[2009/2010] Will it Snow at Christmas?

seriale z Korei
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 07 lut 2010

5 ep mnie zabił.. po prostu zabił.. i to na dwa sposoby..

1) jeśli Kang Jin nie jest Supermanem to ja nie wiem jakim cudem w środku nocy z jednym rozwalonym palcem wytapetował jej cały pokój, wymalował okno, i pookładał wszystkie rzeczy na miejsce tak jak były.. po prostu.. nie wiem jak on to zrobił..

2) jak on bosssko wyglądał w tej podkoszulce i dżinsach.. :melt: o ręczniku na głowie już nie wspomnę..

[edit]

7 ep - o kurczę.. co odcinek to smutniejszy.. a koniec tego epa to juz w ogole.. biedna Ji Wan.. z jednej strony chce być z Kang Jinem a z drugiej czuje sie winna smierci brata i p rzez to czuje ze zdradzilaby pamiec po bracie będąc z nim.. ehh skomplikowane to.. ale ta obecna Ji Wan mi sie bardzo podoba.. znaczy sie.. nie to ze jest zdolowana czy cos.. ale po prostu lubie ta postać. tak samo jak Kang Jina. on jest prze! jak ja wystawil do wiatru.. polecial do firmy niby na godzinke.. i normalnie.. widac ze faceic sie moga skupic tylko na jednej rzeczy na raz.. ale helloł! jak mogl o niej zapomniec?! w glowie mi sie to nie miesci..

[edit]

8 ep - mnie załamał.. helloł.. ta obietnica z bratem Ji Wan.. i to jak sie ten ep zakonczyl.. jezhhuu.. ktos sie prosi o lanie..

a ten aktor grający jej brata.. on jest taki przeslodziaszny.. niech mu ktos da wlasną dramę, błagam!! http://wiki.d-addicts.com/Song_Joong_Ki :melt:

aż mi się zachciało mieć kostkę rubika po tym odcinku..

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 07 lut 2010

a ten aktor grający jej brata.. on jest taki przeslodziaszny.. niech mu ktos da wlasną dramę, błagam!! http://wiki.d-addicts.com/Song_Joong_Ki melt

Nooo :smitten: :smitten: :smitten:
A jeszcze bardziej słodziaszny był w Triple, tam to wymięka się co scenę z nim <3

to jak sie ten ep zakonczyl.. jezhhuu.. ktos sie prosi o lanie..

xD
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 08 lut 2010

noo przynajmniej nie jestem sama z moim zachwytem.. i az sie zszokowalam.. albo raczej ujme to tak.. pozytywnie zaskoczylam jak przeczytalam ze ten pan nie jest mlodszy ode mnie xD xD xD yayyy!

noo to musze siegnac po Triple w takim razie..

[edit]

ep 9 --> nooo błaaagam.. co za przymuł wpadł na pomysł wsmarowania Kang Jinowi tyle żelu we włosy? przecież on nie dość że paskudnie tak wygląda to jeszcze wygląda jakby go z jakiegos marnego serialu z lat 7o-tych wyciągnęli..

ale ładnie go zdemaskowała ta cała piękna córka dyrektora przed Ji Wan xD lol, biedak, nie wiedział co zrobić xD

ale w ogole.. o co kaman z tym motywem "1 rok później"? no tak miesiąc ewentualnie dwa później to jeszcze by to obeszlo.. ale rok pozniej? ze niby od tego ich pocalunku to dopiero po roku ona chciala przedstawic ojcu Kang Jina? takie to dziwne..

i w ogole.. czemu oni sobie taka krzywde robia trzymajac sie z daleka od siebie.. jezhhuu ja sie tu nerwicy nabawie ogladajac ta drame..

[edit]

10 ep --> ta drama jest ZAJEBISTA!! a koniec tego odcinku.. no po prostu cud miód i oprzeszki.. na 10 epie jak dla mnie mogliby skonczyc.. bo teraz znow zaczna wymyslac jak by im tu uprzykrzyć życie.. :/ a ci dwoje juz za duzo w zyciu wycierpieli.. niech juz im pozwolą być razem.. i Kang Jin.. kocham go! jezhu.. kocham go! skąd się biorą tacy mężczyźni??

http://i50.tinypic.com/30xkjz9.jpg :smitten:
http://i49.tinypic.com/29zx5z7.jpg
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 10 lut 2010

ta drama i te skoki w czasie mnie rozwalają..

ep. 11 - tatuś.. w ogole co sie z nim dzieje? umarł czy kij grzyb? Kang Jin ratuje mamusie.. ona sie budzi i widzi w nim swojego syna.. oni zdziwko na co nagle planuja gdzie w domu bedize jaki pokoj dla dzieci.. he? bo ja sie lekko zgubiłam.. i to podpalenie.. jakos dziwnie to sie palilo.. co ona lazila po calym domu i na chybil trafil podpalala co sie dalo??

o fak.. przelozonym Ji Wan w szpitalu jest manager z SI xD

eee.. a ta końcówka.. co to ma byććć?!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

no i takie to dziwne.. bo Ji Wan powiedziala temu koelsiowi w szpitalau ze gdyby jej peirwsza milosc wypalila to by juz miala dzieci w jeje wieku.. czyli tak jakby nie byla z Kang Jinem.. zaraz mnie cos weźmie normalnie.. co oni tym razem wykombinowali??!

[edit]

zaczęłam 12 ep i wlasnym oczom nie wierzę.. Kang Jin to dla mnie człowiek zagadka.. totalnie.. biedna Ji Wan.. na jej miejscu to bym sie chyba zalamala.. nie wiem, wjechalabym autem w drzewo i zginela zeby dran mial wyrzuty sumienia do konca zycia za to ze ja tak traktuje.. spytalaby sie go po prostu czy on nadal ja kocha.. czy nie.. normalnie mam ochote go sponiewierac! ze tez jeszcze z plaskacza nie dostał.. ehh.. a ta jej mumusia.. cos czuje ze ona tlyko udaje zeby jej corka nie mogla byc z synem kobiety z ktora jej mąż uciekl.. po prostu.. boshe.. to juz jest strasznie przekombinowane..

[edit]

skończyłam 12 ep..
CO ZA CHORA PSYCHICZNIE OSOBA PISAŁA TEN SCENARIUSZ??
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 10 lut 2010

10 ep --> ta drama jest ZAJEBISTA!! a koniec tego odcinku.. no po prostu cud miód i oprzeszki.. na 10 epie jak dla mnie mogliby skonczyc.. bo teraz znow zaczna wymyslac jak by im tu uprzykrzyć życie.. :/ a ci dwoje juz za duzo w zyciu wycierpieli.. niech juz im pozwolą być razem.. i Kang Jin.. kocham go! jezhu.. kocham go! skąd się biorą tacy mężczyźni??

evelinux chodzą po ulicach :D
tylko czasem trzeba, jak to mawia moja mama, przepraszam za wyrażenie - w gów.. jak ma być twoje to na pewno w nie wleziesz, choćby na ulicy :shock: to taka przenośnia mojej mamy dla poszukujących miłości życia :shock: i po latach rozumiem tę przenośnie doskonale :D

no i takie to dziwne.. bo Ji Wan powiedziala temu koelsiowi w szpitalau ze gdyby jej peirwsza milosc wypalila to by juz miala dzieci w jeje wieku.. czyli tak jakby nie byla z Kang Jinem.. zaraz mnie cos weźmie normalnie.. co oni tym razem wykombinowali??!

o kochana oglądaj, ogladaj a ilosć wściekłej śliny w twoich ustach wzrośnie zdecydowanie :wink: ja już widziałam więc nic nie powiem oprócz tego, ze drama jest na prawdę genialna
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 10 lut 2010

KartoflAnka pisze:o kochana oglądaj, ogladaj a ilosć wściekłej śliny w twoich ustach wzrośnie zdecydowanie :wink: ja już widziałam więc nic nie powiem oprócz tego, ze drama jest na prawdę genialna

uch z kazdym odcinkiem mi wzrasta. tak samo jak ciśnienie.. (btw, dzięki ania, przynajmniej wiem ze ktos czyta moje wyżalenia ^.^)

już jestem po 13 epie.. uhh.. ta drama to będzie jakaś trauma na całe życie.. nawet Makino i Tsukasie tyle kłód pod nogi nie rzucali.. wkurza mnie to co sie w tej dramie wyprawia, ale kocham ją.. jednoczsnie jej nienawidze i kocham.. jak to mozliwe? nie mam pojecia.. objerzlaam dzis dwa epy a czuje sie o sto lat starsza..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 10 lut 2010

nawet Makino i Tsukasie tyle kłód pod nogi nie rzucali.. wkurza mnie to co sie w tej dramie wyprawia, ale kocham ją.. jednoczsnie jej nienawidze i kocham.. jak to mozliwe? nie mam pojecia.. objerzlaam dzis dwa epy a czuje sie o sto lat starsza..

najpierw mnie zabiłaś makino i tsukasą hahaha

co do reszty to już we wcześniejszych postach pisałam to samo dokładnie, że ta drama jest pod tym względem niesamowita -dwoje ludzi we wszechświecie, którzy nigdy nie powinni się spotkać, ale życie czasami pisze inne scenariusze.......if our love is a fairytale :wink:
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 13 lut 2010

Wiecie co po oglądnięciu tej dramy, nie wiem do czego ma się ten tytuł 'Will it Snow at Christmas?' jakoś głębiej odnosić XD
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 14 lut 2010

margot. pisze:Wiecie co po oglądnięciu tej dramy, nie wiem do czego ma się ten tytuł 'Will it Snow at Christmas?' jakoś głębiej odnosić XD

a ja wiem. przeczytalam jakis wywiad z kims i tam to pisalo. ze niby jakos to tak bylo ze ci co to puszczali obmyslili sobie ze jak w święta będzie padal snieg to niby zrobia casting na randke z glownymi aktorami grajacymi glownych bohaterow.. cos w ten fason.. ale nie potrafie teraz tego znalezc..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 14 lut 2010

evelinux pisze:
a ja wiem. przeczytalam jakis wywiad z kims i tam to pisalo. ze niby jakos to tak bylo ze ci co to puszczali obmyslili sobie ze jak w święta będzie padal snieg to niby zrobia casting na randke z glownymi aktorami grajacymi glownych bohaterow.. cos w ten fason.. ale nie potrafie teraz tego znalezc..

lol to i tak nijak się odnosi do samej dramy XD
"Bin jip"
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 14 lut 2010

margot. pisze:
evelinux pisze:

lol to i tak nijak się odnosi do samej dramy XD

npo do dramy nijak.. to miala byc taka akcja promocyjna dla tytulu dramy.. ale wiesz co, zauwazylam ze tak za kazdym razem jak sie akcja do przodu przesuwa.. o rok czy 3 lata its to akurat potem akcja dzieje seiw zimie.. czyli tak jakby tam akcja zawsze dziala sie w okresie zimowym.. w tym cos moze byc.. <mysli>
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Postautor: cookie_nut » 14 lut 2010

to właśnie tytuł mnie zachęcił do zainteresowania się tą dramą... potem zaczełam z nudów na historii pisać w całym zeszycie WISFC... ćwiczyłam kaligrafię :D ale nigdy nie zastanawiałam się nad sensem tego tytułu :D no bo w końcu jak pamiętam to oni tam w ogóle nie obchodzili świąt... jedyne powiązanie tego tytułu z dramą jest spadający śnieg podczas takich wzruszających scen.. tylko nie wiem teraz czy to był prawdziwy czy fałszywy śnieg :D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 14 lut 2010

Will it snow at Chrirmas?
Ja to interpretuję jako - > Czy będziemy szczęśliwi? Szczęście tak jak śnieg jest tymczasowe i szybko znika. Wyczekujemy na śnieg podczas Gwiazdki bo dodaje atmosfery i swoistej magii świętom i bardzo często się zawodzimy kiedy nie pada w tym dniu. Podobnie czasami czekamy na szczęście, myślimy, że to już to, a jednak nie nasza na nie pora. ; ) Wolna myśl, ale jakoś tak mi utknęła w głowie.

I nie zapominajmy o tej wręcz magicznej scenie kiedy faktycznie zaczął padać śnieg i nasza dwójka w końcu przez ten ułamek była szczęśliwa ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 14 lut 2010

Maura pisze:Will it snow at Chrirmas?
Ja to interpretuję jako - > Czy będziemy szczęśliwi? Szczęście tak jak śnieg jest tymczasowe i szybko znika. Wyczekujemy na śnieg podczas Gwiazdki bo dodaje atmosfery i swoistej magii świętom i bardzo często się zawodzimy kiedy nie pada w tym dniu. Podobnie czasami czekamy na szczęście, myślimy, że to już to, a jednak nie nasza na nie pora. ; ) Wolna myśl, ale jakoś tak mi utknęła w głowie.

wooo Maura ty masz mózg XD
twoja interpretacja najbardziej mi się podoba ^.^
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 15 lut 2010

Obejrzałam pierwszy odcinek i jest taki, taki, taaaaaaki ... Oooo ... Słoooodki ... Ja wiedziałam że mam czekać aż wszystkie suby będą... *taka dumna że wytrzymała*

Wróć do „K-drama”