[2010] Chuno

seriale z Korei
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Re: [2010] Chuno

Postautor: isamar84 » 27 paź 2010

a nie mieli się spotkać w 13 epie? - to nie mogą dotrzeć na to miejsce...

evelinux pisze:chyba zona icorka bo on w tym epie chyba mowil ze nie moze swojemu panu wybaczyc ze sprzedal jego zone i corke.. co nie?

a to nie mówił ten drugi, co go Eop Bok uczył strzelać??

Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 27 paź 2010

wcześniej myślałam, że ten gość to po prostu głupi łapówkarz, nie groźny, ale teraz okazuje się, że jeszcze jest okrutny :shake:

bogatsi zawsze gnębią biedniejszych, jak się samemu jest winnym albo chce się znaleźć winowajce, to kogo szukamy? kozła ofiarnego, biedniejszego, posługiwacza, coby nie mógł się sprzeciwić...

jak ich tak DG zastanie t ose pomysli z enie dosc ze wyszla za maz za niewolnika to jeszcz ema z nim juz dziecko.. bez kitu!

a do tego dziecko jest księciem, z dwóch niewolników książę wyszedł, DaeGil padnie trupem :mrgreen:

O co chodzi z tym posągiem? Oni do niego mają iść? Bo wcześniej coś jakby ktoś mówił, że zalało go czy coś tam x lat temu, wtf..? :confuse:

Wczoraj moja mama sie zastanawiała czy oni to dziecko w ogóle karmili.. :lol:
I jak się Tae Ha witał ze swoimi kompanami, a potem się kłaniali księciu, to ja mówię..
-No, odezwał by się dzieciak wreszcie.
-Mogę się założyć, że pierwsze co powie to będzie "AAAM!" :mrgreen:

Klata generała Choi :victory: Jak się ta ta co mu żarcie przyniosła, gapiła.. całyu czas się przez ramię oglądała, coby popatrzeć, jak Wang Son'a prowadziła do Pani.. :giggle: Ale niestety, generał tylko jeść dostał, a Wang Son'owi się poszczęściło bardziej... :victory:

a nie mieli się spotkać w 13 epie? - to nie mogą dotrzeć na to miejsce...

właśnie.. to znaczy że się w poniedziałek się spotkają, dziś jeszcze będą biegli :mrgreen:
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 27 paź 2010

isamar84 pisze:a nie mieli się spotkać w 13 epie? - to nie mogą dotrzeć na to miejsce...

No mieli,ale to nadążysz za scenarzystami jak to wymyślą że sie jednak spotkają? Z preview tak wynikało że Daegil wchodził do świątyni,a spotkanie Song Tae Ha ze swoimi żołnierzami nie było w świątyni.
W tym odc będziemy mieli chyba masakryczny cliffhanger,znając życie na końcu Daegil ujrzy UnNyun i..koniec odc 12 i wytrzymaj widzu do 1 listopada :x
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

anna-banana pisze:
isamar84 pisze:a nie mieli się spotkać w 13 epie? - to nie mogą dotrzeć na to miejsce...

No mieli,ale to nadążysz za scenarzystami jak to wymyślą że sie jednak spotkają? Z preview tak wynikało że Daegil wchodził do świątyni,a spotkanie Song Tae Ha ze swoimi żołnierzami nie było w świątyni.
W tym odc będziemy mieli chyba masakryczny cliffhanger,znając życie na końcu Daegil ujrzy UnNyun i..koniec odc 12 i wytrzymaj widzu do 1 listopada :x

o ile z okazji świąt nie zmieni się program, mało oglądam telewizji, więc rzadko zaglądam w program...
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

isamar84 pisze:o ile z okazji świąt nie zmieni się program, mało oglądam telewizji, więc rzadko zaglądam w program...

Ty weź to wypluj. Chciałam sprawdzić na stronie tele5,ale program mają jakoś do soboty
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

już wyplułam, a nawet odpukałam w niemalowane xD
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Chyba pomogło,bo w programie na wp.pl znalazłam że Chuno jest 1 listopada,o typowej porze (jeśli chodzi o pon) czyli 23.20
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

właśnie takie wiadomości mnie cieszą xD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 27 paź 2010

isamar84 pisze:a to nie mówił ten drugi, co go Eop Bok uczył strzelać??

ahh gomen.. faktycznie!

ahh a ja sie ciagle ludzilam ze to mial byc 12 ep i juz sie cieszylam ze dzis sie spotkaja!!

a mzoe tlyk ow pn bedzie o 23:20? bo wczoraj normalnie o 23:10 sie zaczynalo
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 28 paź 2010

odc.12
księciunio jak się uśmiechnie to wygląda słodko :smitten: (w takich chwilach budzi się we mnie instynkt macierzyński)

Jakoś wierzyć mi się nie chcę, że jakby Dae Gil i jego kompania trafili na kompanie Tae Ha, to wyszli by z tego zwycięsko, w końcu to wyszkoleni żołnierze, jedni z najlepszych, mimo umiejętności nabytych na ulicy, to mogłoby im zabraknąć ich, a może w którymś momencie opowiedzą się po ich stronie?

Eonyeong dalej zachowuje się jak żonka i matka, nawet wyznanie sobie załatwiła, oczywiste też było, że najpierw musi się zgodzić a dopiero potem, zobaczy Dae Gila, ale że DG sobie odpuści? Tego się po nim nie spodziewałam, już myślałam, ze całkiem straci nad sobą kontrolę, a tu wychodzi, że jednak miłość do niej jest silniejsza i chce ją widzieć szczęśliwą - ciekawa jestem, dojdzie czy nie dojdzie to tego ślubu? I tak się zastanawiam, czy ona czasem nie pokochała i Tae Ha? To będzie dramat - kochać dwóch mężczyzn...

Za to tamten jak mógł potraktować swoją żonę, a myślałam, że zaczął myśleć, ale nie - to czyste szaleństwo, niech się w końcu opamięta...

A poza tym polityka, polityka i jeszcze raz polityka....
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 28 paź 2010

isamar84 pisze:księciunio jak się uśmiechnie to wygląda słodko :smitten: (w takich chwilach budzi się we mnie instynkt macierzyński)

jak mi sie chciało śmiać na tej scenie jak ten mały siedział odziany w te ciuszki wszelakiej maści a tamci mu składali pokłon i on się tek uśmiechnął a potem tymi nóżkami zamachał.. xD xD lol.. książę!

isamar84 pisze:a może w którymś momencie opowiedzą się po ich stronie?

dość ciekawa opcja.. i myślę, że całkiem prawdopodobna.. bo w końcu Dae Gil wierzył kiedyś w to, że w tym kraju potrzeba zmian.. a rewolucja jaką oni zakładają to ma właśnie na celu.. pytanie jak najpierw DG ogarnie sprawę z Un Nyun ...

isamar84 pisze:ale że DG sobie odpuści? Tego się po nim nie spodziewałam, już myślałam, ze całkiem straci nad sobą kontrolę, a tu wychodzi, że jednak miłość do niej jest silniejsza i chce ją widzieć szczęśliwą

czy ja wiem.. czy chce ja widzieć szczęśliwą? ja w 100% wierzę w jego słowa, że "ona nie może być szczęśliwa" jeśli jego spotkał taki los.

isamar84 pisze:Za to tamten jak mógł potraktować swoją żonę,

noo tak mi było żal tej biedaczki.. jak on mógł tak do niej powiedzieć? ona go szczerze kocha i się o niego martwi.. a on całą swoją frustrację wyładowuje na niej.. dupek!

a poza tym.. to spostrzegłam, że ten król tutaj (ten w czerwieni) to przecież jest ojciec Lee Sun Juna ze Scandalu.. zaiste!

i znów z moich notatek: rozwaliło mnie hasło Wangsona na początku, jak wpadli na to miejsce z kamiennymi posągami i on ich przywołał robiąc za sowę.. i pokazuje Dae Gilowi te ślady i mówi "spójrz, pięciu mężczyzn i kobieta" i ja se myślę.. lol, skąd po śladach na ziemi on wykumał że z nimi była kobieta? bo to że 5 mężczyzn, no to powiedzmy ze mógł wykumać, ale że kobieta??

no i scena tego odcinka, jak ten dzieciach-mnich zbeształ Dae Gila xD bezcenne!

no i ta bezsilność Dae Gila na końcu.. z zapowiedzi wygląda na to, że on sie nawet nie ujawni tylko znowu cichaczem wróci do gangu swojego.. powinien tam wyjść jak oni se tak stali szczęśliwi i jej powiedzieć, "oo.. Un Nyun, no nareszcie cię odnalazłem" (takim niewinnym głosikiem, żeby wreszcie poczuła winna, bo jak na razie to się tylko dobrze bawi w żonkę).. ja też jestem zdania, że ona nie może być szczęśliwa. pfff.. a co mi tam. ej no bo tyle czasu żyła w ząłobie po Dae Gilu, tu uciekła mężowi zaraz po ślubie.. a paręnaście dni później już oczekuje wyznań miłości od Tae Ha?? no wtf? chciałoby się zapytać.. tak mnie ta laska wkurza, że masakra..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 28 paź 2010

A ja wczoraj nie dałem rady obejrzeć, czekając aż się zacznie, zasnąłem.:ashamed: Dlaczego o tak późnej godzinie oni to puszczają..?:evil:
Muszę nadrobić oglądając online...
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 29 paź 2010

Hehe,miałam to samo Sheeruun,więc dopiero dziś nadrobiłam odc. Jedyne co po obejrzeniu tego odc powiem,to nie sądziłam że jeszcze bardziej mogę nie lubić UnNyun. Jejku jak mi się serce krajało na końcu,bo mimo wszystko Daegil kocha ją ciągle,mimo że mówi że ona nie zasługuje na szczęście po tym co jemu przez nią się stało,ale na pewno nie ujawni się i pozwoli im wziąć ślub. Biedny Daegil :puppy:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 30 paź 2010

Może im przeszkodzą rewolucjoniści, w końcu w przeglądzie była taka scenka :wink:

Poza tym, czy ona nie jest wciąż mężatką, uciekła od męża, ale było już po ślubie :confused:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 30 paź 2010

no niby było już po ślubie.. no ale kto ja tam sprawdzi?? co, wklepią w internet i sprawdzą czy aby już nie jest mężatką? no właśnie.. muszą jej wierzyć na słowo xD oby przerwali.. bo srsly.. ja ktego nie zrobią to sama wejdę w ten ekran i to zrobię!
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „K-drama”