[2010] Pasta

seriale z Korei
Awatar użytkownika
prosa
Co to jest dorama? o_O

Postautor: prosa » 05 lut 2010

Ok ...obejrzałam 10 ep....Zdecydowanie najlepszy, że wszystkich. Zaczynając od sceny w szpitalu, a kończąc na stole w kuchni. Główna bohaterka i jej głupkowaty, zakochany uśmieszek.....jakbym widziała siebie:)...Jak widać, nie ważne czy drama czy realny świat dziewczyny zakochane robią te same śmieszne rzeczy. Wracając do złotej rybki ( matko, jakie cute określenie), wreszcie znalazła sposób na pana jestem wielki i mam problemy z układem nerwowym i dodatkowo znalazła sposób na uspokojenie ,,unnies'' - sprytne....:P

Troszkę biedny ten ,,klient'' jak zwykle w ukryciu kocha się w niej, ale jej tego nie powie....

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 06 lut 2010

W ogóle dobra wiadomość (tzn względnie dobra ^^) podobno mają dodać 4 odcinki do dramy, czyli razem 20 ^^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 07 lut 2010

jeszcze nie wiem czy mam się cieszyć z tych dodatkowych epów, jestem po 3 i było tak, no przyjemnie. Zdumiewa mnie ta dziołszka co ona już nie zrobi by tam zostać. I pytanie - czyja jest piosenka jak ona opowiada historię swoje matki?
W ogóle już przynajmniej do 6epa mam odcinki ściągnięte wiec to już tylko kwestia czasu najbliższego by nadrobić zaległości >D (wiosna idzie normalnie xD)
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 10 lut 2010

Że tak powiem Yessss
Clazziquai będą na OSTcie! Ohh mam nadzieję, że piosenkę puścili już w dzieisejszym -11 odcinku bo umieram z ciekawości co im tam wyszło ;D
yesss~

http://www.jazzholic.com/2010/02/08/finally-a-duet/

A co do tego wydłużania dramy to.. hym... z jednej strony fajnie bo ile drama zachowa taki jak teraz klimat do końca do będzie miło. Z drugiej dodatkowe cztery odcinki mogą zabić tą dramę... Anyway, czy rozszerzą czy zostawią tak jak jest... mam nadzieję, że efekt będzie pozytywny ;)

edit

Aaaaa kyaaaaaaa
kocham ostatnią scenę z 12 odcinka, no prostu miodzio ;D
[spoiler2]
Maknae wparcelowujący się w ramiona szefa i cała trójka śpiąca przytulona do siebie, [/spoiler2] a ja myślałam, że ta drama już słodsza być nie może ;D

<33333
Obrazek
Awatar użytkownika
prosa
Co to jest dorama? o_O

Postautor: prosa » 11 lut 2010

Tak zgadam się, że jest słodka, pomijając fakt, że w prawie każdej dramie kończy się na przytulaniu, a wręcz gnieceniu i duszeniu partnera i ewentualnie chodzeniu pod rękę. Jak jest kiss w ostatniej scenie filmu to sukces. A to co było w ostatnich minutach 12 epa aż mnie lekko wzruszyło z lekkim,ahhhh''.....Zapowiada się obiecująco
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 13 lut 2010

okej, zaraz sie biore za 9 epek, bo suby wyszły, a jak dotąd...
kocham ta drame :DDD makaron, makaron, makaron! wszędzie makaron i terac ciągle chce mi się go jesc >_>
pierwsza rzecz która mnie wkurzała (jak to musi wyglądac zaraz pod "kocham ta drame" ;D) to grzywka głównej bohaterki O_O wygląda w niej idiotyyycznie, myślałam nawet, że jest brzydka, ale jak zobaczyłam ją w tej przepasce bez grzywki - nooo! hellou! kto ją tak oszpecił? XD cho teraz już przywykłam do niej, no ale i tak... żal D:
chef hest tym typem energicznego "jestem-facetem-pfffff-kobiety" bohatera, których lubie ;D choc jego zachowanie tez czasami mnie irytuje, no ale... taki jego urok, myślę sobie ;d interakcje między tą dwójką są fajne, choc sa tez nierownomierne i jak z poczatku zapowiadalo sie komicznie i wlasnie FAJNIE tak potem troche emocje juz opadly czy cos... a potem dostalismy scene na blacie szefa <3 + sceny na klatce schodowej - super!
w ogóle przypominają mi miejscami parkę z city hall ^^ a to w moim przypadku na plus, hehe
alex - kurde, on nie musi tam grac, a i tak pasuje XD nie wiem jak to sie dzieje, wystarczy, ze sie usmiecha lub jest powazny - wszystko jest ok ;D czasami mnie to troche irytuje, ale wybaczam. i tak samo gra honey, nie wiem, chodzą i się głupio uśmiechają ;P a co śmieszne jej też to pasuje w tej roli, cho irytujące... szczególnie jej stosunek do chefa, który jest troche dziwny o_O nie wiem, troche nie ogarniam tej akcji tak jak nie ogarniam wtf z alexem - czy on którąś kocha, czy jednak zależy mu tylko na interesach? XD
ej, jak dotąd mało muzyki! a przynajmniej mi nic nie wpadło szczególnie w ucho, no, w jednym epie zanotowałam "o, fajny song" i tyle ;<
ahh, reszta bohaterów - cała kuuuuchnia <333 omg, oni są genialni :'D a jakie ciacha, a jak miło na nich popatrzec! a siostra alexa mnie przeraza O_O skeri jest, skeri!
a i co mnie troszke jeszcze irytuje - nasza główna bohaterka taka walczna, uparta, a po kilku epach jakby tak troche zwiędła, że tak się wyrażę. to ta miłosc tak na nia dziala? albo w ogole nie rozkminiłam kiedy ona niby się zakochała XD nagle w jakimś dialogu coś w stylu "wiesz, że lubie cię więcej niż powinnam" czy jak to tam szło, a ja taki lol na twarzy XD ale może jestem ślepa, kto wie ;P
dobra, nie mam pomysłu co jeszcze napisac, nie starczy tyle na wstępie.
i zjadłam przed chwilą MAKARON ;DDDD <3
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 14 lut 2010

Makaron, makaron, makaron.
Też się wciągnęłam :wink:

Narazie obejrzałam do dziewiątego epa.
Uuuu, WTF, jak oni wylegują się w wygodnym łóżku po poparzeniu, żeby tylko nie mieć blizny, to jade pracować do Korei. Ale sliczna ta scena w szpitalu. Zauważyliście, że te akcenty w zdaniach były takie same kolejno u Chefa i Yoo Kyung? I nic, tylko Chef jej w głowie, gdzie jej duma, hęęę? Haha.

Ona jest naprawdę ładna. Ta grzywka nawet ładnie wygląda, zwłaszcza w rozpuszczonych włosach. Myślałam, że przy Honey będzie ciężko jako-tako wyglądać, a tu proszę!

Wkurza mnie tylko ta paskudna siostra, co ma na Philipa ochotę.
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 14 lut 2010

boom_boom pisze:
Wkurza mnie tylko ta paskudna siostra, co ma na Philipa ochotę.

Mnie przerażają jej wielkie okropne, oczy w zielonych soczewkach.
Są straszne. Jeszcze jak szeroko otwiera te oczy.
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 14 lut 2010

<3333
Spoiler! Obrazek

Ona jest naprawdę ładna. Ta grzywka nawet ładnie wygląda, zwłaszcza w rozpuszczonych włosach. Myślałam, że przy Honey będzie ciężko jako-tako wyglądać, a tu proszę!

No bo ona jak chce to potrafi być taka i taka^^ -> klik
Np naprawdę brzydka była w genialnej roli w Crush and Blush. Plakat XP
Spoiler! Obrazek Ale mnie czasami martwi to co ona ma na sobie w tej dramie xP Właściwie to jest prywatny styl tej aktorki i ona faktycznie czasami jak się publicznie pokaże to jak bezdomny wygląda xD
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 14 lut 2010

Maura pisze:No bo ona jak chce to potrafi być taka i taka^^ -> klik

O_O

Maura pisze:Ale mnie czasami martwi to co ona ma na sobie w tej dramie xP Właściwie to jest prywatny styl tej aktorki i ona faktycznie czasami jak się publicznie pokaże to jak bezdomny wygląda xD

No ale to Korea, oni chodzą różnie ubrani chyba... Poza tym narazie szczyt w 9 epie, jak w takim kocu siedziała na dachu.
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 14 lut 2010

ale ona rzadzi z tymi ciuchami XD tylko plaszcze/kurtki ma okropne, ale poza tym smiechowo i spoko ;D honey ma za to na sobie fajne ciuchy, ale w przedziiiiiwne wzory O_O

poza tym hyo-jin wyglada jak frances o'connor
Obrazek
oslnilo mnie po kilku odcinkach XD
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 14 lut 2010

poza tym hyo-jin wyglada jak frances o'connor

Bez kitu, coś w tym jest XD
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 14 lut 2010

ma takie same policzki i robi jakies takie podobne miny, a ta grzywka to już w ogole! przysięgam, że przez kilka pierwszych odcinków nie mogłam się ogarnąc kogo mi do cholery przypomina??? aż w końcu facepalm i sobie przypomniałam ;D
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 16 lut 2010

uh, jeszczem w tyle ale powoli gonię xp na razie jestem po 8epie iii... powiem szczerze ze nudzę się ale mi się podoba oO zabawne uczucie, bo drama jest taka prawidłowa i w ogóle, ale chyba zupełnie straciłam ochotę na ten klimat, w ogóle słodziakowość głównej pary - nie wiem może po Creating Destiny trudno mi jest się przekonać ze jakaś para może tyle próchnicy powodować xp no ale z tego ze jest dobrze to świadczy to ze mnie pierwsze epy wciągnęły a potem niby dobrze mi się ogląda, ale jakoś nie ten nastrój?
ogóle to urocze było jak kręcona morda przepraszała YK, ale chyba z kuchennej ekipy to najbardziej mi się podoba Phillip, za to w normalnych warunkach pewnie bym lubiła siostrzyczkę Alexa ale jako ze ona się na biedaka rzuca nonstop to,uhhh...
umm, dalej - Alex, jakies to takie urocze stworzenie, chodzi, uśmiecha się, jest urocze, ale niby za co lubić to nie ma za bardzo za co...oO
alex - kurde, on nie musi tam grac, a i tak pasuje xd2 nie wiem jak to sie dzieje, wystarczy, ze sie usmiecha lub jest powazny - wszystko jest ok ;D czasami mnie to troche irytuje, ale wybaczam. i tak samo gra honey, nie wiem, chodzą i się głupio uśmiechają ;P a co śmieszne jej też to pasuje w tej roli, cho irytujące..

otototo...
A w ogóle to HW raz wygląda niesamowicie sexy, jeszcze z tymi buciorami, a na koniec 8epa miałam wrażenie ze ma takie jakieś grube nogi oO jakieś nowe chyba zboczenie ze ciągle widzę u facetów grube nogi xp
no i ostatnia rzecz - Yoo Kyung - nie wiem gdzie wy widzicie coś ładnego, nawet na tej fotce, deska okropna i serio to ten jej styl to mam wrażenie że ciągle wyciąga jakieś nowe piżamy oO co nie zmienia faktu ze ją bardzo polubiłam xD A na tej "okropnej fotce" wygląda jak moja nauczycielka od chińskiego xD No, wywód skończyłam xD <co z wieśćmi o przedłużenie serii tak przy okazji?>
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 16 lut 2010

kręcona morda przepraszała YK

Ja ci dam kręconą mordę :fist:

ale fakt, jak jej bułeczkę dał to było słodziutkie ;DDDD

<co z wieśćmi o przedłużenie serii tak przy okazji?>

Będzie 20 :roll: Jest miło i uroczo, ale ja nie wiem co oni chcą jeszcze pokazać XD (śluuuub? XP )
Obrazek

Wróć do „K-drama”