[2010] Chuno

seriale z Korei
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: [2010] Chuno

Postautor: evelinux » 13 paź 2010

noo bo niby o 23:10 sie ma zacyznac a na prawde o 23:15 sie zaczyna..

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 13 paź 2010

niech mi ktoś powie, co się stało po ostatniej przerwie, bo sobie przysnęłam... Cóż cały dzień miałam bardzo męczący i ledwo wytrzymałam do 23 z minutami, ale ta ostatnia przerwa mnie pokonała xD

i zgadzam się z poprzedniczkami same dobre teksty były w tym odcinku, dobrze, że postać tej panienki tak rozładowuje atmosferę, która jeszcze nie jest aż tak gęsta, jak podejrzewam, że będzie xD
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

isamar84 pisze:niech mi ktoś powie, co się stało po ostatniej przerwie, bo sobie przysnęłam... Cóż cały dzień miałam bardzo męczący i ledwo wytrzymałam do 23 z minutami, ale ta ostatnia przerwa mnie pokonała xD

xD lol. rozwlaiłaś mnie. no ale ja tam mialam w poneidzialek. wczoraj ogladalam na siedzaco zamiast na lezaco i o wiele lepiej to znioslam.

po ostatniej przerwie.. eee.. a na czym to sie skonczylo w ogole... pomyslmy.. aa.. tam bylo ze Daegil z banda wpadli do tej gospody ale ten kolo z laska juz niby ze wyszli przed nimi i pojechali dalej za nimi.. a jak oni pojechali to ten kolo z ta laska wyszli spod tej gospody (bo sie schowali pod tą gospodą bo tam taka 0,5 metrowa szpara była) i zarąbali konie i uciekli w przeciwnym kierunki niz gang Daegila, ale Daegil coś zawęszył i sie cofnął do gospody i zakumał że ci ich w konia zrobili i ruszyl za nimi w pościg.. i na tym zdaje sie byl koniec. Anna, nie mylę się, co?
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 13 paź 2010

też tak myślę, że jednak na siedząco lepiej będzie, a najlepiej to na krześle, siły nie ma bym na nim usnęła xD
dzięki za końcówkę, przynajmniej się nie zdziwię, jak zobaczę od czego dzisiejszy odcinek się zaczyna xD
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 13 paź 2010

ale hasło tygodnia:
DaeGil: Ona jest gorsza niż Wang Son. -> rozwaliło mnie xD

Taa, padlem też na tym xD

Ale ogólnie wkurza mnie ta laska.. Kłamczucha straszna i ciągle się od wszystkiego wykręca, darmozjad taki. I do Dae Gila się przystawia,a biedny Wang Son na tym cierpi i wychodzi na molestatora - btw uwielbiam tą postać, zabawny jest z tym ciągłym wyłudzaniem pieniędzy i jak każdą co ładniejszą podrywa.. :D Albo jak na początku narzekał że musi prać, sprzątać i gotować :mrgreen:

Ale pora puszczania dramy nie jest zbyt dobra.. Ja ledwo siedzę, na reklamach przysypiam. Wczoraj przy którejś drzemiąc usłyszałem muzyczkę i się poderwałem, a to tylko reklama tego Don De Dragon Wilson czy jak mu tam była.. : :grumble:
Przystopowali by z reklamami, szczególnie o takiej godzinie..
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 13 paź 2010

evelinux pisze: Anna, nie mylę się, co?

Dobrze mówisz,skończyło się na tym że Daegil pędził co koń wyskoczy w pogoni za tamtą dwójką,chociaż jak przeczytałam pytanie isamar,to sama zastanawiałam się z parę minut jak to się skończyło :victory:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Ja się zastanawiałem dziś rano, wczoraj byłem tak senny, że nie pamiętałem.. W końcu mama mi przypomniała co w ogóle się działo :mrgreen:
Wgl moja mama jest wielką fanką Kulawego :victory:
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 13 paź 2010

Ale ogólnie wkurza mnie ta laska.. Kłamczucha straszna i ciągle się od wszystkiego wykręca, darmozjad taki. I do Dae Gila się przystawia,a biedny Wang Son na tym cierpi i wychodzi na molestatora

ona nie jest zła ..dodaje smaczku tej dramie, przez nią jest tak właśnie zabawnie, a Wangson to wiadomo,że molestator, liczę na jeszcze jedna postać, może trafi swój na swego :smitten:

to zabawianie przy ognisku.. te odgłosy rodzącej maciory.. a potem dźwiek ktory skruszy serce mezczyzny.. fajne to bylo.

gotować ona nie potrafi, sprzątać też nie, jej największa wada to gadulstwo, ale jak brzdąka i te nazwy utworków.. padłam..to było genialne!
odcinek 5 nadal zabawnie no i wiadomo Wangson :smitten:
...i te wszystkie teksty genialne zapisuj Evel zapisuj w swoim notesiku :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

ona nie jest zła ..dodaje smaczku tej dramie, przez nią jest tak właśnie zabawnie

ja chyba już tak mam, że mnie 99% dramowych dziewcząt okropnie irytuje.. :roll: skrzywienie takie :mrgreen:

Niech już będzie ta 23. Specjalnie dziś po szkole spac poszedłem (wstałem o 19, hellyeah :mrgreen:) i nie zasnę może na reklamach :victory:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Sheeruun pisze:Wczoraj przy którejś drzemiąc usłyszałem muzyczkę i się poderwałem, a to tylko reklama tego Don De Dragon Wilson czy jak mu tam była.. : :grumble:

noo ejj obejrzysz dwa odcinki i juz znasz na pamiec wszytkie reklamy jakie puszczaja..

anna-banana pisze:chociaż jak przeczytałam pytanie isamar,to sama zastanawiałam się z parę minut jak to się skończyło :victory:

noo ja też.. dlatego zaczelam sama sobie w myslach opisywac wszystko od ostatniego momentu jaki pamietalam xD

Sheeruun pisze:Wgl moja mama jest wielką fanką Kulawego :victory:

noo podziwiam, twoja mam sie wciagnela xD jaa.. ale fajnie. ale ze fanka kulawewgo.. łeee.. masakra..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

noo podziwiam, twoja mam sie wciagnela xD jaa.. ale fajnie. ale ze fanka kulawewgo.. łeee.. masakra..

Może to dlatego, że od początku naszej trójcy nie lubi, twierdzi, że tacy co na czyjejś (czyt. niewolników) krzywdzie zarabiają są wielkim złeeem.
I nic nie daje tłumaczenie, że przecież naszemu Dae Gilowi wymordowali rodzinę, to on nic złęgo w ganianiu ich nie widzi.. a poza tym ukochanej szuka no :roll:
Cóż. A jak dla mnie Kulawy nie jest zły, lubię go ^^
noo ejj obejrzysz dwa odcinki i juz znasz na pamiec wszytkie reklamy jakie puszczaja..

Dokładnie.. to jest wkurzające a już tym Dragonem Wilsonem to przesadzaja troche.
Wczoraj jeszcze jakieś gnomy były co mi się skojarzyły z laleczką Chucky.. :roll:

Edit:

-Ze co?
-Milcz!

-Jakie?
-Jedz!

Padłem :mrgreen:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 14 paź 2010

~ z cyklu "mądrości życiowe Song Tae Ha": ~

~ Kobietę w bieli i krótkich włosach łatwo uznać za szaloną. ~
~ Wypowiedz 10 razy imię swojego ukochanego to się uspokoisz. ~

xD no a na początku jak gadali i ta młoda się ciągle wtykała w ich wypowiedzi i DaeGil jej ciągle mówił że ma być cicho to aż czekałam aż powie do niej " Spoiler! shut the fuck up!" może by zadziałało...

z jednej strony żal mi tego kolesia co chce zabić Tae Ha.. bo go tak w małżeństwo z tą chorą córką ten minister wrobił.. z drugiej strony żal mi tej jego żony.. bo co prawda jest ułomna.. to widać, że wie co się wokół niej dzieje i widać że jej zależy na tym mężu a on ją tak perfidnie olewa.

no i może się w końcu spotkają! po co oni w zapowiedzi pokazali że on mówił do kogoś tam że ją widział.. a potem od kogoś z miecza chyba dostał.. fuck! fuck! fuck!

ale fajnie jej sukienkę pomalował :victory:
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 14 paź 2010

niesamowicie mnie w tym odc. wkurzała Eonyeong, już mógł ją puścić, niechby ktokolwiek ją znalazł, przestałaby może wtedy narzekać, na razie to jej postać jest taka nieżyciowa, myśli, że jej ukochany zginął 10 lat temu i wciąż go wspomina, przez co nie może ułożyć sobie życia z kimś innym (to jeszcze mogę w miarę zrozumieć, być może jakąś rolę odgrywają tu i wyrzuty sumienia), ale sam pomysł samotnej ucieczki i to jeszcze w tak "doskonałym" przebraniu - aż mam ochotę powiedzieć o święta naiwności, sama się prosi o kłopoty... Że też się znalazł Tae Ha i jej pomógł, ona tu pięknie wygląda, ale póki co jest taka monotonna i bezpłciowa, że przez 1 część tego odc. miałam jej dość, później już było lepiej :wink: Zresztą Tae Ha wtedy też im uratował życie, ciekawe jak to na nich wpłynie...A tak w ogóle to Eonyeong kocha niewinnego chłopaka, którym Dae Gil już nie jest, nawet jak się spotkają, to takie proste nie będzie...Dae Gil też ma swoje słabe strony, zastanawiam się czy po pierwsze miał on szanse wygrać z Tae Ha, scena walki, gdzie w pewnej chwili walczył z 3 nie byle jakimi facetami, a TH zachowywał się jak robot, jakby to wcale dla niego nie było obciążeniem, usłyszał tylko gwizd i praktycznie bez problemów uwolnił się z walki, a DG za nim pobiegł, by w końcu zobaczyć ukochaną, która jest jego wielką słabością, co pewnie się skończy, że na razie zostanie z niczym. Po drugie, on chwilami głupca z siebie robi, widać, że ta sprawa śmierdzi na km, a on wierzy w kradzież ryżu? Mam wrażenie, że on może to robić specjalnie, żeby uciszyć obawy generała Choi, który dobrze mu w tej chwili radzi, bo doradca króla to nieszczególnie uczciwy człowiek, wrobił swojego zięcia w brudną robotę (podczas gdy on też jest winny coś TH, myślę, że jeszcze przyjdzie czas, gdy stanie po odwrotnej stronie), a co do ostrzeżeń jego żony - on nie chciał ich zrozumieć, a nie rzeczywiście nie zrozumiał? Oczywiście odcinek kończy się w takim momencie, że doczekanie do pon, wydaje się bardzo trudne, ale dam radę xD
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 14 paź 2010

no i może się w końcu spotkają! po co oni w zapowiedzi pokazali że on mówił do kogoś tam że ją widział.. a potem od kogoś z miecza chyba dostał.. fuck! fuck! fuck!

Ja: Zobaczy ją, zobaczy! *wielki zaciesz*
Mama: Tja, przed śmiercią.
Ja: No ale to główny bohater! Nic mu nie będzie.
Mama: Pff..
Ja: Aż tak go nie lubisz? :c

ale fajnie jej sukienkę pomalował :victory:

Ja myślałem, że on ją całą na czarno walnie, a tak to prawie różnicy nie widać, tak czy inaczej biało :roll:

Eonyeong mnie wkurza od samego początku, taka nieżyciowa jest. Niby ucieka, ale nie potrafi ani nadążyć za Kulawym, ciągle narzeka. Sama się prosi o złapanie, przebrałaby się w jakieś szmatki żeby wyglądać np. na biedną albo co, a nie lata w tej swojej białej szacie i myśli, że jej nikt nie pozna. :crazy:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 14 paź 2010

Sheeruun pisze:Ja: Zobaczy ją, zobaczy! *wielki zaciesz*
Mama: Tja, przed śmiercią.
Ja: No ale to główny bohater! Nic mu nie będzie.
Mama: Pff..
Ja: Aż tak go nie lubisz? :c

loool xD xD ja z ciebie nie mogę xD xD

Sheeruun pisze:Ja myślałem, że on ją całą na czarno walnie

ja za to miałam wizje sukni w biało czarne pionowe paski xD

isamar84 pisze:A tak w ogóle to Eonyeong kocha niewinnego chłopaka, którym Dae Gil już nie jest, nawet jak się spotkają, to takie proste nie będzie...

co tacja to racja. nawet jakbym się nie chciała zgodzić to nie da rady zaprzeczyć temu oczywistemu faktowi.. wystarczy spojżeć na Daegila przed i po. ja sie w ogóle zastanawiam czy ona go pozna xD

isamar84 pisze:a co do ostrzeżeń jego żony - on nie chciał ich zrozumieć, a nie rzeczywiście nie zrozumiał?

myślę, że nie chciał jej rozumieć. chciałabym go nie lubić ale jest mi go też strasznie żal.. i co poradzić?

w ogóle to momentami jak patrze na Deagila to on przy tej swojej ekipie wygląda jak tkai jakiś niedorobiony.. taki malutki i chudziutki.. mimo ze umiesniony to jednak wyglada przy nich jak patyczek przy bali xD xD no a moze to dlatego, że on i tacy wysocy a on tkai niziutki? no jakby nie patrzeć generał Choi to jest bestyja nieziemsko wysoka.. a głupek z zacieszem też jest całkiem wysoki.

a w ogóle ta cała akcja z udawaniem tajnej policji czy whutever.. jaaa xD prawie jakbym chłopaków z Supernatural widziała xD xD a ta laska do tego bibliotekarza jeszcze.. "macie tu coś do jedzenia?" boshh ona by tylko żarła.. haha.. taki mały wredny upart pasożyt.. czy ona chociaż raz została z końmi jak jej Daegil kazał koni pilnować??
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „K-drama”