-jae Kim
* Ha-yeong Park - Jae-hee (young)
* Jin-hie Han - Woo-seop Shin
* Hwa-yeon Cha - Kyeong-hee Jo
* Dong-keon Kim - Hyeon-min Shin

PLOT:
Gdy Joo Ah-ran (Lee So Yeon - "Why did you come to my house?") była jeszcze małą dziewczynką na własne oczy ujrzała niefortunną śmierć swoich rodziców. Obwiniając za to rodzinę Shin Woo-sub'a - prezesa firmy Soul Furnitures, planuje zemstę. Uwodzi jego najstarszego syna i staje z nim na ślubnym kobiercu. Nieświadomy niczego Shin Hyun-woo (Han Sang Jin - "The Sons of Sol Pharmacy House") kocha ponad wszystko swoją żonę, która zdradza go z jego najlepszym przyjacielem - doktorem rodziny Nam Joo-seung'iem (Kim Tae Hyun - "White Lies"). Joo Ah-ran udając szczęśliwą małżonkę i synową powoli niszczy spokój rodziny, jednak... Shin Hyun-woo odkyrwa prawdziwe intencje swojej żony. Podczas kłótni w samochodzie oboje mają wypadek, z którego cało wychodzi tylko Ah-ran. Kobieta ucieka z miejsca zdarzenia zacierając za sobą wszystkie ślady. Shin Hyun-woo zapada w śpiączkę... ta przenosi męża do wakacyjnego domu i zostawia go pod opieką pielęgniarki Yoon Jae-hee (Hong Soo Hyun - "Only You"), aby dalej w spokoju niszczyć rodzinę Shin Woo-sub'a. Nie spodziewa się tylko jednego, że Shin Hyun-woo obudzi się ze śpiączki i będzie planował swoją własną zemstę!

Obrazek
Dwie wersje Hyun-woo... Przed operacją (po lewej) i po operacji xD Widać małą różnicę wzrostu... ale nie jest ona porażająca :)

ODE MNIE:
Zwróciłem uwagę na tę dramę jeszcze przed premierą, a to za sprawą przewspaniałego teasera. Obiecałem sobie, że obejrzę ten produkt, kiedy wyjdą napisy... i na obietnicach się skończyło. Jakoś tak przeleciało kilka tygodni i uzbierało się 13 odcinków. Z racji tego, że mam teraz próbne matury (miałem) i przez większość czasu się nudzę, dla relaksu włączyłem sobie pierwszy odcinek (of course musiałem dotrzymać słowa xD). W myślach powtarzałem sobie: "Obejrzę dla świętego spokoju i tak mi się nie spodoba, porzucę po dwóch odcinkach", a jednak się myliłem ! xD
"Temptation of an Angel" rozpoczęło się trochę dziwnie. Porwana panna młoda, szukający jej pan młody, skok z dachu do basenu, piękny ślub i... ? Kochanek w łożu małżeńskim xD Jak z opisu wynika akcja rozwinęła się z prędkością światła. Nagromadzenie sytuacji, postaci, wątków i różnych powiązań spowodowało, że włączyłem następny ep, potem następny i w 2 dni obejrzałem wszystkie 10 przetłumaczonych odcinków :) A teraz do rzeczy:
Nie oglądałem pierwowzoru, dużo ludzi porównuje - ja nie mam do czego, więc jest mi łatwiej się wkręcić w tę dramę. Główna bohaterka (Ah ran) to dobrze napisana i wykreowana postać. Mimo, że jest zła i powinniśmy czuć do niej nienawiść wciąż obdarzamy ją sympatią (generalizuje, ale wydaje mi się, że nie tylko ja mam takie odczucia). Jest wredna, mściwa, "zabija" swojego męża, rani innych, bawi się uczuciami... a mimo to lubię ją. Może dlatego, że daleko jej do ideału (a ideały zazwyczaj są nudne?). Oprócz ładnej buzi i talentu do uwodzenia nie posiada za grosz rozumku xD Myślała, że przechytrzy wszystkich, że to ona jest krok do przodu, a tak naprawdę dała wykorzystać się doktorowi, a teraz swojemu mężowi :) + jej biedne dzieciństwo, które wzbzudza w widzu współczucie. Jej młodszą wersje gra ta fajna mała aktoreczka m.in. z "Haeundae". Mimo młodego wieku, dziecko ma OGROMNY potencjał, uwielbiam jak gra :)
Za to nasz główny bohater (Hyun woo)... Pewnie wszystkie fanki BL czekały, aż pojawi się Bae Soo-bin xD Mi to było obojętne, ale muszę przyznać, że już tak od 4 epka też czekałem na jego wejście smoka, gdyż chciałem aby w końcu i zemsta zdradzonego męża weszła w życie!

Oprócz głównej dwójki (nie takiej głównej bo miłość Hyun-woo po wypadku na kogoś innego przeszła xD co mnie bardzo cieszy!) mamy całą paletę barwnych postaci! Doktor, który na początku wydawał się SUPER zakochanym chłopakiem przeistoczył się w dyktatora pragnącego POSIADAĆ kogoś na własność, cudowną choć czasem irytującą swoją naiwnością i anielskością pielęgniarkę i moją ukochaną dwójkę ze sklepu. Oni wprowadzają taki MEGA humorystyczny akcent do tej dramy :D Uwielbiam ich sceny i mam nadzieję, że w przyszłości jeszcze częściej będą na ekranie.

Także scenariusz do "Angel's Temtation" jest godny uwagi. Może czasem, aż trąci absurdalnością, ale nie zapominajmy, że jest to k-drama xD Tutaj jest wszystko możliwe i raczej (przynajmniej ja) można się do tego przyzwyczaić, a nawet lubić. Absurdalność polega np. na tym, że: rodzinka odkrywa, w każdym odcinku z 10 tajemnic Ah-ran... ciągle ją podejrzewają, a wystarczy, że ona 10 razy ich okłamie, zmyśli jakąś historię i ONI zapominają o tym momentalnie mówiąc jaka to cudowna i świetna synowa/bratowa. W ogóle rodzina to jedyny słaby punkt w scenariuszu... denerwuje mnie czasem ich podejście... takie jakby trochę się przejmuję, ale nie do końca xD Jedyna matka i brat jakoś jeszcze nadrabiają :)
Powracając do scenariusza: to nie lada wyczyn napisać taką zagmatwaną historię i łączyć kolejne fakty co kilka odcinków xD Podziw... taki sam jak w przypadku EIA miałem :) Chociaż nie ma co porównywać... to dwa różne typy dram.

Odejmując tę absurdalność drama wg. mnie nie posiada większych wad. Jest w niej wszystko: intrygi, zagmatwany plot, akcja, dobrze napisane i zagrane postaci, humor, akcja... po prostu: czad rewela, git majonez xD Każdy odcinek oglądam z wywalonym jęzorem, zacierając ręce, a to z nerwów, a to z wyczekiwania, a to ze śmiechu, czy "a masz za swoje *****!" xD
Ahhh POLECAM tę dramę wszystkim ! :D Widać, że jest dobra bo oglądalność rośnie w siłę z 11% pierwszego odcinka, zrobiło się już 20% i stale rośnie :D to chyba o czymś świadczy!

tak więc kończcie to czytać i szybko na viikii, albo aja-aja i do oglądania !! xD

PS. Śmieszy mnie trochę fakt, że Bae Soo-bin jest o rok starszy od Han Sang-jin'a, a wygląda dużo młodziej, lepiej i gra jego lepszą wersję po operacji plastycznej xD
Zapomniałem także powiedzieć o OST'ie, który możecie ściągnąć kilka linijek niżej ! xD Warto na niego zwrócić uwagę bo znajduje się tutaj kilka smaczków ;)

SOUNDTRACK:
Obrazek
* Release Date:2009.11.03
* Download: Angel's Temptation OST
* Tracklist:
1 Blue Days 1
2 브로큰 하트 Broken Heart -유승찬 (Yoo Seung Chan)
3 Immortal Beloved
4 Angel Love Theme
5 비밀 秘密 -정인(Jung In)
6 새벽비 清晨雨
7 Tears of Revenge
8 Waltz
9 Angel Love Theme Guitar
10 Sorrow
11 Lie
12 새벽비 (Guitar Ver)
13 Blue Days 3
14 한 순간도 一瞬間 - 유승찬 (Yoo Seung Chan)
15 Immortal Beloved Gtr (Acco)
16 Blue Days 2
17 A Man And A Woman
18 Regret
19 Blue Days 4

ODCINKI:
* Stream: http://www.viikii.net" onclick="window.open(this.href);return false;
* Download [MU]: http://www.aja-aja.com" onclick="window.open(this.href);return false;
* za softsuby odpowiedzialna jest grupa With S2

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 27 lis 2009

Obejrzałem 7 epów i szczerze nie spodziewałem się, że tak mnie wkręci. Jest tutaj akcja i napięcie, jednak zupełnie inne niż w IRIS (bez broni i kaskaderskich trików też się da zrobić pasjonującą dramę). Szczerze to wkurzał mnie ten Han Sang Jin (już w My Too Perfect Sons/Sons of Sol Pharmacy House mnie irytował strasznie) - aktor z niego dość marny niestety... Dobra jest ta Lee So Yeon - skubana idealnie się wczuwa w rolę "tej złej i podłej" - aż czasami wyzwiskami rzucam w monitor, gdy ją widzę. Po paru epach pojawią się Bae Soo Bin i oczywiście po nim można było się spodziewać, że będzie dobrze odgrywał swoją rolę... Pielęgniareczka jest śliczniusia - można na nią patrzeć jak w obrazek. Doktor ma dziwną rolę, aczkolwiek widać emocje w jego grze, co dobrze o nim świadczy... Jedyny aktor, który jest według mnie kompletnie nietrafiony, to tatusiek głównego bohatera - BOŻE, ten dziadek jak się wydarzyła ważna rzecz w jednym z pierwszych epów (nie spoileruję...) powinnien być załamany, a wyglądał jak kukła ruszająca się na wietrze (normalnie śmiałem się przez 30 minut z tego). Mamuśka jest duuuużo lepsza... No i nasza para z salonu - Dziewczyna jest świetna! Lepszej aktorki nie mogli wziąć do tej roli. I ten zniewieściały chłoptaś... Szkoda, że im dalej w las (czyli w kolejne epy), tym jest ich coraz mniej...

Najbardziej w tej dramie podoba mi się to, że nie wiesz, co się stanie. Tak jak napisał Mootyl, tutaj wszystko może się zdarzyć... Czasami to aż niedowierzam, że "ktoś coś tam zrobił" (nie chcę spoilerować)... Trzeba przypomnieć, że SBS sporo ryzykował, dając tę dramę o godzinę wcześniej (po raz pierwszy od wielu lat), czyli na 20:50 (spowodowane to jest super oglądalnością Queen Suk Duk, czego ja nie rozumiem :/ ). SBS jest tak zadowolony oglądalnością, że od stycznia w poniedziałki i wtorki będą DWIE DRAMY!!! (o 20:50 i 21:55 - Stars Falling The Sky i Jejoongwon)

No i OST - tylko 3 utwory wokalne, ale naprawdę dobrze zrobione. Zwłaszcza piosenka Jung In - Secret - chrypliwy głos wokalistki idealnie pasuje do rytmów soulowych :D Pozostałe instrumentalne utwory są porządne, ale żaden mnie nie wciągnął specjalnie...

Dramę polecam każdemu, kto lubi nieco pokręcone historie z wartką akcją i szczyptą innych gatunków. :D
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 03 gru 2009

Co za skomplikowany wieczór. Oglądam TOAA na przemian z That Foolem :D

Jestem po pierwszym odcinku i nie mogę przestać się śmiać xD Na serio.. tam jest tak poważnie (i TAK klasycznie), że nie można się nie śmiać XP

Główna bohaterka i ten doktorek rzucają się na siebie jak króliki ;D Scena 'skok do basenu' zbiła mnie z tropu, ale ta ostatnia kompletnie mnie rozwaliła xD
I rozbrajają mnie te sceny z ojcem , wtf? XD

W ogóle to bohaterka Lee So Yeon znowu nie chce dać się lubić xP Po Sping Waltz miała u mnie przerąbane, w WDYCTMH trochę zelżyło, a tu znowu trafiamy na wydrę xP

Chociaż poziom ZŁA w tej dramie nie wydaje mi się (jeszcze) dorównywać temu z Hateful but once again (w której nagromadzenie zła było tak duże, że sobie darowałam XP), ale zmierza w tym kierunku. Zobaczymy no... Po prostu jestem ciekawa transfomacji głównego bohatera w Bae Soo Bina to ten obecny to taka pierdoła się wydaje ;p

Nie czytałam do końca Waszych postów bo nie chcę sobie spoiler2ować i psuć 'napięcia' ;p Ale jak dojdę tam, gdzie Wy, to na pewno jakoś się odniosę do Waszych komentarzy ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 03 gru 2009

no ja jestem już po 15 epie i powiem tyle xD

będzie klasycznie, a potem coraz bardziej absurdalnie, aż do granic możliwości... xD ale właśnie za ten absurd uwielbiam tę dramę: duże nagromadzenie wątków, sytuacji, zdarzeń, intryg... aż boli głowa, a główni bohaterzy wydają się ślepi i nie mają nawet minuty spokoju :)

wg. mnie Lee So Yeon cudownie wkomponowała się w tę rolę i ja bardzo lubię jej postać i nie wiem dlaczego (może jestem nienormalny? xD) trzymam za nią kciuki xD śmieszy mnie jej głupota, a zarazem żal mi jej... daje się wykorzystywać, chciała się zemścić, a sama w tym wszystkim się pogubiła + taka smutna historia jej życia :( xD Naprawdę lubię ją jako Ah-ran i jako aktorkę !
EDIT:
jest duża lepsza od wyidealizowanej, niewinnej, biednej pielęgniarki, która mimo wszystko jest śliczna *_*

Ojciec = porażka roku ! Skąd oni wzięli tego aktora? Sprawdziłem w jakich innych pozycjach występował nawet bo nie mogłem uwierzyć jak taka marna gra aktorska znalazła się w koreańskiej produkcji... i we wszystkim w czym go widziałem wcześniej nie rzucał mi się takim brakiem warsztatu ;p ... chyba po prostu ta rola do niego nie pasuje xD

Mimo absurdów, mimo plotu, który gubi się sam w swojej konwencji bardzo lubię tę dramę bo... WCIĄGA xD i to na maska... właśnie przed wczoraj miałem przyjemność nadrobienia 3 odcinków i skończenia seansu o 4 w nocy, a na 8 do szkoły xD Nie podarowałbym sobie gdybym odpuścił oglądanie :)
---
Co do Hateful but once again się nie zgodzę... tam zamiast zła była nuda i flaki z olejem xD A sceny np. Ye-jin z matką głównego bohatera były... hmmm xD może bez komentarza... ale jak sobie przypomnę to właśnie one były jedynym ciekawym wątkiem dramy :)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 10 gru 2009

O nie mogę xD Ta parka brat i ajumma mnie zabija xP Oglądam sobie 10 odcinek i jest scena , gdzie jakiś ajussi zaczyna obmacywać tą dziewczynę i braciszek daje mu po gębie i stwierdza że jest jej chłopakiem. Ona z kolei mówi, że to raczej niemożliwe, a on leci słowo w słowo dialogiem z Lovers in Paris :D:D:D

W ogóle to rodzeństwo głównego bohatera zachowuje się jak detektywi ze Scooby Doo :D:D:D
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 11 gru 2009

zobaczysz co się później stanie pomiędzy bratem, a dziewczyną ze sklepu xD
powiem nawet.... hmmm... że scena w pewnym sensie jedyna w swoim rodzaju ;pp
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 11 gru 2009

Pewnie chodzi o scenę z obiadkiem?? Rozwaliło mnie to :)

Dziadek od 1epa gra STRASZNIE!!! Skąd oni wzięli takie drewno??

A trzeba przyznać, że ostanie 4 epy będą BARDZO interesujące...

Oglądalność cały czas rośnie - nie zdziwię się, jak ostatni ep sięgnie około 30% (a pierwszy miał ledwo 11) :)
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 01 sty 2010

Drama zaliczona xD

W skrócie bo chęć na pisanie długich postów się wyczerpała tyle ostatnio tasiemców naprodukowałem xD

OPINIA OGÓLNA:
Drama jest absurdalna, pełno złych aktorów z ojcem i Jae-hee na czele, a jednak mnie wciągnęła i lubiłem tę historię. Wydaje mi się, że to zasługa Lee So-yeon i postaci Ah-ran xD
Ona miała być zła, a ja trzymałem za nią kciuki i w ogóle współczułem jej... A dlaczego? Może dlatego, że ta posać była najlepiej napisana i zagrana?
Bae Soo-bin pokazał się trochę z innej strony - wydaje mi się, że gorszej, a aktor grający doktora zaraz po Lee So-yeon ratował całe show.
Polecam tylko wytrwałym, ale tym, którzy lubią zagmatwane historie, intrygi, tematykę zemsty i absurdy dramowe :D

CO DO OSTATNIEGO ODCINKA (spoiler2y):
W ogóle drama trochę się popsuła po akcji z drugim ślubem. Wyglądało to tak, że chyba scenarzyście już się nie chciało i tworzył, aby tworzyć i wyszło małe nieporozumienie. Sceny niepowiązane ze sobą, jakieś dziwne dialogi, brak konsekwencji w działaniach bohaterów jak i OGÓLNIE.

W ostatnim odcinków nie mogło zabraknąć kolnej dawki NAJWIĘKSZYCH absurdów w całej tej historii. Brat chce się żenić, kiedy życie całej rodziny wywróciło się do góry nogami... Siostra, która zawsze była głupią idiotką i nigdy nic nie dostrzegała, teraz chciała nagle wypełnić swoją zemstę... Matka, która całe życie wypierała się syna, teraz chce aby ten mówił do niej mamo... Jae-hee i Ah-ran pojednanie, które dość dziwnie i nienaturalnie im wyszło, ale ta scena w wannie *_* jednak było jakieś eye-candy xD hehehe...

Matka mnie wkurzyła bo popełniła sobie samobójstwo - wiadomo: ona okazała się najbardziej złą postacią w tej dramie i całe zło wyszło od niej (niby potulna jak baranek xD), ale przez to zginęła Ah-ran, która miała już przejść na dobrą stronę T_T Smutno mi było, że musiała zginąć na końcu :(

AHA! Scena, kiedy matka oblewała się benzyną, aby Ah-ran ją podpaliła, a później Jae-hee w desperacji też się oblewa... BOŻE! Chyba za takie ABSURDY też uwielbiam tę dramę :D
Albo matka po wypadku samochodowym - uderzyła w mur, potem walnął w nią tir, a ona nie miała ani jednego zadrapania xD BOSKIE :D

HAHAHA xD No nie... ta drama jest specyficzna i za to ją lubię :) Ostrzegam, źe nie każdemu może się spodobać i przypaść do gustu... mnie jakoś tam podeszła i nawet mocno się wkręciłem w nią... Szkoda, że to juz koniec i nie zobaczę nigdy więcej spiskującej Ah-ran :(
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 02 sty 2010

ja się nie będę rozpisywała, ale kiedy oglądałam kolejne epy to mnie coraz bardziej wciągało. wciąż albo płakałam( bo ja tak mam) albo powtarzałam brzydkie słowa. :D

gra aktorska, jak wcześniej wszyscy wspomnieli niezła.

i plus za piękną muzykę. blue days prześliczne i mi się kojarzy z takimi momentami grozy i żalu.
Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Re: [2009] Temptation of an Angel

Postautor: Akemi » 04 cze 2012

Wiecie co, oglądałam tą dramkę niedawno, więc pozwolę sobie odgrzebać temat. Nagromadzenie absurdów w niej jest tak intensywne, że... tworzy specyficzny klimacik i jednak drama wciąga.

Aktorka grająca Ah Ran kojarzyła mi się do tej pory tylko z rolą królewskiej evil konkubiny w Dong Yi. No i tutaj również jest bohaterką negatywną, ale... za to ją lubię. Ona genialnie odgrywa złe role! Tak bardzo się do niej przywiązałam, że pod koniec dramy wyłam jak bóbr, jak stało się, co się stało <spoilerować nie chcę>

Jej siostra była moją drugą ulubioną postacią i wróżyłam jej i Bae Su Binowi rychły ślub. Chociaż szczerze mówiąc o wiele bardziej lubiłam tego pierwszego aktora. Ale to może dlatego, że bardzo się przywiązałam do niego w Please, marry me. Wracając jednak do siostruni - najbardziej podobała mi się jeszcze w roli pielęgniarki, na samym początku dramy.

Ojczulek - no może i drewno, tu się spierać nie będę. Ale mimo tej drewnowatości uwielbiam Han Jin Hee i będę go bronić :D Kurcze właśnie się złapałam na tym, że przez tasiemce przywiązuję się do aktorów i potem ciężko mi dostrzec istotne szczegóły. No ale on jest taki hm... mrukliwy... To dobre słowo. Miałam deja vu ogródkowe w scenie z ciężarówką, nim i mamuśką. Miał taką małą sympatyczną rolę, ale ja nadal pamiętam jak popylał w cekinowatym, Hyun Binowym dresiku w Best Love i z tego względu nie potrafiłam go nie lubić. Oj, nie zapomnę mu tego! Jego rola była nawet zabawna. Kurcze coś chaotycznie dzisiaj piszę.

Mamuśka - zło przykryte pod głęboką warstwą bezpłciowości, które wypełzło w ostatniej chwili. Chyba więcej nie trzeba pisać w tym temacie :)

Ogólnie natężenie wypadków, intryg i wszelkich zwrotów akcji jest tak wielkie, że ciężko się w tym połapać. Ale to wciąga, wciąga tak bardzo, że każdy kolejny ep ogląda się z jeszcze większym zaciekawieniem i ma się ochotę na jeszcze. Pamiętam, że katowałam tą dramkę nocami, do wczesnych godzin porannych, bo nie potrafiłam powiedzieć "stop".
Wombat na chorobowym, jego funkcję przejął Baran.
Baran przyjmuje pacjentów na psychologicznym pastwisku od poniedziałku do piątku, w godzinach od 17:30 do 22:00. Pacjenci proszeni są o przyniesienie oscypków BIAŁYCH, NIE WĘDZONYCH w ramach opłaty za konsultację lekarską.

Wróć do „K-drama”