[2011/12] What's Up?

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Re: [2011/12] What's Up?

Postautor: Volli » 08 sty 2012

Hmmm... serio nikt nie ogląda? Tzn... domyślam się dwóch cichociemnych, ale i taaaaak... Drama jest dobra... Może nie jest to jakiś super hiper przebój - może za mało w niej kjutności na taki, ale serio - to jest kawałek dobrej roboty... W ogóle jakoś nie ciągną [odpukać] tych wątków, których się bałam, nie traumią za bardzo. W zasadzie to w ogóle w tej chwili nie traumią. Nie no... jest naprawdę fajnie.

No i bliźniaki Kwon zmieniły fryzurę :sun:

Nie no ale tak poza tym: jestem fanką Oh Doo Ri... cudowna postać w ogóle. Jak dla mnie to mogliby [i mam nadzieję że to zrobią] rozbudować jej wątek... Z resztą w jej wątku pełno być musi Oh Man Suka, więc tym lepiej ^^ . Ojej jej akcje z celebrytką rządzą... ^^

I wnoszę jeszcze o więcej Daesunga... Dopiero teraz ma szanse się wykazać w sumie... Genialny jest jak panikuje :rolly: :rolly: :rolly: ........ Albo się wstydzi :rolly: :rolly: :rolly:

I chcę OST (chociaż tak szczerze to nie obraziłabym się za więcej muzyki bo dobrze to tu wychodzi naprawde...)........ A poza tym OMFG i nie wiem co jeszcze: 4NonBlondes!!!!!!!! AAAAAAAAAA!!!!! [yea - na piórniku w podstawówce miałam "wydlugopisowany" tekst tej piosenki <333333333333 ]

Yay! No i kwestie społeczne i trainee i w ogóle kocie miałki girlsbendu do mikrofonów w agencji <33333332

:volli:
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 08 sty 2012

10 epek

Męskiej części obsady się nie przyczepiam bo i pijanego nauczyciela chodzącego po szkole w pidżamie lubię, Jang Jae Hun aka Buntownik jak na początku mnie troszkę irytował swoim zachowaniem to teraz jest moją ulubioną postacią.I te kawałki kiedy śpiewał zapowiadają, że ma całkiem przyzwoity głos aż się nie mogę doczekać jego kawałków. DaeSung słodki i jego piosenki są świetne. i jąkała ( jakoś mi się widzi że on będzie do Oh Doo Ri startował ale może się mylę) też mnie intryguje jego głos.

Też jestem fanką Oh Doo Ri jest najbardziej ogarniętą i fajną osobą. Akcja ratowania profesora mi się strasznie podobała. Gwiazda jest irytująca aczkolwiek zgadzam się z nią trochę co do Sieroty Park Tae-Yi, którą większość męskiego grona uwielbia. Od pewnego momentu mnie irytuje straszliwie a z tego co było w prewju będzie bohaterką następnego odcinka

Jak dotąd jestem na tak i jakoś nie mam odruchu porównującego do Dream High.

aaa i strasznie mnie bawi ten głos na początku "What's up" nie wiem czy do Korei dotarło Whazzzzap ale mi się z tym kojarzy.

aa i czy im się namnożyło odcinków? gdzieś mi mignęło, że jest 20
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 08 sty 2012

gosq pisze:Gwiazda jest irytująca aczkolwiek zgadzam się z nią trochę co do Sieroty Park Tae-Yi, którą większość męskiego grona uwielbia. Od pewnego momentu mnie irytuje straszliwie a z tego co było w prewju będzie bohaterką następnego odcinka

Ach gwiazda jest po prostu wredna... <3 Masz ochotę ukatrupić za tę wredotę. A Tae Yi jak na razie spoko - nie irytowała mnie.......... do 10 odcinka. Bo TO już było przegięcie... Niech sobie będzie sierotą, nie mam nic przeciwko, w końcu sama nią jestem... Ale ona nie ma chyba mózgu. Srsly - rozumiem że chowała sie z... no wyszło na to, że z owadami ^^ i w życiu nie widziała windy, no ALE...
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 11 sty 2012

Volli pisze:Ach gwiazda jest po prostu wredna... <3 Masz ochotę ukatrupić za tę wredotę.

Teraz to ona się rozkręca. Niezła z niej manipulatorka. W sumie gdyby włożyła tyle pracy w śpiew co w kombinowanie to może by się nawet okazało że nieźle śpiewa. :D
Co mnie martwi to krew z nosa nauczyciela. Niech nie wrzucają tu wątku śmiertelnej choroby. Przed występem jego team się dowie i będzie śpiewał dla niego i wygrają. Mam nadzieję że to nie jest scenariusz ^^

W końcu też usłyszeliśmy śpiew Jąkały i zapowiada się że teraz przyjdzie czas na rozwiązanie jego rodzinnych problemów :D Co do głosu to wydaję mi się że to nie on śpiewał jak ktoś jest zainteresowany jak on brzmi to tutaj od 2:32 i tu ładny ma głos w sumie ale bez jakiś rewelacji.

I zezłoszczony DaeSung :fav: a będzie jeszcze w zbuntowanej wersji :fav:
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 14 sty 2012

Ja mam z tę dramą problem. Serio. Irytuje mnie główny wątek. Nie żeby był jakiś tragiczny, ale jest tak sztampowy i taki przewidywalny, że po prostu wydaje mi się, że szkoda na niego czasu. Cały ten wątek kryminalny i wątek sierotki i kocham cię ale nie możemy być razem...................bleeeeeeee....

Dlaczego, dlaczego, dlaczego nie ma więcej Oh Doo Ri i jej sunsengnima... więcej jąkały [jąkała <33333333 ]. Dlaczego nie ma więcej Daesunga? Ej noooo.... przecież to jest strasznie fajny wątek, pomijając już zupełnie to jaka ta postać jest.... no jest.... LOL ... chyba nie potrafię tego opisać... Ale te jego zawstydzenia, tłumaczenia, fochy są po prostu genialne :rolly: Ej no... i czy oni się czegoś tam w ogóle nauczyli? No niby ich uczą.... ale.... mają tam jakieś postępy? Konkursy? Zaliczenia? Problemy związane ze szkołą? Ej... no...
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 28 sty 2012

zapowiada się że wątek nauczyciela też nie fajnie spsują :/ raka mu dali czy jeszcze coś innego, jakby zgonów mało było. Ale może to jest szansa dla Oh DooRi :D

W ogóle po za Oh DooRi, Jąkałą i DaeSungiem to mnie wszyscy zaczynają w tej dramie wkurzać. Ale dalej mam nadzieję na fajny musical na końcu.

Trochę zaczynam się zawodzić tą dramą. Miałam nadzieję na klimaty trochę ala Glee, konkretniej mi chodzi wyśpiewywanie swoich problemów ( nie o otoczkę szkolną ). Mają Koreańczycy taaaaaaaaaką plejadę gwiazd i gwiazdów więc co za problem zrobić coś gdzie by śpiewali nowe aranżacje starych piosenek, covery itd. Nie muszą zaraz całej masy nowych piosenek pisać jak im tak to strasznie idzie.
Tutaj to DaeSungowo- Hadesowa piosenka jest najlepsza :fav:
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 29 sty 2012

Kto nie oglądał epow 17-18 niech nie czyta..... Piszę tu ponieważ nie mam gdzie się wyżalić :rolly:

Kocham tą dramę.... naprawdę ją uwielbiam! Jedyna taka unikatowa... Żal będzie się z nią rozstawać, z bohaterami....(oprocz Tae hee :P) i w ogóle... ALE ALEEEEEE dlaczegoooooo DLACZEGO>> Spoiler! oni chcą mi dramę zakończyć pogrzebem???????

Z drugiej strony Spoiler! nadal mam cichą nadzieję, że on kolejny kawał odwala by wszystkich zmobilizować......no bo jak?????

. . .

Samochód seonbae Subina uratował 18 odcinek :victory: :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 01 lut 2012

Wiem, że już to pisałam ale się powtórzę, Oh Doori rozwala system, uwielbiam jej postać :fav:
Główna rola dla Oh Doori !!!! Płakałam razem z nią ^^

Maura pisze: Spoiler! Z drugiej strony
Spoiler:
nadal mam cichą nadzieję, że on kolejny kawał odwala by wszystkich zmobilizować......no bo jak?????

Ja myślałam bardziej o magicznym ozdrawiającym działaniu muzyki. W sumie jak na umierającego dalej ma niezłe poczucie humoru :D
Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Postautor: Heartless » 01 lut 2012

Oglądam z przerwami ( czyli jak wychodzą angielskie suby ) i raczej drama mi się podoba. Na pewno zapamiętam z niej muzykę (np.końcówkę 13 ep.) no i tajemniczego gościa w czerwonym dresie - pojawia się znikąd, straszy młodych a zawsze jak go widzę to poprawia mi się humor :rolly: :rolly: :rolly:
Są łzy tak ciężkie i gorące, że nie można ich wypłakać.
Zapadają w serce spalając je.

Nicolae Iorga
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 04 lut 2012

Odcinek 19,

SPOILERY

Odnoszę wrażenie, że What's up znalazł się w tym samym krytycznym położeniu co Coffee House i doprowadza mnie to do szału.... Bo jak tak można??? Wszystko fajnie przez tyle odcinków, z problemami i problemikami... a tu nagle taka deprecha.... HĘ?
No 19 odcinek był wybitnie słaby i grobowy... i bez sensu w sumie skupili się na tym jednym wątku... W 20 epie oczywiście przewiduję wielki koncert, a zaraz potem może no... huczny pogrzeb? A może od razu Musical na pogrzebie... To byłoby przecież takie oryginalne......... Wszyscy odśpiewają coś wzruszającego i się pożegnamy? I co? To ma mi wystarczyć? Po jakiego kija oni go w ogóle uśmiercają? Żeby pokazać, że związki nauczyciel-studentka nie mogą mieć miejsca? :rolly: :rolly: No i jaka dla nich wszystkich nauka z tego, że umrze ich nauczyciel? Nie będzie miał uch kto uczyć już... :rolly: Przepraszam, ale jak już popadamy w te skrajności :rolly:

Wszystko wskazuje na to, że pomimo tego ile radości dała mi drama i jak bardzo uwielbiam te postaci, zostanie po niej niesmak.......... No, ale o tym jak jest naprawdę przekonam się jutro.
Obrazek
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 09 lut 2012

I się skończyło. I było fajnie, a nawet bardzo dobrze jeśli weźmie się pod uwagę ostatnie dramy o tematyce muzycznej czyli You've fallen for my czy The musical, bo tu miało być muzycznie i było, było dużo piosenek,tylko żal że jak na razie wyszedł tylko ost z jedną piosenka, tam w każdym odc była jakaś świetna,a dwie najlepsze to piosenka Kim Byun Guna, jego dream sequence a la John Travolta z Grease, to było takie urocze :rolly: I piosenka Park Tae Ye z Kim Byun Gunem,to było raczej z wzruszających piosenek. Ogólnie było dużo ładnych piosenek,czekam teraz na ost :D
Z wad w tej dramie, to oczywiście ostatnich parę odc i wielki dramat,jak dla mnie wciśnięty nie wiadomo po co, chyba po to by wymęczyć łzy z biednej i tak już Do Ri, swoją drogą jedna z najlepszych postaci tej dramy.
Podsumowując dobrze się ogląda,bo dużym plusem tej dramy jest to że naprawdę jest muzyczna :)

PS. Szkoda że u nas nikt nie śpiewa na pogrzebach, oddając cześć w ten sposób osobie zmarłej.
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 02 mar 2012

Hm, w sumie potrzebowałam trochę czasu by napisać tu cokolwiek na koniec. Nie wiem, by ochłonąć, czy coś^^

Ogólnie, to MIMO tego co poczynili tej dramie przynajmniej od środka - to ją kocham, naprawdę ^^ :fav: Jeśli chodzi o dramy z muzyką (czy w sumie może bardziej muzyczne) jak dotąd obejrzane przeze mnie to chyba naprawdę jest w czołówce. Jeśli chodzi o koncepcję dramy z początku, która chyba zaczęła gdzieś wsiąkać po drodze - też mam wrażenie, że była genialna :fav: Jeśli chodzi o aktorów to kogo lubiłam czy nie to jednak :fav:

Z konkretów ulubionych:
- dresiarz, ojej no :rolly: <wyglądał prawie jak Yankumi w nim xD>
- jąkała :fav: w sumie chyba ulubiona moja postać no i co on zaprezentował wokalnie nam :fav: piosenki z nim naprawdę były :fav: :fav: :fav:
- te końcóweczki dramy, na samym początku naprawdę to ojej :fav: i jeszcze ta muzyczka przy nich ^^
- pod pewnym względem zakończenie - bo było w sumie, hm, otwarte i nie wiadomo kto, z kim, co, gdzie, itd.
- a ja powiem że lubiłam i głównego bohatera, i główna bohaterkę, w sumie lubiłam to jej gadanie z tatusiem, tą bezmyślność i w sumie to, w jaki sposób na koniec ją pokazali... nie wiem, taka... dojrzała bezmyślność :rolly:

a teraz rzeźnia, czyli za co muszę zrugać dramę: obiektywnie i nie:
- Doori i nauczyciel - na samym początku myślałam, że może być moją ulubiona postacią i ostatecznie... wolałam każdą inną panne w dramie od niej, a już ona z nauczycielem i w sumie wątek końcowy nauczyciela... no, mnie zupełnie nie obchodziły, mogłam się obyć bez tego, drama mogła się obyć bez nich. I w sumie dobre z tego tyle, ze chociaż sobie pośpiewali dzięki niemu na koniec :rolly: :rolly: :rolly: btw, jestem ciekawa jak Maurze sie podobała w końcu końcówka :rolly: :rolly:
- oh, te wątki nieszczęsne w dramie. one miały taki potencjał, one były takie fajne i CO? o mamusiu, no nic, zupełne NIC. Byłam święcie przekonana, ze Desung będzie miał tu dosyć dużą rolę,a z trwaniem dramy to w ogóle został jakimś popychadłem, jego wątku matczynego w ogóle nie rozwiązali, i w sumie dali mu zakończenie w 5min... do tego łącząc je z wątkiem gwieździny :rolly: której może i na szybko wymyślili drogę życiową, ale muszę przyznać, że całkiem fajnie :rolly: jąkała - no, chyba jedyna z postaci drugoplanowych, która w sumie może też mogła dostać więcej uwagi, ale dali chyba mu tyle czasu antenowego ile powinien dostać... choć w sumie - no mogli dać mu więcej śpiewać :rolly: w ogóle była chyba masa drugoplanowych postaci, przy których coś rozgrzebali i czasami coś zakończyli w dramie, czasami chyba liczyli, że widz nie zauważy, że pominęli postać :/
- dobra, przyczepie się było też trochę różnych dziwactw, niespójności przy których człowiek normalnie powinien się łapać za głowę ale mu się nie chce, ja się tylko spytam o to co zwykle w dramach "szkolnych"... a czy ta szkoła oprócz 2 nauczycieli i dyrektorki + sekretariat... to nie posiadała kadry nauczycielskiej...? :rolly: :rolly: :rolly: eh, kolejna taka drama, która to nawet nie miała nauczycieli w tle :rolly:

Ogólnie - strasznie lubię, jak ktoś chce coś naprawdę bardziej MUZYCZNEGO, to polecam, jak bardzo się nastawia na genialny plot, to jednak... przemyśl człowieku czy na pewno chcesz to oglądać xD bo, huh, no cóż, plot tu trochę kuleje.
Obrazek
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 26 mar 2015

Maura pisze:Odcinek 19,

A może od razu Musical na pogrzebie... To byłoby przecież takie oryginalne......... Wszyscy odśpiewają coś wzruszającego i się pożegnamy? I co? To ma mi wystarczyć?

Bingo właśnie tak się stało.
Drama nie była zła długo ją oglądałam ze względu na to że oglądałam dramy z tego roku.
Plusem na pewno muzyka szczególnie ta nutka mi przypadła do gustu ale nie wiem kto jest wykonawcą

Ja do Taee Hee nic nie miałam bywają gorsze bohaterki w dramac.
Do Ri and Byung byli fajni
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.

Wróć do „K-drama”