[2010] Chuno

seriale z Korei
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: [2010] Chuno

Postautor: evelinux » 19 paź 2010

lol. noo.. ale jakby nie patrzeć sceną odcinka jest scena z tym jak myślą czego im brakuje xD no ale fakt faktem.. niewiele się działo w tym odcinku..

anna, jak ładnie zinterpretowałaś nam tą metaforę zniknięcia kamyczka :clap: :clap: :clap:

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 19 paź 2010

evelinux pisze:anna, jak ładnie zinterpretowałaś nam tą metaforę zniknięcia kamyczka :clap: :clap: :clap:

Ehm,no dzięki,może nie mam IQ jak Zhi Shou,ale zdarzają mi się przebłyski inteligencji :victory:
Ale tak na serio,po prostu ja tak to odebrałam,w dodatku bardzo mi się ta ostatnia scena podobała,w momencie gdy ona upuściła kamyczek tamten podnosi instrument,ładnie to zrobili :D
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

nom. ładnie to zrobili. też mi się to podobało.
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 19 paź 2010

o mnie rozwaliło to ta cenzura na Un Nyun jak TH ją rozbierał żeby opatrzyć jej ranę xD masakra xD przeceiż tam nic nie było widać a ci walą cenzurę xD xD

A potem już jak wstała i się ubierała to nie było cenzury, no wtf. xD

Mam nadzieję, że dzisiejszy odcinek będzie ciekawszy, bo się wczoraj nieco nudziłem.. :roll:
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
xsahara
Co to jest dorama? o_O

Postautor: xsahara » 19 paź 2010

A ja oczywiście jak za każdym razem, zaczęłam oglądać, potem pojawiła się reklama. Jakoś przez nią wytrwałam, obejrzałam kolejne 10 minut dramy i zasnęłam!
Ale na szczęście nagrywam sobie, także potem mogę dokończyć.
To naprawdę wkurzające, że zawsze te 15-20 minut przed końcem usnę.

Powiem wam, że naprawdę zaczynam się na dobre wkręcać w tą dramę...
I tak, akcja z koniami we wczorajszym odcinku podobała mi się najbardziej xD
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 19 paź 2010

xsahara pisze:To naprawdę wkurzające, że zawsze te 15-20 minut przed końcem usnę.

Mnie sie już wielokrotnie to prawie zdarzyło,bo to jest wkurzające,jest jakaś akcja i klaps reklamy,które chyba zawsze są te same,a że pora późna to oczka się kleić zaczynają i aż odechciewa sie oglądać,ale Daegil zawsze człowieka ocuci :wink:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

xsahara pisze:To naprawdę wkurzające, że zawsze te 15-20 minut przed końcem usnę.

no irytujace jest to.. ze drama ma sie juz konczyc a oni jeeee.. 10 minut reklam.. zeby potem 5 minut dramy zobaczec i koniec.. dali by se **** no.. ale ja znalazlam sposob na niezasypianie.. trzymac caly czas postawe siedzaca.. bron boze sie nie klasc i nie ogladac na elzaco bo na stowe zasniecie.. ale na siedzaco daje rade.. ewentualnie mozna sobie herbatke jakas zrobic na dluzszej prerwie i siorbac zeby nie zasnac..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 20 paź 2010

Sul Hwa wzruszyła mnie w tym odc. (odniosłam wrażenie jakby jej w praktycznie poświęcony), ale jak on była w stanie w ciągu jednego wieczora wydać cała kasę?? Widać ma dziewczyna duże możliwości xD Poza tym zastanawia mnie czy cały czas będzie Chul Woong na posyłki swego teścia, teraz staje się mordercą na jego polecenie, w pewnym momencie się on od niego odwróci i zostawi go na pastwę losu... I co teraz zrobi Eonyeong, gdy poznała tajemnicę TH, którą tak przed nią ukrywał? DaeGil się nabiega w całej dramie, ale czy zdąży? - chyba jeszcze na to nie czas, choć już co raz bliżej. Poza tym wątek z księciem nabiera coraz większych rozmiarów, ale tego można się było spodziewać, im bliżej TH jest swojego celu, tym więcej będzie nam o tym wiadomo, mam nadzieję, że w którymś momencie uda mu się odzyskać dobre imię i wolność, mimo że taki monotematyczny jest :wink: A braciszek się wystraszył, trudno mu się dziwić, w końcu to, że Eonyeong szuka może wydawać się niebezpieczne, ale posuwa się za daleko i sam może na tym ucierpieć.
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 20 paź 2010

isamar84 pisze:DaeGil się nabiega w całej dramie, ale czy zdąży?

szczerze.. to mi coraz mniej zaczyna zależeć na tym, żeby ja odszukał.. i coraz bardziej mi sie zaczynam podobać pairing Dae Gil x Sul Hwa. srsly.. jak wieczorem Wang Son znów coś do niej tam zagadywał a Dae Gil do niego "Daj jej spokój" xD i jak sie biedula na niego rzuciła jak przyszedł ja zabrać.. :smitten: :smitten: ja to mówię.. LOVE IS IN THE AIR!

isamar84 pisze:A braciszek się wystraszył, trudno mu się dziwić, w końcu to, że Eonyeong szuka może wydawać się niebezpieczne, ale posuwa się za daleko i sam może na tym ucierpieć.

noo.. braciszek ma pietra xD yea.. ale należało mu się za to co zdziałał.. a raczej przekombinował.. przecież wiedział że Eonyeong kocha tego panicza.. ja sie dziwię że ona w ogóle sie za takie cos do tego swojego brata odzywa.. jakby mój brat spalił żywcem mojego ukochanego to nie wiem co bym mu zrobiła.. (hipotetyzując ofc.. nie żebym miała kochanka.. lol jak to brzmi..)

i co jeszcze.. scena jak mieli iść po kase i Wang Son wrócił z tym kufrem z kupą kasy a Genreał Choi z 30 "srebrnikami" i Wang Son do niego "ale ty jesteś miękki" a potem wrócił dae Gil z laską zamiast kasy i Generał Choi do niego "Przyprowadziłeś jazamiast pieniędzy? Ale ty jesteś miękki" xD rozwaliło mnie to totalnie! najlepsza scena tego epa xD

no i oczywiście kolejna scena jak panowie biegli.. kocham po prostu jak oni biegają.. ale *wzdycha* Dae Gil sie cieplej odział i już nie ma czego podziwiać..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 20 paź 2010

evelinux pisze: i coraz bardziej mi sie zaczynam podobać pairing Dae Gil x Sul Hwa. srsly.. jak wieczorem Wang Son znów coś do niej tam zagadywał a Dae Gil do niego "Daj jej spokój" xD i jak sie biedula na niego rzuciła jak przyszedł ja zabrać.. :smitten: :smitten: ja to mówię.. LOVE IS IN THE AIR!

Dziewczyna jest jak kropla wody i powoli ale skutecznie rozmiękcza nam Daegila xD

evelinux pisze:no i oczywiście kolejna scena jak panowie biegli.. kocham po prostu jak oni biegają.. ale *wzdycha* Dae Gil sie cieplej odział i już nie ma czego podziwiać..

Oni (czyt Daegil) mogli by przez cały odc tylko tak biegać i ja bym nie narzekała że jest nudno :)

Ten odc w odróżnieniu od poprzedniego jakiś taki dynamiczny był,śmieszne akcje z Sulhwa i oczy wiście również te jak udawali policję :D

Bardzo mi sie podobają te momenty jak pokazują Daegila z przeszłości,jaka diametralna różnica zaszła w tym człowieku,zupełnie jakby to byłe dwie inne osoby,a to wszystko przez śmierć jego rodziców i utratę ukochanej?
Ja chce żeby oni już sie spotkali,mina tej kobiety jak się dowie że Daegil stał się bezlitosnym łowcą niewolników :bezcenna :victory:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

anna-banana pisze:Ja chce żeby oni już sie spotkali,mina tej kobiety jak się dowie że Daegil stał się bezlitosnym łowcą niewolników :bezcenna :victory:

lol. zgadzam się xD ona go wyidealizowała sobie tak, ze teraz to on jest jak święty z obrazka zdjęty.. chociaż ja uważam, ze on sie nie tyle zmienił co stłumił w sobie tego poprzedniego Dae Gila. tego romantycznego Dae Gila pełnego ideałów i marzeń. i myślę, że on prędzej czy później wróci.. juz nam powoli wraca pod wpływem Sul Hwa.. schował sie za maską obojętnego na wszystko człeka, ale widzicie.. jego natura sie nie zmieniła.. uratował na początku tą małą dziewczynkę przed tym starym dziadkiem.. uratował Sul Hwa.. ale to cały czas ten sam Dae Gil..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

evelinux pisze: ona go wyidealizowała sobie tak, ze teraz to on jest jak święty z obrazka zdjęty..

LOL,świetnie to podsumowałaś :D
Może jak go spotka kobitka się trochę rozrusza,bo ciągle jest taka amebowata :D

Och,właśnie przeczytałam na dramabeans że ona sie rozrusza im dalej w historię,uff,mogę odetchnąć z ulgą.
A chciałam jeszcze zauważyć,że w ostatnim odc nie było cenzury jak sie przebierała,och,gdzie ona się podziała? :wink:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

anna-banana pisze:
evelinux pisze: ona go wyidealizowała sobie tak, ze teraz to on jest jak święty z obrazka zdjęty..

LOL,świetnie to podsumowałaś :D

thx ;)

anna-banana pisze:Może jak go spotka kobitka się trochę rozrusza,bo ciągle jest taka amebowata :D

no właśnie.. jest bez wyrazu.. bezbarwna.. nijaka..

anna-banana pisze:Och,właśnie przeczytałam na dramabeans że ona sie rozrusza im dalej w historię,uff,mogę odetchnąć z ulgą.

no co ty.. ;) lol.. to mamy czego wyczekiwać xD

anna-banana pisze:A chciałam jeszcze zauważyć,że w ostatnim odc nie było cenzury jak sie przebierała,och,gdzie ona się podziała? :wink:

noo nowłaśnie. .też na to zwrocilam uwage xD i jeszcze TH tka bezwstydnie zrzucił z siebie szaty w jej obecności i odsłonił umięśnione plecy.. *feee*
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

evelinux pisze:no co ty.. ;) lol.. to mamy czego wyczekiwać xD

artykulik,jak to scenarzyści przepraszają że jej bohaterka jest taka bezpłciowa->http://www.dramabeans.com/2010/02/chuno-writer-apologizes-to-lee-da-hae/

evelinux pisze:noo nowłaśnie. .też na to zwrocilam uwage xD i jeszcze TH tka bezwstydnie zrzucił z siebie szaty w jej obecności i odsłonił umięśnione plecy.. *feee*

Ej,to nie koniecznie były TE plecy,które ja bym w tym serialu chciała oglądać :wink:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

anna-banana pisze:
evelinux pisze:noo nowłaśnie. .też na to zwrocilam uwage xD i jeszcze TH tka bezwstydnie zrzucił z siebie szaty w jej obecności i odsłonił umięśnione plecy.. *feee*

Ej,to nie koniecznie były TE plecy,które ja bym w tym serialu chciała oglądać :wink:

no dlatego mówie ze *feee* jedyna osoba ktora sie z tych plecow chyba mogla cieszyc to mama Sheeruun ktora mu kibicuje xD
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „K-drama”