[2009/2010] Will it Snow at Christmas?

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 03 mar 2010

Oh!

Oficjalnie dramę zawieszam. Przy obecnym stanie mojej psychiki po prostu nie daję rady... Na pewno wrócę (12 ep poległ) ale na razie mówię stanowcze NIE. No do jasnej Anielki kurka na murku czy oni musieli tak tych głównych bohaterów napisać i zagrać że się ich całym sercem kocha? Przez cały czas mam wrażenie, że scenarzyści przeprowadzają na nich wiwisekcję i mnie to strasznie ale to strasznie boli.

Au!

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 03 mar 2010

noo ja tez tak mialam, ale przeszlam przez to.. tyle ze tez dlugo czekalam z ostatnim odc zanim go obejrzalam.. az sie znieczulilam i juz mi bylo obojetne jak sie to skonczy.. i kto z kim bedzie..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 17 kwie 2010

ejj nigdy nie podejrzewalam sie o sklonnosci sado-maso.. ale mam ochote obejrzec ta drame jeszcze raz.. :shock: :shock: :shock:
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 17 kwie 2010

a ja mam w planach, ale teraz tyle oglądam na raz plus codzienność, muszę jeszcze to odłożyć, tym bardziej, że do tak rozwalających dram muszę się psychicznie przygotować, tak jak do MISA :wink:
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Postautor: cookie_nut » 19 kwie 2010

ponowne oglądanie? nie miałabym do tego już chyba nerwów, chociaż wiem jak się skończy więc w sumie czemu nie... ale jednak nie :D
ale ostatnio słuchałam znowu OST, bo jest cudny *____*
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 19 kwie 2010

no mnie wlasnie sluchanie OST wprawilo w taki nastroj.. OST jest po prostu cudowny!
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: [2009/2010] Will it Snow at Christmas?

Postautor: anna-banana » 28 wrz 2010

Ostatnio po traumie po Bad guyu i QSD miałam dramowy zastój,ale wzięłam się za tę pozycję,chyba ze względu na tytuł,bo lubię gwiazdkę,no ale tytuł to jakoś nie odnosi sie do dramy,ale whatever. Pierwszy odc bardzo mi sie spodobał i ta aktoreczka co grała młodą Deokmna w QSD,jak ja ja lubię,mam wrażenie jakby ta jej postać z tej dramy i ta z QSD były do siebie bardzo podobne. Na razie po 4 epach mnie strasznie irytuje to że ona nie chce przyznać że ona go zna i w ogóle dlaczego to robi? Trauma po śmierci brata czy co?
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 28 wrz 2010

anna-banana pisze:Ostatnio po traumie po Bad guyu i QSD miałam dramowy zastój,ale wzięłam się za tę pozycję,chyba ze względu na tytuł,bo lubię gwiazdkę,no ale tytuł to jakoś nie odnosi sie do dramy,ale whatever.

hehe.. no ja też ja zaczęłam w zeszłym roku oglądać jakoś tam na gwiazdkę z nadzieją na świąteczny nastrój.. i gwiazdka minęła a tu nic xD ale się później doczytałam na necie skąd taki tytuł xD tam coś było o tym że mieli jako zwieńczenie tej dramy zrobić konkurs jakiś dla telewidzów i miały być randki z głównymi aktorami.. jeśli właśnie w gwiazdkę by padał śnieg.. o ile dobrze jeszcze pamiętam.. co do reszty.. oglądaj dalej.. ogladaj.. :twisted:

anna-banana pisze:Na razie po 4 epach mnie strasznie irytuje to że ona nie chce przyznać że ona go zna i w ogóle dlaczego to robi? Trauma po śmierci brata czy co?

ejj w tej drmaie to ty sie akurat nie martw.. każde z nich dobrze i sporo namiesza jeszcze.. a że mieszać zaczęła ona to wcale nie znaczy że tylko ona se pomiesza xD powodzenia w oglądaniu..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 28 wrz 2010

evelinux pisze:ejj w tej drmaie to ty sie akurat nie martw.. każde z nich dobrze i sporo namiesza jeszcze.. a że mieszać zaczęła ona to wcale nie znaczy że tylko ona se pomiesza xD powodzenia w oglądaniu..

Okej,chyba mam IQ 15 bo mi namieszałaś swą wypowiedzią :)
Ta aktorka co gra główna bohaterkę to jakaś taka dziwna,to dziewczę co grało ja jak była młodsza była taka jakaś,hmm,charyzmatyczna,a ta jakaś taka rozmemłana,jakby zupełnie inną postać grała,jakoś nie potrafię ja obdarzyć ciepłymi uczuciami na razie,zupełnie co innego u głównego bohatera (jakoś nie mogę spamiętać ich imion na razie :confuse: ).
Jedyna postać którą obwiniałabym o jakiekolwiek namieszanie to mamusia od herbatki,ona to ciągle miesza XD
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 28 wrz 2010

anna-banana pisze:Ta aktorka co gra główna bohaterkę to jakaś taka dziwna, to dziewczę co grało ja jak była młodsza była taka jakaś,hmm,charyzmatyczna, a ta jakaś taka rozmemłana

noo bo ona cały czas przezywa to ze jej brat przez nią zginał i uważa ze do końca życia musi za to pokutować i nie może być radosna.

anna-banana pisze:zupełnie co innego u głównego bohatera (jakoś nie mogę spamiętać ich imion na razie :confuse: ).

lol.. Kang Jin oppa xD nawet tysiąc lat po obejrzneiu tej dramy bede pamietala ze glowny bohater sie nazywał Kang Jin oppa xD

a co do mieszania.. noo.. aaa tam.. pooglądasz dłużej to zobaczysz o co mi chodziło :)
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 29 wrz 2010

Omo,jeśli kiedykolwiek zorganizowali by konkurs na najbardziej bez życiową bohaterkę to Ji Wan powinna go niezaprzeczalnie wygrać. Ona sama nie wie czego chce,miota sie pomiędzy tymi dwoma bohaterami,za każdym razem czepiając sie jednego lub drugiego. Chyba nigdy takich reakcji nie wyzwalała u mnie żadna z bohaterek,bo zazwyczaj główne bohaterki budzą u mnie sympatię :confuse:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 29 wrz 2010

a to dopiero początek dodam :) szanuj swoje nerwy na później..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Początek? To ona może być bardziej niezdecydowana? Już chyba mniej nerwów straciłam chyba na CS,chociaż to również był melodramat i co odcinek była porcja płaczów. Chyba po tej dramie powstrzymam sie przed oglądaniem melodramatów,albo nie będę więcej oglądała produkcji z tą aktorką.
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 29 wrz 2010

mówiłam już wcześniej że w tej dramie każdy namiesza.. więc nie tylko ona tu będzie miała winę po swojej stronie.. koniec końców ja miałam największego focha na Kang Jin oppę niż na tą laskę..

PS. co poradzić.. melodramaty juz takie są..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

No mówiłaś że namiesza,ale jej mieszanie polega na,sama nie wiem,niezdecydowaniu? Na Kang Jin oppe? To ja muszę gonić z odc,żeby zobaczyć co ona tam może namieszać
[center]Obrazek[/center]

Wróć do „K-drama”