[2010] Pasta

seriale z Korei
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 05 sty 2010

Pastowa przewodnia piosenka śpiewana przez Kyu-hyun'a z SuJu xD

http://www.youtube.com/watch?v=--yO5_H-4ZU

w ogóle wyszedł OST Part 1 xD Trzeba będzie dorwać ;)

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 06 sty 2010

Kompletnie nie moje klimaty - co za smęt (Will It Snow For Christmas ma lepsze "wolne" piosenki)...

A oglądalność spadła... Pick The Stars ich wyprzedziło o 0.1%...
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 07 sty 2010

JESTEM W SZOKU *_*
Na viikii "Pasta" jest w jednym parcie + ze super świetną jakością jakiej jeszcze na viikii nie było xD dzisiaj zabieram się do oglądania chyba xD
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 07 sty 2010

Pffff - wiedziałem, że cała ta viikii w końcu wywali jakiś numer - od początku mi się nie podobała... Najpierw dają pikselozę gorszą niż na YT, a teraz sobie ograniczenia walnęli... ŚMIECH NA SALI Smile

ja korzystam z dramastyle, tylko tam wolno daja suby. na crazy i soju wolno dodają. z taiwan dobra jest sugoideas.

co do dramki pasta to po obejrzeniu epa jakoś mnie nie zachwyciło. stawiam jednak na Stars Falling..... i reszte, co ogladam.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 08 sty 2010

Odcinek 1 i 2

:D

Jestem totalnie zmieszana :D Najgorsze jest to, że to tej dramy jak ulał pasuje ten kawałek Jiggy :D A to już w ogóle jest problem :D:D Wygląda na to, że się uzależnię. XP

Jak na początek było w porządku. Wydaje mi się, że momentami trochę nierówno, ale nadal mi się podobało^^ Bo np… czy ten Ajussi musi się tak głośno drzeć? Dlaczego mój ulubiony kucharz główny nr2 wcale się nie odzywa? O.0 Po co nam koleś od jajek? I dlaczego ten wątek ‘żadna kobieta w mojej kuchni’ zrobił się nieco przytłaczający?

Ale..ale poza tym to same plusy. ;) Bo w momentach kiedy zaczynałam lekko wątpić, zawsze pokazywało się coś, co mnie zaskoczyło. Np takie F3 którzy nagle pojawili się w kuchni :D Normalnie bajer :D:D:D same ciacha ;D Wysoki (lol, koleś z Traxa? XP) , kręcony i ten stylizowany na waffle guy’a z CP i wszyscy fajni <333
+ Ten kelner co się na koniec drugiego odcinka pojawił <3
Aha i jeszcze rozbraja mnie ten nowy asystent co się kręci wszystkim pod nogami. ;D

Główna para robią razem super robotę ;D Chyba najbardziej jestem zadowolona z scen razem z nimi. Być ciężko po 30stce i zachowywać się tak słoooodk :smitten: Trochę mi to przypomina parę Jo Gook – Mirae w City Hall :D Bezpośrednio i z humorem :D Ta scena co Ajussi zaglądał jej do szafki czy też zajrzał do swojej i znalazł niespodziankę były bezcenne ;D Albo w ogóle pierwsza akcja z rybkami wywołała u mnie takie ogromniaste Awwww *____* No i czekam na śmiały związek ;D

Ajussi – Lee Sun Gyun – główny bohater – koleś ma dwie osobowości ;D I wcale nie wiem czy mi się to podoba… No bo jak z jednej strony można być taaaakim przeuroczym ajussim, a z drugiej strony taką bestią? ;p Jego rola w kuchni przypomina mi o Ramseyu z Hells Kitchen xP No i fajnie byłoby, gdyby trochę więcej gotował, ostatecznie jest szfem kuchni nie? (mam tylko nadzieję, że nie ”Siepunnim” – Lee Seo Jung Style) . A w ogóle to kojarzy mi się jeszcze z Ericiem w Que Sera Sera i Hyun Binem w Kim Sam Soon. Momentami naprawdę okrutni, drą się bezsensu (;p),a jak chcą to są nasłodsi na świecie <3 Ale Ajussiowego uśmiechu i tak żaden nie przebije :smitten:

Główna bohaterka której imienia nie pamiętam Gong Hyo Jin gra strasznie nieogarniętą postać xP (ale kiedy ona grała ogarniętą? :D) Nie wiem czy można jednoznacznie stwierdzić, że jest stylizownaa na Kim Sam Soon….ale jest w nich dużo podobnego ;p W ogóle z aktorką mam podobny problem z jak z Kim Sun Ah. Obie są bardzo dobrymi akorkami, ale momentami ich wygląd mnie szokuje. Bo obydwie są masakrycznie szczupłe, a czasami jak chcą to tak się wybałuszą, zrobią taką minę, że żal xP

Alex i Honey Lee omo, Alex będzie uwooodził :D W sumie idealnie pasuje ;D Chociaż… nie wiem czy on pasuje do Honey Lee. Bo on jest raczej niski, a ona wyższ niż przeciętna koreanka i w dodatku ma balonową twarz co w ogóle daje śmieszną kombinację. (sorry chłopaki, ale taka mi się prawda nasuwa… za każdym razem jak ją widzę jej policzki robią się coraz bardziej napęczniałe XP prawdę powiedziawczy z początku wcale jej nie poznałam) Nie wiem jak to między nimi będzie tzn… lol…. To przecież drama więc to takie oczywiste xP W każdym razie wiem, że będę się wkurzać tą przeszła naleciałością między Honey, a Ajussim, już się wkurzam xP

Muzyka hym … Jiggy pasowałoby tu idealnie, ale skoro nie ma… jest za to inny kawałek który właściwie dźwignął dwa pierwsze odcinki i wymiata ;D Lucky Day by Every Single Day, super kawałek ^^ Trochę koajrzy mi się z openingiem do Hi my Sweetheart ^^ W ogóle słuchając tego kawałka moje myśli od razu powędrowały w stronę Coffee Prince’a i Triple ;D
Co do reszty, którą ściągnęłam spodziewając się więcej takich fajnych piosenek to… jestem zawiedziona.. M to M znowu wyprodukowało kawałek padujący tylko do nastroju East of Eden, a Kyunhyn…ojej? ;o Mam nadzieję, że druga część OSTu będzie lepsza. Mimo, że Lucky Day naprawdę nieźle podkecał dramę to raczej nie wyobrażam sobie jednego kawałka przez całą dramę….

Okeej , to byłoby na tyle ;) Osadzono dobry grunt by zacząć całą historię, więc mam nadzieję, że następne odcinki bedą jeszcze fajniejsze. ^^

Ps dzięki Mootyl ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 11 sty 2010

Odcinek 3
Był taki... taki nijaki... tak jakby powtórka odcinka 2... i jeszcze woreczek takich typowo dramowych niekoniecznie potrzebnych historyj jak ta dlaczego nasza eeee pomagierka (;p) została kucharką... i całe mnóstwo retrospekcji przy tym... takich dłuuugich... w pewnym momencie zaczęłam się gubić co jest czasem obecnym, a co przeszłym ;o Nie wiem co będzie dalej, ale w tej chwili odcinek trzeci jakoś tak mnie rozczarował ;/

I boję się jak Honey Lee się uśmiecha ;o

Alex ! Czyżbyś Spoiler! był właścicielem restauracji?:D

Odcinek 4
Za to ten był śmiechowy i uroczy ;D

Walka między kucharzami wymiatała ;DDDD
a w ogóle to... kręcoooony <3333
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 19 sty 2010

Chyba tylko ja oglądam.... ale to nic ;p

Odcinek 5

To było w końcu to! Zdecydowanie najlepszy odcinek i chyba po raz pierwszy czuję się tak naprawdę naprawdę nakręcona na tą dramę ;) Dziś był śmiech, pisk i histeryczne oklaski bez powodu ;p (YaB syndrome anyone? ;p)

Po pierwsze było pysznie - naprawdę podobał mi się ten 5minutowy segment kiedy przygotowywali jedzenie dla Włochów. Chwila patrzenia na to i automatycznie zaczyna burczeć w brzuchu ;D

Noona podrywająca Philipa (ten z długimi włosami i niezłą klatą ;D) to będzie naprawdę niezły wątek :D:D:D I z tego co widzimy w zapowiedzi, koleś perkusistą jest :D:D

Konfrontacja między moimi ulubionym głosami koreańskimi -> Ajussi kontra Alex :D Chcę więęęęcej~

Wreszcie sceny z główną parą! Yaaaaay *_____* (ta wyprawa 'po jajka i sprawiedliwość' zakończona wydzieczką na tyle samochodu <333) I ten dziki śmiech/prychnięcie jakie wydobyło się z ajussiego w ostatniej scenie, bezcenne! :D

Taaak , nie mogę się już doczekać 6 odcinka ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
nanishii
Co to jest dorama? o_O

Postautor: nanishii » 22 sty 2010

W końcu ja też obejrzałam, choć dopiero dwa odcinki, ale już jestem pozytywnie nastawiona. Pan Lee Sun Gyun wspaniale rzuca talerzami i jest wredną szowinistyczną świnią, a z drugiej strony ten podryw już w pierwszych minutach... :P Nie oczekuję od tego jakiejś bardzo oryginalnej fabuły, ale po dramach, które ostatnio widziałam, miło będzie w końcu oglądać aktorów, którzy potrafią grać xD
Odcinek 5

To było w końcu to! Zdecydowanie najlepszy odcinek i chyba po raz pierwszy czuję się tak naprawdę naprawdę nakręcona na tą dramę Dziś był śmiech, pisk i histeryczne oklaski bez powodu ;p (YaB syndrome anyone? ;p)

Po pierwsze było pysznie - naprawdę podobał mi się ten 5minutowy segment kiedy przygotowywali jedzenie dla Włochów. Chwila patrzenia na to i automatycznie zaczyna burczeć w brzuchu ;D

Noona podrywająca Minwoo (ten z długimi włosami i niezłą klatą ;D) to będzie naprawdę niezły wątek I z tego co widzimy w zapowiedzi, koleś perkusistą jest

Konfrontacja między moimi ulubionym głosami koreańskimi -> Ajussi kontra Alex Chcę więęęęcej~

Wreszcie sceny z główną parą! Yaaaaay *_____* (ta wyprawa 'po jajka i sprawiedliwość' zakończona wydzieczką na tyle samochodu <333) I ten dziki śmiech/prychnięcie jakie wydobyło się z ajussiego w ostatniej scenie, bezcenne!

Czytam Twoje sprawozdania i już się nie mogę doczekać 8)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 23 sty 2010

Chyba tylko ja oglądam.... ale to nic ;p

Maura, czyżbyś miała nadmiar czasu? xp No i ty masz dostęp do dalszych epów, nie jak zwykła ciżba ;p
Anyway, obejrzałam pierwszy ep i bym zapodała sobie drugi gdyby nie fakt ze go nie ściągnęłam <ale leci mi z prędkością 20-40kb/s soł nie jest źle xp lepsze to niż zwyczajowe 2-4...>, Prosa masz już wyczekiwane napisy do 3 tak przy okazji xp
A co do dramy to pierwsze skojarzenie me z nią to - Bambino!? Czekałam tylko na wyłaniającego się skądś Juna oO Ale motyw ten sam jakby nie patrzeć, tam też się robiły kolejki na kilometr przed otwarciem restauracji a jak otwierali to ludzie się jak bydło do supermarketu tam pakowali, i to ma być restauracja, hmmm... >< To tak do treści, nie lubię pierwszych epów xp A co do bohaterów - główną bohaterkę nawet lubię, taka sierotka sierotkowata, ładna nie jest ale na swój sposób urocza... Główny bohater - jak się odezwał to mnie wryło xD Ma taki jakiś fajny głos,hmmm, no i ogólnie sam bohater też ciekawie na razie wygląda, taka męska trochę świnia, ciekawe czy może go przypadkiem straumują później, bo niby tak zarywa i te sprawy a jeszcze na koniec się okaże ze miał traumę i będzie potulny i nieśmiały xD
Co do reszty to dla mnie jeszcze niewiele do powiedzenia.
Tak mnie jeszcze coś natchnęło - czyżby Koreańczycy pochwycili od Japończyków programowość dram i będziemy mieli dramę o dyskryminowaniu kobiet w pracy jeszcze o zgrozo w kuchni? xD
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 23 sty 2010

Ooo grupa wsparcia przybyła :bubble:

Maura, czyżbyś miała nadmiar czasu? xp

Hmm dochodzę do wniosku, że jestem tak uzależniona od dram, że nawet brak czasu nie jest rozwiązaniem by nie obejrzeć odcinka czy dwóch xPPP

A co do dramy to pierwsze skojarzenie me z nią to - Bambino!?

To chyba złe skojarzenie bo to drama którą zawsze mi się odradza. ;p

Ma taki jakiś fajny głos,hmmm, no i ogólnie sam bohater też ciekawie na razie wygląda,

No nie bez przyczyny jego ksywa w środowisku to Mr Voice :D (btw To TY Coffee Prince'a nie oglądałaś?!!!!! ^^)
ciekawe czy może go przypadkiem straumują później, bo niby tak zarywa i te sprawy a jeszcze na koniec się okaże ze miał traumę i będzie potulny i nieśmiały xd

No mam nadzieję, że nie ;p Bo jak narazie to się zrobił słodki, ale jak trzeba to wrzaśnie, że aż ciary przechodzą xP
Tak mnie jeszcze coś natchnęło - czyżby Koreańczycy pochwycili od Japończyków programowość dram i będziemy mieli dramę o dyskryminowaniu kobiet w pracy jeszcze o zgrozo w kuchni? xd

Też się chwilę nad tym zaczęłam zastanawiać, ale... raczej nie ;p W ogóle mam wrażenie, że nie jeszcze spotkałam takiej typowo programowej dramy koreańskiej. (Albo nie rozróżniam? ;p)
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 23 sty 2010

Nie no Koreańczycy takich nie robią, tu mi tylko ten motyw tak wionął, ale jak u japończyków to by się drama głównie na tym opierała to koreańczycy dodają tresć jeszcze jakąś chyba xD
To chyba złe skojarzenie bo to drama którą zawsze mi się odradza. ;p

prawdopodobnie słusznie, ale restauracja, to jak funkcjonuje wszystko - żywcem jak z Bambino! jak by przypadkiem główną bohaterkę wysłał jeszcze służyć na sali to bym się śmiała xp

nie oglądała xD mimo wszystko świeżak ze mnie w koreańszczyźnie - oglądam więcej wychodzących niż starszych, tylko raz na jakiś czas jak mam kiedy to wracam do starszych dram^^a z czasem teraz cieżko:/
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 02 lut 2010

bolejee, al boleje,nie mam czasu, dopiero 2 ep obejrzałam, a zrobiła mi się z tego całkiem przyjemna dramka i bym się chętnie rzuciła na resztę przetłumaczoną;/ właściwie to wszystko co było do powiedzenia to Maura pisała, ale jeszcze tu wrócę xp <czyżby reszta już porzuciła Pastę czy sesja też sieje spustoszenia?>
W ogóle to jak widzę jak robią jedzenie to umieram - ja dziś po makaronie serowym instant i jak widzę tą ich pastę...uh,oh i ah...
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 03 lut 2010

biedna Azzel :hug:

Niech już się te sesje Wam szybko kończą bo jakoś mi tak smutno samej tutaj ;D

A teraz sekcja spoilerowo-spoilerowa ^^

#Jestem po 10 po odcinku i ojej :smitten: :smitten: :smitten: Jak ten ajussi się uśmiecha <3333
#Główna bohaterka momentami jest naprawdę głupiutka jak rybka ;D I ten jej nieustanny uśmiech jak widzi ajussiego ;D Haha, śmieję się razem z nią XD
#Zaczyna mi się robić żal Alexa...nie ma ani szacunku na pozycji właściciela, ani w sercu kuchareczki... w dodatku mam wrażenie, że taka trochę marionetka z niego... Ahh i Honey Lee też mi się w tym 10 epie żal zrobiło... też taka bezradna została... Ale z drugiej strony podziwiam ją za determinację, że mimo wszystko np nie rozpłakała się przy wszystkich (ja bym pewnie tak zrobiła XDDDD)
i......
Italy Boys rządzą :D
i.....
teraz wszystko w rękach
Spoiler! maknae
:D:D:D

Interesująco było zobaczyć Ryu Seung Beoma (facet od zamówienia potrawy, której nie było w menu) . Prawdę powiedziawszy to go nie lubię, ale ciekawostką jest fakt, że on w rzeczywistości jest chłopakiem Gong Hyo Jin - naszej głównej heroiny ^^ Oj ten ich związek to jest dopiero burza. ;D

Czy tylko ja, czy ktoś też zauważył (zauważy ;DDD) , że momentami leci melodia z 'My star' Wheesunga? ^^
http://www.youtube.com/watch?v=aoAgUoFkPZo

a to piosenka z ostu, z identyczną melodią^
http://www.youtube.com/watch?v=1YFoyxrisEo
ale fajna w sumie ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 05 lut 2010

Obejrzałam pierwszy odcinek. (taaak Margot ma w końcu czas i powoli nadrabia).
I od razu nasunęło mi się koreańskie Bambino!
Tylko jakoś po pierwszy odcinku przyjemniej się oglądało. Ale tematyka stricte taka sama jak w japońskiej produkcji.
Gong Hyo Jin, póki co fajnie, ale ja ją i tak tak bardzo lubię, więc jak dla mnie to i tak dobrze zagra.
Lee Sun Gyun (czemu on ma ohydne zdjęcie na wiki?O.o) o wiele bardziej podoba mi się tutaj jego gra niż w Coffee Prince i o wiele lepiej tu wygląda bez okularów ^.^
Lee Ha Nui -> jej już mówię stanowcze nie, po jednym odcinku -_-
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 05 lut 2010

czyli nie tylko ja mam takie skojarzenie, heh:D
Obrazek

Wróć do „K-drama”