[2011/12] What's Up?

seriale z Korei
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

[2011/12] What's Up?

Post autor: mootyl » 24 sty 2010

Długo wyczekiwana drama, której w końcu udało się znaleźć swojego nadawcę... Jedna z nielicznych koreańskich muzycznych dram. Czy twórcom udało się przenieść znamienny dla musicali klimat na ekrany telewizorów?

Obrazek

What's Up?
Młodość, muzyka, taniec, aktorstwo... SCENA :)

Obrazek
Info:
Tytuł: 왓츠업 / What's Up
Wcześniejszy tytuł: Zero Plus
Gatunek: musical, szkolna
Odcinki: 18
Stacja TV: MBN
Okres emisji: 2011-Gru-03 do 2012-???-??
Czas emisji: soboty i niedziele o 21:00

Opis:
"What's Up?" opowiada o losach młodych ludzi, których połączyła wspólna pasja do aktorstwa, śpiewu, tańca, a przede wszystkim do sceny.

Jae-hun to drobny złodziejaszek, który wraz ze swoimi przyjaciółmi szuka pijanych przechodniów, których wspólnie mogliby okraść. Pewnego wieczoru dochodzi do tragicznego wypadku, w którym ginie niewinny przechodzień. Jae-hun nieświadomy swojego czynu zakochuje się w scenie i postanawia zostać aktorem. Chociaż nie potrafi tańczyć, ani śpiewać przyjaciel zapisuje go na studia na wydziale musicalu. Oprócz Jae-hun'a na ten sam kierunek ubiega się Tae-yi - buntownicza młoda dziewczyna ze wsi, której niedawno umarł ojciec i Do Sung - ukrywający się pod maską i pseudonimem "Hades" gwiazdor.
(opis: mootyl)

Obsada:
Im Ju Hwan jako Jang Jae Hun
Kang Dae Sung jako Ha Do Sung
Im Joo Eun jako Oh Doo Ri
Oh Man Suk jako Sun Woo Young
Jang Hee Jin jako Eun Chae Young

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 24 sty 2010

1. Jun Hye Jin *_* moja nowa miłość ze "Smile, you"
Ja mam trochę traumę z nią po jej roli w Family's Honor i nadal w Smile you widzę w niej tą dziewuszę co stalkowała biednego studenta i mdlała na jego widok;p (ale już się trochę rehabilituje ;D) Ciekawa jestem jej śpiewu bo głos ma ładny i mam nadzieję, że jej zdolności aktorskie do kwietnia się poprawią XP
2. Główną rolę gra mój ulubiony z Bangów: Daesung xd
A wcale nie bo Im Joo Hwan ;p
Matko Daesung w dramie ;o Świat się kończy xD

Chciałam zaznaczyć, że to będzie muzyczna drama ^^ (mimo, że Over The Rainbow całkiem nieźle mi się ogląało, mam nadzieję, że ta będzie zupełni inna i... lepsza? ;) )

też czekam ;)

edit
O! i jestem niezmiernie ciekawa gry chłopaka Kim Min Hee Lee Hyuk-soo *______* (pamięta ktoś TĄ sesję? <333)
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 24 sty 2010

omg Daesung? *___* drama muzyczna? aaaaaa, czyli pozycja obowiązkowa >D
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Post autor: cookie_nut » 24 sty 2010

muzyczna? nigdy się z czymś takim nie spotkałam, więc napewno spróbuje ;)
czytam zapowiedź i juz nakręcona na tą dramę orientuję się, że to dopiero w 2010 roku (czyli za rok) i mój zapał znika... Taaa... jestem jeszcze w 2009 roku xD
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 24 sty 2010

eee, nie czaję chyba już tak skomplikowanych wypowiedzi Cooki xp
Anyway, to ma być coś muzycznego typu YaB czy bardziej bardziej muzyczne?
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Post autor: cookie_nut » 24 sty 2010

w mojej głowie siedzi tylko jutrzejszy sprawdzian, więc nie wiem co piszę... Chyba to coś bardziej bardziej muzycznego od YB nie? Ale to też nie jest raczej jakiś musical... nie?
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 24 sty 2010

hmm ja nie wiem gdzie to czytałam i czy to prawda, ale podobno mają się stylizować na Glee czy coś... i będzie się dziać na uniwersytecie na wydziale muzyki(zycznym?)

sesja
Spoiler! Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 24 sty 2010

najciekawiej z tego wszystkiego wygląda dziołszka z szelkami, reszta jakaś taka niewydarzona xp a to męskie coś z dziwną grzywką to jakiś koszmarek xp zdecydowanie jak ma zachęcać do oglądania ta drama to wypadało by miała dobry plot i oprawę muzyczną jak już mowa o dramie muzycznej <jakkolwiek to ma w takim razie wyglądać oO>... <odezwał się ignorant przemysłu k-muzycznego xp>
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 26 sty 2010

Chyba wiecie, iż Daesung jest jakby "w zastępstwie" TOP-a?? (reżyser koniecznie chciał topka, ale menedżer Bangów kategorycznie powiedział nie - powodem jest to, że TOP zagra w tym roku w dwóch filmach i ostatnio zaniedbuje zespół...) Komentarze Koreańczyków na nate.com są 50/50 - jedni uważają, że Daesung to dobry wybór, ale jest też wiele głosów na to, iż gorzej być nie może :?

A mnie osobiście zastanawia, czy dostosowali resztę aktorów do niego (on bodajże nie ma 170cm wzrostu), ale chłopaka nie mogę skreślić, bo nie widziałem go nigdzie jeszcze...

No i stacja, do której mam awers, czyli MBC - co z tego, że zapowiadają najwięcej gwiazd w tym roku w dramach, jak psują co drugą produkcję?? :evil:

Ja tam bardziej czekam na Cinderellę Sister, gdzie zagra Taecyeon... (i Moon Geun Young i Chun Young Myung - tyle mi wystarcza do czekania) :D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 26 sty 2010

No i stacja, do której mam awers, czyli MBC - co z tego, że zapowiadają najwięcej gwiazd w tym roku w dramach, jak psują co drugą produkcję?? Evil or Very Mad
Nie tyle psuje co ma niską oglądalność, a to jednak różnica, nie zawsze wynikająca z 'beznadziejności' dramy. Poza tym co jak co, ale np nie można zaprzeczyć jakośći dram produkowanych przez MBC ;)
Chyba wiecie, iż Daesung jest jakby "w zastępstwie" TOP-a??
Tylko, że TOP nie potrafi śpiewać, więc nie wiem po co on tutaj miałby być ;p
Myślę, żę Daesung dostanie tu rolę typowego 'debila' z talentem. ;p Jakoś w roli poważnej go nie widzę xP
a to męskie coś z dziwną grzywką to jakiś koszmarek
No to jest właśnie Daesung ;D
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 26 sty 2010

ajeden to wygląda jak zagłodzony wampir :D

mam nadzieję ze to nie będzie koreański remake filmu fame, bo ziewałam na tym okrutnie :shock:

no i zdecydowanie liczę na komedię :D
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 26 sty 2010

ajeden to wygląda jak zagłodzony wampir Very Happy
Ciacho XD dla niego rozważam oglądanie tej dramy ;P Ale do kwietnia wiele moze sie zmienić jeszcze xD

Ok a teraz mam deja vu... Skąd ja znam tego chłopaka na pierwszym zdjęciu 3 od lewej (4 od prawej xD) .... Czy on grał w Bofach brata Kim Buma? I nie grał tez przypadkiem w Snow Queen? ;)
Awatar użytkownika
radience
Oglądam regularnie xD

Post autor: radience » 24 lut 2010

Obrazek
Jo Jung Suk,Im Joo Eun ,Im Ju Hwan, DaeSung,Jun Hye Jin & Lee Su Hyuk
nazwiska aktorow - od lewej ;]

i What's Up Promo shoot
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Re: [2010] [z] What's Up?

Post autor: Volli » 16 sie 2010

Ehem - jeden z ulubionych blogów zaatakował mnie czymś takim:

[youtube]Zim2Gt5OZYc[/youtube]

I teraz tak... Bardzo, bardzo nie chcę mieć wobec tej dramy żadnych oczekiwań... Tak bardzo, tylko, że - "Sława" to jest mój ulubiony musical, a tu na koreańską Sławę się zanosi. I w ogóle - noooo Daesung...

Fame! I'm gonna live forever!
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: [2010] [z] What's Up?

Post autor: Eggie » 16 sie 2010

Hahah, matko Daesung... znowu mi przypomniałaś.
A ta drama miała startować już z pół roku temu jakoś... coś się z nią stało?
ODPOWIEDZ