[2010] Pasta

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Eter » 16 mar 2010

co mi się podobało... właściwie to co reszcie, para pani chef i Alex, siepowanie, italiano team i wszystkie bitwy z drugą stroną, maknae....

ja się dołączam do tego ^^ tylko jeszcze dodam, ze philip był jednym z lepszych eyecandy z ostatnich dram jakie oglądnęłam *__* ehhh, i bez koszulki nawet rzucili ujęcie <3

Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 16 mar 2010

tylko jeszcze dodam, ze philip był jednym z lepszych eyecandy z ostatnich dram jakie oglądnęłam *__*

oooo tak, popieram zupełnie:D
Obrazek
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 12 kwie 2010

Dopiero zaczełam ogladac i juz mi smakuje ta Pasta.Goraca atmosfera w kuchni i impulsywny wybuchowy kucharz(pieprzna mieszanka)rowna sie smaczna Pasta, wniosek zjem ja w całości :)
Podobala mi sie scena na przejsciu z tymi rybkami:)
Czy czesto sie na tym przejsciu spotykaja?:) nio nic ide jesc dalej paste:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 14 kwie 2010

Właśnie skonczylam oglądać.Ubawiłam sie konkretnie, moje biedne oczy i brzuch *ŚMIECH* . Wszystkie dosłownie postacie pokochałam, nawet byłego własciciela, który został zdegradowany do rangi kelnera.(jakie on miny robił po prostu wymiekałam; nawet teraz w trakcie pisania posta sie smieje jak o nim pomysle )... genialnie ukrywal sie za krzakiem jak sledził główna pare z ciekawosci czy oby na pewno sa ze sobą:) ogólnie te wątki jak ktos kokoś szpiegował byly mocne i te trzy siostry tez genialne:)
Fajnie że ostatnia scena była na przejściu dla pieszych nio i że kiss był(CMOK) (ach aj znowu z tym przejściem)
WNIOSKI jutro ide kopić kaktusa! koniecznie
you 're fired......... (kolejna drama do odhaczenia jako obejzana)
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 22 cze 2010

WIEM... wiele osób było zakochanych w tej dramie więc przyszedłem tutaj po POMOC !

Ludzie powiedzcie, że ta drama się rozkręci <prosi> !! Utknąłem na 6 odcinku i szczerze to nie widzę w tej dramie nic śmiesznego, ciekawego i godnego uwagi.

Lee Sun Gyun w tej dramie jest przeokropny i choć jego głos był jednym z jego atutów przez te krzyki teraz go nienawidzę. Do tego może dla dziewczyn taki "bad boy" jest "hot", ale dla mnie jest to zbyt na siłę i bezpodstawne... sztuczne... Ciągle drze się bez powodu :/

Alex ma rolę godną... hmm? Jung Woo z Cinderella's Sister... do 6 odcinka w niczym się nie przydał.

Gong Hyo Jin wg. mnie jest bardzo sztywna. Jednak nie lubię jej... Chociaż ma słodką buźkę jej gra mnie nie przekonywuje :/ Np. ten pocałunek w windzie i takie spóźnione "omo" i ta niby słodka ucieczka :/

Lee Honey - jedyne co o niej mogę powiedzieć to tylko to, że fajnie mi się na nią patrzy :p

Co do chłopaków z kuchni to strasznie mnie irytują, szczególnie ten w długich włosach stylizowany na waffle guy z Coffee Prince :/ Nie lubię podróbek :)

Wiem, że jestem bardzo KRYTYCZNY wobec tej dramy, ale dlatego tutaj piszę... chcę ją obejrzeć do końca.... Po 6 odcinku będzie lepiej? *_*
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 22 cze 2010

później i szef złagodnieje ,ale to dopiero pod koniec dramy - mi się tam podobały te wrzaski w kuchni -a sama drama mimo 20 odcinków miała mało zapychaczy i przedłuzaczy na siłę. Ale mało krytyczny jestem i generalnie ostatnio tylko "Age of Innocence "mnie zawiodła a tak mam klapki na oczach i wszystkie dramy mi się mniej lub więcej podobają :)
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 23 cze 2010

thon pisze:mam klapki na oczach i wszystkie dramy mi się mniej lub więcej podobają :)

W sumie to samo ale utknęłam na 17 odcinku. Kropka. Więcej nie pamiętam. Chwila! Pamiętam, że byłam zachwycona.... jeszcze szóstym na pewno... nooo do 12 potem był spadeeeek. Nie żeby coś jakoś denerwowało ale po prostu - jakoś tak status związku Siepa i Kuchareczki utrzymywał się wciąż na tym poziomie, chwila przerwy w oglądaniu spowodowana czynnikami zewnętrznymi i wrócić trudno. Ba! Zapomniałam nawet, że jej nie dokończyłam... A przecież tak lubiłam całą męską ekipę kuchenną...
:volli:
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Re: [2010] Pasta

Postautor: buska » 27 lip 2010

Jestem po 2 odcinkach i narazie wydaje sie w porzadku, aczkolwiek nie spodziewam sie po niej rewelacji.
Nie przemawia do mnie uroda Sungyun'a, dlatego zachwyt jego uroda wydaje sie dla mnie dziwaczny :p

No i... czemu Koreanki w tych dramach (z naciskiem na glowne bohaterki) zawsze musza tak oblesnie jesc? T.T
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 27 lip 2010

buska pisze:Jestem po 2 odcinkach i narazie wydaje sie w porzadku, aczkolwiek nie spodziewam sie po niej rewelacji.
Nie przemawia do mnie uroda Sungyun'a, dlatego zachwyt jego uroda wydaje sie dla mnie dziwaczny :p

Przecież ona ma 30 lat ,on 35- na osłodę jest piękna Lee Ha Nui -(finalistkę Miss Univwerse z 2007 i na dodatek bliska przyjaciółka najpiękniejszej według mnie aktorki koreańskiej czyli Kim Tae Hee).Za to nie sposób odmówić że nasza para potrafi zaskarbić sobie sympatię widzów.
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Wiek naprawde nie ma znaczenia, jestem pewna, ze 10 lat wczesniej Sungyun by mi sie tak samo nie podobal.
Co do Lee Ha Nui- poza drama faktycznie jest piekna, ale w dramie wyglada jak osoba po operacji plastycznej.
Po 2 odcinku trudno mi ocenic ich, zwlaszcza jego. Musialabym wiedziec jak powazna jest jego przeszlosc, ze zachowuje sie tak jak obecnie.
Za to bardzo przypadly mi do gustu (eks) kucharki La Sfera, jak dla mnie ich rozmowy miedzy soba sa komiczne. :D
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

buska pisze:jestem pewna, ze 10 lat wczesniej Sungyun by mi sie tak samo nie podobal.

Jeju ależ on jest świetny,czy przystojny nie mnie osądzać ,ja go lubię w każdej produkcji jakie widziałem gra fajne role i że nie wygląda jak wychudzony emo -to dla mnie plus i to duuży,wystarczy popatrzeć jak wygląda wafflle boy by cieszyć się że on tak nie wygląda
buska pisze: Musialabym wiedziec jak powazna jest jego przeszlosc, ze zachowuje sie tak jak obecnie.

Wszystko będzie wyjaśnione w dalszych odcinkach dlaczego nasz szef nie cierpi kobiet - ma solidne podstawy - wiadomo kobiety to ZUO!!
buska
Kiedy bedę spać? @_@

thon pisze:Jeju ależ on jest świetny,czy przystojny nie mnie osądzać ,ja go lubię w każdej produkcji jakie widziałem gra fajne role i że nie wygląda jak wychudzony emo -to dla mnie plus i to duuży,wystarczy popatrzeć jak wygląda wafflle boy by cieszyć się że on tak nie wygląda

Chudy, czy nie, wciaz nie moj typ.
Ale to mila zmiana zobaczyc go w roli krzykliwego szefa kuchni, w kazdym razie- dobrze krzyczy :D

thon pisze:Wszystko będzie wyjaśnione w dalszych odcinkach dlaczego nasz szef nie cierpi kobiet - ma solidne podstawy - wiadomo kobiety to ZUO!!

Kobiety to zuo, ale maja piersi. Odwieczna prawda o plci pieknej xD
Jestem ciekawa co strasznego musiala zrobic Sae Young, zeby ahjussi mial az taka traume. :P
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

buska pisze:Kobiety to zuo, ale maja piersi. Odwieczna prawda o plci pieknej

oprócz airbagów ( o dziwo różnych rozmiarów -zamiast wszystkie mieć XXL spotyka się i rozmiar M,L itd) kobiety posiadają jeszcze jedną może niewidoczną na pierwszy rzut oka ale dosyć ważną różnicę która też służy dużym chłopcom do zabawy
A szef i "złota rybka" to para jak niespełnione męskie marzenie -on wrzeszczy a ona potulnie "yes chef"
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 27 wrz 2010

obejrzałam do końca, strasznie długo mi szło z tą końcówką, ugh... jak zaczęło się nie najgorzej [chociaż i tak nic się nie działo], tak dalsze odcinki były dla mnie nudą w czystej postaci. no ale ja to zaczęłam oglądac dla No Min Woo i dla No Min Woo [i Alexa] skończyłam,doskonale wiedząc że ten temat mnie raczej nie interesuje, zwłaszcza że oglądałam wcześniej Bambino o tym samym, i to chyba jedna z najgorszych dram ever. no ale ok, w porównaniu Pasta jest lepsza.

z jakiegoś powodu dwójka głównych bohaterów niesamowicie działała mi na nerwy, nie mówiąc o tym, że ich 'związek' był bardzo nieprzekonujący, w dodatku ja naprawdę nienawidzę tego typu facetów jak Chef O.o przez całą dramę było mi stesznie żal postaci Alexa... ;< zresztą Oh Sae Young też wzbudzała u mnie z jakiegoś powodu lepsze uczucia, mimo tych wszystkich błędów jakie popełniała... jakaś połowa 'załogi' też zresztą mi działała na nerwy, nie wiem, czy ja byłam jakaś rozdrażniona oglądając tę dramę, czy co... xD ale... no wiadomo, Italy line <3 ;D łojtam, mam słabość, nie będę się z tym kryć xD

zakończenie beznadziejne jak dla mnie już zupełnie, już znacznie lepiej byłoby, gdyby pojechała do tej Italii... ale co? oczywiście głupi szef by na to nie pozwolił. phi.

o, wyjątkowo podobał mi się OST^^ zwłaszcza 'Part-time lover' , kochałam tę piosenke zresztą od jakiegoś czasu już, a i w ogóle cały był fajny.

no, i tyle chyba, jak dla mnie ostatecznie nic jakoś nie wiadomo jak ciekawego, przeciętne zupełnie, 6/10 jakbym oceniała.
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: buska » 27 wrz 2010

Mialam bardzo podobne odczucia do twoich po obejrzeniu tej dramy :P

Drama raczej przecietna i w wielu momentach, tak jak pisalas, irytujaca.
Ale na Philipka mozna bylo popatrzec :melt:

Wróć do „K-drama”