[2009] Creating Destiny

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 12 sty 2010

czy to było wskazanie na kogoś komu się nie podoba? xD heem, nie no, Yeo Joon akurat nawet nawet jest :P

Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 14 sty 2010

Azzel pisze:czy to było wskazanie na kogoś komu się nie podoba? xD heem, nie no, Yeo Joon akurat nawet nawet jest :P

alez skąd. to nie mialo miec takiego wydzwieku :) po porstu ciesze sie ze komus sie tez to spodobalo :) zreszta jaki bylby point zakladania tematu w kotrym wszyscy wielbia jedna drame? musi byc roznorodnoscopinii, nieee? ;)

no a mnie sie na przyklad Yeo Joon nie podobal od samego poczatku.. zastanawialam sie w ktorym miejscu on jest przystojny ze te wszystkie pielegniarki tak za nim szaleja.. to juz jego kumpel byl dla mnie przystojniejszy.. no ale.. przy blizszym poznaniu nasz Yeo Joon wiele zyskuje xD xD choc zal i Se Wona.. tez calkiem w porzadku facet i szczerze mu na niej zalezy..

ale dzi zapuscilam w koncu na mp3 OST, bo w weekend go zgralam i dopiero dzis dalam rady go posluchac w pociagu.. ale powiem wam ze poza nutka co sie na koncu pojawia to mnie jakos szczegolnie nie zachwycil.. choc mialam takie wrazenie <kojarzac po glosie> ze jedna piosenke spiewal koles co gra brata Se Wona.. tego co on go na lotnisku odbieral, zeby wytlumaczyc o kogo mi codzi nie spoilujac za wiele.. musze to zweryfikować..

[edit]

jestem świeżo po 22 epie.. ehh.. zwrot akcji juz nastapil.. znow sie nie potrafia nawzajem porozumiec.. ehh.. jakby w szklanych pomieszczeniach mieszkali i wszystko widzieli ale nie mogli sie dogadac.. dołujące to jest.. wiadom oze sie kochaja a nie potrafia siasc i pogadac jak dojrzali ludzie.. i jeszcze w srodek sielanki tak wsadzili z dupy TĄ na ktora on tyle czasu czekal.. a co ona se myslala ze koles bedzie na nia do usranej smierci czekal? tym bardziej ze jej nic nie obeicywal jak sie okazalo.. no prroooszeee.. serce mi sie kraje jak na to patrze..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 20 sty 2010

eh... mam tak mieszane do tej dramy czucia ze szok ==" Jak już coś mi się nawet zaczyna podobać to nagle wyskakują z czymś co mnie rozwala i zniechęca doi dalszego oglądania ><
Jak dotąd jestem po 7epie <Evel czekam ciągle cierpliwie na jakąś rozkrętke do tego 11epa xp>, dla mnie akacja chyba jednak momentami się zbyt wlecze a drama sama w sobie ma niektórych mega irytujących bohaterów, jedno to babcia, może nie tak strasznie mega, ale mnie irytuje sam fakt tego ze wymusza na dwójce nieznanych sobie ludzi ślub, a jak coś jest nie tak po jej myśli to kurcze stany zawałowe ma xp Masakra jakaś, w pewnym momencie to bym chyba jej w końcu życzyła żeby zmarło jej się xp <jeszcze jej teksty jak ktoś się tak może do starszego odzywać,ehhh...>
Kolejna mega wkurzająca postać i to tak baaardzo - ten były starszej siostrzyczki. Ja nie wiem skąd ten facet się urwał, z której choinki i w ogóle. Mówić kobiecie którą najprościej mówiąc rzucił dla innej bo był jakiś durnym wymoczkiem - że ona ukryła przed nim dziecko? jeeej, no zlitujcie się nade mną, pod poduszką dzieciaka ukryła czy co? Gdyby się nią zainteresował to by o dziecku wiedział, a jak on zmienił nawet nr telefonu ich wspólny to sory, ja bym już chyba dawno dzwoniła na policję ze nachodzi mnie ciągle ktoś i dała sprawę do sądu bo ile można takiemu durniowi tłumaczyć?
Przy okazji mi się nasuwa motyw który nawet swoją logiką mnie poraził - ES mówi ze nie może pomóc bo prawo tu a w stanach jest inne, w tym momencie pomyślałam sobie - brawo! jakież to logiczne xD po czym natchnęło mnie czym innym później - jeśli jest prawnikiem i studiowała prawo w USA to może raczej być prawnikiem tam <nie mówiąc o tym że pewne to tez może zależeć od stanu w którym studiowała częściowo>, więc jakim cudem tatuś zgodził się na jej studia tam jeśli by wiedział ze w tym momencie jak chce działać w zawodzie to zostaje jej tylko mieszkanie w stanach co wiązać sie może z zagraniczną miłością xp No i nie mówiąc już o tym ze jej się sprzeciwiają, a dziadek sam gdzieś chodzi po paniach na S na schadzki...
No i ostatnia postać Hye Rim - akurat po prostu prze to ze jest irytująca postacią, i tyla xp
Moi faworyci jeśli chodzi o postaci to zdecydowanie Gyu Hwan - no i życzę mu zostania nowym tatusiem dziołszki małej:)
Poza tym jak zwykle poboczne postaci - ten lekarz co się z HR ogląda ciągle:D i lubię tatusia HR oraz tego wujaszka z poczciwą mordką^^
Aaa, i chyba zrozumiałam Maurę z tym zrezygnowaniem w momencie jak przyjechał ten drugi <swoją drogą jest uroczy ale tak wpatrzony w ES że aż go na samym starcie żal że i tak wyląduje jak ten zbity psiak>, po niezłym początku odcinka i zainteresowaniu nim to końcówka właśnie była,ehh... do zwątpienia...
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 21 sty 2010

Azzel pisze:Kolejna mega wkurzająca postać i to tak baaardzo - ten były starszej siostrzyczki. Ja nie wiem skąd ten facet się urwał, z której choinki i w ogóle. Mówić kobiecie którą najprościej mówiąc rzucił dla innej bo był jakiś durnym wymoczkiem - że ona ukryła przed nim dziecko? jeeej, no zlitujcie się nade mną, pod poduszką dzieciaka ukryła czy co? Gdyby się nią zainteresował to by o dziecku wiedział, a jak on zmienił nawet nr telefonu ich wspólny to sory, ja bym już chyba dawno dzwoniła na policję ze nachodzi mnie ciągle ktoś i dała sprawę do sądu bo ile można takiemu durniowi tłumaczyć?

noo ja nadal tego nie rozumiem.. ten koles mnie wku*** delikatnie rzecz ujmujac..

Azzel pisze:Przy okazji mi się nasuwa motyw który nawet swoją logiką mnie poraził - ES mówi ze nie może pomóc bo prawo tu a w stanach jest inne, w tym momencie pomyślałam sobie - brawo! jakież to logiczne xD po czym natchnęło mnie czym innym później - jeśli jest prawnikiem i studiowała prawo w USA to może raczej być prawnikiem tam <nie mówiąc o tym że pewne to tez może zależeć od stanu w którym studiowała częściowo>, więc jakim cudem tatuś zgodził się na jej studia tam jeśli by wiedział ze w tym momencie jak chce działać w zawodzie to zostaje jej tylko mieszkanie w stanach co wiązać sie może z zagraniczną miłością xp

noo dobre, dobre, nawet ja o tym nie pomyslalam xD

Azzel pisze:No i ostatnia postać Hye Rim - akurat po prostu prze to ze jest irytująca postacią, i tyla xp

bitch jest z niej i tyle.. jest wredniejsza niz wszystkie inne zakochane bez wzajemnosci ktore uwazaja ze maja prawo do "niego."

Azzel pisze:Moi faworyci jeśli chodzi o postaci to zdecydowanie Gyu Hwan - no i życzę mu zostania nowym tatusiem dziołszki małej:)

moj tez :) jest przeslodki. jak mu na nich zalezy i w ogole.. i jak sie zajmuje ta małą..

Azzel pisze:Poza tym jak zwykle poboczne postaci - ten lekarz co się z HR ogląda ciągle:D

brr on mnie tak irytuje ze idz stad i nie wracaj.. do tego ma takie wydete wary.. <brrr> jest brzydki i glupi..

ja sama sie zastanawiam do jakiego konca to zmierza.. ale jakos nie znudzilam sie ta drama, mimo ze faktycznie ma jakies irytujace postaci i motywy (najnudniejszy motyw to motyw świeżo oświeconego tatusia.. lubie starsza siostre ale mogliby sie tak bardzo jej watku nie rozwijac.. jeszcze mi sie na tej dramie nie nudzilo.. a fakt ze oni "zostaja" zmuszeni do malzenstwa tak w zasadzie nie jest jakis straszny.. bo ja wiem ze jakby faktycznie mialo dojsc do tego slubu to jej dziadek i jego matka by na pewno na to nie pozwolili. wiec mysle ze zadna jakas straszna grozba to tu akurat w powietrzu nie wisi..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 23 sty 2010

Hye Rim - szok normalnie jej liść a potem zmiana roli, zawsze będę pod wrażeniem czegoś takiego jak nic oO
Dotarłam do 9, było juz lepiej, dziadek niezły maciciel jest xp W ogóle tak mnie coś urzekło - ta cała rodzina jest ich tak dużo i jakie stosunki mają ze sobą, jestem chyba trochę w szoku bo w życiu nie miałam takiej rodziny i aż chyba zazdroszczę;) zwłaszcza jak zobaczyłam jak dwie siostry razem poszły spać, to było takie kurcze urocze. Nawet ta mała dziewczynka mimo ze nie podoba mi się, to wyglądała jakoś tak bardziej uroczo przy sesji zdjęciowej, no i w ogóle cała ta trójka:) Oświecony tatuś wkurza jeszcze bardziej, już nic nie mówiąc o tym jak poszedł ojciec tej dziewczyny do tego dupka a zapowiedź wskazuje że jednak będzie jeszcze bardziej upierdliwy, eh... mimo wszystko nie rozumiem czemu jeszcze nie stwierdził ktoś by złożyć doniesienie na policję, nie wiem jak wygląda sprawa w Korei ale jako ze on nie był zarejestrowany jako ojciec - nie ma żadnych praw, wiec takie nachodzenie itd chyba było by możliwe na wniesienie jakiejś sprawy, czy coś. Anyway, całkiem nawet już w miarę przyjemnie mi się oglądało nie licząc dysput starszych które mam ochotę przewijać bo są tak denerwujące i nużące ze szok... Mimo wszystko - źle dla dramy że zaczynam się do niej przyzwyczajać dopiero po 1/3 całości...
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 24 sty 2010

hehe.. a ja jakos mam zastoj ostatnimi czasy.. to ta sesja.. zapewne.. dzis juz MUSZĘ coś obejrzeć..

to ciesze sie ze powoli sie przekonujesz do tej dramy xD

[edit:]

23 ep był przemocny po prostu..

po pierwsze kwestia Yeo Juna.. jak on słodko wygladal jak porzucil lekarski fartuch i zalozyl trampki, dzinsy i koszule w kreateczke xD no i <hahaha> jak ona mu mowi: "Beg me!" a on taki spultany, ze tam tyle ludzi wokół xD haha! ale slodkie to byloooo.. jak ja do sibeie pociagnał i potem pocalowal i przytulil.. kya~~

i po drugie.. siostra Sang Eun i Nabrzmiałe Wary.. xD <lol2> a w tej windzie jak ich ścisnęło xD hahaha!

szkoda ze Gyu Hwan nie zdazyl..tak sie o wlos minal z Yun Hee.. no musial ja dostrzec ze idzie..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 24 sty 2010

hehe, powoli normalnie cię doganiam xp 10epów za mną, oł jee, do ulubionych raczej dramy nie zaliczę xp anyway - bez sensu robią zapowiedzi do epów, mam wrażenie mogłabym już oglądać 12 bo większość z 11 zapodali już =="
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 24 sty 2010

dlatego właśnie ja nie oglądam tych zapowiedzi.. na momencie jak leci muzyczka końcowa i jest zamrożona ostatnia scena to ja po prostu wyłączam wtedy.

[edit]

24-tym epem
to se pojechali normalnie..
podobał mi sie w nim Yeo Jun jak chodził z tym szalikiem wokół szyi.. chciałamwstawić screena ale na streamingach jeszcze tego nie ma..

nie podobało mi sie ze Yun Hee odrzuciła Kyu Hana.. :( i jak siostra Sang Eun nakryła ich i on jej powiedział coś tam czy podobało jej się podglądanie, a ona się za nim odwróciła i jej mina była nieciekawa, ale ta myszka miki czy kto to był na jej bluzie miał taka smutna minę odzwierciedlająca jej minę.. to było ciekawe.. ale jak jechał z Yun Hee na to spotkanie.. jezzzhuuu jak on wykręcał ta kierownica.. jakby w rajdzie samochodowym jechał a nie prosta ulica..

i najbardziej powalony motyw miesiąca to ten motyw z Sang Eun jako dziecko podrzutek.. pojechali po bandzie.. przesada.. no ale coś się musi dziać żeby był dramat i agonia..

i w ogóle nie rozumiem co się ta babcia jego tak jej czepiała ze wyjechała.. logiczne ze jak się wkurzyła jak go zobaczyła dającego tamtej pierścionek to się wkurzyła i wyjechała jak miała okazje.. dobrze zrobiła.. a ta babcia jeszcze po jego stronie stała.. ja pierwsze co bym zrobiła na miejscu tej babci to bym jego sprała po łbie za takie akcje.

aha, i jeszcze motyw Hye Rim i schoolfrienda był mocny xD fajnie by było jakby wylądowali razem xD

[edit]
25 ep ło boshe.. ale naporobili.. ale zaczne od przyjemniejszych rzeczy.. jak Yeo Joon sie opiekowal Sang Eun jak byla chora.. jejkuuuu az upuścilam pare łez.. jakie to bylo.. <33

ta niby "randka" siostry Sang Eun z wydętymi warami, jak ona sie malo co nie rozplakala jak jej powiedzial ze nie jest ladna a jak potem powiedzial ze jest ladna, ta tylko przetarla oczy i znow radosnie chlipie zupke xD

no a teraz ciag dalszy przegięć.. troche w tej dramie za duzo rodzicow ktorzy nagle poczuli powolanie do bycia rodzicami.. nie sadzicie?? ja ejstem bardzo tolerancyjna, ale na praaawde.. mogli cos innego wymyslec..

no i rodzina Kim mnie rozwala.. najpierw ich zmuszaja zeby wzieli slub, a jak sie okazuje ze San Eun nie jest biologiczna corka rodziny Han to juz "niee, bo my jej nie znamy, nie wiemy kim ona jest.." WTF?! czy oni za przeproszeniem ********?! a kogo to obchodzi? dziewcyzna jest w szoku bo sama sie dowiedziala druzgocacych wiesci.. nie moze sie w tym odnalezc a oni ze jej nie znaja i zeby odwolac slub i w ogole.. he? nawet babcia! ja na prawde zaczynam wątpić..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 27 sty 2010

Hyh, gonie cię Evel gonię xp Dobiłam do 17 i chyba zapodam i 18 bo chyba brak mi właśnie słodyczy a to co oblookałam z zapowiedzi to ocieka słodkością xp Swoją drogą - właściwie to sam stosunek głównej pary to chyba jedyna rzecz jaka mnie jeszcze trzyma przy tej dramie.
Co mnie irytuje niemiłosiernie:
-rodziny gdy zaczynają przeforsowywać swoje - chcę byście zrobili to i to - to jest tak irytujące ze aż bark mi słów, począwszy od tego początkowego zmuszania, dopiero potem ich oświeciło niech dziei robią jak same czują, skończywszy na tej drugiej rodzinie i mamuśce dla której nie do pomyślenia jest by jej synek wyszedł za kobietę z dzieckiem - to jest po prostu CHORE, jeżeli tak naprawdę jest jeszcze w Korei że mieszkanie z facetem to zło, poślubienie kobiety z dzieckiem to zło i tysiąc innych rzeczy - to bym raczej nie chciała w takim miejscu żyć xp
- kolejne to wątek oświecony tatuś - osobiście mam mała nadzieję ze Yoon Hee wyjedzie za nią Gyu Hwan a oświecony tatuś przez to wszystko zwariuje i podpali siebie i brata w domu i będzie z głowy również kolejny irytujący mnie wątek czyli pan maślak co to się maśli ciągle do ES ale mu jakoś i tak to nie idzie;
- no i na koniec Hye Rim - dała by sobie dziewczyna na wstrzymanie bo robi się śmieszna, ale jeszcze ja mogę zaakceptować jako tako bo jest typową osobą co się uparła na swojego oppę, reszta wątków jest jednak zbyt wkurzająca, zwłaszcza tatuś - że przez naście epów do niego nie dociera jak kobieta mówi mu NIE oraz zniknij z mego życia, naprawdę trzeba być debilem...
szczerze to się nie dziwię ze jednak dosyć niska jest oglądalność, musiałabym zerknąć jeszcze na Smile,you ale patrząc na to ze jednak dużo pochwał i oglądalność też wysoka - to się nie dziwię ze nawet 10% nie dobija ta drama, bo żeby można było się doczekać miłe smaczki głównej pary - trzeba było czekać ponad 10epów a pozostałe chyba skutecznie odstraszały. Aaaa, miałam dodać o jeszcze jednym wątku - ale który bardzo lubię - siostrzyczka i lekarz duże usta:D Są uroczy jak dla mnie, oboje całkiem lubię:)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 27 sty 2010

noo gonisz, gonisz Azzie, ja sie zatrzymalam bo poki co napisy nie nadążają za moim oglądaniem xD

Azzel pisze:skończywszy na tej drugiej rodzinie i mamuśce dla której nie do pomyślenia jest by jej synek wyszedł za kobietę z dzieckiem - to jest po prostu CHORE, jeżeli tak naprawdę jest jeszcze w Korei że mieszkanie z facetem to zło, poślubienie kobiety z dzieckiem to zło i tysiąc innych rzeczy - to bym raczej nie chciała w takim miejscu żyć xp

nooo, dokladnie, dokladnie, ale mysle ze ona jest powoli na dobrej drodze do pogodzenia sie z tym ze jej synek kocha Yun Hee i nikogo innego xD w ostatnim odc jaki ogladalam ladna nauczke jej dał xD i na prawde wynajduja mnostwo rzeczy irytujacych.. poczekaj na to co rodzinka Yeo Juna wymyśli w 26 epie.. myslalam ze pozarzynam ich wszystkich za takie hasla.. jak w sredniowieczu..

Azzel pisze:- kolejne to wątek oświecony tatuś - osobiście mam mała nadzieję ze Yoon Hee wyjedzie za nią Gyu Hwan a oświecony tatuś przez to wszystko zwariuje i podpali siebie i brata w domu i będzie z głowy również kolejny irytujący mnie wątek czyli pan maślak co to się maśli ciągle do ES ale mu jakoś i tak to nie idzie;

noo noooo! obaj sa irytujacy, choc mlodszy braciszek chociaz troche szanuje wole ES. za to go lubie. no jest troche bardziej emocjonalny niz (pod pewnymi wzgledami) gruboskórny Yeo Jun.. ale YJ i tak rulez na calej linii xD

Azzel pisze:- no i na koniec Hye Rim - dała by sobie dziewczyna na wstrzymanie bo robi się śmieszna, ale jeszcze ja mogę zaakceptować jako tako bo jest typową osobą co się uparła na swojego oppę,

boshe.. ona co odcinek jest gorsza.. taka totalna despera.. to ja tak upadla że szok.. pod tym wzgledem ona jest zupelnie jak ten pseudo tatus.. mowi sie mu a ten nie.. to ona tak samo.. ale przewiduje ciekawy watek dla niej.. i ciekawe rozwiazanie milosne.. ciekawa jestem czy sie to rozwinie po mojej mysli xD

Azzel pisze:Aaa, miałam dodać o jeszcze jednym wątku - ale który bardzo lubię - siostrzyczka i lekarz duże usta:D Są uroczy jak dla mnie, oboje całkiem lubię:)

jakkolwiek opuchniętych war nie lbuie to faktem jest ze mi sie taki pairing tez podoba xD haha, sa przekomiczni xD

noo ja tez nie wiem jakie jest Smile,You.. ale tez sciagam.. no tak, trzebab bylo poczekac na rozwiniecie watku.. ale mysle ze dla wytrwalych to sie oplaca.. w koncu najpierw musi byc nieciekawie zeby potem moglo byc lepiej xD no nie wiem, mi sie to bardzo podobalo juz od samego poczatku.. moze dlatego ze zaraz po Shining Inheritance zaczelam to ogladac ktore mi sie bardzo podobalo, i ta drama po czesci troche mi tamta tez przypominala.. do tego ta dwojka aktorow z SI.. i klimacik gotowy jak dla mnie :) no ale ciesze sie ze choc jedna osobe udalo mi sie sklonic do ogladania tej dramy xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 29 sty 2010

uh, nie powiem - ostatnie epy mnie nawet wciągnęły nieźle xp ale chyba nie potrafię się oprzeć głównej parze - i ona i on są uroczy momentami nie mówiąc o tym że i z wyglądu oboje mi się podobają. Co do konkretów (ogólnie jestem po 25 epie, coś czuję że pociągnę pozostałe 4epy co dostępne - Evel masz co oglądać dalej;p>:
- drama powinna się zwać: ja rodzina potrafi ci zniszczyć zycie - żałosne - zwłaszcza ze wcześniej pchają dwójkę ludzi sobie w ramiona a teraz nie ma mowy, niby mówią wiele razy do młodych ze są jeszcze nie doświadczeni itd a w rzeczywistości to starsze pokolenie zachowuje sie tak niedorzecznie że aż zal patrzeć - i dla kogo oni chcą dobrze? chyba dla siebie samych. tak czy siak - siostra i jej córeczka - jak widać dotąd dawały sobie radę, reszta też sobie jakoś radzi sama <wyłączam tu Hye Rim i tego classmate'a, który po niknięciu okularów zrobił się nawet ciachowaty - fajny sparing będzie z tej dwójki xp> Wracając do tematu - co obcej rodzinie do tego czy dziewczyna jest przybraną córką czy rodzoną? uhh, aż głowa mnie boli od tej rodzicielskiej plagi.
-mała tęskniąca za wujkiem i mamusia która gdzieś tam też o nim myśli - może jednak coś z tego wyjdzie?:)
-oświecony tatuś na razie jest normalny! przynajmniej jedna osoba do denerwowania mnie mniej xp
-Sydney'owa randka - zderzenie piłki z ścianą - sory, jakby to nie było urocze to tak to wyglądało xD i nie rozumiem jakieś podejścia Azjatów do takich scen gdzie nagle jak główna para kissuje to nagle gromada cudzoziemców im bije brawa jeszcze zdjęcia robi! o! widać Azjaci sami wiedzą ze to taka rzadkość u nich ze aż z szoku muszą im cudzoziemcy klaskać xp <ale tak racjonalnie - ktoś jest mi to w stanie wytłumaczyć bo ja chyba w życiu nie pojmę czegoś takiego oO>
-no i w ogóle wątek mamuśki - bez sensu, ale czymś dramę musieli wydłużyć xp szczerze - wyszło by im znacznie lepiej gdyby zrobili z tego dramę góra 20epową, wycieli właśnie tak z 10 któryś z pierwszych epów, przyspieszają tym samą akcję i było by fajnie - nie trzeba by było też sie tak wkurzać na te rodziny które same sobie szukają problemów.

No, a teraz chyba wezmę się za prasowanie i przy okazji oblukam kolejny ep, jeszcze coś sie zdecydować nie mogę czy poświecę trochę płyt na dramkę czy jednak daruję sobie xp <na opcję pierwszą skłania się to że naprawdę lubię patrzeć na te ich romantyczne wstawki głównej pary:)>
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 30 sty 2010

Azzel pisze: Evel masz co oglądać dalej

noo wlasnie wczoraj zanim wylaczylam kompa wlazlam na WITHS2 i zobacyzlam ze przybyly napisy do dwoch kolejnych epkow xD

Azzel pisze: i tego classmate'a, który po zniknięciu okularów zrobił się nawet ciachowaty

mnie tam jeszcze z okularami sie podobal.. ale to znikniecie okularow jest very mysterious.. czyzby zeby sie bardziej podobac zainwestowal w kontakty czy to zwykle niedopatrzenie ekipy krecacej?

Azzel pisze:Wracając do tematu - co obcej rodzinie do tego czy dziewczyna jest przybraną córką czy rodzoną?

no dokladnie, dokladnie.. dla mnie to nadal nierozwikalna zagadka.. co im do tego? co z tego ze nie znaja jej rodzicow.. przeciez to nie sredniowiecze!ludzkie zachowanie determinuje glownie warunki i otoczenie wjakich zostal wychowany a nie geny! ze jej matka miala romans z zonatym mezczyna czy to znaczy ze ona tez bedzie miala takie sklonnosci? boshe.. a ta matka Yeo Joona mnie wkurza najbardziej. taka wiesniaczka totalna.

Azzel pisze:-oświecony tatuś na razie jest normalny! przynajmniej jedna osoba do denerwowania mnie mniej xp

mnie on nadal irytuje. i jak na sile chcial przeprowadzic ta cala reforme w ich firmie.. boshe.. i nie potrafil zrozumiec ze oni nie4 chca sie dalej rozwijac..

Azzel pisze:-Sydney'owa randka - zderzenie piłki z ścianą - sory, jakby to nie było urocze to tak to wyglądało xD i nie rozumiem jakieś podejścia Azjatów do takich scen gdzie nagle jak główna para kissuje to nagle gromada cudzoziemców im bije brawa jeszcze zdjęcia robi! o! widać Azjaci sami wiedzą ze to taka rzadkość u nich ze aż z szoku muszą im cudzoziemcy klaskać xp <ale tak racjonalnie - ktoś jest mi to w stanie wytłumaczyć bo ja chyba w życiu nie pojmę czegoś takiego oO>

ee to było sweet <3 szczegolnie jak ona kazala mu ja blagac a on.. blagal xD przeurocze.. a jej mina jak zobaczyla ze on faktycznie zamierza zrobic to co mu kazala.. bezcenna!

Azzel pisze:szczerze - wyszło by im znacznie lepiej gdyby zrobili z tego dramę góra 20epową, wycieli właśnie tak z 10 któryś z pierwszych epów, przyspieszają tym samą akcję i było by fajnie - nie trzeba by było też sie tak wkurzać na te rodziny które same sobie szukają problemów.

racja, racja, i omineli by watek Sang Eun jako sieroty-podrzutka.
Azzel pisze:No, a teraz chyba wezmę się za prasowanie i przy okazji oblukam kolejny ep, jeszcze coś sie zdecydować nie mogę czy poświecę trochę płyt na dramkę czy jednak daruję sobie xp <na opcję pierwszą skłania się to że naprawdę lubię patrzeć na te ich romantyczne wstawki głównej pary:)>

hiii hiii xD no miedzy nimi jest po porstu chemia i tyle.. do tego Yeo Joon.. taki romantyczny i w ogole.. kocham go za to jaki jest.. ze nawet sie mausi przeciwstawil <takiego wała, kocham ja, i co, masz z tym problem?> xD hihih. ale jak ogladam pozniejsze odcinki i wracam do tej ich pseudo pierwszej randki jak ona przysypiala na tym wykladzie na ktory on ja zabral.. to on jako postac sie bardzo zmienil.. mam wrazenie jakbym na dwie rozne osoby patrzyla.. wtedy nie byl taki troskliwy i w ogole.. a jak sie nia opiekowal jak zachorowala.. no przecie to byl sam miodzik <33 az mi serce roznie jak o nich mysle.

[edit]

ep 28 -->
generalnie to nic nowego nie wniósł.. nadal było kupe gadania jak to Yeo Joon won't do i jak to Sang Eun won't do.. tylko mnie mamuśka Yeo Joona jeszcze bardziej nawkurzala.. ja tylko widzialam jak Yun Hee siedzi i nic nie mowi i tylko czekalam az ona cos powie.. jak dla mnie jej trzy grosze byly dorzucone idealnie.. o tym jak to jej rodzina teraz traktuje Sang Eun tak samo jak rodzina Kang ją potraktowala. ale nawet to nie przekonalo nadopiekunczej mamusi. a jak mu kazala wybierac ze albo ona albo Sang Eun.. nooo... ja bym jej wtedy powiedziala ze jak nie Sang Eun to nikt inny i ze jak chce ogladac jedynego syna jak zostaje starym kawalerem to bedzie miala po temu okazje.. i dziadkowi Sang Eun na jej miejscu tez bym tak powiedziała, ze jak nie Yeo Joon to nikt inny i ze pojdzie do zakonu. i by sie glupie rodzinki od razu ocuciły.. albo lepiej, wzięliby slub i uciekli do Stanów jak matka Sang Eun im proponowala.. i tyle by mialy po paluchach obie durne rodziny.. nagle jakas durna DUMA sie w nich odezwala.. to juz DUMA jest wazniejsza niz szczescie wlasnych dzieci.. brak mi slow.
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 31 sty 2010

już 28 nawet nie pamiętam xp za to 29 ep mi utkwił w pamięci;p Ogólnie nie mogę się nadziwić jak wszelkie potworzone pary tutaj mi się podobają, poczynając o głównej, dalej idąc w ślady ich siostrzyczka z drugim lekarzem <take responsibility! i ten napalony kisss:D>, dalej - Yoon Hee z Gyu Hwan'em <ja mam nadzieje ze jednak im się wyjdzie razem bo nawróconego tatusia nie lubię;/> no i chyba moja ulubiona para od tego epa - Hye Rim i Se Won:D ich rozmowy są piękne - zwłaszcza jak on mówi, że nie wyszło ES ale mogą razem spróbować, jej nie wyszło z tamtym wiec to idealny sposób na to by może coś wyszło im, ale on nie ma czasu i musiałaby na niego długo czekać a w ogóle to on za bardzo nie ma czasu na kobiety, ale mogą spróbować xD kiedy on się zrobił z łzawego psiaka w taką chodzącą ironię to ja nie wiem ;D <nie powiem podoba mi się to cholernie:D>
No a co do samego epa - rodziny w końcu się częściowo dogadały, oczywiście
a ta matka Yeo Joona mnie wkurza najbardziej. taka wiesniaczka totalna.

swoje, ale coś już czuję jak to się skończy, bo już widać co się szykuje z matką ES więc właściwie czekam tylko na ostatni ep bo będzie pewnie dużo słodziakowości ze wszystkich możliwych stron:D
A jeszcze co do tego epa - no to oczywiście główna para i wypływający zewsząd lukier xp Jej, po tej serii jak nic próchnicy dostanę xp
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 31 sty 2010

to ty mnie juz przegoniłaś? aj ty niedobra, niedobra <nono>
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 03 lut 2010

noo zaczelam 30-sty ep.. boshe.. ta matka Yeo Joona jest masakryczna.. jak ona mnie wkurza to jest niepojete.. mamusia ktora kocha swojego syneczka i nienawidzi kazda dziewczyne ktora chce jej ukrasc synka.. rany boskie.. niech ją ktos porzadnie trzepnie!

[edit]

SKOŃCZYŁAM!

no to tak na zakończenie.. wow, ej ja myślałam ze ten brat matki Yeo Joona jest starym kawalerem a on tu się okazuje ze ma żonę.. szok!

tak trochę mnie wyrwało z kontekstu te "trzy miesiące później." takie.. dziwne to było.. szkoda ze nie nakręcili ślubu.. i skąd ja wiedziałam ze okaże się ze ona będzie w ciąży xD no skąd? xD ale ta mamuśka.. jaka sie nagle do rany przyłóż zrobiła.. zabierz Sang Eun tam, zrób dla Sang Eun to.. idź się opiekuj Sang Eun..

no i w ogóle.. helloł! nabrzmiałe wary jest synem dyrektora szpitala!! o_O who would have thought!

szkoda ze dla biednego Kyu Hana nie zrobili happy endu.. :// żal mi go.. to jest chamskie..

i jednak Hye Rim z drugim synem.. hmm.. to takie dziwne jest.. szkoda ze nie pokazali jakoś bardziej jak te stosunki miedzy nimi się rozwijały.. bo to tak sztucznie wyglądało jak rozmawiali o małżeństwie i o tym ze on chce w firmie pracować..

Kim Yeo Joon
.. GDZIE PRODUKUJĄ TAKICH MĘŻCZYZN??! ja chce jednego Yeo Joona dla siebie.. on jest po prostu boski1 taki kochany, troskliwy, dojrzały.. troskliwy.. troskliwy.. :melt: i momentami jajogłowy xD szczególnie na początku xD kochany jst po prostu! moja ukochana fikcyjna postać męska!

all in all.. moja ocena dramy.. 8/10

P.S. szkoda ze soundtrack jest taki na jedno kopyto.. do takiej fajnej dramy mogliby zrobić coś lepszego z muzyką..
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „K-drama”