[2010] God of Study

seriale z Korei
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 09 mar 2010

ja chciałam tylko tak od czapy powiedzieć, że nadal love <3 ta drama ;p

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
radience
Oglądam regularnie xD

Postautor: radience » 09 mar 2010

Ogólnie to nauczycielka ciągle mogła by tak wyglądać to jej nadaje takiego dzikiego imidżu xD
w ogóle Baek Hyun mi się z epa na ep coraz bardziej podoba O.O

Tego to ja już komentować nie będę bo przez ta dramę mam jego zdjęcia z sesji fotograficznej łóżkowe xD
Ogólnie to nie spodobały mi się te flashbecki z Hyun Jung i BH jakies tam on dzienw włosy miał ...
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 09 mar 2010

A ja ie wiem czy mi się nadal podoba... ostatnio wrzuciła mi się jakaś maniera, że sporo rzeczy tam przewijam i właściwie zostaje mi oglądanie pani od angielskiego, dyrektorki, prawnika i dzieciaków... już nawet na tych nauczycieli z klasy specjalnej patrzeć nie mogę ;p

W ogóle dziś oglądałam Pastę i tam ktoś raczej nieświadomie napisał co znaczy imię Pulip - źdźbło trawy ^^
I w ogóle ja szybko ludzi rozpoznaję ;p Ta dziewusz co gra Hyun Jung to Jiyeon, ta sama co śpiewała z Womens Generation. No...:roll: W ogóle cóż to za historia z nią wyskoczyła... łooo... rodzice bywają dziiiiwni ;/ Ale ten, po raz pierwszy pokazali na czym właściwie zbudowana została ta jej sympatia do Baek Hyuna. I ja też *gdybym nie wiedziała, że koreańskie dramy przewidują inny pairing niż kolejność wypisanych aktorów na wiki* to w sumie nawet zaczęłabym im kibicować. Hyun Jung to taka dziwna postać, jakby zawiera w sbie wszystko. Głupiutka, ślepo zakochana, utalentowana malarka, imprezowiczka że hej, samotna, nieszczęśliwa, dobra aktorka. Hymmm, co jeszcze?

edit
za to 11 obejrzałam cały calutki i idę spać cała podniesiona na duchu ^^ hehe ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 19 mar 2010

obejrzałam dziś 11 i 12... połowe 12 przeryczałam o_O ja jestem zbyt wrażliwa jeśli chodzi o rzeczy na ekranie i mnie pokonuje taka dawka wzruszającego patosu i w ogóle rodzinne rozkminy ;__;
ale tak czy inaczej okropnie mi się podoba ta drama, i muzyka taka ładna, jeja <3

zdjęcia z sesji fotograficznej łóżkowe? (słowo ŁÓŻKOWE na mnie działa magicznie ;O)
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 24 mar 2010

Wrzucę tu parę słów bo jeszcze tu wrócę zwłaszcza że chyba już można spokojnie kończyć dramę, ostatnie epy przetłumaczone ;p
Zaczęłam oglądać dramę w ramach - nauka, popędzi mnie czy coś, do tego te mordki uczniowskie nawet zachęcają do oglądania no a po rozpoczęciu to pierwsze co - o ma miłości Chan Doo!!!
W ogóle to cała 5 jest genialna, począwszy od Pulip ze świetnym imieniem, po Bong Goo, który jest uroczy;p, Hyun Jung - którą właściwie z damskich ról polubiłam najbardziej mimo ze się nie spodziewałam tego,no i Baek Hyun - ciasteczko ale jednak wygrywa Chan Doo <3 eh, w ogóle może nie powinnam się aż tyle ślinić do młodszych o tyle lat, ale co tam xp
No i do tego wszystkiego nauczycielka - te jej dziwaczne usta - na swój sposób to urocza jest.
Treściowo - no ja po prostu uwielbiam szkolne klimaty - co ja na to poradzę?;p
Druga połowa serii do obejrzenia mam nadzieje pójdzie wkrótce <3
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 24 mar 2010

mmm, ja zapóźniona jestem, bo dopiero 12 ep, ale tak czy tak muszę napisac bo mi się podobaaaał xD
szczególnie Chan Doo gapiący się na Hyunę zamiast rozwiązywać zadanie... xD i jak nauczyciel próbował odwrócić jego uwagę. yay Chan Doo <3 [pedofilia postępuje]
wzruszyłam się trochę jak mówili o tym piesku, no i na końcu. ajj, Chan Doo się w dobrym momencie pojawił, no i prawnik.
kurcze ciężko mi teraz powiedzieć jak to się skończy.
Awatar użytkownika
Aga_Inez
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Aga_Inez » 24 mar 2010

Widziałam ostatnio reklamę tej dramy na KBS i chyba będę musiała sobie to obejrzeć xD Lubię seriale w takim szkolnym stylu więc pewnie i ta mi się spodoba :) Opis mnie zaciekawił i z tego co widzę grają tu nieźli aktorzy :D
[b]Always keep the faith ♥[/b]
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 25 mar 2010

jestem na półmetku i...
Chan Doo~! o boże, co za dzieciaczek! mam ochotę go wyhugać jak się uśmiecha. :aww:
Baek Hyun też jest spoko bucem ;D
w ogóle lubię ich wszystkich ^^

te wszystkie romansiki które się pojawiają są uroooocze. aż miło mi się ogląda.

poza tym, przeżyłam szok, ile płomiennych, moralizatorskich przemów się tu pojawiło o.o jak w japońskiej dramie. tylko 'będę cię chronił' brakuje xD <3

i... przerażają mnie ci nauczyciele, których sprowadza prawnik (koleś od angola, wtf z jego kosmykiem xD).

wracam do oglądania ;3
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 25 mar 2010

Chan Doo~! o boże, co za dzieciaczek! mam ochotę go wyhugać jak się uśmiecha. awwww

jezuu, ja widzę że Chan Doo tu prawie na każdego tak działa xD ja się boję o siebie, bo chłopiec jest trzy lata młodszy ode mnie O.o no, w sumie jak Taemin <3

jest moralizatorstwo, w końcu na podstawie japońskiej mangi to to xD ale nic ne przebije tego w japońskiej wersji, gdzie nauczycielka była bardziej przekonana o wspaniałości swoich uczniów niż Yankumi xD

dodam jeszcze, że w koreańskiej pewne fragmenty trochę bardziej udramatuzowano [a to zaskoczenie xD], ale własciwie to mi to nie przeszkadza raczej xD
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 25 mar 2010

Ai_tanu pisze:jezuu, ja widzę że Chan Doo tu prawie na każdego tak działa xD ja się boję o siebie, bo chłopiec jest trzy lata młodszy ode mnie O.o

odemnie o rok, ale wygląda chłopak na 13 lat, więc nie poprawia to sytuacji ;D
ale jest taaaaaaaaaaaak śliczny, ze ja po prostu tego nie ogarniam. te jego ogroooomne czarne oczy~ O///O :aww:

Baek Hyun też jest ładny. <3
o, a btw jego, to:
radience pisze:Jestem po 2 epie i mam nieodpartą chcę przeruchania tego młodzika Yoo Seung Ho'a xD

radience, hahahah, jesteś moim bogiem xDDD
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 26 mar 2010

Kibou pisze:
Ai_tanu pisze:jezuu, ja widzę że Chan Doo tu prawie na każdego tak działa xD ja się boję o siebie, bo chłopiec jest trzy lata młodszy ode mnie O.o

odemnie o rok, ale wygląda chłopak na 13 lat, więc nie poprawia to sytuacji ;D

ja zliczyłam nas na razie 3 co bardziej po jego stronie obstają:D a ode mnie jest o 5lat młodszy i jak patrze na jego zdjęcie na wiki...OMG... to wręcz by była czysta pedofila xD
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 26 mar 2010

dobra, bez kitu, ile on ma lat?! XD
a co do sprowadzanych nauczycieli to dla mnie kobitka od koreańskiego rządzi i w ogóle mnie rozwala ;D
omg, musze to skończyć oglądać!!! ;O
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 26 mar 2010

noo, 17 ma xD ale racja, to zdjęcie na dramawiki jest deprymujące xD on wygląda tam tak... bardzo bardzo młodo xD
no, mnie też rozwala nauczycielka od koreańca, na swój sposób ten od 'science' jest śmieszny... ale gość od angola jest przegięciem, naprawde xD
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 26 mar 2010

o tak, nauczycielka koreańskiego xDDDD
jak im dała te erotyki do czytania, to ja zdedałam xD potem chcieli więcej xD
Obrazek
Awatar użytkownika
kiyoko
Co to jest dorama? o_O

Postautor: kiyoko » 26 mar 2010

Dobre jeszcze było jak im jedna nauczycielka je skonfiskowała, a potem jak poszła to nauczyciel do nich czy mają więcej i czytał z nimi ^^
A w ogóle to przeczytałam, że kilku osobom podoba się Baek i Chan Doo - dołączam się do waszego grona ^^ Chan Doo jest taaaki słodki ;) Początkowo szalałam na punkcie Baeka, ale no cóż, mimo że i tak mi się podoba to uśmiech Chan Doo jest <33 ;d

Ale dramka jest świetna, tylko momentami ma się ochotę rzucić czymś ciężkim w Kanga xD A z z nauczycieli to najbardziej lubię tę Han Soo od angielskiego, mam nadzieję, że Kang da jej się wkońcu wykazać (dopiero po 11 epie jestem), bo Anthony mnie z lekka wnerwiać zaczyna, choć z początku śmieszył xD
Obrazek

Wróć do „K-drama”