[2010] Pasta

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 16 lut 2010

hmm, kręcona morda bo tak każdy skojarzy o co mi biega? xD bo jeśli chodzi o ciachowatość to Phillip <zapamiętałam imię tylko i wyłącznie dzięki przerażającej siostrze Alexa xp>, ale jak mówić o tym kto jest najbardziej uroczy i słodki to kręcona mordka;p - imion nie pamiętam, oprócz Alexa i Phillipa, coś koreańskie nazwy się jeszcze mnie nie trzymają...<yay, przypomniała mi się ich bitwa do chłodni we wcześniejszych epach xD niezapomniane...>
hmm, i fakt z tymi 20 epami... co można przez tyle robić z tą kuchnią? zaczną dramatowe kawałki robić? szpital, wypadki, śmierć niemożliwe miłości? eee xp co prawda w takim CD dało radę, ale było przesadzone w pewnym momencie i właściwie poza główną parą to główne wątki-przeszkody były nieziemsko wkurzające. Więc jak tu chcą tak to rozwlekać to może rzeczywiście lepiej zostać przy tej 16?

Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 16 lut 2010

ojej, 20 epow? to nie jest dobry pomysl, dobrze to wiemy ;P
no... no niee. zrobia jakies smuty, niepotrzebna klotnie albo cos, nie niee, nie chcemy!
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
dantro
Co to jest dorama? o_O

Postautor: dantro » 16 lut 2010

Bardzo wciągnęłam mnie ta drama ( może dlatego, że jedną z pierwszych oglądanych przeze mnie była też drama o jedzeniu tj. "Sweet Relationship") ; ze zrozumieniem obejrzałam do dziewiątego odcinka , ale że człowiek jest z reguły stworzeniem ciekawskim, tak więc oczywiście nie mogę sobie podarować następnych odcinków, choć ogranicza się to niestety do oglądania obrazków (ale jakże ciekawych obrazków).
Siedzę więc jak na szpilkach i czekam na 14 ep, a początek tygodnia nie wydaje sie już taki zły.
Fakt, że wątek romantyczny- jak dla przedszkolaków tj. głaskanie po główce lub trzymanie się za rączki. Nie mówię, broń Boże o jakichś scenach łóżkowych , jak to ma miejsce w zachodnich "dramach", ale jakiś kiss, kiss by się przydał, mamy do czynienia w końcu z dorosłymi ludźmi.
:idea: A tak na marginesie to ciekawe, że wiekszość dram oznaczonych jest "od 15 roku życia" , to już chyba taki np. "Coffee Prince", według Koreańczyków klasyfikuje się, chyba "powyżej 30". :wink:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 16 lut 2010

dantro pisze:Nie mówię, broń Boże o jakichś scenach łóżkowych

a jak brali razem kroplóweczki to byli w łozkach i trzymali się za ręce :)

a tak zwróciłem uwagę na 2 dziwne sprawy
- te porcje jedzenia są dla krasnali - na raz do buzi i po porcji
- a gdzie ja się pytam jest zmywak? tylko kucharze i kelnerzy a talerze same się zmywają?
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 16 lut 2010

thon pisze:
- te porcje jedzenia są dla krasnali - na raz do buzi i po porcji

no ale to jest norma w restauracjach o wysokich standardach. Zapłacisz majątek, żeby przez 5 sekund poczuć się jak w niebie ^^

W ogóle to ja zazdroszczę tym statystom, nie dość, że jedzą takie pyszności to jeszcze kasę za to dostają ^^

thon pisze:
- a gdzie ja się pytam jest zmywak? tylko kucharze i kelnerzy a talerze same się zmywają?

http://i49.tinypic.com/wwkec9.jpg
aczkolwiek talerze to chyba gdzie indziej zmywają, ale zmywak jest i patelnie się myją ^^
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 17 lut 2010

na am-addiction jest duża część napisów właśnie, to stronka stamtąd, ja dzielnie właśnie 10 Pasty oglądam, i jestem pod wrażeniem jak ta dziołszka mówi Chef, jak ona potrafi w tak niesamowicie przymilny sposób to mówić, lool.
Awatar użytkownika
dantro
Co to jest dorama? o_O

Postautor: dantro » 17 lut 2010

Dzięki , dzięki, dzięki..... ZARAZ OGLĄDAM!!!
Ach , jak ten Szefu-nim Choi Hyun Wook przypomina mi Gordona Ramseya z "Piekielnej Kuchni", tak samo ochrzania swoich pracowników, choć, chyba nie wyrzuca żadnego (żadnej) za sam fakt bycia kobietą. Przypadek ? A może każdy Główny Szef tak traktuje swoją załogę?
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 17 lut 2010

13 odcinek

Spoiler! Nie sądziłam że takie momentu doczekam się w Paście ^.^
Obrazek

Swoją drogą Lolipop widzę że się twardo wszędzie reklamuje
Obrazek
w ogóle nie macie wrażenia, że ona ma trochę dziwne te oczy?

Poza tym zamiana ról mnie rozwaliła ^.^
No i w przyszłym odcinku w końcu się kissa doczekamy.
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 17 lut 2010

Ja nie wiem co to ma być :D Już 14 odcinków, a ja nadal chichoczę ;DDD
na am-addiction jest duża część napisów właśnie, to stronka stamtąd, ja dzielnie właśnie 10 Pasty oglądam.

No miła niespodzianka ; ) Jak długo nie dodają to można też napisać PMkę do moderatorów poszczególnych kanałów dram i oni też bez problemu wysyłają. ; ) Nie wiedziałam tylko, że w takim tempie robione są softy. ^^
Nie sądziłam że takie momentu doczekam się w Paście ^.^

Haha to było mocne XD Jeszcze jak skakać zaczęli to już w ogóle ^^ I maknae wymiata! Z odcinka na odcinek coraz bardziej mnie rozwala. :D:D:D

Jednej rzeczy nie rozumiem. Może faktycznie się nie znam na zasadach panujących w kuchni, ale.... dlaczego szefunio niczego nie gotuje co? On tam oprócz krzyczenia i wycierania brzegów talerzy praktycznie nic nie robi xP Jakoś śmieszy mnie to nieco XD
I Alex ojej. Kochany mój. Gdyby nie szefunio to ja naprawdę całym sercem mu kibicuję. Bo przeurocze stworzenie <3 A jak się uśmiechnie tymi swoimi nie za szerokimi oczkami to już w ogóle. <33
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Maura pisze:Haha to było mocne XD Jeszcze jak skakać zaczęli to już w ogóle ^^ I maknae wymiata! Z odcinka na odcinek coraz bardziej mnie rozwala. :D:D:D

mnie cały ten staf z Italii rozwala. uwielbiam tą grupkę <3
Maura pisze:
Jednej rzeczy nie rozumiem. Może faktycznie się nie znam na zasadach panujących w kuchni, ale.... dlaczego szefunio niczego nie gotuje co? On tam oprócz krzyczenia i wycierania brzegów talerzy praktycznie nic nie robi xP Jakoś śmieszy mnie to nieco XD

też tego nie rozumiem... myślałam, że on jakieś specjały będzie przygotowywać, a ty tylko się na nich drze. Kucharz zostaje szefem kuchni i nie gotuję? XD
Maura pisze: I Alex ojej. Kochany mój. Gdyby nie szefunio to ja naprawdę całym sercem mu kibicuję. Bo przeurocze stworzenie <3 A jak się uśmiechnie tymi swoimi nie za szerokimi oczkami to już w ogóle. <33

noo biedny Alex... zawsze musi być ten 3 poszkodowany...
"Bin jip"
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 17 lut 2010

o taaa, klatyyy ;D ta drama mnie rozwala, jest taka slodka (Maura.... ja tez ciagle chichocze XD), a czasami daja takie smaczki ;D i wlasnie widze zapowiedz 14stego a tam kiss, az normalnie na usta sie cisnelo WOW XD ale boze, chef jest śiwenty, uwielbiam gościa :D a no i 3ci poszkodowany zawsze musi byc, oj alex ~.~ no ale co na to poradzimy? ^^ i tez nie kminie niegotowania chefa, ale to jakas zagadka chyba ;P i jeszcze nie czaje caly czas co pani chef chce od pana chefa - ciagle gada o tym, ze chce byc zaakceptowana jako CHEF, ale wtf z jej uczuciami w koncu? bo to jakies bez sensu, jej gadki ze złotą rybką też są dziwne i ja tego nie czaję ;O
a no i trojeczka spiaca razem była esencją słodkości i normalnie *___* <3 ;D
argh, blagam, zostancie przy 16 epach i niech to bedzie cudna drama ;__;
w ogole cos mialam napisac jeszcze o 13stym epie, ale nie moge sobie przypomniec co... to przez te golasy chyba XD
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 17 lut 2010

yay, gonię was gonię , powoli ale jednak xD <buu, gołych klat dziś raczej już nie obaczę, dobre 100mb do ściągnięcia zostało xp> gdyby nie poprawka w sobotę to całe nowości koreańskie do końca tyg nie były by mi obce xp
tak czy siak, może mnie jakoś ciągle nie wziął szaleńczy nastrój na tą dramę ale jak oglądam to właściwie nie nudzę się, nie patrzę na to ile jeszcze, do tego jakiś uśmiech mi się przewija przez twarz ciagle, zwłaszcza jak słyszę to przesłodkie "sieeep", do tego ciach wiele no i w ogóle jest tak przyjemnie. To co przykuło moją uwagę najbardziej to rozmowy głównej pary - oni tak serio gadają ze sobą jak para, w niektórych dramach to jest to wszystko tak piękne że aż mało możliwe, albo jest zbyt wielka przemiana między złym a tym dobrym troskliwym, a tu mamy pana zrzędę i może coś powie miłego to i ta dopiecze niedługo później jakoś, takie to fajneee. właściwie to tyle, trochę chciałabym żeby jednak dramka już zmierzała ku końcowi. Drama chyba zbliża powoli do granicy którą jak przekroczy to człowiek będzie miał już dość słuchania w kółko siepa, kłótni tych i tamtych,itp.

W końcu zapomniałam dodać: naprawdę nikt nie oglądał Bambino?? Zupełnie schemat kuchni ten sam, coś mi się wydaje że to ten standard, tam to Jun był asystentem od garów chyba na początku <które w końcu pojawiły się w Paście xp>, na salę jeszcze go słali a szef jak pamiętam był na tej samej zasadzie - ktoś od trzymania porządku i dyscypliny w kuchni.
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Azzel pisze:
W końcu zapomniałam dodać: naprawdę nikt nie oglądał Bambino?? .

no ja mówiłam że oglądałam i po pierwszym odcinku od razu napisałam, że Pasta jak Bambino.
Tylko tak jakby milion razy lepsza ta drama XD
"Bin jip"
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 17 lut 2010

a to ja napomkne, ze obejrzalam pierwszy ep bambino kiedystam, a moze nawet dwa? ale potem przepadlo i mi sie nie chcialo... pewnie teraz tez by mnie nie wciagnelo ;P
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

rikli nic straconego ^.^ dobrze, że porzuciłaś tą dramę. Zaoszczędziłaś tylko parę godzin.
Ekch... też mnie martwi że z tego 20 odcinków zrobili. Naprawdę fajnie by było jakby do 16 to zakończyli, a tak to dalej będą tą kiutowatość z kłótniami przeciągać. W ogóle Sae Young przyszła do kuchni jak szef, myślałam, że będzie coś mieszać i robić wszystko żeby odzyskać Hyuna, a tutaj nic nie robi. I Hyunowi już nawet lata czy ona jest w jego kuchni, czy jej nie ma.
"Bin jip"

Wróć do „K-drama”