[2010] Chuno

seriale z Korei
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: [2010] Chuno

Postautor: anna-banana » 20 paź 2010

Yay,znalazłam info kiedy Daegil spotka swą lubą :D
Będzie to w Spoiler! 13 odc,czyli 1 listopada,mam nadzieję że tele5 nie zmieni wtedy programu na bardziej świąteczny czyli wyrzucą Chuno w ten dzień :(

[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 20 paź 2010

anna-banana pisze:Yay,znalazłam info kiedy Daegil spotka swą lubą :D
Będzie to w Spoiler! 13 odc,czyli 1 listopada,mam nadzieję że tele5 nie zmieni wtedy programu na bardziej świąteczny czyli wyrzucą Chuno w ten dzień :(

to coś długo mu zejdzie, ale wyrobią się w połowie serii :wink:
evelinux pisze:ona go wyidealizowała sobie tak, ze teraz to on jest jak święty z obrazka zdjęty..

może wtedy był, teraz już taki nie jest, teraz z krystalicznie białego i niewinnego chłopaka stał się szary (na czarnego nie zasłużył sobie)
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 21 paź 2010

no wiec wczorajszy ep...

i od początku, bo juz sobie porobiłam notatki oglądając wczoraj xD

szkoda mi tego kolesia co go genereał Choi zabił na początku tego epa.. tego co miał potajemnie pomagać Un Nyun w tajemnicy.. no ale jeśli ona ma sie stac samodzielna to nie moze miec nikogo kto by jej w tym pomagal.. tyle ze zal chlopaka.. w zasadzie to mezczyzny.. hmm.. i mi sie cos wydaje ze on sie tak w ogole w niej kochal..

i hasło odcinka:
nadbiega Wang Son i widzi tupa i się pyta: "Nie żyje?" na co genereał Choi: "Yhy." na co Wang Son "Powinieneś być delikatniejszy!" :omg: o myślałam że spadne z łóżka ze śmiechu!

no i jak Sul Hwa się spytała Dae Gila dlaczego jest łowcą niewolników a on "bo chcę schwytać wszystkich zbiegłych niewolników, którzy zdradzili swoich panów!" i ta żądza mordu w jego oczach.. na prawdę się go w tej chwili przeraziłam trochę.. więc ja to widzę tak.. on pójdzie i zabije jej brata. po czym ona się kiedys tam dowie że to on zabił jej brata i kiszka. bo bedzie miała wyrzuty i nie bedzie sie mogła zwiazać z kims kto zabił jej brata.. do tego ten cham jej brat mu powiedział że ona jest żoną Tae Ha.. :omg: :omg:

no i kolejna scena tego odcinka.. chyba nawet najlepsza ever to scena pt. "Genereał Choi i Wang Son w krzaczkach!" spłakana byłam!!

PS. ale dobrze ze dzis juz ostatni dzień.. na koniec myślałam że zasnę.. jednak 3 dni siedzieć do 12:30 przed tv to troche długo..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 21 paź 2010

evelinux pisze:i od początku, bo juz sobie porobiłam notatki oglądając wczoraj xD

chyba i ja zacznę tak robić, bo zapominam, co chciałam skomentować

evelinux pisze:szkoda mi tego kolesia co go genereał Choi zabił na początku tego epa.. tego co miał potajemnie pomagać Un Nyun w tajemnicy.. no ale jeśli ona ma sie stac samodzielna to nie moze miec nikogo kto by jej w tym pomagal.. tyle ze zal chlopaka.. w zasadzie to mezczyzny.. hmm.. i mi sie cos wydaje ze on sie tak w ogole w niej kochal..

też mi go szkoda, taki poczciwy mężczyzna z niego był i100% zakochany w Un Nyun

evelinux pisze:no i jak Sul Hwa się spytała Dae Gila dlaczego jest łowcą niewolników a on "bo chcę schwytać wszystkich zbiegłych niewolników, którzy zdradzili swoich panów!" i ta żądza mordu w jego oczach.. na prawdę się go w tej chwili przeraziłam trochę.. więc ja to widzę tak.. on pójdzie i zabije jej brata. po czym ona się kiedys tam dowie że to on zabił jej brata i kiszka. bo bedzie miała wyrzuty i nie bedzie sie mogła zwiazać z kims kto zabił jej brata.. do tego ten cham jej brat mu powiedział że ona jest żoną Tae Ha.. :omg: :omg:

aż się chwilami zaczyna zastanawiać, czy rzeczywiście szuka ją ze względu na swoje uczucia, czy z chęci zemsty - jak ją wspomina, to wydaje się, że nadal ją kocha, ale jednocześnie wybrał sobie taki zawód i w tym momencie miał takie mordercze spojrzenie, że zaczęłam myśleć, że on sam nie wie po co ją szuka i może rzeczywiście generał Choi ma rację, twierdząc, że lepiej będzie jeśli się nie spotkają...

evelinux pisze:no i kolejna scena tego odcinka.. chyba nawet najlepsza ever to scena pt. "Genereał Choi i Wang Son w krzaczkach!" spłakana byłam!!

nie ty jedna :mrgreen:

evelinux pisze:PS. ale dobrze ze dzis juz ostatni dzień.. na koniec myślałam że zasnę.. jednak 3 dni siedzieć do 12:30 przed tv to troche długo..

a myślałam, że tylko ja tak cierpię, choć chyba powoli zaczynam się przyzwyczajać :)
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 21 paź 2010

isamar84 pisze:
evelinux pisze:i od początku, bo juz sobie porobiłam notatki oglądając wczoraj xD

chyba i ja zacznę tak robić, bo zapominam, co chciałam skomentować

no to ja radzę zacznij tak robić.. bo ja mimo ze mam zalaczony komp caly czas to jak juz sie dowleke do niego to mam sily tylko na wyłączenie go..

isamar84 pisze:i może rzeczywiście generał Choi ma rację, twierdząc, że lepiej będzie jeśli się nie spotkają...

dokładnie.. też zaczynam się do tego przekonywać..

isamar84 pisze:
evelinux pisze:no i kolejna scena tego odcinka.. chyba nawet najlepsza ever to scena pt. "Genereał Choi i Wang Son w krzaczkach!" spłakana byłam!!

nie ty jedna :mrgreen:

i od razu mi cieplej na sercu xD Na Wang Sona zawsze można liczyć xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 21 paź 2010

Ej,ja się na początku zastanawiałam czy oni robia to co ja myslę czy mnie się zdaje że oni to robią xD

Mi sie podobało jak Sulhwa zabrała ostatniego konia i popędziła za Daegilem,ależ kobieta się do niego przykleiła :D

Zaczynam się zastanawiać za co tak lubię ten serial,bo tu wszystko świetne,a te sceny walki to chyba najlepsze.
Ciekawe co się stanie jak Daegil zabije braciszka,bo niby jak braciszek zabił ukochanego to mu to wybaczyła,a czy śmierć braciszka będzie zdolna wybaczyć.

evelinux pisze:szkoda mi tego kolesia co go genereał Choi zabił na początku tego epa.. tego co miał potajemnie pomagać Un Nyun w tajemnicy.. no ale jeśli ona ma sie stac samodzielna to nie moze miec nikogo kto by jej w tym pomagal.. tyle ze zal chlopaka.. w zasadzie to mezczyzny.. hmm.. i mi sie cos wydaje ze on sie tak w ogole w niej kochal..

Także mi się wydaje że był zakochany,bo jak patrzył na ten rysunek jej. W ogóle kolejna cudna walka,a potem przecięcie podobizny Un Nyun na połowe,cudo :D

evelinux pisze:PS. ale dobrze ze dzis juz ostatni dzień.. na koniec myślałam że zasnę.. jednak 3 dni siedzieć do 12:30 przed tv to troche długo..

Ja wczoraj nie dałam rady,spasowałam i dopiero dziś oglądnęłam jak sciągłam,najbardziej wykańczające są reklamy podczas emisji tej dramy :?
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 21 paź 2010

looool mam polski plakat Chuno, nie przepraszam Łowców niewolników XDDDD
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 22 paź 2010

no dlatego mówie ze *feee* jedyna osoba ktora sie z tych plecow chyba mogla cieszyc to mama Sheeruun ktora mu kibicuje xD

Chyba nawet nie zwróciła uwagi, wiecie? xD

Przedczorajsze podsumowanie odcinka by moja mama:
-Boże, jakie to są głupki. Jeden ciągle chodzi z rozdziawioną paszczą i stara się być mądry (tu prezentacja miny Dae Gila), drugi tylko "pieniądze, pieniądze, pieniądze!", a ta dziewucha ciągle by żarła.. nie ma co, niezła kompania. Tylko ten jeden normalny, on by mógł iść do Kulawego, z tymi idiotami to raczej wspólnych tematów nie ma. Współczuję biedakowi.

Buehehe xD
A akcja w krzaczkach mnie powaliła..:mrgreen:

looool mam polski plakat Chuno, nie przepraszam Łowców niewolników XDDDD

Ja też chcę! Skąd masz?
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 22 paź 2010

Chwila,chwila,nie można ot tak mi tu Daegila obrażać <tupie nogą>
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 22 paź 2010

Ja też lubię Dae Gila, ale powiedz sama.. czy on czasem nie wygląda jak totalny przygłup? XD
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 22 paź 2010

Przygłup :shock: Jak tak można mówić o moim mężu z ery Jeoson :grumble:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 26 paź 2010

Song Tae Ha, Ty draniu,podczas gdy biedny Daegil kroczy za mirażem UnNyun Ty w tym czasie...
Lepiej żyć z zabawną dziewczyną,niż ładną-prawda odcinka :D
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 26 paź 2010

ahhh.. 10 ep.. czyli grrr brrr i a fuj!

więc tak.. generlanie to.. jak widzę DaeGila to mnie sie serce kraja i łzy samoistnie występują na twarzy.. poważnie sie obawiam o jego zdrowie psychiczne.. borok przeokropny.. a te sceny jak ryczał i jednocześnie sie śmiał. aż sama sie go bałam...

Reira wykrakała z tą małą ilością trupów bo w tym epie trup się ładnie grubą warstwą kładł.. a ta cała dama dworu.. no jaaa.. myślałam, ze zajadów dostanę ze śmiechu.. co za absurd z tą włócznią.. noo po prostu absurd.. a ta walka faceta w fioletowym czymś i Tae Ha.. please.. żenada jakaś.. no nie wiem.. nie podeszła mi ta scena walki..

a końcówka.. ten kiss kulawego z niezdecydowaną.. o boshh boshh.. takie sceny na sen.. juz widze te paskudne koszmary..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 26 paź 2010

odc. 10 - nie usnę póki go nie skomentuję :) po pierwsze to odc. zaczął się 23:22 - to troszkę przesada + długie reklamy, jeszcze o tej porze :evil:

Dama dworu, irytowały mnie tej jej zawodzenia (od poprzedniego odc.), przecież oczywiste było, że gdyby chciał księcia zabić, to by z nim nie uciekał... I to aż nazbyt oczywiste było, że zaraz ona zginie, tylko czemu wyszkolony żołnierz z misją do wypełnienia siedział i zawodził, zamiast od razu uciekać, TH nawet zostawił dziewczynę w tyle, bo w końcu misja najważniejsza...

Dae Gil poznaje ukrytą tajemnicę, biedak był w prawdziwym szoku, nagle zyskał stuprocentową pewność, że zranił Eonyeong, potem jego nowo odkryty brat zabił się jego ręką i mimo, że mówił, iż nie ważne są powody, ale konsekwencje czynów, to chyba jednak tak nie myślał, nie chciał go zabić, może upokorzyć i w jakiś sposób go wykorzystać, by zbliżyć się do Eonyeong, a tu prosto w twarz, ona jest żoną innego, niewolnika, którego on szuka - ironia losu (raczej scenariusza), takiego załamanego Dae Gila jeszcze nie widziałam, chyba on nie oszaleje? Ale po tym odc. zaczynam rozumieć, dlaczego tak się ma jego historia skończyć...

SulHwa, chyba po raz pierwszy jej starania nic nie dały, będzie mi jej żal, im dalej historia się rozwinie, bo widać jak jej na nim zależy, czy będzie tylko poduszką, w którą wypłacze się DG (oczywiście to przenośnia - jakoś nie wyobrażam sobie go płaczącego, może bliżej końca, ale jeszcze nie teraz), a potem ją wytrzepie?

Chul Woong został upokorzony, ale zabił tych żołnierzy, co szukali księcia, czyżby rzeczywiście po tej deklaracji zaufania od Tae Ha zamierzał zmienić front? To, ze nie miał już szans z generałem po tej ranie było dla mnie jasne, więc zaskoczył mnie widok tych trupów. A tak w ogóle, to myślałam, że on w tym odcinku zginie...

Eonyeong biegnąca za TH, podająca mu dłoń, czekająca na niego, a przede wszystkim pozwalająca się pocałować :omg: No tego to się jednak nie spodziewałam, ale raczej nie wróżę im różanej przyszłości... Choć szczerzę się zastanawiam, co z nią na końcu będzie, czy zostanie z TH, czy będzie sama, a może umrze... I pięknie pokazali to scenę - Dae Gil widzi postać Eonyeong, która stoi i się od niego odwraca, jednocześnie ona czeka na innego mężczyznę i całuje się z nim, tak jakby postanowiła wyrzucić go z serca, jakby ich przeznaczenia w tej właśnie chwili się rozdzieliły...

A wracając do księcia, to ile ten dzieciak ma lat? 3? Chyba nie więcej? Jakoś dziwnie mi to wyglądało jak Hanson przepraszał dzieciaka, a ten mu odpowiedział i wcale nie spodziewałam się, że jego zdrada była rozkazem... Wprawdzie widziałam wcześniej, że zostawił TH znaki i że to był, ten co go zdradził, ale jakoś umknęło to mej uwadze, wcale się nad tym nie zastanawiała, przez co lekko zaskoczona byłam.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 26 paź 2010

isamar84 pisze:odc. 10 - nie usnę póki go nie skomentuję :)

lol xD - najpierw przeczytałam "nie usunę" zamiast "nie usnę" xD

isamar84 pisze:po pierwsze to odc. zaczął się 23:22 - to troszkę przesada + długie reklamy, jeszcze o tej porze :evil:

no dokładnie! ja zasiadam sobie 23:10 a tu jakieś debile o ploteczkach gadają.. patrze w gazete.. 23:20.. nooo.. :omg: :omg: :omg:

isamar84 pisze:tylko czemu wyszkolony żołnierz z misją do wypełnienia siedział i zawodził, zamiast od razu uciekać, TH nawet zostawił dziewczynę w tyle, bo w końcu misja najważniejsza...

no właśnie.. właśnie.. też mnie to zirytowało.. skoro misja jest ważniejsza niz wszyskto inne.. tym bardziej ze ona chciala zeby bronil ksiecia.. to tym bardziej w te pedy powinien byl uciekac.. i tak dziwne ze kolo we fiolecie nie zabil go w polowie jego szlochow.. musial tam do nich biec przez smołe czy cos...

isamar84 pisze:mimo, że mówił, iż nie ważne są powody, ale konsekwencje czynów, to chyba jednak tak nie myślał, nie chciał go zabić, może upokorzyć

oj tak, też tak sobie pomyslalam.. szczegolnie jak walnął hasłem o przegonieniu go nagiego po mieście... i do tego jeszcze ze on jest jego bratem.. a Eonyeong jego siostrą.. to tak jakby i częściowo i ona była jego "siostrą" ha, ale przyszywaną raczej..

isamar84 pisze:a tu prosto w twarz, ona jest żoną innego, niewolnika, którego on szuka - ironia losu (raczej scenariusza), takiego załamanego Dae Gila jeszcze nie widziałam, chyba on nie oszaleje?

lol, raczej scenariusza.. ;) noo to go musiało **olernie zaboleć.. dlatego mówię że mi się serce kraja jak tlyko go widzę.. całą tą końcówkę przeryczałam.. no moze nie jak bobr ale mialam lzy w oczach.. tym bardziej ze widac jak bardzo on teraz nie jest sobą..zniknęła ta twarda skorupa wojownika...

isamar84 pisze:Ale po tym odc. zaczynam rozumieć, dlaczego tak się ma jego historia skończyć...

z jednej strony chcialabym sie spytać "czyli jak?" ale z drugiej jednak. nie.. nie chce chyba tego jeszcze wiedzieć...

isamar84 pisze:SulHwa, chyba po raz pierwszy jej starania nic nie dały, będzie mi jej żal, im dalej historia się rozwinie, bo widać jak jej na nim zależy,

no właśnie.. i jeszcz ejak go na koniec chciala rozsmieszych.. on teraz wyglada jak wrak czlowieka.. jakby w nim juz nic w srodku nie zostalo...

isamar84 pisze:Chul Woong został upokorzony, ale zabił tych żołnierzy, co szukali księcia, czyżby rzeczywiście po tej deklaracji zaufania od Tae Ha zamierzał zmienić front? To, ze nie miał już szans z generałem po tej ranie było dla mnie jasne, więc zaskoczył mnie widok tych trupów. A tak w ogóle, to myślałam, że on w tym odcinku zginie...

ejj ejj! ja też tak myślasłam.. ze zginie.. a tu nagle zblizenie i wszyscy wokol niego trupem leza.. jak byk bylo widac z eon sie ledwo co mogl ruszac przeciez.. poza tym ja myslalam ze to mialo byc JEGO wsparcie ci żołnierze...

isamar84 pisze:Eonyeong biegnąca za TH, podająca mu dłoń, czekająca na niego, a przede wszystkim pozwalająca się pocałować :omg:

feee.. feee.. feee.. na inny komentarz.. przykro mi.. nie stać mnie..

isamar84 pisze:A wracając do księcia, to ile ten dzieciak ma lat? 3? Chyba nie więcej?

wyglądał na trochę za dużego jak na 3 latka.. ja bym mu tak z 5 dała.. jak taki dzieciak z 1szej klasy nawet bym powiedziala ze wygladal.. wiec mnie nie zdziwilo ze sie odezwal.. natomiast co mnie faktycznie zdziwilo.. ten dzieciak sie przez caly ten czas TLYKO raz odezwal.. ani razu nawet nie zapłakał.. normalne dzieci to zaczely ryczec bo by sie czuly zagrozone.. nie wiedzialyby co sie dzieje.. a ten mały NIC.. kompletnie NIC!!

isamar84 pisze:i wcale nie spodziewałam się, że jego zdrada była rozkazem... Wprawdzie widziałam wcześniej, że zostawił TH znaki i że to był, ten co go zdradził, ale jakoś umknęło to mej uwadze, wcale się nad tym nie zastanawiała, przez co lekko zaskoczona byłam.

oj ja też, ja też :victory: :victory: :victory:
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „K-drama”