[2010] Stars Falling From the Sky

seriale z Korei
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 17 lut 2010

To leci 5 razy w tygodniu xP

No Mauruś toś mnie oświeciła. Wielkie dzięki. Ale dramka jest faktycznie jak na razie przyjemna :D

i jak pięć razy to zleci jak z bicza trzasł!!!! :wink:

Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 17 lut 2010

* łączy się nadal w żalu w tęsknocie za prawnikiem".

Ja też za orszakiem żałobnym sie wlekę:) Dzis zajrzałam na viikii a tam wyswietla sie update 1 week ago - zdziwiłam sie po raz drugi i liczyłam, że może jednak stanie sie cud...

Wróć do mnie ...wróc:)
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 21 lut 2010

tęsknota :cry:

Obrazek

Obrazek

*spełniam marzenia*
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 21 lut 2010

*spełniam marzenia*

Walka z czasem rozpoczęta. Zaczęłam odliczanie... Adin, dwa, tri, czetyrie...
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 23 lut 2010

Ogląda ktoś 13 odcinek? Ja jestem w połowie i padłam na jednym tekście XP

Parang:
"When we are sleeping, ajussi even says things to me in my ear"
O błaaaaaagam xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 23 lut 2010

Aaaaaahaaaaa... też się nad tym zadumałam... i jeszcze w kontekście laptopa... Czy ktoś na doki kiedykolwiek wspominał coś o pedofilii, hę?

I jeszcze kuzynek - widzę tu dwie opcje: albo poważnie opóźniony w rozwoju, albo gdzieś tak od trzeciego odcinka ma baaaardzo ostrą fazę. Osobiście wolę wyobrażać sobie to drugie - gdyby mnie nie irytował to przypuszczalnie bym go lubiła.

Poza tym - stanowczy siłownio-prysznicowo-sypialniany niedosyt w kwestii prawniczej; Za to brat-sardynka jakiś taki lżej strawny się zrobił [cóż z tego gdy warunki jakby nie te same *szloch*]
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 23 lut 2010

Aaaaaahaaaaa... też się nad tym zadumałam... i jeszcze w kontekście laptopa...

Ej, ale nie powiedział mały co mu tam szeptał xDDD

Volli wszystko się zgadza, tylko pan prawnik znowu bajeruje :D

Spoiler! Obrazek
A jak krzyczał nad wodą to w ogóle :victory:

Początek odcinka był uroczy i już myślałam, że faktycznie odpoczynek od tego serialu zrobił swoje, ale nieee ;D Po 15 minutach znowu było tak samo xP Bo oprócz Paranga i pana prawnika (nadal LOL XD) to nic nieirytującego się nie wydarzyło xP
I w ogóle...chyba naprawdę zaczyna scenarzystom brakować pomysłów, skoro już po raz nasty Pal Kang gada jak to obcięła sobie włosy i przestała być kobietą xD Normalnie WSZYSCY już o tym wiedzą, młodszy nawet dwa - trzy razy to słyszał xD XD XD
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 24 lut 2010

chyba naprawdę zaczyna scenarzystom brakować pomysłów

Albo zaawansowana skleroza zaczyna ich gnębić... ciekawe ile razy jeszcze nam przypomną o tym zaniku kobiecości LOL :lol:

No i te prawnicze emocje... LOL2 jak tylko zaczyna je okazywać to jakby ktoś kubeł zimnej wody wylewał. Już już się człowiek przyzwyczaja, że mimika = zero a tu nagle .... uuuuu ..... to boli ..... Laleczka Chucky normalnie.

A w ogóle to czy zauważyliście, że oni prawie nie mrugają oczami i mrużą też rzadko? Zwłaszcza hełmofon vel mietła... to musi być wysiłek... aż żal mi jej spojówek...
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 24 lut 2010

A w ogóle to czy zauważyliście, że oni prawie nie mrugają oczami i mrużą też rzadko? Zwłaszcza hełmofon vel mietła... to musi być wysiłek... aż żal mi jej spojówek...

ale mmnie dziś na maksa mietła whełmie zdrażniła. nie dość że wygladała jakby za chwilę ten lakier z włosów i tona pudru miały jej się obsypać to jeszce cały móżg jej cgyba w cycki poszedł :cry:

aż luknęłam ile jeszce epów do końca i odetchnęłam bo to musi się dobrze skończyć no nie?no nie? prosiu....

No i te prawnicze emocje... LOL2 jak tylko zaczyna je okazywać to jakby ktoś kubeł zimnej wody wylewał. Już już się człowiek przyzwyczaja, że mimika = zero a tu nagle .... uuuuu ..... to boli ..... Laleczka Chucky normalnie.

w ogóle to stwierdziłam, ze on zamiast kissów to te uściski sprzedaje bidnej sierotce Marysi, aż jej oczy na wierzch wyłażą.
w ogóle ona jakoś tak inaczej gada,jakby była z ....no słowo mi wypadło..no wiecie coś jakby z innego rejonu...eeee..pustka

Parang działa na sztywniaka pozytywnie. :D
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

epizod 14 - o Boszzzzzz!!!

Ja chyba nie chcę wiedzieć jak się dalej rozwinie relacja Mr Lawyer - Parang!

Poza tym epizod pełen prawnika: płaczący prawnik, pobity prawnik i wymiotujący prawnik [nawet kilka razy]. Acha! I jeszcze - ona jest matką a hełmofon kobietą. I w sumie mimochodem streszczenie odcinka mi wyszło... :lol:
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Ja chyba nie chcę wiedzieć jak się dalej rozwinie relacja Mr Lawyer - Parang!

Poza tym epizod pełen prawnika: płaczący prawnik, pobity prawnik i wymiotujący prawnik [nawet kilka razy].

Parang się wykazał jak prawnik Wzywał Łosie.

dzielnie go piąchą okładał. a naszemu prawnikowi wraz ze łzami wypłynął kawałek lustra, niczym Kajowi z Królowej Śniegu.

No mnie przygwoździła scena wspomnień romantycznych chwil - umazanie kupą- tara - kartofel wciśnięty do ust - para.....i na koniec łzy zalu. Wymiękłam :shock:

niemniej akcja się zagęszcza i na koniec thiller się z tego robi :D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 24 lut 2010

Ja chyba boję się zobaczyć odcinek 14 xD

Spoiler! Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Bój się, bój! Ta scena jest... Na niej poległam...
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

dziewczyny no weźcie, bo nas z forum wywala za szerzenie dziwnych skojarzeń. :shock:

No scena jak ojca z dzieckiem jest hehe :cry: taka smutna
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 24 lut 2010

Ale wy sobie ciągniecie łacha z biednego prawnika w konwulsjach i Paranga don Kichote:) Jak mam oglądać poszukiwania zaginionej wnuczki i dziadka, który nigdy nie pokazał Pal, że cokolwiek z kasiurki posiada a tu nagle wyskakuje z zerami i trójeczka na przedzie, to naprawdę uwielbiam odcinki, gdzie reszta domowników robi za tło, a tylko Parang i prawnik pogłębiają swój związek:)

A mnie rozwaliło coć zupełnie innego, jak braciak zapytał suchej mietły jak ona dokonała tego, że zostanie przyszłą żoną i wyobraźnia mu się zagalopowała >Pamietacie?

Wróć do „K-drama”