[2009] Creating Destiny

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 03 lut 2010

ej ja myślałam ze ten brat matki Yeo Joona jest starym kawalerem a on tu się okazuje ze ma żonę.. szok!

a nie był rozwodnik czy coś? na samym początku kojarzę motyw jak chyba coś rozmawiali o tym ze coś z jego małżeństwem było nie tak, przynajmniej kojarzę ze on tam z kimś była ale coś było nie tak i też tak wnioskowałam bo on zawsze w domu był oO
uooo, przespoilerowałam sobie buuu xp w ogóle to nie fair też kce obaczyć a dopiero,ee, piątek wolny?eee...

Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 04 lut 2010

hehe.. ano moze.. moze.. musialabym na to poczaic jeszcze raz.. ale tak jakos mi sie w mozgu ubzduralo po prostu.. xD nom.. ogladaj ogladaj :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 07 lut 2010

i jednak Hye Rim z drugim synem.. hmm.. to takie dziwne jest.. szkoda ze nie pokazali jakoś bardziej jak te stosunki miedzy nimi się rozwijały.. bo to tak sztucznie wyglądało jak rozmawiali o małżeństwie i o tym ze on chce w firmie pracować..

szkoda, właśnie szczerze to bym jeszcze bardzo chętnie zobaczyła coś na temat tej pary i siostrzyczki+lekarza:)
W ogóle ostatnie dwa epy to było takie prawie dwugodzinne zakończenie, trochę bez sensu. Ogólnie to nawet nudnawo było dla mnie, dobrze się skończyło, te 3miechy później to faktycznie tak wyrwane był ni stad ni zowąd, nagłe nawrócenie się wszystkich też taki jakieś nie z tej epoki. Ale już mi sie dziś nawet nie chce narzekać xp Główny plus tej dramy to pary - bo plot był niestety kiepski i te wszystkie problemy to było dla mnie tak nielogiczne, debilne itp itd ze mi brak słów.
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 07 lut 2010

no ale.. prawdziwa milosc to kochanie pomimo wad a nie kochanie dla zalet.. takze.. kocham ta drame pomimo jej wad <3

[dlatego wzielam sie za jej tlumaczenie xD]
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Re: [2009] Creating Destiny

Postautor: Maura » 11 maja 2011

W sumie nie wiem gdzie to napisać, ale no... dotyczy głównej pary więc niech będzie tutaj.. Eugene i Ki Tae Young biorą ślub! Wcześniej żadnych plot nie słyszałam, ale to całkiem niespodziewane no i... miło patrzeć jak kolejna para z ekranu przeniosła się do rzeczywistości ;>
http://www.allkpop.com/2011/05/s-e-ss-e ... et-married
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: [2009] Creating Destiny

Postautor: evelinux » 11 maja 2011

awww... <3 jak słodko! na ekranie byli prześliczną parą i w ogóle.. jaaaa <33 on jest taki słodki i śliczny i kochany.. <333
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „K-drama”