[2010] Pasta

seriale z Korei
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 21 lut 2010

nie niszcz moich marzeń ;(

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
dantro
Co to jest dorama? o_O

Postautor: dantro » 24 lut 2010

No, przynajmniej ( o ile dobrze zrozumiałam) doczekaliśmy się publicznego wyznania miłości od Szefu-nima. :hurra:
Ciekawe czy w następny poniedziałek można się spodziewać następnego
odcinka?
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 25 lut 2010

Odcinek 15

Odcinki stają się przeciągane i przy nudnawe. Spisek Presidenta Seol i przeciąganie wszystkich na swoją stronę. Co się w końcu obróciło na jego niekorzyść :P No i znowu kłótnie i krzyki w kuchni (to już schemat że w każdym odcinku tych elementów nie może zabraknąć). Plus nudne 3 siostrzyczki -_- Druga połowa ciekawsza. Alex w końcu wyznał swoje uczucia, ale został zrejectowany.
I jakie wyznanie szefa na końcu O.o
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 25 lut 2010

odcinek 15 mógłby być przedostatnim ,nie wiem jaki sens jest sztucznie przedłużać dramę do 20 odcinków.
15 odcinek naucza nas że kto mieczem wojuje ten od miecza ginie - i najlepsze w tym odcinku jak zwykle w dramach końcówka czyli od dawna wyczekiwane wyznanie szefa kuchni
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 25 lut 2010

Odcinki stają się przeciągane i przy nudnawe.

tu sie zgadzam całkowicie, jako, że oglądałam to po całości do 14 epa -maratonik, więc trochę przegieli.
mówiłam. na cho.... ten cactus :shock:

no ale ja scenariusza nie pisałam :D

myślę, że przetrwamy ciekawi co walna na zakończenie
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 25 lut 2010

nie no na pewno do końca przetrwany, ale bezsensu że przeciągają to do 20 odcinak (tak wiem kasa, kasa), ale przez to ta drama już idzie na dół, a mogła się przyjemnie zakończyć w 16 odcinkach.
I w ogóle ja wciąż czekam na jakieś działa pani szef, bo nie wierze że scenarzyści tak olali tą postać, skoro na początku duużo o niej było. Dziwne to lekko dla mnie...
"Bin jip"
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 26 lut 2010

o nie, widać powoli, a nawet znacznie, to głupie przedłużanie dramy ;_; i jakieś takie troche dziury się pojawiają. szef jest genialny nawet bez pracy, lol, nadal niezłe interakcje z rybką, ale też tak już... nie wiem. włoska trójka + maknae zniknęli nagle (omg oni nadal są najbardziej uroczy ever <3) i... no, zniknęli przepadli ;D i sie zastanawiam kiedy ktoś utrze nosa "prezydentowi", bo mnie coraz bardziej irytuje D:
no nic, nadal trzymam kciuki za jak najmniejszego faila na końcu, bo kurde zmarnuje sie kawał dobrej dramy ;_;

aa, właśnie... szef miał na stole krzyżaków?!?!?! XD
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 27 lut 2010

Uhhh czytając o tym jak się nudzicie naprawdę bałam się zabrać za odcinki 15-16. Też nie miałabym nic przeciw gdyby ta drama skończyła się w tym tygodniu. . . No ,ale cóż poradzić...
W końcu obejrzałam i nie było tak źle. ; ) Tzn było nabijanie minut typu -> to teraz powtórzymy jeszcze raz przedługą scenę z końca odcinka, co mnie w każdej dramie dobija i niektóre sceny są faktycznie rozciągnięte do bólu, ale.... jakoś tak reszta mi za mocno nie przeszkadza. Może dlatego, że mnie klimat Pasty pochłonął i nie jestem obiektywna, ale mi nadal bardzo miło się to ogląda.

Mimo, że Honey teraz pocierpi to całkiem podoba mi się ten przyjazd Chep's chepa czy jak to szło XP Hehe te parę scen było mocnych. ;D I jeszcze jak nasz Chep rzucał kapciem w Italy Boys XDDD Swoją drogą to jak oni się znęcają o.0 Ten pstryczek w czoło to chyba nie żarty o.0 Ja jak to widzę to mimowolnie czoło mi się marszczy xD *można tak traktować swoją dziewczynę?*

Ostatnie 4 odcinki będą pewnie na konkurs. Może to być nieco męczące, ale z drugiej strony dobrze, że zaczęli do teraz niż około odcinka dziesiątego. ;o

A i co ja jeszcze miałam... A! Alex!! <3 Czyż on nie jest uroczy? Uwielbiam jak on tym swoim głosem mówi 'Yorisannim' :smitten: Ja nie wiem co się dzieje w głowie tego bohatera, że jest mistrzem grania cool. Serio, inni drudzy już dawno by płakali xD
aa, właśnie... szef miał na stole krzyżaków?!?!?! xd2

Odi odi? ?
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 27 lut 2010

no źle nie jest, nie jest, bo są rzeczy, które trzymają tę dramę mocno w górze (szef, italy team etc ;D), ale właśnie te dłużyzny sie zaczynają. ale spoko, 4 epy na konkurs to taki zacny czas. ja cały czas w to wierze >:DDD
haha, alex - the coolest guy ;O ale to cudowne cudowne ze on nie placze... zadnych klatw i w ogole jego usmiech jest taki heartwarming <333

KRZYŻACY???

Obrazek
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 27 lut 2010

Ci Krzyżacy mają ochotę na tą Pastę. Zresztą ja też *__*
"Bin jip"
Awatar użytkownika
dantro
Co to jest dorama? o_O

Postautor: dantro » 27 lut 2010

rilkli, ale ty masz oko :shock:

A, może nie będzie tak źle, co do tych 4 dodatkowych odcinków.
Ja tam się cieszę ,że będą bo musiałabym szukać jakąś inna dramkę
do oglądania (i do uzależnienia) . Ciekawe czy "włoszczyzna" razem z maknae pokornie wróci do kuchni, a co z Szefu-nimem?
A Łajza ma tryumfować? blee... No way!!
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 27 lut 2010

ej, ale to sie okropnie rzuca w oczy! ;P one sa takie wielkie, na srodku, STOJA NA STOLE... krzyżacy... D: masakra!
(dzis znowu jadlam makaron >_>)
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 27 lut 2010

a ja pappardelle z sosem śmietanowo -pieczarkowym zaliczyłam :D mężuś uszcęśliwiony :D

z tego jedno słowo -kluchy

ej, ale to sie okropnie rzuca w oczy! ;P one sa takie wielkie, na srodku, STOJA NA STOLE... krzyżacy... D: masakra!
(dzis znowu jadlam makaron >_>)

teoretycznie to ja jestem Krzyżak -czka z Krwi i kości from Marienwerder -pozdrowienia z Pomorza :D
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 01 mar 2010

Projekt Pasta rozpoczęty - jutro na obiad carbonara! Albo nie, z lazurem i kaparami świdry zrobię!!! A może cuś ze szpinakiem? O mamo!

Nie wiem czy po pierwszym odcinku bardziej chce mi się jeść czy gotować...
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 01 mar 2010

hmm... myślałam że po tym 15 i 16 epie będę miała już uczucie znużenia dramą - że co oni jeszcze chcą tu robić, ale efekt jeszcze nie wystąpił... może dzięki temu że oglądam na bieżąco? chociaż nie powiem to te epy się tak skończyły że aż się prosi by w kolejnych dwóch zakończyć już wszystko - takie jakieś właśnie schyłkowe były. No nic, miło i przyjemnie się jeszcze to ogląda.
Obrazek

Wróć do „K-drama”