[2010] The Woman Who Still Wants To Marry

seriale z Korei
Awatar użytkownika
radience
Oglądam regularnie xD

Postautor: radience » 21 lut 2010

Ja się zastanawiam mootyl gdzie ty to ogladasz, jak jest dopiero przetłumaczonych 5 epów ... łaaaaa oszaleje xD
Gdzie wy to ogladacie o.O gdzie gdzie ? skad to macie xD

Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 21 lut 2010

mootyl zapewne ogląda na viikii.
A ja niecierpliwie czekam na napisy do 10 epka.
W ogóle siwy Bum - WHY? T.T
mam nadzieję, że jeszcze w tej serii powróci do normalnych włosów XD
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
radience
Oglądam regularnie xD

Ogólnie to ze złości n Cindarella man, które muszę wywalić z kompa [rawy to złu tego świata xD] zaczełam to dzisiaj ogladać i jakoś nie narzekam na razie akcja wydaje się niesamowicie epi

Ła siwy Bum, ale jak to o.O przefarbował sobie włosy w młodzieńczym akcie buntu czy jak ?
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 21 lut 2010

przefarbował z miłości xD hahaha
ogólnie oglądam na www.viikii.net :D i nawet jest jakoś HQ, która ostatnio lepiej wypada przy tych RAW'ach -_- Od kiedy nie ma ental'a to RAW'y pixel na pixelu :P
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
radience
Oglądam regularnie xD

ła z miłości to takie piekne xD
zastanawiałam się swego czasu nad dotacją withs2, wkurza mnie to, ze oni dla plebsu wydają tak wolno suby ;/

edit: czy wie ktoś mże dlaczego na viikii gdy chce obejrzec SMM oni twierdzą, zę "Only tlanslators in yor area" ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 22 lut 2010

auuu.... ta drama to jakiś koszmar nad koszmarami T__T ja nie wiem, obejrzałam właśnie pod rząd 5epów i nie mogę się oderwać <trochę wręcz nie rozumiem ratingów, Pasta aż tak bezwzględnie mnie nie zaciągnęła jak to xD>, szczęście w nieszczęściu zostały tłumaczone jeszcze 3epy soł na upartego moja matematyka pójdzie w las a ja będę siedzieć do późna oglądając to xD ale już czuję masakrę jaka się tu dzieje co z kim czyje komu i w ogóle, wiem ze to mało realistyczne, tak jak ten pierwszy ep który był taki dziwaczny ale od kolejnych zaczęło się tak dziać szalenie że przepadłam :< żałuję ze zabrałam się za drame teraz a nie za jakieś dwa tygodnie - przynajmniej bym była już prawie na finishu a teraz jak pomyślę że mi wkrótce zabraknie oglądania tego to aż smutno ;(
po krótce o ludziach - główna bohaterka - jakieś takie niesamowite to to stworzenie, tyle na klatę przyjęła i nadal się babka trzyma... do tego jej stosunek z Bummisiem jest taki dziwny, ona niby się przyznaje ze coś pstryka ale wrzuca fotę do szuflady, a on mimo że bardziej utrzymuje ze to ciągle zakład to widać wpadł. Dziiiwnie. Jeśli chodzi o Bumisia to jest taki jaki być powinien *___*
Ta napalona babeczka jest niesamowita momentami, na samym początku myślałam ze jej raczej nie polubię ale trudno jej nie lubić jak rozkręca tu połowę lepszych akcji :D Lekarz - jej, nie pamiętam imienia aktora, ale jest taki jak w Queen of Housewives <koniec reklamy;D>! to wywracanie oczami i wybałuszanie ich:D Uwielbiam gościa, chyba sprawdzić może się w każdej roli - taki koreański Ogórek? no za mało może jeszcze ról widziałam ale tak mi się zaczął kojarzyć powoli:D No a reszta to tam mniejsza z tym. Tan zły dziennikarz to jak mi się zdaje ten fajtłapa z QfH? Ależ jaja no:D Były facet jest takim dupkiem jakim powinien być więc właściwie wszystko na swym miejscu jest:D Dobra... może skusze sie jeszcze na jakiś odcinek... <przepadłam... xD>
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 27 lut 2010

uh, dotarłam do 8 odcinka, chcę oglądać dalej ale kurcze muszę przeczytać 300 stronicową książkę i jeszcze coś z niej zapamiętać. zawsze mnie nachodzi na oglądanie kiedy nie mogę tego robić O_o

ale kurczeeee <3 ta drama mnie rozwala, no. w ogóle Bumek jest taaki słodki <3 i te siwe włosy, omg xD lubie jak faceci się tak poświęcają z miłości. poza tym - rozbraja mnie też doktor i Da Jung xD ale on bardziej, no co za gościu. i ma wiecznie taki dziwny wzrok, nie mogę się nie śmiać jak na niego patrzę xD
haha, a pan pilot będzie z mamusią Min Jae, lol? ale przynajmniej może tm sposobem zrozumie kobieta że takie związki są możliwe xD

no naprawdę piękna drama xD
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 27 lut 2010

nieeee !!!!!!
12 odcinek i ta końcówka bez preview'a .... nie wytrzymam kolejnego tygodnia xD
uwielbiam dramy po, których zbyt wiele nie oczekuję ! To uczucie, kiedy jesteś miło zaskoczony, że jednak oglądasz coś naprawdę dobrego :D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 28 lut 2010

Oj jakie urocze te dwa odcinki były (11-12). Aż miło oglądać ; )
I myślałam, że będę się bardziej pieklić na mamusię, a tu wcale nie jest tak źle ^^ Wprawdzie zrobiło się jakoś nieproporcjonalnie i coraz więcej czasu dostaje się właśnie matce, ale jakoś tak zrobiło się bardziej interesująco? Zwłaszcza parka doktorek-DaJung byli świetni :D:D

I o co chodzi z tą trzecią przyjaciółką i ojcem doktorka? Bo oni jakby skąd się znają, ale ja nie pamiętam skąd mieliby. Pobiła go kiedyś czy jak ? XP

A zgadzam się z Mootylem. Koniec był taki ładny (i piosenka ^^), że naprawdę zrobiłam się ciekawa kolejnego odcinka. Dotąd było tak, że ok... seeya next week, a w tym chciałoby się więcej ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 28 lut 2010

Maura on pamiętał Booki i Shin-yong z tego występu przy nim... niby, że Ban-suk miał jakąś kobietę, którą zostawił i cała szopka xD Przez co Da-jung mogła wyjść za Ban-suk'a xD
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 28 lut 2010

Aaaaaa raaaaacja XD XD XD
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 28 lut 2010

ale nie bój się... na początku też nie wiedziałem o co chodzi, ale sobie przypomniałem w końcu xD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 01 mar 2010

oglądam 3 ep.. po prostu.. ja chce taką zarabiaszczą pościel!!
Obrazek
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 01 mar 2010

Mam podobną ;D ;D ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 02 mar 2010

Maura pisze:

Mam podobną ;D ;D ;D

skąąąd??

Do you want to write a song called "The Woman Who Spilled Coffee on My Face"? --> perełka xD

[edit]

już po 5 epie.. ta drama na prawde potrafi natchnąć.. xD xD w koncu zdecydowalam ze rusz ejutro tylek do fryzjera xD moze spotkam gdzies po drodze jakiegos KimBuma xD

[edit]

ep 6 był po prostu megawypaśny!!!

SPOILERKI:

~~ po pierwsze - ta akcja z przenosnym zestawem do sauny wymiata! ja kce taka saune! i jej mina na widok doktorka.. hahaha!!

po drugie - czyzby ta kobita od flamenco z ktora Boo Ki sie probuje zaprzyjaznic byla matka Min Jae?? o_O lol. jaki maly ten swiat

po trzecie - jakie ten doktorek minu strzelal na tej randce z Da Jung.. ma-sa-kra!

po czwarte - kocham tą dramę!!! <33
~~
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |

Wróć do „K-drama”